Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

PKK, Silopi'de kaybetti CHP Kurultayı'nda kazandı

PKK'yı yaratan ve günümüze kadar finanse edip yöneten devlet Amerika’nın ta kendisidir.
Nasıl mı?
-1980 darbesi sonrasında Türkiye’de oluşan Amerikancı hükümetlerin yardımı ile.
-PKK ve Kürt mafyası ne tesadüftür ki Turgut Özal döneminde oluştular ve güçlendiler.
-Abdullah Öcalan bir MİT ajanıdır. Bunun kanıtını kahraman Uğur Mumcu bulmuştu. 1972'de, Abdullah Öcalan "Şafak Bildirisi" davasından dolayı tutuklandı, ve sonrasında Milli İstihbarat Teşkilatı "Bizim adamımızdır" yazısını yollayıp, Abdullah Öcalan'ın serbest bırakılmasını sağlamıştı.
PKK gibi aşağılık ve zavallı bir terör örgütü neden hâlâ etkisiz hale getirilmedi ve sürekli Şehit vermemize sebep oluyor?
-"Devlet" kelimesinin anlamı şudur: "Toprak bütünlüğüne bağlı olarak siyasal ve askeri bakımdan örgütlenmiş milletin oluşturduğu tüzel varlık". Türkiye Cumhuriyeti bir Türk Devleti'dir ve bu devletin bütün organlarını(TSK, MİT, vs) yöneten güç hükümettir. Yani hükümetin elinde bir uzaktan kumanda var ve bununla istediği zaman bütün devlet organlarına emir verip onları yönetebiliyor. Demekki eğer hükümetin başındaki lider kadro kişisel çıkarları(zenginlik) uğruna Amerika'ya namusunu ve şerefini satan insanlardan oluşuyorsa, TSK ve MİT gibi devlet organlarının başındakileri de maalesef dolaylı olarak Amerikancı oluyor. İşte bu yüzden Abdullah Öcalan bir MİT ajanıydı ve sonra ABD'nin çıkarları uğruna Amerikancı Özal Döneminde, PKK dizayn edildi ve bu lanetli terör örgütün başına imralı canisi getirildi.
-Ülkemizin yönetildiği bu lanetli sisteme rağmen, Türk Silahlı Kuvvetlerimiz içinde daima bu düzeni bozup Türkiyenin Tam Bağımsızlığını koruyan Atatürkçüler olmuştur. Eşref Bitlis önderliğindeki Atatürkçü Kahraman Askerler, Özal döneminde sürekli Amerika ve Amerikancı hükümet ile mücadele etmişlerdir. Eşref Bitlis vefat etmeden önce(17-02-1993 öncesi) Kuzey Irak ve PKK’ya yapılan operasyonlar sonucunda Amerikan Ordusunun bir parçası olan PKK terör örgütü resmen yok edilmişti. İşte bu onurlu davranışlar sonrasında, 1960 Devriminden sonra ilk defa Eşref Bitlis döneminde yine TSK içinde bir Atatürkçü(Anti-emperyalist) Devrim oluşmuştur. İşte bu Devrimi yaratan Kahramanların Ruhu günümüze kadar TSK'da devam etmiştir ve bu yüzdendir ki, bu ruha sahip olan Askerlerin büyük bölümü günümüzde Amerikancı AKP tarafından ya Silivri Cezaevine yerleştirilmiş yada emekli edilmişlerdir, ki PKK yok edilemesin ve Amerika’nın çıkarlarına zarar gelmesin diye.
-PKK terörü Amerikancı Çiller ve Tayyip Erdoğan hükümetleri tarafından kasıtlı olarak yok edilmedi ve daha da güçlendirildi.
SONUÇ, PKK TERÖRÜ NEDEN BİTMEDİ:
-DSP Hükümeti Döneminde TSK tarafından yine etkisiz ve yokedilme noktasına getirilmiş olan PKK, AKP ve Hilmi Özkök'ün Büyük Yardımları ile ABD'nin Irak'ı Tekrardan İşgal Edip, PKK'nın tekrardan güçlenmesi sağlanmıştır.
-AKP terörü bitirmek için asla herhangi bir adım atmıyor.
-Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün, ABD ile yaptığı 9 maddelik gizli anlaşmada TSK’yı zayıflatan ve PKK'yı yasallaştıran ve güçlendiren maddeler var. Ve bu maddelerin hepsi de gerçekleştirildi.
- Erdoğan'ın Özel Temsilcisi olan MİT Müsteşarı Hakan Fidan AKP'nin PKK ile işbirliği yaptığını resmen doğradı. Buda Vatan Hainliğinin belgesidir.
-Şehitlerimizin sorumlusu: "AKP’nin Kürt Açılımı Politikası ve ABD-AKP-PKK-BDP(DTP) İşbirliği"
ÇÖZÜM, PKK TERÖRÜ NASIL BİTER:
-NATO'dan çıkılacak, Amerikaya rest çekilecek, Avrasya ülkeleri(İran, Suriye, Çin) ile milli çıkarlarımız doğrultusunda ekonomik anlaşmalar yapılacak(hedef Türk Birliği).
-Kuzey Irak, aynen Kıbrısta yapıldığı gibi, yasal haklarımıza dayanarak, oradaki Türkmen Soydaşlarımızın yardımı ile ele geçirilmeli, ve bölgedeki bütün PKK’lılar 1-2 günde etkisiz hale getirilecek.
-Doğu Anadolu'da İş Garantisi ve Tarih Dersleri
Ayrıntılı Bilgiler için giriniz

PKK, Silopi'de kaybetti CHP Kurultayı'nda kazandı

Mesajgönderen TurkmenCopur » 21 Oca 2016, 00:51

PKK, Silopi'de kaybetti CHP Kurultayı'nda kazandı

20 Ocak 2016 Çarşamba 13:27

Türk Silahlı Kuvvetleri, Polis ve Köy Korucuları, Bölücü Terör Örgütünün belini kırdı. PKK, Cizre’de, Silopi’de, Sur’da, Yüksekova’da, Varto’da, her yerde kaybetti.

Aynı PKK, CHP Kurultayı’nda kazandı.

Evet acıdır ama CHP’nin 21 maddelik bildirisini okuyunuz, CHP Genel Kurultayı PKK’nın temel taleplerini ve AKP’nin Yeni Anayasa esaslarını oybirliğiyle kabul etmiştir.

Bakınız neler var:

- Özerklik,

- Eşit vatandaşlık adı altında Türk Milletinin anayasadan çıkartılması,

- Yaşam tarzlarına güvence.

ÖZERKLİKTE ÖCALAN FORMÜLÜ

PKK’nın Demokratik Toplum Kongresi (DTK), 26-27 Aralık 2015 günlerinde Diyarbakır’da toplanıp “Kürdistan’da özerklik” ilan etmişti. Üç hafta içinde CHP Kurultayı da “Avrupa Özerklik Şartına konan çekincelerin kaldırılması” kararını aldı. Abdullah Öcalan’ın formülü de aynen böyleydi. ‘Bu formül amaca ulaşmak için yeterlidir’ diyordu. CHP Kurultayı’nda oybirliğiyle benimsendi.

TÜRKSÜZ ANAYASA İÇİN PKK FORMÜLÜ

CHP Kurultayı’nın “Eşit vatandaşlık” kararı, vatandaşlara eşitlik getirmiyor, etnik gruplara eşitlik getiriyor. Eşitlik adı altında, Türk milleti vatandaş tanımının dışına sürülüyor. Anayasa dışında eşitlik sağlanmış oluyor. Mantıki sonucu, etnik grupların Anayasaya geçirilmesidir. Türksüz Anayasa icadı da, CHP’nin değil, PKK’nın ve AKP’nindir.

LAİKLİĞİN GÖMÜLMESİ İÇİN AKP FORMÜLÜ

“Yaşam tarzlarına güvence” formülü de, yine AKP’nin ve cemaatlerin vazgeçmedikleri laiklik karşıtı formüldür. PKK da bu formülü ezberlemiştir ve her program ve bildirisinde tekrar eder. Burada yaşam tarzları, dinsel kurallardan kaynaklanan yaşam tarzlarıdır. Burada yaşam tarzlarına tanınan özgürlük, bireyin inanç özgürlüğü değildir, devleti ve toplumu din temelleri üzerinde kurma ve parçalama özgürlüğüdür. Başka deyişle Laikliğin toprağa gömülmesidir. Ortaçağdan kalma cemaat ve tarikat gibi toplulukların kendi cemaatlerini istedikleri gibi düzenlemelerine güvence sağlanmaktadır. Dahası toplum bölünmekte, hukuk sistemi parçalanmaktadır. Yaşam tarzlarına güvence verildiği zaman, örneğin ülke ölçeğinde bir Medeni Kanun uygulanamaz, çağdaş toplum kurulamaz. CHP, toplumu cemaat ve tarikatlara teslim etmekte, hukuk sistemini parçalamakta ve Kemalist Devrimin laiklik ilkesini ayak altına almaktadır. Cumhuriyet laikliğinde, dinsel inanç vicdanda özgürdür, ama vicdanını dışına çıkıp toplum içinde farklı yaşam tarzları oluşturamaz. Laiklik, yalnız din ve devlet işlerinin ayrılması değildir. Din, toplumu düzenleyemez.

BÖLÜCÜ VE GERİCİ ANAYASA KOALİSYONU

CHP Kurultayında yalnız PKK kazanmadı, AKP de kazandı. Çünkü bildirinin esasları, AKP Programından kopyalanmıştır. AKP’nin Yeni Anayasa tasarımında ne varsa, CHP Kurultay Kararında da aynı maddeler var. AKP Anayasası’nın yolundaki mayınları temizlemek, uzun zamandan beri CHP’nin merkezi görevi oldu. AKP, PKK ve CHP, bu kurultay kararında buluştular. Bölücü ve Gerici Anayasa girişiminin esasları CHP’nin Kurultay Bildirisi’nde toplu olarak ilan edildi. Üçlü Koalisyonun temel ilkeleri belirlenmiş oldu: Vatansız, Türksüz ve Cumhuriyetsiz Anayasa.

Doğu Perinçek
Aydınlık/Rota
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Dön PKK: PKK Amerikan Ordusunun Bir Parçasıdır, PKK Bir Kürt Hareketi Değildir, Türk ve Kürt Kardeştir ve Asıl Düşmanımız ABD ve Onun Emirkulu Olan AKP'dir!

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir