Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

AKP Müslümanlarının Müslümanlığı?..

Burada Tayyip Erdoğan'ın Yolsuzlukları, Hainliği(ABD Uşaklığı) ve AKP Ekonomisinin İşleyiş Sistemi(Mafya-Gladyo-Tarikat Sistemi) hakkında önemli başlıklar bulabilirsiniz.

Mesajgönderen TurkmenCopur » 14 Tem 2012, 22:45

Tayyip Erdoğan’ı televizyonda gördüm, izledim, dinledim; sünneti şerife üzerine kesilmiş bıyıklarıyla konuşuyor, Irak işgaline destek vermek üzerine iş tutuyor, niyetini dile getiriyor; açıkça diyordu ki:

— Irak’a asker yollayacağız.

Kendi kendime ‘Ey Allah’ım sen her şeye kadirsin’ dedim; bu ne düşüştür!..

RTE iktidara geçmek için İslamı nasıl tepe tepe kullanmıştı, anımsayın; halkın karşısına çıkıp ne din iman nutukları atmıştı?..

Minareler süngümüz

Kubbeler miğferimiz

Camiler kışlamız

Müminler askerimiz

Recep Tayyip saf halkımızı kandırmak yolunda laik Cumhuriyete sözümona cihat açıyordu...

‘Cihat’ nedir?..

Yanıt kesin:

‘Cihat din uğruna savaştır.’

Recep Tayyip Erdoğan’ın iktidar politikası, din uğruna savaş nutukları atarak dini bütün seçmeni kandırmaktı.
Peki RTE şimdi ne yapıyor?..

Hıristiyan işgaline uğramış Irak Müslümanlarına karşı Türk askerini müstevlilerin emrinde kullanmak üzere Meclis’ten karar çıkartmaya çalışıyor.

Irak Müslüman değil mi?..

ABD işgalci değil mi?..

‘Amerikan-İngiliz Haçlı Koalisyonu’nun yedeğinde Müslüman Tayyip emir eri mi olacak?..

Aynaya bakıp kendine sorsa: Hani ‘minareler süngümüz, kubbeler miğferimiz, camiler kışlamız, müminler askerimiz’ diye nutuk atan Tayyip nerede?..

Gazetelere ilan mı verelim:

“Aranıyor!..

Başbakan olmadan önce Türkiye’de küffara cihat açmak isteyen RTE aranıyor. Görenlerin bulanların en yakın imama haber vermesi rica olunur.”

Şimdi bu ülkede yaşayan vicdan sahibi Müslümanlar, başbakanlık koltuğuna yan gelmiş Recep Tayyip’in eline eteğine yapışmışlar...

Diyorlar ki:
— Aman yapma!.. Irak’ta Haçlı Koalisyonu’nun işgali altında yaşayan Müslümanların üstüne Türk askerini yollama!.. Bu ne Müslümanlığa sığar, ne komşuluğa sığar, ne Birleşmiş Milletler kurallarına sığar, ne devletler hukukuna sığar, ne uluslararası meşruiyete sığar, ne komşuluk hakkına sığar, ne Allah peygamber hakkına sığar, ne Türkiye Cumhuriyeti’nin onuruna sığar, ne demokrasiye sığar, ne çağdaşlığa sığar...
Recep Tayyip, Gül ile birlikte George Bush’a söz vermiş...

Peki, AKP ne olacak?..

İslamcı gazetelere bakıyorum, iktidara sırtını dayamış olanlar estek köstekle vakit geçiriyorlar, nice İslamcı kalemşor kekeme olmuş, tekliyor...

Vah vah...

Bülent Arınç, Erdoğan ile Gül’ün yanında daha içtenlikli gibi görünüyordu..

Ama lâl-i epkem!..

Kavanoz dipü dünya böyledir; ak koyun kara koyun geçitte belli olur.

Haydi bakalım AKP Müslümanları, ABD’nin emriyle Müslümanları Müslüman üstüne yollamak üzere Meclis’te Müslümanlığınızı gösterin!..

07.10.2003

Kaynakça
Kitap: RTE Louis Mi?
Yazar: İlhan Selçuk
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı

Dön Tayyip Erdoğan'ın Yolsuzlukları, Hainliği(ABD Uşaklığı) ve AKP Ekonomisinin İşleyiş Sistemi(Mafya-Gladyo-Tarikat Sistemi)

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir