Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

Genelkurmay Başkanı Hulusi Akar kurtarıldı

-Ergenekon Destanı Atalarımızın Şanlı Destanı’dır.
-Ergenekon Davası'nda Yargılanmaya çalışılan Türk Milleti ve Atatürk'tür. Bu yargılamayı yapan A.B.D'dir.
-1990'ların başından beri, Eşref Bitlis önderliğindeki T.S.K. Ortadoğu'da A.B.D.'nin bütün planlarını altüst eden tek güç idi.
Bu yüzden AKP döneminde T.S.K. asimetrik psikolojik savaşlarla itibarsızlaştırılmaya çalışılıyor, “Mehmetçik düşmanlığı” tavan yaparken, başbakanlık koltuğunda oturan şahıs a.b.d. askerlerinin sağ sağlim evlerine dönmesi için dua ediyor.
-6. yüzyılda, Çin emperyalizmi yüzünden yokolma tehlikesiyle karşı karşıya olan ve tutsak edilen Aşina Hanedanlığı’nın hayatta kalan tek çocuğu, Ergenekon Destanı’nda dişi bir Kurt tarafından yetiştirilip büyütülmüştür. Bu çocuk yıllar sonra soyunu devam ettirip, bir Cihan Devleti olan ve Çin emperyalizmini mağlup edecek olan Gök Türk İmparatorluğu’nu kurmuştur.
-Aşina Aşireti, Türk Soyunun Karluk Boyundandır. Uygurlarda Karluk Boyundandırlar.
-Göktürkler döneminde Çin emperyalizmi, Göktürkleri yıkabilmek için, içten parçalama stratejisini uygulamıştır. Nitekim Gök Türkler’in yıkılışı Çin emperyalizminin kullandığı Uygurlar tarafından gerçekleştirilmiştir.
-Şimdi günümüzde olanlara bakarsak, Silivri’de, Hasdal’da, Metris’te tutsak edilen Kahramanlarımız, işte bu 6. yüzyılda hayatta kalmayı başaran tek Türk çocuğunun evlatlarıdır.
Günümüzdeki Gök Türk Hanedanlığını tarif edelim:
1. Türkiye Cumhuriyeti’nin Koruyucuları olan Oğuz Boyundan Atatürkçü’ler = Gök Türk İmparatorluğu’nu kuracak olan Karluk Boyundan Aşina Hanedanlığı’nın hayatta kalmayı başaran tek çocuğu.
2. Amerika = Gök Türk’leri entrikalarla içten yıkmaya çalışan Çin Emperyalizmi
3. A.B.D tarafından kullanılmakta olan ve Türkiye Cumhuriyet’ini yıkmayı hedefleyen Atatürk ve Cumhuriyet Düşmanı Yobaz AKP’li kitle(Oğuz Boyundan) = Çin Emperyalizminin Gök Türk İmparatorluğunu yıkmak için kullandığı Uygur Türkleri(Karluk Boyundan)
4. Türkiye Cumhuriyeti(Oğuz Boyundan) = Gök Türk İmparatorluğu(Karluk Boyundan)
5. SONUÇ: Türk Milleti elinde sonunda emperyalist devleti yıkacaktır, parçalayacaktır, darmadağan edecektir!
-Günümüzde yargılanan sözde Ergenekon Örgütü, aslında Türkiye Cumhuriyeti’nin Tam Bağımsızlığını canları pahasına ebediyet için korumayı hedeflemiş olan Atatürk’ün Askerlerinden oluşan Milli bir Örgütlenmedir(herhangi yasa dışı bir faaliyette bulunmayan).
-Bu örgütlenme, 1980 darbesi sonrasında ayaklanan/özüne-dönen namuslu ve şerefli Türk Silahlı Kuvvetleri mensuplarının önderliğinde başlamıştır. Yani, bu örgütlenme, Atatürkçü ve Anti-Emperyalist düşünceye sahip olan Eşref Bitlis Paşa’mız ve onun yolundan yürüyen Uğur Mumcu ve Doğu Perinçek’lerin A.B.D.’ye karşı verdikleri asil mücadeleler ile birlikte başlamıştır.
-AKP döneminde bu kutsal görevleri yürüten “D.Perinçek, T.Özkan, M.Balbay, E.Poyraz, Ç.Doğan, A.Uğur, E.Alan, V.Küçük, E.Gürses, İ.Selçuk, Ş.Eruygur, H.Tolon, L.Ersöz, S.Öztürk, D.Çiçek, H.Iğsız, S.Yalçın, B.Pehlivan, B.Terkoğlu, D.Yıldırım, V.Küçük, İ.Başbuğ, A.Yıldırım” gibi Atatürkçüler, “Ergenekon”, “Balyoz”, “Islak İmza”, “İnternet Andıcı”, “Kafes”, “ODATV”, “Spor’da Şike”, vs. gibi isimlerin verildiği ve hukukun çiğnendiği davalar ile birlikte zindanlara atılıp tutsak edinmişlerdir. Onların yokluğunda Asil Türk Milleti’miz ve Türkiye Cumhuriyet’i bölünme/yıkılma aşamasına getirilmiştir!!!!
-Ergenekon'daki Kahraman Bozkurtlar çıktı, Fethullahçılar yargılanıyor, ABD Suriye'de yenildi, Büyük bir Ekonomik Kriz yolda, SIRA AKP hükümetinin devrilip yargılanmasındadır, ondan sonra SIRA ABD'nin Orta Asya ve Orta Doğu'dan tamamı ile yokedilip tekmelenmesine GELECEK, BU GÜNLERİ GÖRECEĞİZ, ÇOK YAKIN! EN BÜYÜK HEDEF TÜRK BİRLİĞİ'DİR!

Genelkurmay Başkanı Hulusi Akar kurtarıldı

Mesajgönderen TurkmenCopur » 16 Tem 2016, 19:59

Genelkurmay Başkanı Hulusi Akar kurtarıldı

Fethullahçı terör örgütünün Genelkurmay Başkanlığını işgal girişimi püskürtüldü. Vatandaşlar Genelkurmay binasının etrafında toplandı, çatışmalar yaşandı. Genelkurmay içersindeki çok sayıda asker polise teslim oldu. FETÖ'cü askerlerin Ankara'da rehin aldığı Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar Akıncı yapılan operasyonla kurtarıldı. Akar operasyonların başına geçti.

Genelkurmay Başkanı Hulusi Akar kurtarıldı 16 Temmuz 2016 Cumartesi 08:28

Genelkurmay Başkanlığı karargahına sızan Fethullahçı Terör Örgütü'nün askerleri "yönetime el koydukları" iddiasıyla kalkışmaya girişti.

Jetler ve 3 Süper Kobra helikopteri Ankara'da Genelkurmay üzerinde uçuş yaptı. Kobra tipi askeri helikopterden Genelkurmay önündeki polislere ateş açıldı.

Genelkurmay binasının çevresinde hareketli dakikalar yaşanırken Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar FETÖ'cü askerler tarafından rehin alındı.

Rehin tutulan Genelkurmay Başkanı Orgeneral Akar düzenlenen operasyonla kurtarıldı.

FETÖ'cü teröristlerin elinden kurtarılan Akar, helikopterle Çankaya Köşkü'ne gelerek görevinin başına geçti.

Darbe girişiminde bulunan FETÖ'cülere karşı harekete geçen vatandaşlar ise Ankara'da Genelkurmay önünde toplandı.

F tipi terör örgütü mensubu askerler tarafından, Genelkurmay Başkanlığı çevresinde toplanan halka ateş açıldı.

Genelkurmay Başkanlığı binası önünde toplanan halk, tankların üzerine çıkarak askeri darbe girişimine karşı çıktı.

Ellerinde Türk bayraklarıyla bölgede toplanan vatandaşlar, Genelkurmay Karargahındaki darbeci askerlere teslim olmaları yönünde çağrılar yaptı.

Gece boyunca çatışmaların sürdüğü Genelkurmay Başkanlığı'ndan askerler tahliye edildi. Genelkurmay Başkanlığın'dan çıkan silahsız er ve erbaşlar polise teslim oldu.

Vatandaşlarla görüşen erbaşlar ise rütbeliler tarafından "tatbikat var" denilerek kandırılıp, Genelkurmay Başkanlığı'na getirildiklerini söyledi.

Yaklaşık 150 kişilik, silahlı mühimmata sahip bir grup asker ise Genelkurmay Başkanlığı içinde bulunuyor.

Çeşitli illerden gönderilen özel hareket polisleri, Emniyet Genel Müdürlüğü'ne sevk edildi. Burada yapılacak planlamanın ardından ekiplerin, darbe girişiminde bulunan FETÖ mensuplarını etkisiz hale getirmek amacıyla Genelkurmay Başkanlığına operasyon düzenleyeceği öğrenildi.

ulusalkanal.com.tr

http://www.ulusalkanal.com.tr/gundem/ge ... 11990.html
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Dön Ergenekon Davası, Türk Silahlı Kuvvetleri ve Asil Türk Milleti

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir