Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

Kahraman Türk Ordusu Suriye'de PKK(=PYD)'yı Vuruyor

Bilindiği gibi PKK(=PYD) başta ABD olmak üzere, Rusya, İran gibi ülkeler tarafından da kullanılmakta

-Ergenekon Destanı Atalarımızın Şanlı Destanı’dır.
-Ergenekon Davası'nda Yargılanmaya çalışılan Türk Milleti ve Atatürk'tür. Bu yargılamayı yapan A.B.D'dir.
-1990'ların başından beri, Eşref Bitlis önderliğindeki T.S.K. Ortadoğu'da A.B.D.'nin bütün planlarını altüst eden tek güç idi.
Bu yüzden AKP döneminde T.S.K. asimetrik psikolojik savaşlarla itibarsızlaştırılmaya çalışılıyor, “Mehmetçik düşmanlığı” tavan yaparken, başbakanlık koltuğunda oturan şahıs a.b.d. askerlerinin sağ sağlim evlerine dönmesi için dua ediyor.
-6. yüzyılda, Çin emperyalizmi yüzünden yokolma tehlikesiyle karşı karşıya olan ve tutsak edilen Aşina Hanedanlığı’nın hayatta kalan tek çocuğu, Ergenekon Destanı’nda dişi bir Kurt tarafından yetiştirilip büyütülmüştür. Bu çocuk yıllar sonra soyunu devam ettirip, bir Cihan Devleti olan ve Çin emperyalizmini mağlup edecek olan Gök Türk İmparatorluğu’nu kurmuştur.
-Aşina Aşireti, Türk Soyunun Karluk Boyundandır. Uygurlarda Karluk Boyundandırlar.
-Göktürkler döneminde Çin emperyalizmi, Göktürkleri yıkabilmek için, içten parçalama stratejisini uygulamıştır. Nitekim Gök Türkler’in yıkılışı Çin emperyalizminin kullandığı Uygurlar tarafından gerçekleştirilmiştir.
-Şimdi günümüzde olanlara bakarsak, Silivri’de, Hasdal’da, Metris’te tutsak edilen Kahramanlarımız, işte bu 6. yüzyılda hayatta kalmayı başaran tek Türk çocuğunun evlatlarıdır.
Günümüzdeki Gök Türk Hanedanlığını tarif edelim:
1. Türkiye Cumhuriyeti’nin Koruyucuları olan Oğuz Boyundan Atatürkçü’ler = Gök Türk İmparatorluğu’nu kuracak olan Karluk Boyundan Aşina Hanedanlığı’nın hayatta kalmayı başaran tek çocuğu.
2. Amerika = Gök Türk’leri entrikalarla içten yıkmaya çalışan Çin Emperyalizmi
3. A.B.D tarafından kullanılmakta olan ve Türkiye Cumhuriyet’ini yıkmayı hedefleyen Atatürk ve Cumhuriyet Düşmanı Yobaz AKP’li kitle(Oğuz Boyundan) = Çin Emperyalizminin Gök Türk İmparatorluğunu yıkmak için kullandığı Uygur Türkleri(Karluk Boyundan)
4. Türkiye Cumhuriyeti(Oğuz Boyundan) = Gök Türk İmparatorluğu(Karluk Boyundan)
5. SONUÇ: Türk Milleti elinde sonunda emperyalist devleti yıkacaktır, parçalayacaktır, darmadağan edecektir!
-Günümüzde yargılanan sözde Ergenekon Örgütü, aslında Türkiye Cumhuriyeti’nin Tam Bağımsızlığını canları pahasına ebediyet için korumayı hedeflemiş olan Atatürk’ün Askerlerinden oluşan Milli bir Örgütlenmedir(herhangi yasa dışı bir faaliyette bulunmayan).
-Bu örgütlenme, 1980 darbesi sonrasında ayaklanan/özüne-dönen namuslu ve şerefli Türk Silahlı Kuvvetleri mensuplarının önderliğinde başlamıştır. Yani, bu örgütlenme, Atatürkçü ve Anti-Emperyalist düşünceye sahip olan Eşref Bitlis Paşa’mız ve onun yolundan yürüyen Uğur Mumcu ve Doğu Perinçek’lerin A.B.D.’ye karşı verdikleri asil mücadeleler ile birlikte başlamıştır.
-AKP döneminde bu kutsal görevleri yürüten “D.Perinçek, T.Özkan, M.Balbay, E.Poyraz, Ç.Doğan, A.Uğur, E.Alan, V.Küçük, E.Gürses, İ.Selçuk, Ş.Eruygur, H.Tolon, L.Ersöz, S.Öztürk, D.Çiçek, H.Iğsız, S.Yalçın, B.Pehlivan, B.Terkoğlu, D.Yıldırım, V.Küçük, İ.Başbuğ, A.Yıldırım” gibi Atatürkçüler, “Ergenekon”, “Balyoz”, “Islak İmza”, “İnternet Andıcı”, “Kafes”, “ODATV”, “Spor’da Şike”, vs. gibi isimlerin verildiği ve hukukun çiğnendiği davalar ile birlikte zindanlara atılıp tutsak edinmişlerdir. Onların yokluğunda Asil Türk Milleti’miz ve Türkiye Cumhuriyet’i bölünme/yıkılma aşamasına getirilmiştir!!!!
-Ergenekon'daki Kahraman Bozkurtlar çıktı, Fethullahçılar yargılanıyor, ABD Suriye'de yenildi, Büyük bir Ekonomik Kriz yolda, SIRA AKP hükümetinin devrilip yargılanmasındadır, ondan sonra SIRA ABD'nin Orta Asya ve Orta Doğu'dan tamamı ile yokedilip tekmelenmesine GELECEK, BU GÜNLERİ GÖRECEĞİZ, ÇOK YAKIN! EN BÜYÜK HEDEF TÜRK BİRLİĞİ'DİR!

Kahraman Türk Ordusu Suriye'de PKK(=PYD)'yı Vuruyor

Mesajgönderen TurkmenCopur » 13 Şub 2016, 20:48

Kahraman Türk Ordusu Suriye'de PKK(=PYD)'yı Vuruyor

TSK, PYD'yi vuruyor


Türkiye Amerika'nın "kara gücüm" dediği PKK uzantısı PYD'ye karşı ilk fiili adımı attı. Türk Silahlı Kuvvetleri Suriye'deki PYD mevzilerini vurmaya başladı. Topçu birlikleri Türkiye sınırına 13 kilometre mesafedeki Minniğ hava üssündeki PYD mevzilerini bombardımana tuttu.

13 Şubat 2016 Cumartesi 18:16

Türkiye ilk adımı attı. Türk Ordusu PKK'nın Suriye uzantısı PYD'nin Azez'deki mevzilerini vurmaya başladı.

Topçu birlikleri fırtına obüsleriyle Halep'in Azez ilçesindeki Miniğ hava üssünün olduğu bölgedeki PYD mevzilerini ateş altına aldı.

Türk Ordusu Miniğ Hava üssünü yakın Maranaz ve Mınıh Köyü'denki 2 YPG noktasını yerle bir etti.

Türkiye ile Amerika arasında uzun süredir PYD krizi yaşanıyordu. Türkiye, PYD'nin PKK uzantısı olduğunu belgeleriyle Amerika Birleşik Devletleri'ne anlatmıştı. Ankara en üst düzeyde Amerika'ya "senin müttefikin Türkiye mi yoksa teröristler mi" diye sormuştu.

Ankara'nın bu çağrısına Washington yönetimi "PYD terör örgütü değil, PYD Amerika'nın müttefikidir" sözleriyle yanıt vermişti.
Bu yanıt üzerine Suriye'de PYD'ye yönelik adımlar atacağının sinyalini veren Türkiye ilk adımı attı. Türk Silahlı Kuvvetleri Amerika'nın "müttefikim" dediği PKK'nın Suriye kolu PYD'yi vurdu. Türk Ordusuna bağlı topçu birlikleri Türkiye sınırına 13 kilometre mesafedeki PYD mevizlerini fırtına obüsleriyle ateş altına aldı.

PYD, MEVZİLERİNİN VURULDUĞUNU DOĞRULADI

Resmi kaynaklardan bir açıklama yapılmadı ancak yerel kaynaklar haberi doğruladı. Terör örgütü PYD de Türk Silahlı Kuvvetleri'nin mevzilerini vurduğu açıkladı.

PYD terör örgütü IŞİD kuşatması altındayken Amerika Birleşik Devletleri yardımına koşmuş hava bombardımanları ve ağır silah takviyeleriyle Kobani gibi bölgelerin düşmesini engellemişti. Bu süreçten sonra Amerika, Suriye'de PYD'yi kara gücü olarak kullanmayı sürdürdü. ABD Başkanı Obama'nın IŞİD Özel Temsilcisi MC Gurck da her Türkiye ziyaretinin ardından PKK/PYD bölgesine giderek Türkiye'ye mesaj vermişti.

TÜRKİYE'NİN BOMBARDIMANI SONRASI BÖLGEDEKİ YEREL KAYNAKLARIN GEÇTİĞİ GÖRÜNTÜLER

Resim

Resim

Resim

ulusalkanal.com.tr

http://www.ulusalkanal.com.tr/gundem/ts ... 91916.html
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Re: Kahraman Türk Ordusu Suriye'de PKK(=PYD)'yı Vuruyor

Mesajgönderen TurkmenCopur » 13 Şub 2016, 20:51

Türk Ordusu Suriye'de PYD'yi vurdu

TSK, Suriye'deki PYD mevzilerini bombalamaya başladı.

13.02.2016 18:05

Türk Silahlı Kuvvetleri, Suriye'deki PYD mevzilerini bombalamaya başladı.

Türk Silahlı Kuvvetleri Kilis'te konuşlu obüslerle, Suriye'nin Azez ilçesi yakınlarında birkaç gün önce PYD'nin denetimi ele geçirdiği Minnig Havaalanı çevresindeki bölgelere top atışı yaptı.

Kilis'te saat 17.00'den itibaren sınır hattında konuşlu obüs toplarıyla Türkiye sınırına 13 kilometre uzaklıkta olan ve birkaç gün önce Özgür Suriye Ordusu (ÖSO)'ndan PYD denetimine geçen Minnig Havaalanının bulunduğu bölgeye atış yapıldı.

PYD'nin silahlı kanadı YPG mevzilerinin bulunduğu belirtilen Maranaz Köyü yakınlarına yönelik gerçekleştirilen top atışlarının sesleri Türkiye tarafından da duyuldu. Yetkililer konuya ilişkin açıklama yapmazken, aralıklarla sınır hattında top sesleri duyuluyor. Yerel kaynaklar bölgeden ilk görüntüleri paylaştı.

Resim

Sputnik'in haberine göre, Demokratik Suriye Güçleri komutanlarından Ebu Ömer, ”Türkiye sınırdan bize havan topları ve roketlerle saldırıyor. Saldırılar devam ederse biz de karşılık vereceğiz” dedi.

El Cezire'nin geçtiği habere göre ise, YPG ile IŞİD arasındaki çatışmalarda Fırat'ın batısına düşen havan topları nedeniyle Türkiye'deki topçu birlikleri Suriye tarafına ateşle karşılık verdi. YPG kontrolündeki Menneğ Hava Üssü hedef alındı. Güvenlik kaynakları, karşı ateşi doğruladı. PYD resmi Twitter hesabından hava üssünün vurulduğunu doğruladı.

Suriye İnsan Hakları Gözlemevi, Türkiye'den topçu birliklerinin açtığı ateşin Halep vilayetinin kuzey kesimlerinde YPG kontrolündeki bölgeye düştüğünü söyledi. İzleme örgütü, hedef alınan alanda askeri hava üssü Menneğ'nin de olduğunu ve üssün kontrolünün yakın zamanda YPG tarafından IŞİD'den alındığını belirtti.

Reuters'a konuşan bir PYD yetkilisi, vurulan hava üssünün de yakınlarındaki köyün de YPG tarafından değil, Suriye Demokratik Güçleri içindeki PYD ile ittifak halinde olan Ceyş-ul Suvar birliklerinin kontrolünde olduğunu söyledi. PKK'ya yakın Fırat Haber Ajansı da (ANF) aynı bilgiyi tekrarladı.

Fırat Haber Ajansı, haberi "Türk ordusu Efrin'in Yazıbağı köyü sınırında bulunan karakoldan Ezaz'ın Maranaz ve Mınıh köylerine obüs saldırdı." sözleriyle aktardı.

ANHA muhabirlerinin verdiği bilgilere dayandırılan haberde bölgede yaşayan sivillerin panik yaşadığı ileri sürülürken, saldırının yapıldığı Maranaz ve Mınıh köylerinin iki gün önce Ceyş El Suwar (Devrimciler Ordusu) tarafından Ahrar-uş Şam ve El Nusra'dan temizlendiği belirtildi.

Resim

Odatv.com

http://odatv.com/turk-ordusu-suriyede-p ... 61200.html
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26


Dön Ergenekon Davası, Türk Silahlı Kuvvetleri ve Asil Türk Milleti

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir