Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

Demokrasimize post moder darbe

Cumhuriyet tarihinde ilk defa denk dütçe

1996'da Amerika'ya hizmet eden iki parti, DYP ve Refah Partisi, koalisyon hükümetini kurdular. 28 Şubat 1997 Milli Güvenlik Kurulu sonrasında verilen Muhtıra ile bu Amerikancı hükümetin iktidar dönemi sonlandırıldı.
Sonraki yıllarda, bu kararın Cumhuriyetimizin yararına mı yoksa zararına mı olduğu tespit edilememiştir, çünkü bu olay sonrasındaki yıllarda Recep Tayyip Erdoğan ve Abdullah Gül gibi Amerikan ajanları'nın önleri açılmış oldu.
-Erbakan Milli'ydi, konuşmalarında korkmadan ABD emperyalizmi ve siyonistler hakkında önemli tespitler yapabilmekteydi. Günümüzde AKP'nin başında Erbakan olsaydı, belkide yapılan bu şerefsiz hainliklerin büyük bölümüne izin vermeyip engelleyebilirdi. ABD stratejik olarak herzaman, kendisinin kurduğu örgütlerin elemanlarına bile güvenmeyen bir politika izlemektedir. Hele hele o örgutlerin başındaki kişi Türk Soylu ise, ona hiç ve hiç güvenmeyecektir. İşte bu yüzden, Milli Görüş örgütünü yöneten hiçbir zaman Necmettin Erbakan olmamıştır. Erbakan, gelecekte örgütü temizleyip, Milli Görüş’ün gerçek(yani ABD’nin kontrol ettiği değil, Milliyetçi olan Erbakan’ın kontrol ettiği bir Milli Görüş) lideri olabilme hayalleriyle yaşamış olabilir.
Ama maalesef Erbakan’ın içinde bulunduğu örgütün genel başkanı olmasına rağmen, örgüt daima CIA’nın görevlendirilmiş olduğu elemanlar tarafından yönetilmekteydi ve bu sistem aynı şekilde günümüz AKP’siyle birlikte devam etmektedir. Erbakan gibi zeki bir insanın bu gerçeklerin farkinda olmaması mümkün değildir.

Demokrasimize post moder darbe

Mesajgönderen Molla ali » 29 Haz 2011, 14:59

Cumhuriyet tarihinde ilk defa denk bütçe,Çekiç gücü gönderdi o tarihte güneydoğuda ne kadar casus ve falaçata varsa guntamo ABD üssüne gitti bunlar hep PKK ya lojistik sağlıyordu, imf ilk defa türkiye giremedi hiç bir kamu kuruluşu zarar etmiyordu ve satılması düşülmüyordu ne borsa ne bir banka nede telekom oldugu gibi hepsi devletin elinde idi tüpraş, petkim, daha yüzlerceside kamuda idi bunlar varken borç 130 milyar dolardan 110 milyar dolara inmişti ve bu hükümet 5 yıl daha devam etse idi herkesede yıllık yüde yüz maaş artışı veriyor piyasa alttan canlanıyordu. şimdi soru Erbakan zamanında milyader sayısı 15 kişi idi şimdi 150 kişi peki o zaman işsiz kaç kiş idi şimdi ne kadar. şimdi hırsızlık, ahlaksızlık ne kadar, o zaman ne kadardı insanlar degenlendirilirken objektif olalım diyoruz ya gözümüzde sorun var yada gözlügüzde
Molla ali
Kısa Dönem Er

Re: Demokrasimize post moder darbe

Mesajgönderen TurkmenCopur » 29 Haz 2011, 18:05

Merhaba Molla Ali Kardeş,

Sitemize hoşgeldiniz. "Mollla Ali" isimli kullanıcı adınızı sildim. "Molla ali" kullanıcı adı ile giriş yapabilirsiniz.

Erbakan ve Erdoğan arasındaki farklar hakkında yaptığınız değerlendirmeye katılıyorum. Tabiki Erdoğan, Erbakanla kıyaslanamaz. Ki bunuda amerika'nın 9 senedir akp'ye sağladığı desteği zamanında Erbakan'a sağlamamasıyla net olarak tespit edebiliyoruz. Bugünkü AKP hükümeti başına Amerika asla Erbakan'ı getirmezdi, çünkü ona Erdoğan'a güvendikleri kadar güvenemezlerdi, ve eğer Erbakan bugün Erdoğan'ın yerinde olsaydı ülkemiz bence bu kadar kötü bir durumda olmazdı bile.

Ama, sonuçta Erbakan'ın yıllardır başında olduğu Milli Görüş örgütü maalesef başından beri Amerika tarafından kullanıyor ve yönetiliyordu. Ki en son referandumda Saadet Partisi üzerine oynanan oyunlarını hepimiz gördük. Sırf Saadet Partisi'nin düzeni bozulup, oyların AKP'ye kayması için Erbakan referandum öncesi Saadet Partisi'nden saçma sapan nedenler yüzünden uzaklaştırıldı ve herşey Numan Kurtulmuş'a kaldı. Sonrasında en son 12 haziran seçimleri öncesinde Numan Kurtulmuş yine anlaşılmayan nedenlerle Saadet Partisi'nden ayrılıp Has partisini kurdu.

Şimdi bütün bu bölünmeler kime yaradı? Türk Milletimize mi? Hayır! İslam Dinimize mi? Hayır! Kime yaradı ozaman? Amerika'ya yaradı, çünkü sözde davos fatihlerini kullanıp bugün Müslüman İran ve Suriye'ye karşı bizi düşman yapmak sadece ve sadece Amerika'ya hizmet etmektedir.

Peki ne olması gerekiyordu? Milli Görüş örgütlenmesi bölünmemesi gerekiyordu. Ama bunu engellemek mümkünmüydü? Hayır...
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı

Re: Demokrasimize post modern darbe

Mesajgönderen Molla ali » 30 Haz 2011, 10:45

Sayın site yöneticisi degerli kardeşim son cümlenizde dileginiz var çözümünüz yok her büyük hareket er ve geç bölünmeye mahkümdür geçmişte türk devletleri böyle yıkılmamışmıdır evet ne yapacagız senin sızlanıp karalarmı baglıyacagız kalan ana unsurlarla yola devam edecegiz aynı çelebi mehmet gibibak arkadan biz istanbulu feth ettik timur ne yaptı kayboldu gitti eger Yıldırım beyazıt ihanet ugradı diye agıt yakıp yıldırım gibi bir padişah kafeste ne şartlarda öldü diye mogolların peşinde gitseydik osmanlı osmanlı olurmuydu şimdi mogollara bi bak dünyanın en geri ülkelerinden birisi milli görüşü ABD uşagı diye tanımlarken deliliniz ne ordu natonun ordusu degilmi üst düzey komutanlar pentagonda egitim almıyorlarmı sizin Erbakanı başbakanlıktan indirmek için 14 şubat 158 sayı fransa yüksek konseyinden türkiye mason locası başkanı necip arıdurya gönderdigi mesajı bir okumanızı ayrıca o dönemdeki ABD elçilgindeki kırıptoyu okumanızı tavsiye ederim.
Molla ali
Kısa Dönem Er

Mesajgönderen TurkmenCopur » 30 Haz 2011, 17:19

Merhaba Kardeşim,

Son cümlemde demek istediğim, Erbakan'ın ne kadar iyi niyetle olsa bile, içinde bulunduğu örgütü aslında başından beri kendisinin kurmadığı vede kendisinin yönetmediğini anlatmaya çalıştım. Böyle bir örgütü, ancak bu örgütü başından beri kuran ve yöneten gerçek unsur son 3-4 yılda olduğu gibi paramparça edebilir. Bu unsur malesef Amerikadır, ve Amerika Erbakan'a güvenmemiştir, ama Erdoğan ve Gül'e güvenmiştir.

AKP dönemi önceki dönemde, Tayyip Erdoğan ve Abdullah Gül Milli Görüş Örgütü Yönetiminde hangi mevkiye sahiptiler? Herhalde, örgütün sıradan birer görevlileri değildiler. Tabiki yönetimin en üst düzeyindeydiler.

Bugün Milli Görüş Örgütünün bu üst düzey görevlilerinin yönettiği(görünüşte yönettiği) hükümet Türkiye'mizi nasıl yönetiyor? Türkiye Cumhuriyet Tarihimizdeki EN BÜYÜK İHANETLE yönetiyorlar. Wolfofitzle mektuplaşmalar sonucunda kurulan parti, Amerikan kaynaklarıyla insanların beyinlerini yıkayıp 2002'de kazanılan seçimler. Amerikan devleti görevlisi Collin Powellın dayattığı ihanet dolu maddeleri içeren anlaşmayı imzalamalar ve bu maddelerin gereğini yapmayı günümüze kadar devam ettirmeler...

Eğerki Milli Görüş Amerika tarafından kurulup yıllardır yönetilmeseydi, nasıl oluyor içlerinden bu türlü vatan hainleri çıkıyor?

Ayrıca, beni en fazla üzende, zamanında Erbakan'a giden oylar hangi düşünceyle bugün AKP'ye gidiyor? Siz, AKP'yi Milli Görüşün devamı olarak mı görüyorsunuz?

Şunu da belirtmem gerekir ki, Milli Görüş'ün tarihi böyle diye, CHP ve MHP'nin tarihininde(başından beri değil) çok parlak olduğu söylenemez.
Darbe sonrası CHP ve kuruluşundan itibaren MHP'ninde günümüzde artı yönleri daha çok olsa bile eksi yönlerinin de çok fazla olduğunu görmek gerekiyor. İşte bu çürükler yüzünden bugün AKP yine iktidar oldu...

Yıldırım Beyazıd ve Timur hakkında verdiğiniz örneğe ben katılmıyorum, çünkü Timur Türk'tü(yani Moğol değildi), ve Timur'un İmparatorluğu asla ve asla bugünkü Amerika-İngiltere gibi binbir türlü entrikalarla sömürmeyi hedef olarak tanımıyordu. Zaten böyle olsaydı, Yıldırım Beyazıd'ı mağlup eden Timur isteseydi Anadolu'da kalıcı olacak bir devlet kurabilirdi, ama bunu yapmadı ve Türkistan'a geri döndü.

Halbuki günümüzdeki ABD'nin sömürmek üzere uygulamaya koyduğu Büyük Ortadoğu Projesini hepimiz görmekteyiz. Bu projenin çocukları ise Türk Milletimizi "Sözde Davos Fatihliği" ile kandırıp, bugün Müslüman Suriye'yi düşman ilan ediyor, daha dün Libya'dan kaçan Müslümanların denizde boğulmasına izin veriyor, Doğu Anadolu'da değerli arazilerin çoğunu İsraile satıp PKK'nın oralara rahatça giriş yapmasını sağlıyor vede Müslüman Irak'ta soykırım yapan Amerikan askerlerine "kahraman amerikan askerleri için dua ediyorum" diyor!!!
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı

Re: Gerçekler artık ortaya çıkmalı

Mesajgönderen Molla ali » 01 Tem 2011, 12:07

Siz Türkiye cumhuriyetinden çıkanları hain olarak kabul ediyorsunuz, Siz ordudan Çıkan Kenan Evreni bile hain kabul ediyorsunuz, istkametini Bolşevikler yerine osmanlıya çevirip sivas dahil anadoluyu yakıp yıkan anadolu beyliklerini osmanlıya karşı ayaklandıran Timuru Neden iyi göstermeye çalışıyorsunuz. Ama Milli görüşe ihanet edenleri anlatırken hiç onları ihanet eden şahıslar gibi degerledirmeden sanki hala milli görüşcü imiş gibi konuşuyorsunuz onlar gömlegi çıkaıp ABD gömlegi giyince Askerin kafasına çuval geçirince ne yaptılar ABD askerlerinin sağ salim evlerine dönmesine dua ettiler peki kim bunlar ve soru; 28 ŞUBAT OLMASAYDI AKP OLURMUYU ? SORU; ŞU ANDA SİNDİRİLMİŞ BİR ORDU VARMI ? SORU; HİÇ BİR ŞEYDEN HABERİ OLMAYAN UYUTULMUŞ BİR HALK VARMI ? SORU; ÜLKENİN EKONOMİSİ KİMLERİN KONTROLÜNDE
Molla ali
Kısa Dönem Er

Mesajgönderen TurkmenCopur » 01 Tem 2011, 14:41

Timur Anadolu'yu bahsettiğiniz gibi yakıp yıkmadı. Timur'un Osmanlı'ya savaş açmasının nedeni Yıldırım Beyazıd'la ters düşmeleri. Ne Timur'un Osmanlı Türklerine, ne de Beyazıd'ın Türkistan Türklerine karşı bir nefreti vardı. Bu savaşın tek sebebi bence Padişahların yanlış düşüncelerindendi. Halbuki, ozamanda olması gereken Türk Birliği'nin kurulmasıydı, hem Timur'la hemde sonradan Şah İsmail'le.

Erdoğan ve Gül'ü hala Milli Görüşçü olarak görmem, zamanında Milli Görüş'e oy veren kardeşlerimizin büyük çoğunluğunun bugün AKP'ye oy vermelerindendir. En ilginç olanı da, insanlarımıza neden AKP'ye oy veriyorsunuz diye sorulunca, "Bunlar Din adamları, bunlar Müslüman oldukları için" cevabını alıyoruz.

Bahsettiğiniz gibi 28 Şubat gerçektende AKP'nin önünü açtı, ve buda bilerek yapıldı. Ama Milli Görüşün en üst düzey yöneticilerinin Amerikan ajanları çıkmaları da bence hiçte tesadüf olamaz. Bunların ne tür karakterlere sahip olduklarını herkez önceden biliyordu. Doğu Perinçek, 1996'da Amerika'nın Erdoğan'ı hükümet başı, Gül'üde dışişleri bakanı yapmayı planladığını açıklamıştı. Ozamanlar ve ondan öncede herkez kimin ne olduğunu biliyordu. Yani demek istediğim, Erdoğan ve Gül'ün büyümesini engellemek mümkündü ama yapılmadı. Düşünsene, Erbakan eğer 90larda bir açıklama yapıpta Erdoğan ve Gül Amerikan ajanları, bunları örgütten kovuyorum, sakın desteklemeyin deseydi, sizce AKP kurulabilirmiydi?

Erbakan dışında CHP'ninde çok büyük yanlışı var bu konuda. Eğer Deniz Baykal zamanında Erdoğan'ı desteklemeseydi, Erdoğan milletvekili dahi olamayacaktı. Ayrıca MHP'yide unutmamak gerekir, Abdullah Gül'ü cumhurbaşkanı yapan Devlet Bahçeli'nin ta kendisidir.

Yani diyeceğim, her partide iyi niyetli ve kötü niyetli insanlar vardır, önemli olan iyi niyetli olan kardeşlerimizin risk alıp kötü niyetlilere karşı rest çekmeleridir. Eğer bu yapılmazsa, bu demektirki bu amerikan oyununa ortak olunuyor, ozamanda iyi niyettende şüphe duyarım ben..
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı

Lüzumsuzluga geçit yok

Mesajgönderen Molla ali » 01 Tem 2011, 18:23

Timur konusu sizi çok hırpalıyor şimdide suçu padişahlara atıyorsunuz herhalde anadolunun kapısını Açan Alparslanda suçlu sizinle bu konuda anlaşma şansımız yok o zaman Türk birliği kurulacakmıştı siz ne diyorsunuz kurulan Türk beylikleri kaç yıl yaşadı ve kim yıktı bir bakın hep kardeş kavgaları ile bölünmedimi siz neden bahsediyorsunuz. Ayrıca Erbakanın hem Refah Hemde Fazilet partisi kapatılarak bilinçli olarak Erbakanın adamlarının yanından zorlamayla uzaklaşması saglandı buna ragmen büyük bir kısmı Saadet partisinde kaldı Bu durumda Erbakan Medyaya çıkıp Sizin dedinizden daha ağır kelimeler kullandı bunlar çoluk cocuk, bunlar gömlegi çıkarttı ABD nin kucagına oturdu, bunlara oy verip ahiretinizi yakmayın dedi Akp arkasına ABD, AB , FG. ve işbirlikçi basın işadamları ile sizler ve halk manüpile edilerek 10 yıldır ülke yönetilmiyormu
Molla ali
Kısa Dönem Er

Mesajgönderen TurkmenCopur » 01 Tem 2011, 19:14

Timur konusu beni hırpalıyor derken anlamadım? Timur'un Anadolu'ya girip Osmanlı'ya savaş açmasının sebebini biliyormusunuz? Sebebi çok basit! İki padişahın mektuplaşmaları yüzünden birbirlerine düşman olup savaşıyorlar! Sizce iki tane aynı soydan gelen, yani iki tane Türk oğlu Türk padişahın sadece birbirleriyle yaptıkları mektuplaşma yüzünden koskaca iki devletin birbiriyle savaşması mantıklı birşey mi? Bugün eğer Kazakistan Timur İmparatorluğu kadar güçlü olsa ve Türkiye ile savaşa girse, bunun neresinde doğruluk ve mantık var?

Erbakan'ın bahsettiğiniz o konuşmaları Erdoğan ve Gül'ün iktidar olduktan sonra(yani 2002 sonrası) yaptığı konuşmalarıdır. Benim anlatmaya çalıştığım, Doğu Perinçek'in taaa 1996'da Erdoğan ve Gül'ün AKP gibi bir Amerikan projenin başına geçirilip iktidar olacağı tespitini yapması, ve buna rağmen Erbakan'ın bu kişileri partiden kovmaması sizce ne demek oluyor?

Benim Milli Görüş'ün ve Milli Görüş örgütüne inanan kardeşlerimin bütün düşüncelerine katılıyorum. Zaten Atamız Atatürk'ün kurduğu Türkiye Cumhuriyeti gerçek bir Türk-İslam devletidir. Ama Milli Görüş'ten, Fethullah Gülen'e, Süleymancılardan diğer tarikatlara, bunların hepsi malesef Amerika tarafında kurulup yıllardır Amerika tarafından finanse ediliyor. Deniz Feneri skandalıylada kimin kimle işbirliği yaptığı ortaya çıktı.

TurkToresi.com olarak hedefimiz insanlarımızı ayrıştırmak değil, birleştirmektir. Benim Milli Görüşçüleri dışlamak gibi bir hedefim yok, sadece Milli Görüş örgütünün tepelerindeki insanların Türkiye'mize nelere mal olduklarına anlatmaya çalışıyorum. Artık gözümüzü açmalıyız, ve AKP'yi dışlamalıyız. Atatürk'te birleşmeliyiz, Türklüğümüzde, İslam Dinimizde vede Ulusalcıkta birleşmeliyiz ki bugünkü durumdan kurtulalım!
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı

Mesajgönderen TurkmenCopur » 02 Tem 2011, 17:28

Sayın; site yöneticisi kardeşim sen beni tanımazsın ben seni tanımam senin ulasalcı dedigin insanları ayrıca kızdıgın o Akp lileri Atatürkçüleride senin kadar olmasa iyi tanır iyi analiz eder bütün yamukluklarını dehşetle izlerim ayrıca müslümanım diyipte ne işbirlikçilik yapar onlarada şahit oluruz peki bunlardan kurtuluş reçetesini senin önerini degil Allah'ın önerisini biz dikkete alıyouz( Çünkü ölüm var topragın altı var herkes oraya girecek oradan sonra Allah' hesap var siz ölmeyecekmisiniz o guruptakiler Allahın sevgili iyi kullarımı) (Üstünlük Takva iledir, müminler kardeştir, yahudi ve hırıstiyanları dot ve sırdaş edinmeyiniz, Münafikun. kafirun ve mümun vs sureleri ) Ayrıca Erbakan ve Mill görüş hareketi kesinlikle ABD Uşagı ifadesi iftiradır.Aslında Gerçek düşman ABD degil Tüm dünyayı siyasal ve Ekonomik anlamda sömüren kanınını emen SİYONİZMDİR. Bu sizin cenahın iftirasıdır ispata davet ediyorumi Aksini ben söylüyorum Yıllardır incirlikte duran çekiç gücü kim gönderdi, Yeni dünya düzeni diye ABD ye karşı İranla Anlaşma yaptı, D8 i kurdu Ordunun modernizasyon emrini o vermedimi Siz o üstteki cümlelerle beni üç kavrama çagıyorsunuz ben sizi MİLLİ GÖRÜŞÜ ANLAMAYA DAVET EDİYORUM

Hangi gerçek Atatürkçü işbirlikçilik yapmış? Tabiki medyada gözüken çoğu ajanları(Atatürkçüyüm deyipte AKP'yi yada Amerikayı destekleyen, sahtekar tipler) saymıyorum.

Türkiye'miz bir Türk-İslam Devletidir ve bu devletin kurucusu Büyük Atamız Atatürk'tür. Eğer ki Türk Soyumuzu, İslam Dinimizi koruyacaksak, bunu tabiki Atatürkçü Düşünceyle yapacağız.

Çünkü ALLAH'ın bize uygun gördüğü düşünce şekli budur: "Tam Bağımsız ve herhangi birbaşka devletin emrine herhangi bir hedef için girmeyen, devleti içindeki bütün milletlere eşit adaleti sağlayan, Tarihini bilen, Türk Milliyetçisi olan ve Müslümanlığın gerekenlerini yapan gerçek Türk ve Müslüman". Bu düşüncü şekli sadece Atatürkçülükte vardır, diğer bütün düşünce şekilleri Cumhuriyet kurulduktan sonra Amerika ve İngiltere tarafından üretilmiş ve projelenmiştir maalesef.

Ayrıca, bahsettiğiniz Siyonizm iddiası gerçek dışıdır. Bu Siyonizm iddiası yine bir İngiltere-Amerika merkezli bir Cermen projesidir. Sitemizin "2. Dünya Savaşı, Türk Soyumuzun Baş Düşmanı olan Cermen Menfaat Merkezi'nin Kuruluşu: "İngiltere-Amerika-Hitler, Rockefeller-Rothschild-JP Morgan-İlluminati/Mason İşbirliği Faaliyetleri" ve Günümüze Kadar Faaliyetleri" isimli bölümünde göreceğiniz gibi bütün bu iddiaları tezgahlayan millet Cermen milletidir.

Adamlar önce Hitleri ve Almanyayı İkinci Dünya Savaşında olup biten herşeyin sorumlusu olarak ilan ettiler. Sonra yıllar geçince ve insanlarda doğal olarak tarihi olayları araştırınca, yine doğal olarak foyaları ortaya çıktı. Ve asıl suçlunun Hitler olmadığı, ve suçlunun İngiliz Kraliyeti(İngiltere Devletini yöneten unsur) ve Amerikan devleti(ki zaten Amerika İngilterenin ikinci bir şubesidir) olduğu ortaya çıktı.

İşte bu gerçeği saklamak için İngilizler-Amerikanlar yine o meşhur projelerinden birini hayata geçirerek, herşeyin sorumlusunun Yahudiler olduğunu ve Hitlerinde bir Yahudi olduğunu savunup bunu bütün dünyaya zorla kabul ettirmek istemektedirler(ve maalesef başarılı oluyorlarda).
Halbuki, Hitler Yahudi asıllı(ki Yahudi kökeni diye birşey yok) olsada olmasada, İkinci Dünya Savaşı öncesinde Hitlerin bir İngiliz ajanı olduğu kanıtlanmıştır.

Yani gerçek çok basittir:

1. İngiltere Birinci Dünya Savaşından galip olarak ayrıldıktan sonra Rusya ile birlikte dünyanın en büyük gücüne sahip olabilecek potansiyeli oluşturuyor, ama daha hayla dünyanın en büyük gücü değildir, ki Şanlı Kurtuluş Savaşımızda bunu kanıtlıyor.

2. Almanya'nın Birinci Dünya Savaşı sonrası bizim gibi bir Kurtuluş Savaşı yoktur.

Bu ne anlama geliyor:

"Almanya Birinci Dünya Savaşı sonrasında tamamen bir İngiliz sömürgesi haline gelmiştir". Ayrıca, buna ek olarak İngilizlerde, Almanlarda Cermen kökenlidirler. Ki zaten Nazi düşüncesi bu temellere dayanıyor.

3. İngiltere, ajanı Hitler ile birlikte Almanyayı kullanıyor, ve bu sayede hem Rusyayı, hemde Çin'i zayıflatıyor, ve İkinci Dünya Savaşı sonrasında İngilterenin İkinci Şubesi olan Amerika tezgahladıkları bütün entrikalarla birlikte dünyanın en büyük gücü olarak sahneye çıkıyor.

4. Sonrasıda işte NATO'nun kuruluşu ve hükümetlerin başlarını parayla satın almakla devam ediyor...

Ayrıca İran meseleside çok basittir. Birinci Dünya Savaşı sonrasında Kaçar Türkmen Hanedanına darbe yapan Fars kökenli İngiliz ajanı Pehlevi Şah, İran'ın tam bağımsızlığını o günden bugüne kadar yoketmiştir ve bir İngiliz-Amerikan sömürgesi haline getirmiştir. Senelerdir İran'la Türkiye'yi düşman(Füze kalkanı projesini kabul eden AKP..) yapmaya çalışanda yine Amerika-İngiltere ikilisidir. Buradaki tek hedef Atatürk Türkiye'sini tamamen yoketmektir. Bunu kendilerinin başaramıyacağını bildikleri içinde, hem devlet içi hemde komşuları(İran, Suriye, vs...) tahrik ederek yapmaya çalışıyorlar, ki her ne olursa olsun yine başaramayacaklar!!
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı

Gerçek ATATÜRK'çü KİM ?

Mesajgönderen Molla ali » 05 Tem 2011, 11:54

Sayın; Kardeşim demekmi Atatürkçüz diyipte işbirlikçi günümüzde olabiliyormuş bunu nihayet itiraf ettin bizde bunu söylüyoruz her lidere ihanet eden çıkar. şimdi iyi dinle Atatürk, İstikbal göklerde diyip şu anki istanbul eski yeşilköy yeni adı Atatürk Havaalının buludugu yere Nuri Demir Ağa Uçak fabrikası kurdurdu ve o dönemde Türkiye uçak ihraç eden ülke oldu o hızla teknoloji devam etseydi 1960 da ABD mi Uzaya insan gönderirdi bizmi gönderirdik, Devrim otomobili yapıldı benzini unutulmuş 100 metre gitmiş durmuş böyle arabamı olur demişiz, ABD den askeri ve teknolojik yardım pahasına yatırım yapılmamış büyük bir türk iş adamı,onun damadı şu anda gündemdedir, İnönü ile bir olmuş türk sanayini ABD ye, İtalyaya ve Orduyu Oyakıda Fransaya baglayarak otomotiv sanayini tamamen üretimin dışına çıkarmış.2. Dünya Savaşından çıkan ülkelere bak Almanya, Fransa,İtalya,Japonya hatta 1950 ylında bizim savaşına katıldıgımız Kore bile dünyaya otomativ satıyor. Türkiye bü dönemde yönetip o Atatürk'ün kurdugu uçak fabrikasını kapatan inönü degilmiydi veya bunları yapanlar Atürkçü degilmiydi. Birde Diyorsunuzki Türk İslam sentezi gibi vurgulama yapıp Allah bizim için bunu belirledi demek sureti ile farkında olmadan Allah'ın söylemedigi bir şeyi söylemek sureti ile ona iftira atıyorsunuz aman kardeşim ben size hatırlatıyorum Allah sözleri Kuranı kerimde yazan olmalıdır güzel kardeşim
Molla ali
Kısa Dönem Er

Sonraki

Dön 1996-1999: Cumhuriyetimizin 6. İhanet Dönemi

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir