Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

Dugin: Kalkışmayı Kemalist kuvvete karşı Amerikancılar yaptı

-Ergenekon Destanı Atalarımızın Şanlı Destanı’dır.
-Ergenekon Davası'nda Yargılanmaya çalışılan Türk Milleti ve Atatürk'tür. Bu yargılamayı yapan A.B.D'dir.
-1990'ların başından beri, Eşref Bitlis önderliğindeki T.S.K. Ortadoğu'da A.B.D.'nin bütün planlarını altüst eden tek güç idi.
Bu yüzden AKP döneminde T.S.K. asimetrik psikolojik savaşlarla itibarsızlaştırılmaya çalışılıyor, “Mehmetçik düşmanlığı” tavan yaparken, başbakanlık koltuğunda oturan şahıs a.b.d. askerlerinin sağ sağlim evlerine dönmesi için dua ediyor.
-6. yüzyılda, Çin emperyalizmi yüzünden yokolma tehlikesiyle karşı karşıya olan ve tutsak edilen Aşina Hanedanlığı’nın hayatta kalan tek çocuğu, Ergenekon Destanı’nda dişi bir Kurt tarafından yetiştirilip büyütülmüştür. Bu çocuk yıllar sonra soyunu devam ettirip, bir Cihan Devleti olan ve Çin emperyalizmini mağlup edecek olan Gök Türk İmparatorluğu’nu kurmuştur.
-Aşina Aşireti, Türk Soyunun Karluk Boyundandır. Uygurlarda Karluk Boyundandırlar.
-Göktürkler döneminde Çin emperyalizmi, Göktürkleri yıkabilmek için, içten parçalama stratejisini uygulamıştır. Nitekim Gök Türkler’in yıkılışı Çin emperyalizminin kullandığı Uygurlar tarafından gerçekleştirilmiştir.
-Şimdi günümüzde olanlara bakarsak, Silivri’de, Hasdal’da, Metris’te tutsak edilen Kahramanlarımız, işte bu 6. yüzyılda hayatta kalmayı başaran tek Türk çocuğunun evlatlarıdır.
Günümüzdeki Gök Türk Hanedanlığını tarif edelim:
1. Türkiye Cumhuriyeti’nin Koruyucuları olan Oğuz Boyundan Atatürkçü’ler = Gök Türk İmparatorluğu’nu kuracak olan Karluk Boyundan Aşina Hanedanlığı’nın hayatta kalmayı başaran tek çocuğu.
2. Amerika = Gök Türk’leri entrikalarla içten yıkmaya çalışan Çin Emperyalizmi
3. A.B.D tarafından kullanılmakta olan ve Türkiye Cumhuriyet’ini yıkmayı hedefleyen Atatürk ve Cumhuriyet Düşmanı Yobaz AKP’li kitle(Oğuz Boyundan) = Çin Emperyalizminin Gök Türk İmparatorluğunu yıkmak için kullandığı Uygur Türkleri(Karluk Boyundan)
4. Türkiye Cumhuriyeti(Oğuz Boyundan) = Gök Türk İmparatorluğu(Karluk Boyundan)
5. SONUÇ: Türk Milleti elinde sonunda emperyalist devleti yıkacaktır, parçalayacaktır, darmadağan edecektir!
-Günümüzde yargılanan sözde Ergenekon Örgütü, aslında Türkiye Cumhuriyeti’nin Tam Bağımsızlığını canları pahasına ebediyet için korumayı hedeflemiş olan Atatürk’ün Askerlerinden oluşan Milli bir Örgütlenmedir(herhangi yasa dışı bir faaliyette bulunmayan).
-Bu örgütlenme, 1980 darbesi sonrasında ayaklanan/özüne-dönen namuslu ve şerefli Türk Silahlı Kuvvetleri mensuplarının önderliğinde başlamıştır. Yani, bu örgütlenme, Atatürkçü ve Anti-Emperyalist düşünceye sahip olan Eşref Bitlis Paşa’mız ve onun yolundan yürüyen Uğur Mumcu ve Doğu Perinçek’lerin A.B.D.’ye karşı verdikleri asil mücadeleler ile birlikte başlamıştır.
-AKP döneminde bu kutsal görevleri yürüten “D.Perinçek, T.Özkan, M.Balbay, E.Poyraz, Ç.Doğan, A.Uğur, E.Alan, V.Küçük, E.Gürses, İ.Selçuk, Ş.Eruygur, H.Tolon, L.Ersöz, S.Öztürk, D.Çiçek, H.Iğsız, S.Yalçın, B.Pehlivan, B.Terkoğlu, D.Yıldırım, V.Küçük, İ.Başbuğ, A.Yıldırım” gibi Atatürkçüler, “Ergenekon”, “Balyoz”, “Islak İmza”, “İnternet Andıcı”, “Kafes”, “ODATV”, “Spor’da Şike”, vs. gibi isimlerin verildiği ve hukukun çiğnendiği davalar ile birlikte zindanlara atılıp tutsak edinmişlerdir. Onların yokluğunda Asil Türk Milleti’miz ve Türkiye Cumhuriyet’i bölünme/yıkılma aşamasına getirilmiştir!!!!
-Ergenekon'daki Kahraman Bozkurtlar çıktı, Fethullahçılar yargılanıyor, ABD Suriye'de yenildi, Büyük bir Ekonomik Kriz yolda, SIRA AKP hükümetinin devrilip yargılanmasındadır, ondan sonra SIRA ABD'nin Orta Asya ve Orta Doğu'dan tamamı ile yokedilip tekmelenmesine GELECEK, BU GÜNLERİ GÖRECEĞİZ, ÇOK YAKIN! EN BÜYÜK HEDEF TÜRK BİRLİĞİ'DİR!

Dugin: Kalkışmayı Kemalist kuvvete karşı Amerikancılar yaptı

Mesajgönderen TurkmenCopur » 19 Tem 2016, 23:38

Putin'in danışmanı Dugin: Kalkışmayı Kemalist kuvvete karşı Amerikancı kuvvet yaptı

"Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in danışmanı Aleksandr Dugin, darbeye Rus jetini düşürenlerin kalkıştığını söyledi. Dugin, Washington ve Gülen’in, Kemalistler sayesinde Ankara-Moskova hattının düzelen ilişkilerinden rahatsız olduğunu söyledi. Rus yetkili, “Türk vatanseverler darbeyi bastırdı. Artık Türkiye’yi Moskova’yla arayı düzeltmekten hiçbir güç alıkoyamaz” dedi."

19 Temmuz 2016 Salı 18:51

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’in özel temsilcisi olarak geçen hafta Türkiye’ye gelen stratejist Aleksandr Dugin, darbe girişimine karşı çok çarpıcı açıklamalar yaptı.

“ÇATIŞMANIN TARAFLARI KEMALİSTLER İLE GÜLEN”

Darbe girişimini ABD ile Gülen Cemaatinin yaptığını söyleyen Dugin, ABD’nin amacı ilişkileri düzelten Moskova ve Ankara’nın arasını açmak dedi. Dugin, “Bu cemaatin lideri karargahını Amerika’dan yönetiyor, kontrolünü de Türkiye’ye sızan bağlantıları sayesinde yapıyor” ifadesini kullandı. Dugin, “Uçağın düşürülmesi ve pilotun öldürülmesi jeopolitik bir entrika aracı. O zamanlarda Amerika’nın Erdoğan’ın yerine getirmek istediği ve koruduğu Davutoğlu’nun itibarı Rusya sayesinde sallandı. Bu yüzden Türkiye’de iki güç ortaya çıktı. Biri Rusya ile ilişkilerin düzeltilmesini isteyen ve Erdoğan’ı özür dilemeye iten Kemalistler; diğeri ise Amerikan yanlısı Gülen Cemaati.” dedi.

​"NATO'DAN ÇIKMAK İSTİYORLAR"

Katehon adlı internet sitesine konuşan Dugin, Kemalistlerin Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ı Avrasya siyasetine döndürmeye çalıştığını ve bu da Türkiye için son şans olduğunu söyledi. Dugin, "Birçok Türk siyasetçi bana NATO’dan çıkma ve güvenlik konularında Moskova’yla yakınlaşmak istediklerini söyledi. Öyleyse Amerika’nın tek bir seçeneği kalıyordu: Darbe. Bu Amerikan yanlısı güçlerin başarmaya çalıştıkları bir şey" dedi.

Darbe gecesi belirsizlik yaşandı ama Türk vatansever güçlerin sabaha karşı darbeyi bastırdı. Şimdi Türkiye’yi NATO’dan ayrılmaktan, Moskova’yla arayı düzeltmekten, hükümeti devirmek isteyenlerle ilişkiyi kesmekten hiçbir güç alıkoyamaz.

ulusalkanal.com.tr

http://www.ulusalkanal.com.tr/gundem/pu ... 12582.html
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Dön Ergenekon Davası, Türk Silahlı Kuvvetleri ve Asil Türk Milleti

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir