Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

Tayyip Erdoğan’ın “Biraderler Örgütü”

B.O.P.: Büyük Ortadoğu Projesi
Sahibi: A.B.D.
Başkanı ve Yöneticileri: A.B.D. Derin Devleti(Cermen ırkçılığını savunan İngiltere, Rothschild sülalesi ve ona bağlı olan sülaleler), George Bush, Barrack Obama, vs...
Eş Başkanları: T. Erdoğan, A. Gül, A.B. ülkeleri temsilcileri, A. Öcalan, Barzani, Talabani, Karayılan, Zana vs...
-Soğuk Savaş sürecinde A.B.D. ve İngiltere’nin amacı ta baştan beri tam bağımsızlığı savunan Lenin’in Sovyetler Birliği’ni yıkıp etkisiz hale getirmekti. Bunu aslında Stalin(gizli İngiliz ajanı) döneminde başarmıştı, ama Stalin sonrasında Lenin devrimlerinin kalıntıları birşekilde devam edebilmişti, ta ki Sovyetler Birliği yıkılana kadar.
-Sovyetler Birliği’nin yıkılmasından sonra(yani 1990’ların başından itibaren), Rusya artık A.B.D. için bir tehdit oluşturmuyordu. Rusya artık Çar Rusya’sı döneminde olduğu gibi A.B.D-İngiltere tarafından belirli bir oranda kontrol edilebilir hale getirilmişti.
-Günümüzde, Putin dönemindeki Rusya, her ne kadar önemli derecede A.B.D.’den bağımsız ve milli politikalar üretmeye çalışsa bile, eğer B.O.P. Rusya’nın milli çıkarlarına katkı sağlayacak bir duruma getirilirse, Rusya rahatlıkla B.O.P.’ne destek verecektir. Yani Rusya gerektiğinde daima A.B.D. ile işbirliği yapabilecek bir kişiliğe sahiptir. Aynı durum, Çin içinde geçerlidir. Bunun kanıtı da Libya işgalinde, Rusya ve Çin’in bu işgale karşı çıkmamalarıdır.
-Büyük Ortadoğu Projesi’nin amacı Orta-Doğu ve Orta-Asya bölgelerinde A.B.D.’nin ekonomik çıkarlarını alt-üst eden güçleri yoketmektir. Şimdi, Soğuk Savaş sona erdikten sonra, A.B.D.’nin Ortadoğu’daki gücünü tehdit eden en büyük güç kimdir? Rusya değildir, Çin değildir, ama Türk Silahlı Kuvvetleri(Atatürk Türkiye’sini savunan hakim güç)’dir. Ergenekon Projesi’nin amacı da zaten Amerika’yı Ortadoğu’dan ihraç etme gücüne sahip olan Türk Silahlı Kuvvetleri’ni itibarsızlaştırarak etkisiz hale getirmektir.
-Yani B.O.P.’nin asıl amacı Atatürk Türkiye’sinin tam bağımsızlığını tamamı ile ortadan kaldırmaktır(Sovyet Rusya’sını ortadan kaldırdıkları gibi). Eğer Türkiye yokolursa, bundan Amerika’da, Rusya’da, Çin’de faydalı çıkabilecektir.
-Olası bir III. Dünya Savaşında, eğer Türkiye bölünürse(ALLAH Korusun), aynen I. Dünya Savaşında olduğu gibi Türkiye emperyalist devletler tarafından paylaşılacaktır. Mesela, Türkiye’nin Doğu’su Büyük İsrail’in kurulması için kullanılacaktır, ve Kuzey’ide(Karadeniz Bölgesinden Ermenistan’a kadar uzanan bölge) Rusya’ya verilebilecektir.
-Suriye olayının perde arkasında da bu amaç yatmaktadır. Burada asıl hedef Suriye değildir, Suriye bu olayda bir figürandır. Asıl hedef Türkiye’nin bölünmesidir. Bölünme Anayasası(Atatürk’ün Temel Anayasa Maddelerini yıkarak Türk Milletini ve Türkiye’yi bölme projesi) konusunda, AKP, Tesevci’ler, Fethullahçı’lar ve PKK’lılar sizce neden bu kadar acele etmektedirler?
-Bugün A.B.D. ve NATO’nun arkasında olduğunu zannederek dayılanan BOP Eşbaşkanı T. Erdoğan’ın, Suriye’ye karşı savaş ilan ettiği anda, A.B.D.-Rusya-Çin İttifakı, Türkiye’ye karşı oluşturulacaktır. Ve Billeşmiş Milletler aracılığı ile Türkiye’yi işgal etme kararı alacaklardır.
-B.O.P.’un yokolmasını sağlayacak çözümler:
*Zindanlar’da tutsak edilen TSK’nın Kahramanları serbest bırakılıp, TSK’nın tekrardan AKP dönemi öncesindeki kuvvete sahip olmasını sağlamalıyız.
*Bunu başarabilmek için bir Milli Hükümet’e ihtiyacımız var. Yani AKP’den kurtulmalıyız.
*Milli Hükümet’e sahip olduktan sonra, önce Türk Silahlı Kuvvetlerini baştan aşağa yeniden yapılandırmalıyız ve sonrasında kanımızı emen A.B.D.’ye rest çekip, NATO’dan çıkmalıyız.
*NATO’dan çıktıktan sonra, Kuzey Irak ve Ermenistan’ı, tamamı ile yasal haklarımıza dayanaraktan işgal etmeliyiz.
*İşte bu kadar, bütün bunlar yapılsın, Ortadoğu’da ne BOP kalır nede ABD kalır ve sonuçta Müslümanlar’a karşı yapılan soykırımların sonu gelmiş olur!!!

Tayyip Erdoğan’ın “Biraderler Örgütü”

Mesajgönderen TurkmenCopur » 30 Kas 2011, 03:00

TAYYİP ERDOĞAN’IN “BİRADERLER ÖRGÜTÜ”

Türkiye’deki partinin adını biliyorsunuz:

Adalet ve Kalkınma Partisi.

Mısır’daki Müslüman Kardeşlerin partisinin adını biliyorsunuz:

Hürriyet ve Adalet Partisi.

Fas’ta seçimi kazanan İslamcı partinin adını biliyorsunuz:

Adalet ve Kalkınma Partisi.

Tunus’ta seçimi kazanan İslamcı partinin adını biliyorsunuz:

Ennahda Partisi

Bakalım Libya’daki partinin adı ne olacak? Partilerin amblemleri bile benzer; kiminde elektirik lambası kiminde gaz lambası!

Tesadüf mü:

Hiç olur mu?

Üstelik ortak noktaları o kadar çok ki:

Hepsi Vahabi İslam’cı... Sufilikle savaş içindedirler.

Devlet ve siyasetin islamlaştırılmasından yanalar. “Demokrasi”yi aldatma amacıyla dillerinden düşürmüyorlar. Zaten demokrasiden anladıkları sadece sandık!

Neoliberal-kapitalist küreselleşmeden yanalar. Devletçiliğe, ulusalcılığa karşılar. Dışa bağımlı, serbest piyasası ve özelleştirmeden yanalar. Toplumsal örgütlenmelere, ifade özgürlüklerine karşıdırlar.

ABD ile stratejik ortaklık taraftarısdır hepsi.

Yani...

Hepsi, Büyük Ortadoğu Projesi’nin “Ilımlı İslam” taraftarı partileri.

Türkiye, Tunus, Fas tamam. Şimdi sıra Mısır’da...

Bu nedenle son 10 gündür Tahrir Meydanı’ndaki gençlere, solculara, demokratlara Müslüman Kardeşler destek vermiyor. Biliyorlar ki halkın desteğiyle bir hafta sonraki seçimlerde hükümet olacaklar. Yani “Ilımlı İslam”ın sözümüz ona “demokrat-özgürlükçü” bir partisi daha iktidar olacak!

Bu nedenl: Nasıl Müslüman Kardeşler Tahrir Meydanı’na destek vermiyorsa küresel iletişim devleri de eylemleri görmek istemiyor. Proje’nin bozulmasını istemiyorlar.

Sonra Libya’da “özgür” seçimler yapılacak.

Sonra sıra Suriye’ye gelecek...

Sonra sıra İran’a gelecek...

Sonra ABD dünyanın en büyük enerji patronu olacak... Dermişiz... Gelecek her daim şaşırtıcıdır...

NOT: Bu arada kimi gazeteler Fas’taki seçimi kazanan Adalet ve Kalkınma Partisi’nin kendisine Türkiye’deki AKP’yi örnek aldığını yazdılar. Pes doğrusu, Fas AKP’si 1997’de kuruldu. Türkiye AKP’si ise o yıllarda sadece okyanus ötesinin kafasındaydı! Daha kurulmamıştı yani...

Odatv.com
29.11.2011 14:37


http://www.odatv.com/n.php?n=tayyip-erd ... 2911111200
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Dön Büyük Ortadoğu Projesi (BOP)

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir