Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

Doğu Perinçek - 1 Ocak 2016 - Ulusal Kanal

-Ergenekon Destanı Atalarımızın Şanlı Destanı’dır.
-Ergenekon Davası'nda Yargılanmaya çalışılan Türk Milleti ve Atatürk'tür. Bu yargılamayı yapan A.B.D'dir.
-1990'ların başından beri, Eşref Bitlis önderliğindeki T.S.K. Ortadoğu'da A.B.D.'nin bütün planlarını altüst eden tek güç idi.
Bu yüzden AKP döneminde T.S.K. asimetrik psikolojik savaşlarla itibarsızlaştırılmaya çalışılıyor, “Mehmetçik düşmanlığı” tavan yaparken, başbakanlık koltuğunda oturan şahıs a.b.d. askerlerinin sağ sağlim evlerine dönmesi için dua ediyor.
-6. yüzyılda, Çin emperyalizmi yüzünden yokolma tehlikesiyle karşı karşıya olan ve tutsak edilen Aşina Hanedanlığı’nın hayatta kalan tek çocuğu, Ergenekon Destanı’nda dişi bir Kurt tarafından yetiştirilip büyütülmüştür. Bu çocuk yıllar sonra soyunu devam ettirip, bir Cihan Devleti olan ve Çin emperyalizmini mağlup edecek olan Gök Türk İmparatorluğu’nu kurmuştur.
-Aşina Aşireti, Türk Soyunun Karluk Boyundandır. Uygurlarda Karluk Boyundandırlar.
-Göktürkler döneminde Çin emperyalizmi, Göktürkleri yıkabilmek için, içten parçalama stratejisini uygulamıştır. Nitekim Gök Türkler’in yıkılışı Çin emperyalizminin kullandığı Uygurlar tarafından gerçekleştirilmiştir.
-Şimdi günümüzde olanlara bakarsak, Silivri’de, Hasdal’da, Metris’te tutsak edilen Kahramanlarımız, işte bu 6. yüzyılda hayatta kalmayı başaran tek Türk çocuğunun evlatlarıdır.
Günümüzdeki Gök Türk Hanedanlığını tarif edelim:
1. Türkiye Cumhuriyeti’nin Koruyucuları olan Oğuz Boyundan Atatürkçü’ler = Gök Türk İmparatorluğu’nu kuracak olan Karluk Boyundan Aşina Hanedanlığı’nın hayatta kalmayı başaran tek çocuğu.
2. Amerika = Gök Türk’leri entrikalarla içten yıkmaya çalışan Çin Emperyalizmi
3. A.B.D tarafından kullanılmakta olan ve Türkiye Cumhuriyet’ini yıkmayı hedefleyen Atatürk ve Cumhuriyet Düşmanı Yobaz AKP’li kitle(Oğuz Boyundan) = Çin Emperyalizminin Gök Türk İmparatorluğunu yıkmak için kullandığı Uygur Türkleri(Karluk Boyundan)
4. Türkiye Cumhuriyeti(Oğuz Boyundan) = Gök Türk İmparatorluğu(Karluk Boyundan)
5. SONUÇ: Türk Milleti elinde sonunda emperyalist devleti yıkacaktır, parçalayacaktır, darmadağan edecektir!
-Günümüzde yargılanan sözde Ergenekon Örgütü, aslında Türkiye Cumhuriyeti’nin Tam Bağımsızlığını canları pahasına ebediyet için korumayı hedeflemiş olan Atatürk’ün Askerlerinden oluşan Milli bir Örgütlenmedir(herhangi yasa dışı bir faaliyette bulunmayan).
-Bu örgütlenme, 1980 darbesi sonrasında ayaklanan/özüne-dönen namuslu ve şerefli Türk Silahlı Kuvvetleri mensuplarının önderliğinde başlamıştır. Yani, bu örgütlenme, Atatürkçü ve Anti-Emperyalist düşünceye sahip olan Eşref Bitlis Paşa’mız ve onun yolundan yürüyen Uğur Mumcu ve Doğu Perinçek’lerin A.B.D.’ye karşı verdikleri asil mücadeleler ile birlikte başlamıştır.
-AKP döneminde bu kutsal görevleri yürüten “D.Perinçek, T.Özkan, M.Balbay, E.Poyraz, Ç.Doğan, A.Uğur, E.Alan, V.Küçük, E.Gürses, İ.Selçuk, Ş.Eruygur, H.Tolon, L.Ersöz, S.Öztürk, D.Çiçek, H.Iğsız, S.Yalçın, B.Pehlivan, B.Terkoğlu, D.Yıldırım, V.Küçük, İ.Başbuğ, A.Yıldırım” gibi Atatürkçüler, “Ergenekon”, “Balyoz”, “Islak İmza”, “İnternet Andıcı”, “Kafes”, “ODATV”, “Spor’da Şike”, vs. gibi isimlerin verildiği ve hukukun çiğnendiği davalar ile birlikte zindanlara atılıp tutsak edinmişlerdir. Onların yokluğunda Asil Türk Milleti’miz ve Türkiye Cumhuriyet’i bölünme/yıkılma aşamasına getirilmiştir!!!!
-Ergenekon'daki Kahraman Bozkurtlar çıktı, Fethullahçılar yargılanıyor, ABD Suriye'de yenildi, Büyük bir Ekonomik Kriz yolda, SIRA AKP hükümetinin devrilip yargılanmasındadır, ondan sonra SIRA ABD'nin Orta Asya ve Orta Doğu'dan tamamı ile yokedilip tekmelenmesine GELECEK, BU GÜNLERİ GÖRECEĞİZ, ÇOK YAKIN! EN BÜYÜK HEDEF TÜRK BİRLİĞİ'DİR!

Doğu Perinçek - 1 Ocak 2016 - Ulusal Kanal

Mesajgönderen TurkmenCopur » 13 Oca 2016, 15:38

Doğu Perinçek - 1 Ocak 2016 - Ulusal Kanal

Türkiye borç batağındaki boğulmadan çıkacak, aynı zamanda büyük kurtuluşu sıçrayışı da gündeme getiriyor. İkincisi bölünecek mi Türkiye? Bölünmüyecek! Birleşecek! Türkiye açısından borç batağında boğulmanında bir yanıtı var, ve aynı zamanda bölünmenin de bir yanıtı var, birleşme! Ve o birleşme ve üretim ekonomisi bugünkü Türkiye'de var! Boğulmaktan kurtulacak Türkiye'nin yeteneği var, birikimi var, ekonomisi var, vatan birliği var, devrimi var, Atatürk'ü var, bütün bunlara dayanarak Türkiye buradan çıkacak! Hem ekonomisi üretim ekonomisine dönüşecek borç batağından, hemde bu bölünme süreci birleşmeye dönüşecek. Zaten onun işaretleri başladı.

24 Temmuz'da Türkiye'de kimse beklemiyordu, birden bire Türk Silahlı Kuvvetleri, açılım maçılım bitti, dedi!

Bölücü teröre karşı vatan bütünlüğü mücadelesi başladı.

Burda asıl irade kim, hükümet mi, TSK'mı?

Şimdi arkaya bakıyoruz, hükümet olsa, açılımı yapan bir hükümet birden bire açılımdan vazgeçip böyle bir bölücü teröre karşı kararlı mücadeleye girebilir mi? Burda etken bir Vatan Partisi'nin Türkiye üzerindeki etkisidir ve Türk Silahlı Kuvvetleri. Ve birde Türkiye'nin birlik isteğidir. Yani bütün toplumun birlik isteğidir. Yani burda tabi Türk Silahlı Kuvvetleri çok önemli, çünkü silaha sahip olandır, onun hükümet üzerinde büyük baskıları var kuşkusuz, ama açılıma da kararlı olarak karşı çıkan tek güç Vatan Partisiydi, onun toplumda yarattığı iklim, Silahlı Kuvvetler üzerindeki etkisi aynı zamanda!

Türkiye'de mecburiyetler var! Şimdi mühalefet partileri o mecburiyetleri hissetmiyebilir! AKP Türkiye'yi yönettiği için tepede, taç başı uslandırır diyorlar ya! Ayakta kalması için vatan bütünlüğüne dikkat etmesi lazım! Yani dikkatsizlik gösterdi, açılım bölünmeyi gösterdi, vs. ama onun bir sınırı var, devam edemez! AKP'nin rolü sürüklenmek, eğer bölünme politikasına devam etseydi, bugün iktidarda kalamazdı, yıkılırdı! Yani şimdi bunu Y-CHP'nin halinden de görüyoruz, bölücünün yanında yer alanlar kaybediyor! Eğer AKP o açılıma devam etseydi, Türkiye'yi yönetemezdi, siz Türkiye'yi yönetmek için Türkiye'nin zorunluluklarını dikkate almak zorundasınız! Ekonomik, Vatan Bütünlüğü, Alttan Gelen Dalgalar, Dayatmalar, bunları kabul etmek zorundasınız!

Uçak olayı bir savaş ilanı gibi oturup bir heyet bir saat, iki saat müzakere edip Ruslara savaş ilan edelim diye birşey yok! Nedir, 7 saniyelik bir süre! Onun öncesindeki de angajman kuralları bağlayıcı, hükümet emir olarak veriyor, diyor ki Türkiye'nin hava sahası ihlal edildiği zaman bir uçak tarafından Güney sınırlarımızda onu indireceksin diyor!

Nesnel olarak, sonuç itibarı ile Rus uçağının düşürülmesinin altında Tayyip Erdoğan kaldı.

BAKIN ŞU TÜR TAHLİLLER BİLE VAR: "RUSLAR(RUS DEVLETİNİ YÖNETEN ADAMLAR) DİYOR Kİ, AMERİKA BERTARAF ETMEK İSTEDİĞİ TAYYİP ERDOĞAN'I BİZİM ELİMİZLE(RUSYA ELİYLE) YIKMAYA ÇALIŞIYOR"

İRAN'LILAR VE SURİYE'LİLER KESİNLİKLE TÜRKİYE'Yİ ANLIYAMIYOR! İRAN VE SURİYE'DEKİ YÖNETİCİLER TÜRKİYE'DEKİ SÜRECİ ANLAMIYOR! BAKIN ANLASAYDI İRAN YILLARCA TAYYİP ERDOĞAN'IN PEŞİNDEN KOŞMAZDI! BİZ ONLARA HERZAMAN SÖYLEDİK, TAYYİP ERDOĞAN'IN AMERİKANCI OLDUĞUNU BOP EŞBAŞKANI OLDUĞUNU! YANİ, BOP EŞBAŞKANIYIM DİYOR, İRAN YİNE ANLIYAMIYOR(TESPİT: DEMEK Kİ İRAN'IN ABD İLE GERÇEKÇİ BİR SORUNU YOK). ONLARIN KAFASINDA ŞÖYLE BİR ŞEMA VAR, HEM BİR YANDAN TAYYİP ERDOĞAN'DAN ÇOK ŞEY BEKLİYOR, İSLAMCI FALAN DİYE, HEMDE TÜRKİYE NATO ÜLKESİDİR, ÖYLEYSE ABD KONTROLÜ DIŞINDA BİRŞEYİ YAPAMAZ, TÜRK ORDUSU DA ZATEN BÖYLE(TESPİT: CEHALET). ŞİMDİ ERGENEKON'U NEREYE KOYACAKSINIZ? AMERİKA TÜRK ORDUSU'NA KARŞI BİR SAVAŞ YÜRÜTTÜ! DÜNYADA HANGİ ORDUYA KARŞI 1000'İN ÜZERİNDE SUBAY ZİNDANLARA ATILDI? 2003 YILINDA ABD NEVADA ÇÖLLERİNDE TÜRKİYE'Yİ İŞGAL TADBİKATİ YAPTI MI? MİLENYÜM CHALLENGE, ORGENERAL HÜSEYİN KIVRIKOĞLU'NUN BİZ BİN YILLIK MÜCADELE KARARLILIĞINA SAHİBİZ DEMESİ. SURİYE VE İRAN EN AZINDAN ERGENEKON VE BALYOZU GÖREMEDİLER, ERGENEKON VE BALYOZ BİR SAVAŞ!!! KURŞUN ATMADAN TÜRK ORDUSUNUN TÜM KOMUTA KADEMESİNİ AST SUBAYDAN BAŞLADIK GENELKURMAY BAŞKANINA KADAR HAPSE ATILDI! KALİTELİ, BU İŞLERİ GÖREBİLEN DEVLETLER BUNLARIN FARKINDA OLMASI ZORUNDA!

TÜRKİYE BUGÜN AMERİKA'NIN KARA GÜCÜNE KARŞI SAVAŞIYOR!!! BEN BUNU CİDDİYE ALIYORUM!!! THE ECONOMİST NE YAZDI 7 HAZİRAN SEÇİMLERİNDEN ÖNCE, OYLAR DEDİ KÜRTLERİN, BAŞYAZISI. BÜTÜN HEPSİ AMAN PKK'YA DOKUNAMAZSIN, BARIŞÇIL ÇÖZÜM, AÇILIM FALAN. 24 TEMMUZ'DA NE OLDU? TÜRKİYE, TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ AMERİKANIN KARA GÜCÜNE KARŞI SİLAHLI BİR BASTIRMA HAREKATINA BAŞLADI! GERÇEK BU!!! BU BİR TÜRK-AMERİKAN SAVAŞI DOLAYLI OLARAK, VE FERYAT EDEN KİM? AMERİKA: "AMAN DUR YAPMA, BENİM ADAMLARIMI VURMA DİYOR". BEN BUNA BAKIYORUM, ÖBÜR İNCİRLİK ANLAŞMASI FALAN FİLAN DAHA BUNUN SONUÇLARI PRATİKTE BİRŞEY YOK, BUGÜN BİR TÜRK-AMERİKAN SAVAŞI OLUYOR, BU TÜRK-AMERİKAN SAVAŞI SIRASINDA BİRTAKIM ANLAŞMALAR, KARŞILIKLI TAVİZLER, ÖDÜNLER, UZLAŞMALAR FALAN OLUR!!! AMA BUGÜN KARARLI OLARAK SÜRÜYOR!!! NE DİYORDU BU 24 TEMMUZDA BAŞLAYAN HAREKATA KARŞI İNSANLAR? EFENDİM 1 KASIM'DAN SONRA BU TAYYİP ERDOĞAN'IN OY TOPLAMASI İÇİN YAPILIYOR, BIRAKACAK. BIRAKTI MI? BIRAKMADI!!! EFENDİM KARA HAREKATI YAPILMIYOR, İŞTE KARA HAREKATI YAPILIYOR!!! EFENDİM KENTLERDE PKK'NIN ÜZERİNE YÜRÜLMÜYOR, KENTLERDE PKK HENDEKLERE GÖMÜLÜYOR!! YANİ ŞİMDİ BURDA, TÜRK-AMERİKAN SAVAŞINI CİDDİYE ALMIYANLARIN ÖNGÖRÜLERİNİN HEPSİNİN YANLIŞ OLDUĞU ORTAYA ÇIKTI!!! KARARLI OLARAK TÜRKİYE AMERİKANIN İSRAİLİN KARA GÜCÜNE KARŞI SAVAŞIYOR!!! ŞİMDİ ABD VE İSRAİLİN STRATEJİK HEDEFLERİ KÜRDİSTANI KURMAKTIR, VE TÜRKİYE 24 TEMMUZ'DAN İTİBAREN SİLAHLI YÜRÜYOR ONLARIN ÜZERİNE, OLAY BU!!! ŞİMDİ BU OLAY SIRASINDA BİRTAKIM İNCİRLİK ANLAŞMALARI FİLAN, AMA ONLAR KAĞIT ÜZERİNDE, DAHA ANLAŞMA, ONUN BİR FİİLİ SONUÇLARI YOK!!!
BU ŞUNA BENZİYOR, İNGİLİZ İŞGALİ VAR DEĞİL Mİ 1920-21'DE İNGİLİZLER VE FRANSIZLAR FİİLEN iSTANBUL'U İŞGAL ETTİLER. ATATÜRK NE YAPTI? YUNAN ORDULARININ VE ERMENİLERİN ÜZERİNE GİDİYOR, VE ŞİMDİ BU SIRADA DA BİZİM BU İNCİRLİKÇİLERDE NE DİYECEK OZAMAN? HA BAK ORDA İNGİLİZ İŞGALİ VAR İSTANBUL'DA, SEN ONUN ÜZERİNE GİTMİYORSUN, YUNAN ORDULARIYLA UĞRAŞIYORSUN, HADİ ONUN ÜZERİNE GİTSENE. YANİ BUGÜNKÜ SÖZÜM ONA ANTİ EMPERYALİST BAKIŞ AÇISINDAN BAKANLAR İÇİN SÖYLÜYORUM, YANİ HERŞEYİN BİR SIRASI VAR!!!


TESPİT: "KURTULUŞ SAVAŞINDA ÖNCE İNGİLİZLERİN KARA KUVVETLERİNİN BİR BÖLÜMÜ OLAN YUNAN VE ERMENİLER KARŞISINDA ZAFERLER ELDE ETTİK, SONRA DA BİZZAT İNGİLİZ ASKERLERİNİ MAGLUP EDİP DENİZE DÖKTÜK, VE HEPSİ DE KORKUDAN ÇOCUK GİBİ KAÇARAK GELDİKLERİ GİBİ DEFOLUP GİTTİLER!! AYNI ŞEY 1980 DARBESİYLE BİRLİKE BAŞLATILAN SÜREÇLER İÇİNDE GEÇERLİDİR, YANİ ÖNCELİKLE 1980 DARBESİNİN ABD ÇOCUKLARI'NIN KARA GÜCÜ OLAN PKK'YA MAĞLUP EDİP TEMİZLİYECEĞİZ, SONRA DA İNCİRLİK ÜSSÜNDEKİ AMERİKAN ASKERLERİNİ KOVACAĞIZ!"

Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Dön Ergenekon Davası, Türk Silahlı Kuvvetleri ve Asil Türk Milleti

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

cron