Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

Gladyo Laboratuarlarında Hangi Manşetler Üretiliyor

B.O.P.: Büyük Ortadoğu Projesi
Sahibi: A.B.D.
Başkanı ve Yöneticileri: A.B.D. Derin Devleti(Cermen ırkçılığını savunan İngiltere, Rothschild sülalesi ve ona bağlı olan sülaleler), George Bush, Barrack Obama, vs...
Eş Başkanları: T. Erdoğan, A. Gül, A.B. ülkeleri temsilcileri, A. Öcalan, Barzani, Talabani, Karayılan, Zana vs...
-Soğuk Savaş sürecinde A.B.D. ve İngiltere’nin amacı ta baştan beri tam bağımsızlığı savunan Lenin’in Sovyetler Birliği’ni yıkıp etkisiz hale getirmekti. Bunu aslında Stalin(gizli İngiliz ajanı) döneminde başarmıştı, ama Stalin sonrasında Lenin devrimlerinin kalıntıları birşekilde devam edebilmişti, ta ki Sovyetler Birliği yıkılana kadar.
-Sovyetler Birliği’nin yıkılmasından sonra(yani 1990’ların başından itibaren), Rusya artık A.B.D. için bir tehdit oluşturmuyordu. Rusya artık Çar Rusya’sı döneminde olduğu gibi A.B.D-İngiltere tarafından belirli bir oranda kontrol edilebilir hale getirilmişti.
-Günümüzde, Putin dönemindeki Rusya, her ne kadar önemli derecede A.B.D.’den bağımsız ve milli politikalar üretmeye çalışsa bile, eğer B.O.P. Rusya’nın milli çıkarlarına katkı sağlayacak bir duruma getirilirse, Rusya rahatlıkla B.O.P.’ne destek verecektir. Yani Rusya gerektiğinde daima A.B.D. ile işbirliği yapabilecek bir kişiliğe sahiptir. Aynı durum, Çin içinde geçerlidir. Bunun kanıtı da Libya işgalinde, Rusya ve Çin’in bu işgale karşı çıkmamalarıdır.
-Büyük Ortadoğu Projesi’nin amacı Orta-Doğu ve Orta-Asya bölgelerinde A.B.D.’nin ekonomik çıkarlarını alt-üst eden güçleri yoketmektir. Şimdi, Soğuk Savaş sona erdikten sonra, A.B.D.’nin Ortadoğu’daki gücünü tehdit eden en büyük güç kimdir? Rusya değildir, Çin değildir, ama Türk Silahlı Kuvvetleri(Atatürk Türkiye’sini savunan hakim güç)’dir. Ergenekon Projesi’nin amacı da zaten Amerika’yı Ortadoğu’dan ihraç etme gücüne sahip olan Türk Silahlı Kuvvetleri’ni itibarsızlaştırarak etkisiz hale getirmektir.
-Yani B.O.P.’nin asıl amacı Atatürk Türkiye’sinin tam bağımsızlığını tamamı ile ortadan kaldırmaktır(Sovyet Rusya’sını ortadan kaldırdıkları gibi). Eğer Türkiye yokolursa, bundan Amerika’da, Rusya’da, Çin’de faydalı çıkabilecektir.
-Olası bir III. Dünya Savaşında, eğer Türkiye bölünürse(ALLAH Korusun), aynen I. Dünya Savaşında olduğu gibi Türkiye emperyalist devletler tarafından paylaşılacaktır. Mesela, Türkiye’nin Doğu’su Büyük İsrail’in kurulması için kullanılacaktır, ve Kuzey’ide(Karadeniz Bölgesinden Ermenistan’a kadar uzanan bölge) Rusya’ya verilebilecektir.
-Suriye olayının perde arkasında da bu amaç yatmaktadır. Burada asıl hedef Suriye değildir, Suriye bu olayda bir figürandır. Asıl hedef Türkiye’nin bölünmesidir. Bölünme Anayasası(Atatürk’ün Temel Anayasa Maddelerini yıkarak Türk Milletini ve Türkiye’yi bölme projesi) konusunda, AKP, Tesevci’ler, Fethullahçı’lar ve PKK’lılar sizce neden bu kadar acele etmektedirler?
-Bugün A.B.D. ve NATO’nun arkasında olduğunu zannederek dayılanan BOP Eşbaşkanı T. Erdoğan’ın, Suriye’ye karşı savaş ilan ettiği anda, A.B.D.-Rusya-Çin İttifakı, Türkiye’ye karşı oluşturulacaktır. Ve Billeşmiş Milletler aracılığı ile Türkiye’yi işgal etme kararı alacaklardır.
-B.O.P.’un yokolmasını sağlayacak çözümler:
*Zindanlar’da tutsak edilen TSK’nın Kahramanları serbest bırakılıp, TSK’nın tekrardan AKP dönemi öncesindeki kuvvete sahip olmasını sağlamalıyız.
*Bunu başarabilmek için bir Milli Hükümet’e ihtiyacımız var. Yani AKP’den kurtulmalıyız.
*Milli Hükümet’e sahip olduktan sonra, önce Türk Silahlı Kuvvetlerini baştan aşağa yeniden yapılandırmalıyız ve sonrasında kanımızı emen A.B.D.’ye rest çekip, NATO’dan çıkmalıyız.
*NATO’dan çıktıktan sonra, Kuzey Irak ve Ermenistan’ı, tamamı ile yasal haklarımıza dayanaraktan işgal etmeliyiz.
*İşte bu kadar, bütün bunlar yapılsın, Ortadoğu’da ne BOP kalır nede ABD kalır ve sonuçta Müslümanlar’a karşı yapılan soykırımların sonu gelmiş olur!!!

Gladyo Laboratuarlarında Hangi Manşetler Üretiliyor

Mesajgönderen TurkmenCopur » 11 Eki 2011, 02:00

GLADYO LABORATUARLARINDA HANGİ MANŞETLER ÜRETİLİYOR

Debka File MOSAD’ın internet sitesidir. Ülkeleri birbirine düşürmek için kışkırtıcı (provokativ) haberler imal eder.

İmal edilen haberlere baktığınızda, haberler iklime çok uygundur. Yutmanız mukadderdir.

MOSAD ve CIA birlikte çalıştıkları için kullandıkları laboratuar aynıdır. Laboratuardan elde edilen sonuçları paylaşırlar.

Bu laboratuarlara “Gladyo Laboraturı” demek yanlış olmaz.

Psikoloji ve sosyal psikolojinin her noktasından yararlanırlar. Daha önce, istedikleri yönde dönüştürdükleri toplumlardan aldıkları verileri, başka bir topluma aynen veya bazı noktalarını tadil ederek uygularlar.(Kültürel yapıyı dikkate alarak.)

İstedikleri toplumu imal etmek için temel ilkeleri şudur; terörle mücadeleyi haklı çıkartmak için terör organize etmek. Bu yolla istediği ülke veya iktidarı değiştirmek.

Halkın yoğun bulunduğu mahallerde, istasyonlarda, manavda, polis karakolunda bombalar atarak, havaya uçurarak, halkı bezdirerek, aman, tek şu terör bitsin de, kim iktidar olursa olsun noktasına getirirler.

Bilahare siyaset arenasına, kendi ideolojilerine yakın kişileri taşırlar.(12 Mart, 12 Eylül, İtalya’da Başbakan Aldo More kaçırıp öldürmek gibi)

Gladyonun laboratuarları bunlardır.

Buraya şuradan geldim. Debka File, yani MOSAD, Suriye ile Türkiye’nin arasını daha da açmak(iklim müsait), Suriye ile Türkiye’yi bir an evvel çatıştırmak için, gene böyle bir haber imal etmiş.

Vatan Gazetesi manşetten “füze yağdırırız” diyor. Yazının altına bakınca, bu sözü Esad’ın söylediğini söylüyor.

Bundan birkaç gün önce de, batı gazetelerinden birinde( Rusya. Ru) gene Esad’ın ağzından “ Batı ülkelerinden biri, Suriye’ye müdahale ederse, Suriye de İsrail’e müdahale eder" şeklinde bir haber çıkmıştı. Rusya Gazetesinin bu haberine bende inanmıştım. Meğersem o da Debka File’den almış. Ertesi gün haberi yalanlamak zorunda kaldı.

Siz,siz olun Debka File sitesinden alınmış hiçbir habere inanmayın.

Bülent Esinoğlu
Odatv.com
10.10.2011 03:16


http://www.odatv.com/n.php?n=gladyo-lab ... 1010111200
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Dön Büyük Ortadoğu Projesi (BOP)

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir