Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

2 bin 500 Amerikalı Özel Kuvvetler PKK/PYD’lileri Eğitiyor

PKK'yı yaratan ve günümüze kadar finanse edip yöneten devlet Amerika’nın ta kendisidir.
Nasıl mı?
-1980 darbesi sonrasında Türkiye’de oluşan Amerikancı hükümetlerin yardımı ile.
-PKK ve Kürt mafyası ne tesadüftür ki Turgut Özal döneminde oluştular ve güçlendiler.
-Abdullah Öcalan bir MİT ajanıdır. Bunun kanıtını kahraman Uğur Mumcu bulmuştu. 1972'de, Abdullah Öcalan "Şafak Bildirisi" davasından dolayı tutuklandı, ve sonrasında Milli İstihbarat Teşkilatı "Bizim adamımızdır" yazısını yollayıp, Abdullah Öcalan'ın serbest bırakılmasını sağlamıştı.
PKK gibi aşağılık ve zavallı bir terör örgütü neden hâlâ etkisiz hale getirilmedi ve sürekli Şehit vermemize sebep oluyor?
-"Devlet" kelimesinin anlamı şudur: "Toprak bütünlüğüne bağlı olarak siyasal ve askeri bakımdan örgütlenmiş milletin oluşturduğu tüzel varlık". Türkiye Cumhuriyeti bir Türk Devleti'dir ve bu devletin bütün organlarını(TSK, MİT, vs) yöneten güç hükümettir. Yani hükümetin elinde bir uzaktan kumanda var ve bununla istediği zaman bütün devlet organlarına emir verip onları yönetebiliyor. Demekki eğer hükümetin başındaki lider kadro kişisel çıkarları(zenginlik) uğruna Amerika'ya namusunu ve şerefini satan insanlardan oluşuyorsa, TSK ve MİT gibi devlet organlarının başındakileri de maalesef dolaylı olarak Amerikancı oluyor. İşte bu yüzden Abdullah Öcalan bir MİT ajanıydı ve sonra ABD'nin çıkarları uğruna Amerikancı Özal Döneminde, PKK dizayn edildi ve bu lanetli terör örgütün başına imralı canisi getirildi.
-Ülkemizin yönetildiği bu lanetli sisteme rağmen, Türk Silahlı Kuvvetlerimiz içinde daima bu düzeni bozup Türkiyenin Tam Bağımsızlığını koruyan Atatürkçüler olmuştur. Eşref Bitlis önderliğindeki Atatürkçü Kahraman Askerler, Özal döneminde sürekli Amerika ve Amerikancı hükümet ile mücadele etmişlerdir. Eşref Bitlis vefat etmeden önce(17-02-1993 öncesi) Kuzey Irak ve PKK’ya yapılan operasyonlar sonucunda Amerikan Ordusunun bir parçası olan PKK terör örgütü resmen yok edilmişti. İşte bu onurlu davranışlar sonrasında, 1960 Devriminden sonra ilk defa Eşref Bitlis döneminde yine TSK içinde bir Atatürkçü(Anti-emperyalist) Devrim oluşmuştur. İşte bu Devrimi yaratan Kahramanların Ruhu günümüze kadar TSK'da devam etmiştir ve bu yüzdendir ki, bu ruha sahip olan Askerlerin büyük bölümü günümüzde Amerikancı AKP tarafından ya Silivri Cezaevine yerleştirilmiş yada emekli edilmişlerdir, ki PKK yok edilemesin ve Amerika’nın çıkarlarına zarar gelmesin diye.
-PKK terörü Amerikancı Çiller ve Tayyip Erdoğan hükümetleri tarafından kasıtlı olarak yok edilmedi ve daha da güçlendirildi.
SONUÇ, PKK TERÖRÜ NEDEN BİTMEDİ:
-DSP Hükümeti Döneminde TSK tarafından yine etkisiz ve yokedilme noktasına getirilmiş olan PKK, AKP ve Hilmi Özkök'ün Büyük Yardımları ile ABD'nin Irak'ı Tekrardan İşgal Edip, PKK'nın tekrardan güçlenmesi sağlanmıştır.
-AKP terörü bitirmek için asla herhangi bir adım atmıyor.
-Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün, ABD ile yaptığı 9 maddelik gizli anlaşmada TSK’yı zayıflatan ve PKK'yı yasallaştıran ve güçlendiren maddeler var. Ve bu maddelerin hepsi de gerçekleştirildi.
- Erdoğan'ın Özel Temsilcisi olan MİT Müsteşarı Hakan Fidan AKP'nin PKK ile işbirliği yaptığını resmen doğradı. Buda Vatan Hainliğinin belgesidir.
-Şehitlerimizin sorumlusu: "AKP’nin Kürt Açılımı Politikası ve ABD-AKP-PKK-BDP(DTP) İşbirliği"
ÇÖZÜM, PKK TERÖRÜ NASIL BİTER:
-NATO'dan çıkılacak, Amerikaya rest çekilecek, Avrasya ülkeleri(İran, Suriye, Çin) ile milli çıkarlarımız doğrultusunda ekonomik anlaşmalar yapılacak(hedef Türk Birliği).
-Kuzey Irak, aynen Kıbrısta yapıldığı gibi, yasal haklarımıza dayanarak, oradaki Türkmen Soydaşlarımızın yardımı ile ele geçirilmeli, ve bölgedeki bütün PKK’lılar 1-2 günde etkisiz hale getirilecek.
-Doğu Anadolu'da İş Garantisi ve Tarih Dersleri
Ayrıntılı Bilgiler için giriniz

2 bin 500 Amerikalı Özel Kuvvetler PKK/PYD’lileri Eğitiyor

Mesajgönderen TurkmenCopur » 01 Oca 2016, 16:49

2 bin 500 Amerikalı Özel Kuvvetler PKK/PYD’liler Eğitiyor

Çarpıcı açıklamalar: ABD'nin bu üslerinde PKK'lılar eğitiliyor

24 Aralık 2015 Perşembe 14:13


Suriyeli yetkililer, Vatan Partisi heyetine, ülkenin kuzeyinde PYD’nin elinde olan bölgelerde 2 bin 500 Amerikalı Özel Kuvvetler mensubu bulunduğunu söyledi. Bölgedeki 3 Amerikan üssünde PKK/PYD’liler eğitiliyor. Suriyeli yetkililer “ABD bugün Suriye’nin kuzeydoğusunda PKK’ya bir cephe gerisi inşa etmektedir” ifadesini kullandı.

Vatan Partisi Heyeti, 18-21 Aralık tarihleri arasında resmi görüşmeler için Suriye’nin başkenti Şam’ı ziyaret etti. Heyet, Dışişleri Bakan Yardımcısı Faysal Mikdat, Enformasyon Bakanı Umran el Zubi ve güvenlikten sorumlu yetkililerle görüştü. Aydınlık gazetesinden Seda Akyüz'ün haberine göre; heyette yer alan Vatan Partisi Genel Başkan Yardımcısı Emekli Tümgeneral Beyazıt Karataş, Suriyeli üst düzey yetkililerden aldığı bilgileri dün bir basın toplantısıyla kamuoyuna açıkladı.

ABD-PYD/PKK ilişkisiyle ilgili çarpıcı bilgiler aktaran Karataş, şöyle konuştu: “PYD, Suriye’nin kuzeydoğusunda özerk bölgeler oluşturmaya çalışmaktadır. Söz konusu bölgede ABD, biri Tel Tamir’de biri Abdülaziz Dağı’nda olmak üzere 2 operasyon merkezi işletmektedir. Üçüncü operasyon merkezi, Haseke yakınlarındaki Rimelan’da kurulmaktadır. Daha önce ilaçlama uçaklarının kullandığı pist, ağırlıklı olarak Amerikan helikopterlerine hizmet verecek şekilde onarılmaktadır. Yetkililerden aldığımız bilgiye göre, yaklaşık 2 bin 500 civarında Özel Kuvvet mensubu, şu anda Suriye’de faaliyet gösteriyor. Bu bölgedeki tüm PYD güçleri ABD planları çerçevesinde hareket etmektedir.”

‘ABD, PKK’YA CEPHE GERİSİ İNŞA EDİYOR’

Vatan Partisi Genel Başkan Yardımcısı Emekli Tümgeneral Beyazıt Karataş, Suriyeli yetkililerin sınır güvenliğinin önemine dikkat çekerek şu görüşü dillendirdiklerini belirtti: “Türkiye’nin bugün birinci hedefi, bölücü terör örgütü PKK ile mücadeledir. ABD bugün Suriye’nin kuzeydoğusunda PKK’ya bir cephe gerisi inşa etmektedir. Bu bölgedeki faaliyetler, Türkiye’nin güvenliği ve Suriye’nin milli birliği için tehdit oluşturmaktadır. PKK ile PYD’nin bağlantısı kesilmelidir.”

SURİYE İLE PYD’NİN İLİŞKİSİ KESİLDİ

Karataş, Suriyeli yetkililerin PYD ile ilgili görüşlerini de şöyle aktardı: “IŞİD terörüyle mücadele kapsamında, yerel düzeyde PYD ile işbirliği yapmaya çalıştık. Ancak PYD, Suriye hükümetiyle işbirliğini ABD’nin onayına sundu, Washington’dan yeşil ışık almadıkları için ortak operasyon yapılamadı. Suriye Kürtlerine yapılan silah yardımlarını Suriye’nin toprak bütünlüğü için değil, bağımsız Kürt Devleti kurmak için kullandılar. PYD içindeki PKK unsurları da, Suriye Silahlı Kuvvetleri ile ihtilaf yaratmaya çalıştı. Artık bizden aldıkları belli miktardaki silah yardımını da almıyorlar çünkü ABD onlara doğrudan silah gönderiyor.”


TURKTORESİ.COM TESPİTİ: "PKK'NIN ABD ORDUSUNUN KARA GÜCÜ OLDUĞU HAKKINDAKİ TÜM TESPİTLERE KATILIYORUM, AMA SURİYELİ YETKİLİLERİN 'PKK'Yİ DESTEKLEDİK ŞİMDİ DESTEKLEMİYORUZ' GİBİ AÇIKLAMALARINA İNANMAMALIYIZ, AYNI ŞEY RUSLAR İÇİNDE GEÇERLİ! BURADA HEPİMİZ GÖRDÜĞÜ BİR GERÇEK VAR, TAMAM ERGENEKON DAVALARI ÇÖKENE KADAR, AKP İKTİDARI ABD PİYONU OLARAK EŞBAŞKANLIK GÖREVİNİ İNŞAA EDEREK TÜRKİYE CUMHURİYETİMİZİN TARİHİNDEKİ EN BÜYÜK İHANETLERİ İŞLEDİ, BUNLARIN İÇİN ANLAMSIZ MANTIKSIZ BİR ŞEKİLDE ABD AMAÇLARI DOĞRULTUSUNDA SURİYE DÜŞMANLIĞI YAPMAK TA VARDI, AMA BÜTÜN BUNLAR GEÇMİŞTE SURİYE BÖLGESİNİN PKK ÖRGÜTLERİNİN BESLENDİĞİ VE DESTEKLENDİĞİ BİR BÖLGE OLDUĞUNU UNUTMAMAK LAZIM! SURİYE DEVLETİNİN KURULUŞUNUN NASIL GELİŞTİĞİNİ UNUTMAMAK LAZIM, SURİYE DEVLETİ OSMANLI İMPARATORLUĞUNUN ZAYIFLADIĞI DÖNEMDE ABD'NİN BABASI OLAN İNGİLTERE TARAFINDAN KURULMUŞ BİR ÜLKEDİR, AYNI ŞEKİLDE İRAN'IN KURULUŞUNU İNGİLİZLER GERÇEKLEŞTİRDİ EN AZ 1000 YILDIR TÜRKLERİN YÖNETTİĞİ İRAN BÖLGESİNDEKİ KAÇAR HANEDANINA İNGİLİZ PİYONU FARS DARBESİ YAPARAK. BÜTÜN BUNLARIN DIŞINDA YALÇIN KÜÇÜK'ÜN TESPİTİNİ DE HATIRLAMAK GEREKİYOR, '1800 YILINDAN 20. YÜZYILIN BAŞINA KADARKİ DÖNEMDE OLUŞAN TÜM TÜRK-RUS SAVAŞLARINDA KÜRT DİYE ADLANDIRILAN TOPLULUKLAR GRUPLAR RUS ORDUSUNUN SAFHINDA YER ALMIŞLARDIR'! YANİ RUSYA, SURİYE VE İRAN YETKİLİLERİN SÖYLEDİKLERİNİ KÖRÜ KÖRÜNE İNANMAK SAFLIK OLUR, BÜYÜK BİR YANILGI OLUR, BUNA DİKKAT ETMELİYİZ! TAMAM ABD BİZİM BİR NUMARALI BAŞDÜŞMANIMIZ, AMA BİRİNCİ DÜNYA SAVAŞINDA İNGİLTERE'NİN NASIL ÇAR RUSYA'SIYLA BİRLİK KURUP OSMANLI İMPARATORLUĞUNU BÖLDÜKLERİNİ DE UNUTMAMAK LAZIM! SOVYETLER BİRLİĞİ YIKILDIĞINA GÖRE ÖNÜMÜZDEKİ TEHDİTLERİN FARKINDA OLALIM LÜTFEN! YAPMAMIZ GEREKEN ABD VE RUSYA ARASINDAKİ GEÇİCİ ÇIKAR ÇATIŞMALARINDAN, BİZ TAM BAĞIMSIZ ATATÜRKÇÜ VE TÜRKÇÜ TÜRK ORDUMUZUN BÜYÜKLERİNİN STRATEJİLERİ İLE FAYDANALIM VE DAİMA NE RUSYA'NIN NE DE ABD'NİN KÖLESİ OLMADAN TAM BAĞIMSIZ MİLLİ ÇÖZÜMLERİ UYGULAYALIM!"


YPG, ABD’DEN MAAŞ ALIYOR

Suriyeli yetkililer, Vatan Partisi heyetine, ABD’nin YPG militanlarına maaş ödediği bilgisini de verdi: “YPG’yi kuranların yüzde 90’ı PKK üyesi. Sınırlar kevgire döndüğü için bu bölgeden çok sayıda silahlı militan Türkiye’ye geçiyor. Bazı uluslararası muhataplarımız bizi, Suriye’nin kuzeydoğusundaki faaliyetlerin Suriye’ye değil, Türkiye’ye yönelik olduğuna ikna etmeye çalışıyor. PYD yönetimi ABD’nin onları yarı yolda bırakmayacağını düşünüyor. Bu nedenle sosyalist söylemden Amerikancı bir söyleme geçtiler. Türkiye’deki açılım politikası da onları cesaretlendirdi. Suriye Devleti olarak tutumumuz nettir: Türkiye’nin toprak bütünlüğü, Suriye’nin toprak bütünlüğüdür. Suriye Devleti ve vatandaşları, Türkiye’yi bölmeye yönelik herhangi bir girişime destek vermez.”

VATAN PARTİSİ MOSKOVA’YA GİDİYOR

Suriye ziyaretinin ardından Vatan Partisi Genel Başkan Yardımcısı Emekli Korgeneral İsmail Hakkı Pekin başkanlığındaki heyet bugün Rusya’nın başkenti Moskova’ya hareket ediyor.

Beyazıt Karataş ziyarette Türkiye-Rusya krizinin aşılması amacıyla görüşmelerde bulunacakarını, Rus yetkililere ve Rus kamuoyuna Türkiye’nin PKK’ya karşı mücadelesini anlatacaklarını söyledi.

ulusalkanal.com.tr

http://www.ulusalkanal.com.tr/gundem/ca ... 86025.html
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Dön PKK: PKK Amerikan Ordusunun Bir Parçasıdır, PKK Bir Kürt Hareketi Değildir, Türk ve Kürt Kardeştir ve Asıl Düşmanımız ABD ve Onun Emirkulu Olan AKP'dir!

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir

cron