Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

Namussuz, Şerefsiz, Aşşağılık Düşman Ralph Peters

"Darbe olsaydı eğer biz kazanacaktık", "Ayaklanmacılar, Türkiye'nin otoriter islamcı rejime d"

-Ergenekon Destanı Atalarımızın Şanlı Destanı’dır.
-Ergenekon Davası'nda Yargılanmaya çalışılan Türk Milleti ve Atatürk'tür. Bu yargılamayı yapan A.B.D'dir.
-1990'ların başından beri, Eşref Bitlis önderliğindeki T.S.K. Ortadoğu'da A.B.D.'nin bütün planlarını altüst eden tek güç idi.
Bu yüzden AKP döneminde T.S.K. asimetrik psikolojik savaşlarla itibarsızlaştırılmaya çalışılıyor, “Mehmetçik düşmanlığı” tavan yaparken, başbakanlık koltuğunda oturan şahıs a.b.d. askerlerinin sağ sağlim evlerine dönmesi için dua ediyor.
-6. yüzyılda, Çin emperyalizmi yüzünden yokolma tehlikesiyle karşı karşıya olan ve tutsak edilen Aşina Hanedanlığı’nın hayatta kalan tek çocuğu, Ergenekon Destanı’nda dişi bir Kurt tarafından yetiştirilip büyütülmüştür. Bu çocuk yıllar sonra soyunu devam ettirip, bir Cihan Devleti olan ve Çin emperyalizmini mağlup edecek olan Gök Türk İmparatorluğu’nu kurmuştur.
-Aşina Aşireti, Türk Soyunun Karluk Boyundandır. Uygurlarda Karluk Boyundandırlar.
-Göktürkler döneminde Çin emperyalizmi, Göktürkleri yıkabilmek için, içten parçalama stratejisini uygulamıştır. Nitekim Gök Türkler’in yıkılışı Çin emperyalizminin kullandığı Uygurlar tarafından gerçekleştirilmiştir.
-Şimdi günümüzde olanlara bakarsak, Silivri’de, Hasdal’da, Metris’te tutsak edilen Kahramanlarımız, işte bu 6. yüzyılda hayatta kalmayı başaran tek Türk çocuğunun evlatlarıdır.
Günümüzdeki Gök Türk Hanedanlığını tarif edelim:
1. Türkiye Cumhuriyeti’nin Koruyucuları olan Oğuz Boyundan Atatürkçü’ler = Gök Türk İmparatorluğu’nu kuracak olan Karluk Boyundan Aşina Hanedanlığı’nın hayatta kalmayı başaran tek çocuğu.
2. Amerika = Gök Türk’leri entrikalarla içten yıkmaya çalışan Çin Emperyalizmi
3. A.B.D tarafından kullanılmakta olan ve Türkiye Cumhuriyet’ini yıkmayı hedefleyen Atatürk ve Cumhuriyet Düşmanı Yobaz AKP’li kitle(Oğuz Boyundan) = Çin Emperyalizminin Gök Türk İmparatorluğunu yıkmak için kullandığı Uygur Türkleri(Karluk Boyundan)
4. Türkiye Cumhuriyeti(Oğuz Boyundan) = Gök Türk İmparatorluğu(Karluk Boyundan)
5. SONUÇ: Türk Milleti elinde sonunda emperyalist devleti yıkacaktır, parçalayacaktır, darmadağan edecektir!
-Günümüzde yargılanan sözde Ergenekon Örgütü, aslında Türkiye Cumhuriyeti’nin Tam Bağımsızlığını canları pahasına ebediyet için korumayı hedeflemiş olan Atatürk’ün Askerlerinden oluşan Milli bir Örgütlenmedir(herhangi yasa dışı bir faaliyette bulunmayan).
-Bu örgütlenme, 1980 darbesi sonrasında ayaklanan/özüne-dönen namuslu ve şerefli Türk Silahlı Kuvvetleri mensuplarının önderliğinde başlamıştır. Yani, bu örgütlenme, Atatürkçü ve Anti-Emperyalist düşünceye sahip olan Eşref Bitlis Paşa’mız ve onun yolundan yürüyen Uğur Mumcu ve Doğu Perinçek’lerin A.B.D.’ye karşı verdikleri asil mücadeleler ile birlikte başlamıştır.
-AKP döneminde bu kutsal görevleri yürüten “D.Perinçek, T.Özkan, M.Balbay, E.Poyraz, Ç.Doğan, A.Uğur, E.Alan, V.Küçük, E.Gürses, İ.Selçuk, Ş.Eruygur, H.Tolon, L.Ersöz, S.Öztürk, D.Çiçek, H.Iğsız, S.Yalçın, B.Pehlivan, B.Terkoğlu, D.Yıldırım, V.Küçük, İ.Başbuğ, A.Yıldırım” gibi Atatürkçüler, “Ergenekon”, “Balyoz”, “Islak İmza”, “İnternet Andıcı”, “Kafes”, “ODATV”, “Spor’da Şike”, vs. gibi isimlerin verildiği ve hukukun çiğnendiği davalar ile birlikte zindanlara atılıp tutsak edinmişlerdir. Onların yokluğunda Asil Türk Milleti’miz ve Türkiye Cumhuriyet’i bölünme/yıkılma aşamasına getirilmiştir!!!!
-Ergenekon'daki Kahraman Bozkurtlar çıktı, Fethullahçılar yargılanıyor, ABD Suriye'de yenildi, Büyük bir Ekonomik Kriz yolda, SIRA AKP hükümetinin devrilip yargılanmasındadır, ondan sonra SIRA ABD'nin Orta Asya ve Orta Doğu'dan tamamı ile yokedilip tekmelenmesine GELECEK, BU GÜNLERİ GÖRECEĞİZ, ÇOK YAKIN! EN BÜYÜK HEDEF TÜRK BİRLİĞİ'DİR!

Namussuz, Şerefsiz, Aşşağılık Düşman Ralph Peters

Mesajgönderen TurkmenCopur » 17 Tem 2016, 10:42

Bu şerefsiz aşşağılık mahluk herifin açıklamaları gösteriyor ki, bu Kahraman Türk Ordu'muz içindeki bu ihaneti gerçekleştiren küçücük bir Fethullahçı grup olan şahıslar ABD tarafından ödenen paralı ajanlardır! Her ne kadar acı günler yaşıyor olsak ta, bütün bu acılı olaylar bize gösteriyor ki, her gün TÜRK SOYUMUZUN BAĞIMSIZ BÜTÜNLÜĞÜ DAHA DA GÜÇLENİYOR, VE BUNUN TEK SEBEBİ DE ATATÜRKÇÜ TÜRK MİLLİYETÇİSİ KAHRAMAN TÜRK ORDUMUZDUR! Yaşadığımız bu son ihanet kalkışmasından, yada daha doğrusu, yaşadığımız bu organize insanlık dışı büyük çapta terör olaylarından sonra KAHRAMAN TÜRK ORDUMUZ DAHA GÜÇLÜ ŞEKİLDE ŞAHLANACAKTIR! KAHRAMAN TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİMİZ İÇİNDEKİ TÜM HAMAM BÖCEKLERİ EZİLİP, düşman amerikan ordusunun kara gücü olan pkk'yı ve diğer tüm tehdit oluşturan unsurları sonsuz için yokedilecektir, VE İNŞALLAH KUZEY IRAK VE KUZEY SURİYE SINIRLARINDA RUSYA'YI DA İKNA EDEREK YENİ BİR TÜRK CUMHURİYETİ VE İKİNCİ BİR TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ KURULACAKTIR!

ABD'li emekli alçak asker: Darbe olsaydı eğer biz kazanacaktık

ABD'nin emekli komutanlarından Ralph Peters,'Eğer darbe olsaydı, biz kazanacaktık' dedi.

Fethullah Gülen'in önderliğindeki alçak darbe girişiminin ayrıntıları ortaya çıkarken ABD'li emekli bir askerin yaptığı analiz şaşırtmadı.

"BAŞARILI OLSAYDI, BİZ KAZANACAKTIK"

Ralph Peters, yorumculuk yaptığı Fox News'ta "Eğer darbe başarılı olsaydı, İslamcılar kaybedecek, biz kazanacaktık" dedi.

http://www.yeniakit.com.tr/haber/abdli- ... 94749.html

Ralph Peters: "Ayaklanmacılar, vatanlarını korumaya çalışıyor. Onlar, Türkiye'nin otoriter islamcı rejime dönüşmesini engelleyebilmek için son şans." - Ralph Peters 2016

Türkiye'nin kendini tahrip ettiğini öne sürerek, “Türkiye'nin önünde yalnızca iki seçenek var” diyor: birincisi, yeni bir askerî darbe; ikincisi de, 'islâmcılar'ın tasfiyesi. - Ralph Peters 2007
[Amerikan Silahlı Kuvvetler Dergisi'nde 'Türkiye'nin intiharı' makalesini yayımlayan ve makaleyi, Türkiye'nin doğu ve güneydoğu bölgesini Ermenistan / Kürdistan olarak (BOP) çizdiği harita ile yayımlayan emekli asker]

https://www.facebook.com/Vatan-Partisi- ... 052185319/
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Dön Ergenekon Davası, Türk Silahlı Kuvvetleri ve Asil Türk Milleti

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir