Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

RTE Neden Bağırıyor?

Burada Tayyip Erdoğan'ın Yolsuzlukları, Hainliği(ABD Uşaklığı) ve AKP Ekonomisinin İşleyiş Sistemi(Mafya-Gladyo-Tarikat Sistemi) hakkında önemli başlıklar bulabilirsiniz.

RTE Neden Bağırıyor?

Mesajgönderen TurkmenCopur » 14 Tem 2012, 23:08

RTE Neden Bağırıyor?

YİMPAŞ olayını günlerden beri gazetelerde okuyor, televizyonlarda izliyorsunuz...

işin ıcığı cıcığı çıktı..

Her şey gözler önüne serildi..

Kimi açıkgözler Avrupa’da yaşayan saf Müslümanları Allah Peygamber adına aldatıp kim vurduya getirmişler, düpedüz kazıklamışlar, paracıklarını deve yapmışlar...

Paracıklar nereye gitmiş?..

Sorulur mu?..

Toplayanlar elbette paraların üstüne oturmuşlar, ama, göstergelere bakılırsa takıyyeci iktidar partisi de bu arada “hakkını” almış...

AKP şimdi zorda!..

Üstelik YİMPAŞ-AKP ilişkisini ortaya atanlar Almanlar...

RTE’yi televizyonda gördüm..

Bağırıp çağırıyordu..

Önündeki kürsüyü yumrukluyordu..

Meydan okuyordu..

Kendinden geçmişti..

Ne söylüyordu?..

“— (YİMPAŞ’a ilişkin) Elinizde belge varsa, alın bana getirin, bizzat ben takip edeceğim...”

RTE gerim gerim gerilmiş, kendinden geçmişti...

Kaygılandım...

Başbakan arabasında bunalım geçirip bilincini yitireli çok olmadı, balyozla lüks otomobilin camları kırıldı, başbakan zar zor hastaneye kaldırıldı, tedavi gördü, tatile çıktı, ilaçlar aldı, kendine geldi, sakinleşti...

Şimdi tekrar gerilime girmesi, bağırıp çağırması, kendinden geçmesi doğru mu?..

Bir başka olasılık daha var...

Çok görülmüştür; suçlanan kişi, başka çıkış yolu kalmayınca, birdenbire saldırıyı yeğler..

Edepsizleşir..

Şirretleşir..

Olayı ortaya çıkaranları tehdit etmeye başlar...

RTE’nin bu yöntemi yeğleyeceğini düşünmüyoruz...

Ancak başbakanın sinirleri yerli yerinde değil; yine zayıflamış...

Başbakan ve bakanlar hakkında rafa kaldırılmış bir sürü yolsuzluk dosyası var...

AKP Hükümeti “dokunulmazlık” koruması altında yaşıyor...

YÎMPAŞ bunların üstüne tuz biber ekti...

Peki, ne olacak?..

Hem saralı olduğu söylenen, hem takıyyecilikle vurgulanan, hem dosyalı, hem de YİMPAŞ şaibesi altında kalan başbakan cumhurbaşkanı mı olacak?..

Olmaz olmaz deme..

03.11.2006
Kaynakça
Kitap: RTE Louis Mi?
Yazar: İlhan Selçuk
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı

Dön Tayyip Erdoğan'ın Yolsuzlukları, Hainliği(ABD Uşaklığı) ve AKP Ekonomisinin İşleyiş Sistemi(Mafya-Gladyo-Tarikat Sistemi)

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir