Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

Aşşağılık bir PKK'lı:Erdoğan KAHRAMAN TÜRK ORDUSUNUN KUKLASI

-Ergenekon Destanı Atalarımızın Şanlı Destanı’dır.
-Ergenekon Davası'nda Yargılanmaya çalışılan Türk Milleti ve Atatürk'tür. Bu yargılamayı yapan A.B.D'dir.
-1990'ların başından beri, Eşref Bitlis önderliğindeki T.S.K. Ortadoğu'da A.B.D.'nin bütün planlarını altüst eden tek güç idi.
Bu yüzden AKP döneminde T.S.K. asimetrik psikolojik savaşlarla itibarsızlaştırılmaya çalışılıyor, “Mehmetçik düşmanlığı” tavan yaparken, başbakanlık koltuğunda oturan şahıs a.b.d. askerlerinin sağ sağlim evlerine dönmesi için dua ediyor.
-6. yüzyılda, Çin emperyalizmi yüzünden yokolma tehlikesiyle karşı karşıya olan ve tutsak edilen Aşina Hanedanlığı’nın hayatta kalan tek çocuğu, Ergenekon Destanı’nda dişi bir Kurt tarafından yetiştirilip büyütülmüştür. Bu çocuk yıllar sonra soyunu devam ettirip, bir Cihan Devleti olan ve Çin emperyalizmini mağlup edecek olan Gök Türk İmparatorluğu’nu kurmuştur.
-Aşina Aşireti, Türk Soyunun Karluk Boyundandır. Uygurlarda Karluk Boyundandırlar.
-Göktürkler döneminde Çin emperyalizmi, Göktürkleri yıkabilmek için, içten parçalama stratejisini uygulamıştır. Nitekim Gök Türkler’in yıkılışı Çin emperyalizminin kullandığı Uygurlar tarafından gerçekleştirilmiştir.
-Şimdi günümüzde olanlara bakarsak, Silivri’de, Hasdal’da, Metris’te tutsak edilen Kahramanlarımız, işte bu 6. yüzyılda hayatta kalmayı başaran tek Türk çocuğunun evlatlarıdır.
Günümüzdeki Gök Türk Hanedanlığını tarif edelim:
1. Türkiye Cumhuriyeti’nin Koruyucuları olan Oğuz Boyundan Atatürkçü’ler = Gök Türk İmparatorluğu’nu kuracak olan Karluk Boyundan Aşina Hanedanlığı’nın hayatta kalmayı başaran tek çocuğu.
2. Amerika = Gök Türk’leri entrikalarla içten yıkmaya çalışan Çin Emperyalizmi
3. A.B.D tarafından kullanılmakta olan ve Türkiye Cumhuriyet’ini yıkmayı hedefleyen Atatürk ve Cumhuriyet Düşmanı Yobaz AKP’li kitle(Oğuz Boyundan) = Çin Emperyalizminin Gök Türk İmparatorluğunu yıkmak için kullandığı Uygur Türkleri(Karluk Boyundan)
4. Türkiye Cumhuriyeti(Oğuz Boyundan) = Gök Türk İmparatorluğu(Karluk Boyundan)
5. SONUÇ: Türk Milleti elinde sonunda emperyalist devleti yıkacaktır, parçalayacaktır, darmadağan edecektir!
-Günümüzde yargılanan sözde Ergenekon Örgütü, aslında Türkiye Cumhuriyeti’nin Tam Bağımsızlığını canları pahasına ebediyet için korumayı hedeflemiş olan Atatürk’ün Askerlerinden oluşan Milli bir Örgütlenmedir(herhangi yasa dışı bir faaliyette bulunmayan).
-Bu örgütlenme, 1980 darbesi sonrasında ayaklanan/özüne-dönen namuslu ve şerefli Türk Silahlı Kuvvetleri mensuplarının önderliğinde başlamıştır. Yani, bu örgütlenme, Atatürkçü ve Anti-Emperyalist düşünceye sahip olan Eşref Bitlis Paşa’mız ve onun yolundan yürüyen Uğur Mumcu ve Doğu Perinçek’lerin A.B.D.’ye karşı verdikleri asil mücadeleler ile birlikte başlamıştır.
-AKP döneminde bu kutsal görevleri yürüten “D.Perinçek, T.Özkan, M.Balbay, E.Poyraz, Ç.Doğan, A.Uğur, E.Alan, V.Küçük, E.Gürses, İ.Selçuk, Ş.Eruygur, H.Tolon, L.Ersöz, S.Öztürk, D.Çiçek, H.Iğsız, S.Yalçın, B.Pehlivan, B.Terkoğlu, D.Yıldırım, V.Küçük, İ.Başbuğ, A.Yıldırım” gibi Atatürkçüler, “Ergenekon”, “Balyoz”, “Islak İmza”, “İnternet Andıcı”, “Kafes”, “ODATV”, “Spor’da Şike”, vs. gibi isimlerin verildiği ve hukukun çiğnendiği davalar ile birlikte zindanlara atılıp tutsak edinmişlerdir. Onların yokluğunda Asil Türk Milleti’miz ve Türkiye Cumhuriyet’i bölünme/yıkılma aşamasına getirilmiştir!!!!
-Ergenekon'daki Kahraman Bozkurtlar çıktı, Fethullahçılar yargılanıyor, ABD Suriye'de yenildi, Büyük bir Ekonomik Kriz yolda, SIRA AKP hükümetinin devrilip yargılanmasındadır, ondan sonra SIRA ABD'nin Orta Asya ve Orta Doğu'dan tamamı ile yokedilip tekmelenmesine GELECEK, BU GÜNLERİ GÖRECEĞİZ, ÇOK YAKIN! EN BÜYÜK HEDEF TÜRK BİRLİĞİ'DİR!

Aşşağılık bir PKK'lı:Erdoğan KAHRAMAN TÜRK ORDUSUNUN KUKLASI

Mesajgönderen TurkmenCopur » 17 Tem 2016, 11:17

PKK: Erdoğan, Ergenekon’a teslim oldu

"PKK’nın Kandil’deki sözde liderlerinden Duran Kalkan, PKK’nın yayın organı Med Nuçe TV’ye gündeme ilişkin açıklamalar yaptı."

13 Temmuz 2016 Çarşamba 11:23

PKK’nın Kandil’deki sözde liderlerinden Duran Kalkan, PKK’nın yayın organı Med Nuçe TV’ye gündeme ilişkin açıklamalar yaptı. Kalkan, “Tayyip Erdoğan, Ergenekoncu politikalara teslim oldu” dedi. Bu politikanın 93 yıllık geleneksel politika olduğunu söyledi. Kalkan şöyle devam etti: “Bu normalleşme denilen politika, aslında Ergenekoncu politikaya teslim olmaktır. Yani 93 yıllık TC’nin en eski, geleneksel politikasını esas almaktır. Gelinen nokta eskiye dönüştür. Bu anlamda orduyla, Ergenekon’la yeni bir anlaşma yaptı Tayyip Erdoğan. 2007’de Yaşar Büyükanıt ile Dolmabahçe’de yaptığına benzer ve daha ileri bir anlaşma vardır. Genelkurmay’la ve bazı çevrelerle bunu yaptılar. Anlaşmaya göre Erdoğan, Kürt siyasetini orduya, Özel Harp Dairesine, Özel Kuvvetler Komutanlığı’na teslim etti. Ordu ve Ergenekoncular da Erdoğan’ın cumhurbaşkanı olarak kalmasını kabul ettiler. Böyle bir uzlaşma oldu aralarında. Şimdi böyle bir dönüş temelde oluyor. Öbürünü yürütemedi zaten. Artık yıkılma noktasına geldi, iktidarda kalmanın yollarını aradı, böyle bir uzlaşma gerekti. Bu uzlaşma temelinde bu politikaları uyguluyorlar. Bu politikaların herhangi bir yeniliği yok. Bu politikaların AKP’yle ilgisi yok. AKP’lilere soruyorum; bu politikalara nasıl sahip çıkacaklar? Bu politikalar yüzde yüz CHP ve MHP politikalarıdır. AKP bunlara karşı çıkıyordu. Erbakan çizgisi bunlara karşıydı. Bunların karşısında siyasi, ideolojik bir hareket oldular. Şimdi hepsi bir yana itildi, CHP artı MHP toplamına AKP getirildi. AKP’den ne kaldı geriye? AKP’den geriye bir şey kalmadı. Erdoğan’ın yaşadığı inkarı kabul edebilecekler mi?”

http://www.aydinlikgazete.com/turkiye/p ... 88272.html
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Dön Ergenekon Davası, Türk Silahlı Kuvvetleri ve Asil Türk Milleti

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir