Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

PKK Saflarında Çatışan ÇokSayıda Yabancı Uyruklu Teröristler

PKK'yı yaratan ve günümüze kadar finanse edip yöneten devlet Amerika’nın ta kendisidir.
Nasıl mı?
-1980 darbesi sonrasında Türkiye’de oluşan Amerikancı hükümetlerin yardımı ile.
-PKK ve Kürt mafyası ne tesadüftür ki Turgut Özal döneminde oluştular ve güçlendiler.
-Abdullah Öcalan bir MİT ajanıdır. Bunun kanıtını kahraman Uğur Mumcu bulmuştu. 1972'de, Abdullah Öcalan "Şafak Bildirisi" davasından dolayı tutuklandı, ve sonrasında Milli İstihbarat Teşkilatı "Bizim adamımızdır" yazısını yollayıp, Abdullah Öcalan'ın serbest bırakılmasını sağlamıştı.
PKK gibi aşağılık ve zavallı bir terör örgütü neden hâlâ etkisiz hale getirilmedi ve sürekli Şehit vermemize sebep oluyor?
-"Devlet" kelimesinin anlamı şudur: "Toprak bütünlüğüne bağlı olarak siyasal ve askeri bakımdan örgütlenmiş milletin oluşturduğu tüzel varlık". Türkiye Cumhuriyeti bir Türk Devleti'dir ve bu devletin bütün organlarını(TSK, MİT, vs) yöneten güç hükümettir. Yani hükümetin elinde bir uzaktan kumanda var ve bununla istediği zaman bütün devlet organlarına emir verip onları yönetebiliyor. Demekki eğer hükümetin başındaki lider kadro kişisel çıkarları(zenginlik) uğruna Amerika'ya namusunu ve şerefini satan insanlardan oluşuyorsa, TSK ve MİT gibi devlet organlarının başındakileri de maalesef dolaylı olarak Amerikancı oluyor. İşte bu yüzden Abdullah Öcalan bir MİT ajanıydı ve sonra ABD'nin çıkarları uğruna Amerikancı Özal Döneminde, PKK dizayn edildi ve bu lanetli terör örgütün başına imralı canisi getirildi.
-Ülkemizin yönetildiği bu lanetli sisteme rağmen, Türk Silahlı Kuvvetlerimiz içinde daima bu düzeni bozup Türkiyenin Tam Bağımsızlığını koruyan Atatürkçüler olmuştur. Eşref Bitlis önderliğindeki Atatürkçü Kahraman Askerler, Özal döneminde sürekli Amerika ve Amerikancı hükümet ile mücadele etmişlerdir. Eşref Bitlis vefat etmeden önce(17-02-1993 öncesi) Kuzey Irak ve PKK’ya yapılan operasyonlar sonucunda Amerikan Ordusunun bir parçası olan PKK terör örgütü resmen yok edilmişti. İşte bu onurlu davranışlar sonrasında, 1960 Devriminden sonra ilk defa Eşref Bitlis döneminde yine TSK içinde bir Atatürkçü(Anti-emperyalist) Devrim oluşmuştur. İşte bu Devrimi yaratan Kahramanların Ruhu günümüze kadar TSK'da devam etmiştir ve bu yüzdendir ki, bu ruha sahip olan Askerlerin büyük bölümü günümüzde Amerikancı AKP tarafından ya Silivri Cezaevine yerleştirilmiş yada emekli edilmişlerdir, ki PKK yok edilemesin ve Amerika’nın çıkarlarına zarar gelmesin diye.
-PKK terörü Amerikancı Çiller ve Tayyip Erdoğan hükümetleri tarafından kasıtlı olarak yok edilmedi ve daha da güçlendirildi.
SONUÇ, PKK TERÖRÜ NEDEN BİTMEDİ:
-DSP Hükümeti Döneminde TSK tarafından yine etkisiz ve yokedilme noktasına getirilmiş olan PKK, AKP ve Hilmi Özkök'ün Büyük Yardımları ile ABD'nin Irak'ı Tekrardan İşgal Edip, PKK'nın tekrardan güçlenmesi sağlanmıştır.
-AKP terörü bitirmek için asla herhangi bir adım atmıyor.
-Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün, ABD ile yaptığı 9 maddelik gizli anlaşmada TSK’yı zayıflatan ve PKK'yı yasallaştıran ve güçlendiren maddeler var. Ve bu maddelerin hepsi de gerçekleştirildi.
- Erdoğan'ın Özel Temsilcisi olan MİT Müsteşarı Hakan Fidan AKP'nin PKK ile işbirliği yaptığını resmen doğradı. Buda Vatan Hainliğinin belgesidir.
-Şehitlerimizin sorumlusu: "AKP’nin Kürt Açılımı Politikası ve ABD-AKP-PKK-BDP(DTP) İşbirliği"
ÇÖZÜM, PKK TERÖRÜ NASIL BİTER:
-NATO'dan çıkılacak, Amerikaya rest çekilecek, Avrasya ülkeleri(İran, Suriye, Çin) ile milli çıkarlarımız doğrultusunda ekonomik anlaşmalar yapılacak(hedef Türk Birliği).
-Kuzey Irak, aynen Kıbrısta yapıldığı gibi, yasal haklarımıza dayanarak, oradaki Türkmen Soydaşlarımızın yardımı ile ele geçirilmeli, ve bölgedeki bütün PKK’lılar 1-2 günde etkisiz hale getirilecek.
-Doğu Anadolu'da İş Garantisi ve Tarih Dersleri
Ayrıntılı Bilgiler için giriniz

PKK Saflarında Çatışan ÇokSayıda Yabancı Uyruklu Teröristler

Mesajgönderen TurkmenCopur » 13 Oca 2016, 01:08

Aydınlık gazetesi PKK'nın yabancı lejyonerler gerçeğini yazdı

Van'daki baskında öldürülen 12 PKK'lıdan 3'nün yabancı uyruklu olması dikkatleri yabancı teröristler ve onların arkasındaki güçlere çevirdi. Aydınlık Gazetesi'ne konuşan özel harekatçı polisler PKK adına çatışan yabancı teröristlere verilen kritik görevleri anlattı.

12 Ocak 2016 Salı 15:14

PKK'nın eylem hazırlığında olan Van ekibine yönelik operasyon, lejyoner teröristleri gündeme getirdi.

Aydınlık Gazetesi'nden Derya Derviş bölgede görev yapan güvenlik güçlerine dayandırdığı haberinde PKK saflarında çatışan çok sayıda yabancı uyruklu teröristin bulunduğunu yazdı. Bir özel harekat polisi, yabancı uyruklu teröristlerin keskin nişancı ve oyun kurucu olarak görev yaptığını kaydetti.

Özel harekâtçı, yabancı teröristlerin çoğunun Sırp, Alman ve Fransız paralı askerleri olduğunu belirtti. Polis, etkisiz hale getirilen lejyonerlerin kimlikerinin deşifre olacağı kaygısıyla bu kişilerin ölülerinin PKK tarafından gizlendiğini söyledi.

TESPİT: PKK BİR KÜRT HAREKETİ DEĞİLDİR, PKK AMERİKAN-İNGİLİZ BAŞKANLIĞINDAKİ HAÇLI ORDUSUNUN TÜRKİYE, IRAK, SURİYE VE İRAN'DA FAALİYET GÖSTEREN KÜRT KÖKENLİ OLMAYAN PROFESYONEL PERSONELE SAHİP OLAN KARA GÜÇLERİNDEN EN BÜYÜĞÜDÜR.

"LEJYONER PKK'LILARI GİZLİYOR"

Uzak mesafeden çatışma oluyorsa özellikle yabancı uyruklu ölülerini alıp gidiyorlar. Lejyoner teröristlerin varlığını gizlemek istiyorlar. Bölgemize 400 terörist ile yapılan son saldırıda çok sayıda yabancı uyruklu teröristi ölü olarak ele geçirdik. Hepsi kimsesizler mezarlığına gömüldü.

Van Emniyet Müdürlüğü'nden üst düzey bir yetkili de PKK'nınyayın organı Özgür Gündem gazetesinin, Van operasyonunda öldürülen teröristlerden hepsinin ismini vermemesine dikkat çekti. Emniyet yetkilisi, "9 teröristin kimliğini açılayıp 3 teröristin ismini vermemesinin nedeni, bunların kimliğini kamuoyundan gizlemektir. Bu da 3 teröristin yabancı uyruklu olma ihtimalini kuvvetlendiriyor" dedi.

Öte yandan Diyarbakır Sur'da geçen hafta canlı olarak yakalanan bir terörist yaptığı itiraflarda, “Çatışma ve direnişte bulunanların içinde yabancı uyruklu kişilerin olduğunu, bu kişilerin PKK'ya silah ve mühimmat desteği verdiklerini” söylemişti.

ulusalkanal.com.tr

http://www.ulusalkanal.com.tr/gundem/ay ... 88305.html
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Dön PKK: PKK Amerikan Ordusunun Bir Parçasıdır, PKK Bir Kürt Hareketi Değildir, Türk ve Kürt Kardeştir ve Asıl Düşmanımız ABD ve Onun Emirkulu Olan AKP'dir!

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir