Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

Cumhurbaşkanlığı'nda Skandal

Bu 10 senelik süre içinde, AKP Hükümeti'nin yaptığı başarılı "Amerikan Uşaklığı" görevi sayesinde Amerika Irak'ı işgal etmiştir. Sonrasında 1,5 milyon Müslüman'a, Amerika ve AKP tarafından Soykırıma tabi tutulmuştur.
Genelkurmay Başkanları yeniden Amerika'nın hizmetine girdiler(örneğin Hilmi Özkök).
Hilmi Özkök döneminde Şanlı Türk Askerimiz'e çuval giydirilmiştir. Sonrasında Kahramanımız Aziz Ergen Paşa çuval rezaletinin intikamını almıştır, ancak yine AKP döneminde emekli yapılmıştır. Sonrasında R.T.E.'ye "ABD'ye nota verecekmisiniz" diye sorulunca, cevabı "Ne veriyoruz müzik notası mı bu" olurken, Suriye konusunda tam tersi açıklamaları neden yaptığı açık bir şekilde ortadadır.
AKP, PKK teröristlerini ödüllendirdi, Türkiye’de kahraman gibi(Habur İhaneti) karşılanmalarına izin verildi. Oslo’da Tayyip ve Öcalan, İngiltere’nin emriyle ihanet anlaşmasına seve seve imza attılar! Tayyip Yahudilerden üstün hizmet madalyası almıştır ve asla geri iade etmemiştir!
Hizbullahçı teröristler, anlamsız bir şekilde beraat ettirilip ödüllendirildiler.
Silivri'deki Kahramanlarımız en kötü şartlarda yaşarlarken, İmralı'daki terörist bozuntusu Öcalan'ın en lüks hücrelerde yaşatılmasına izin verildi ve buradan bu şerefsize PKK'yı yönetebilme yetkisi verildi. AKP yetkilileri, ABD emriyle, Öcalan ile defalarca işbirliği yaptılar.
ABD-Erdoğan-Mehmet Ali Talat İşbirlği sonucunda KKTC'nin Tam Bağımsızlığını yok edebilmek için önemli anlaşmalar yapıldı. Yunanistan resmen adalarımızı işgal etmiştir.
Erdoğan ve Yandaşları yaptıkları yolsuzluklar sonrasında aşırı derecede zenginleştiler.
Tüm değerli Topraklar ve Milli Kuruluşlar Düşman devletlere satıldı.
Arap Milliyetçisi R.T.E. kendisini Davos fatihi zannederken(Davos olayı bir kurgu-senaryodur), buna karşısında, şerefsiz Tayyip, Azerbaycan Türkleri'nin Namus Meselesi olan Karabağ Soykırımı'na karşı kasıtlı bir şekilde duyarsız kalıp Soydaşlarımıza hakaret etmiştir! Büyük tepki ve baskı olmasa, AKP Ermenistan ile sınırların açılmasını sağlayacaktı.
İşsizlik oranları %30’lara tırmanmaktadır.
Atatürkçü Kahramanlarımız, Şanlı Ergenekon Destanımız'ın adı verilen sahte bir suçlamayla tutuklanıp zindanlara atılmıştırlar.
-Kuzey Irak’taki kukla PKK-Barzani devletine savaş ilan etmesi gerekirken, AKP, ABD’nin emriyle Suriye’yi düşman ilan edip bağımsız bütünlüğümüzü kasıtlı olarak tehlikeye atmaktadır. AKP Barzani’yi resmi devlet başkanı olarak tanıdı. AKP ve yandaşları Kuzey Irak’ta PKK’yla işbirliği yaparak zenginleştiler.
-Tek Çözüm, 1960 devriminde olduğu gibi bir Milli Güç Birliğindedir. Bu birliğin başında İşçi Partisi olmalıdır. Kılıçdaroğlu, Bahçeli ve onların etrafındaki CIA ajanlarının, aynen Tayyip ve Feto gibi ABD'nin ajanları olduğu açık bir şekilde ortaya çıkmıştır son dönemde! CHP ve MHP'nin Sorosçu, MİT'çi, Fethullahçı, CIA'ci olmayan Milli Atatürkçü tam bağımsız halk önderleri bir çatı altında birleşip CHP ve MHP üst yönetimini ele geçirip buraları tam bağımsız Atatürkçü'lerle doldurup düzmece olmayan bir CHP-MHP-İP Milli Türk Güçbirliğini kurmaları gerekir!
Önümüzdeki dönemde Türk Milletimizin izlemesi gereken siyasi strateji:
1. Bölücü Anayasa’ya HAYIR, Türk’lük Maddesini Anayasa’dan Çıkartamazsınız!
2. Yurtta Sulh, Cihanda Sulh, Suriye Kardeştir, ABD Kalleştir!
3. NATO'dan çıkmalıyız, Kuzey Irak işgal edilip PKK'nın kökü kazınmalıdır! Türk-Kürt Kardeştir, ABD Kalleştir!
4. FETO'CILAR, TAYYİP, AKP'LİLER, HEPSİ YARGILANACAK, AKP HÜKÜMETİ BEKLENEN EKONOMİK KRİZLE DEVRİLECEK, GÜÇ KAYBEDEN ABD ORTA DOĞU VE TÜRKİYE'DEN DEFOLUP GİDECEK. ASİL TÜRK SOYUMUZ BÜTÜN AVRASYA TÜRKLERİ BİRLEŞTİRİP TÜRK BİRLİĞİNİ KURACAKTIR VE CİHAN HAKİMİYETİNİ YENİDEN KURACAĞIZ, BUGÜN BİZE YAPILAN TECAVÜZLERİN İNTİKAMI ALINACAKTIR, KORKUN BİZDEN!

Cumhurbaşkanlığı'nda Skandal

Mesajgönderen TurkmenCopur » 04 Kas 2011, 03:42

CUMHURBAŞKANLIĞI'NDA SKANDAL

Odatv bugüne kadar nerede ve kiminle ilgili olursa olsun yolsuzluk iddialarını sayfalarına taşımaktan çekinmedi, bundan sonra da çekinmeyecek. Kıdemli okuyucularımız bilirler; Odatv’nin en büyük haber kaynağı değerli okuyucularımızdır.

Bu kez bir okuyucumuz Cumhurbaşkanlığı’nda yaşanan bir skandalı anlatıyor. Devlet memuru olan okuyucumuz Cumhurbaşkanlığı ile ilgili bir skandalı anlatan bir mektup gönderdi. Mektubunu yorumsuz olarak veriyoruz…

Merhaba sevgili arkadaşlar,

Ben 40’lı yaşlarına yaklaşmış vatanını seven (bu kavramın da içini boşalttılar gerçi !!!) bir devlet memuruyum. Öncelikle yazacaklarıma bir an önce bu iddianame tiyatrosunun sona ermesini ve Soner Beyin özgürlüğüne kavuşmasını dileyerek başlıyorum.

Muhalefet denen kavramın 1-2 gazeteye kaldığı bu zor günlerde taşıdığınız bayrağın ne kadar değerli olduğunu biliniz ve asla yılmayınız.

Daha geçen hafta Cumhuriyet bayramı törenlerinin iptal edilmesini bile büyük bir hoşgörüyle !! karşılayan bağımsız medyamızın yanı başında sizlerin kelle koltukta verdiğiniz mücadeleyi ben ve her biri birer devrim çocuğu olan arkadaşlarım sonuna kadar destekliyoruz.

Sözü uzatmadan size devletin zirvesinde yaşanan yolsuzluk ve dalaverelere somut bir örnek vermek istiyorum ve ilgileneceğinizden son derece eminim.

Bahsedeceğim şahsın ismi Ahmet Ussal ŞAHBAZ ---

Rekabet kurumu başkanlığında yaklaşık 5 bin TL maaşla uzman olarak görev yapıyor. Aynı zamanda Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreterliği’nde süreli statüde görevli uzman olarak tazminat parası almakta. Şah iken mevcut hükümet ile Şahbaz olan (!)bu arkadaş fiilen TEPAV başkan danışmanı olarak da görev yapmakta. Kendisine TEPAV tarafından sözleşme karşılığı danışmanlık ücreti ödenmekte.

Bilindiği üzere 657 sayılı devlet memurlarının diğer kazanç getirici faaliyette bulunma yasağı nedeniyle ,maddi getiri sağlayacak bir işle iştigal etmeleri yada ücret karşılığı gelir getirici faaliyette bulunması yasaklanmıştır. Oysa Rekabet kurumu Uzmanı şahbazın cumhurbaşkanlığı genel sekreterliğinde uzman kadrosunda süreli statüde çalıştığı görülmektedir. Ancak bu süre zarfında genel sekreterlikte hiç bulunmadığı da çevresine bile rahatlıkla ifade ettiği bir konu...

Diğer taraftan TEPAV; özel hukuk hükümlerine tabi olarak kurulmuş bulunan kamuya ya da özel sektörden talep eden kurum ve kuruluşların ücret karşılığında araştırmalar ve incelemeler yapan bir kuruluştur. Ahmet Ussal ŞAHBAZ bu projelerde sözleşme ücreti mukabilinde görev almaktadır.

Belki bu yolsuzlukların en masumane olanlarından bir tanesi bu konu... Ancak yüce Atatürk ün makamı olan Cumhurbaşkanlığında bile böyle bir skandalın yaşanması aslında buzdağının görünen yüzü… Neyse…

Kimsenin böyle konulara girmediği bu günlerde böyle yolsuzlukları bir ışık olarak önümüzde duran Odatv ve ekibinin ilgilerine sunmayı bir yurttaşlık borcu sayıyor çalışmalarınızda başarılar diliyorum.

(NOT: Odatv olarak iddialarda ismi geçen Ahmet Ussal Şahbaz’ın cevap hakkına saygı duyduğumuzu belirtir iddialarla ilgili yanıtlarını bekleriz.)

Odatv.com
03.11.2011 04:06


http://www.odatv.com/n.php?n=cumhurbask ... 0211111200
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Dön 2002-2017: Cumhuriyetimizin 7. İhanet Dönemi

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir