Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

Doğu Perinçek: PKK, ABD ve İsrail kaybetti!

-Ergenekon Destanı Atalarımızın Şanlı Destanı’dır.
-Ergenekon Davası'nda Yargılanmaya çalışılan Türk Milleti ve Atatürk'tür. Bu yargılamayı yapan A.B.D'dir.
-1990'ların başından beri, Eşref Bitlis önderliğindeki T.S.K. Ortadoğu'da A.B.D.'nin bütün planlarını altüst eden tek güç idi.
Bu yüzden AKP döneminde T.S.K. asimetrik psikolojik savaşlarla itibarsızlaştırılmaya çalışılıyor, “Mehmetçik düşmanlığı” tavan yaparken, başbakanlık koltuğunda oturan şahıs a.b.d. askerlerinin sağ sağlim evlerine dönmesi için dua ediyor.
-6. yüzyılda, Çin emperyalizmi yüzünden yokolma tehlikesiyle karşı karşıya olan ve tutsak edilen Aşina Hanedanlığı’nın hayatta kalan tek çocuğu, Ergenekon Destanı’nda dişi bir Kurt tarafından yetiştirilip büyütülmüştür. Bu çocuk yıllar sonra soyunu devam ettirip, bir Cihan Devleti olan ve Çin emperyalizmini mağlup edecek olan Gök Türk İmparatorluğu’nu kurmuştur.
-Aşina Aşireti, Türk Soyunun Karluk Boyundandır. Uygurlarda Karluk Boyundandırlar.
-Göktürkler döneminde Çin emperyalizmi, Göktürkleri yıkabilmek için, içten parçalama stratejisini uygulamıştır. Nitekim Gök Türkler’in yıkılışı Çin emperyalizminin kullandığı Uygurlar tarafından gerçekleştirilmiştir.
-Şimdi günümüzde olanlara bakarsak, Silivri’de, Hasdal’da, Metris’te tutsak edilen Kahramanlarımız, işte bu 6. yüzyılda hayatta kalmayı başaran tek Türk çocuğunun evlatlarıdır.
Günümüzdeki Gök Türk Hanedanlığını tarif edelim:
1. Türkiye Cumhuriyeti’nin Koruyucuları olan Oğuz Boyundan Atatürkçü’ler = Gök Türk İmparatorluğu’nu kuracak olan Karluk Boyundan Aşina Hanedanlığı’nın hayatta kalmayı başaran tek çocuğu.
2. Amerika = Gök Türk’leri entrikalarla içten yıkmaya çalışan Çin Emperyalizmi
3. A.B.D tarafından kullanılmakta olan ve Türkiye Cumhuriyet’ini yıkmayı hedefleyen Atatürk ve Cumhuriyet Düşmanı Yobaz AKP’li kitle(Oğuz Boyundan) = Çin Emperyalizminin Gök Türk İmparatorluğunu yıkmak için kullandığı Uygur Türkleri(Karluk Boyundan)
4. Türkiye Cumhuriyeti(Oğuz Boyundan) = Gök Türk İmparatorluğu(Karluk Boyundan)
5. SONUÇ: Türk Milleti elinde sonunda emperyalist devleti yıkacaktır, parçalayacaktır, darmadağan edecektir!
-Günümüzde yargılanan sözde Ergenekon Örgütü, aslında Türkiye Cumhuriyeti’nin Tam Bağımsızlığını canları pahasına ebediyet için korumayı hedeflemiş olan Atatürk’ün Askerlerinden oluşan Milli bir Örgütlenmedir(herhangi yasa dışı bir faaliyette bulunmayan).
-Bu örgütlenme, 1980 darbesi sonrasında ayaklanan/özüne-dönen namuslu ve şerefli Türk Silahlı Kuvvetleri mensuplarının önderliğinde başlamıştır. Yani, bu örgütlenme, Atatürkçü ve Anti-Emperyalist düşünceye sahip olan Eşref Bitlis Paşa’mız ve onun yolundan yürüyen Uğur Mumcu ve Doğu Perinçek’lerin A.B.D.’ye karşı verdikleri asil mücadeleler ile birlikte başlamıştır.
-AKP döneminde bu kutsal görevleri yürüten “D.Perinçek, T.Özkan, M.Balbay, E.Poyraz, Ç.Doğan, A.Uğur, E.Alan, V.Küçük, E.Gürses, İ.Selçuk, Ş.Eruygur, H.Tolon, L.Ersöz, S.Öztürk, D.Çiçek, H.Iğsız, S.Yalçın, B.Pehlivan, B.Terkoğlu, D.Yıldırım, V.Küçük, İ.Başbuğ, A.Yıldırım” gibi Atatürkçüler, “Ergenekon”, “Balyoz”, “Islak İmza”, “İnternet Andıcı”, “Kafes”, “ODATV”, “Spor’da Şike”, vs. gibi isimlerin verildiği ve hukukun çiğnendiği davalar ile birlikte zindanlara atılıp tutsak edinmişlerdir. Onların yokluğunda Asil Türk Milleti’miz ve Türkiye Cumhuriyet’i bölünme/yıkılma aşamasına getirilmiştir!!!!
-Ergenekon'daki Kahraman Bozkurtlar çıktı, Fethullahçılar yargılanıyor, ABD Suriye'de yenildi, Büyük bir Ekonomik Kriz yolda, SIRA AKP hükümetinin devrilip yargılanmasındadır, ondan sonra SIRA ABD'nin Orta Asya ve Orta Doğu'dan tamamı ile yokedilip tekmelenmesine GELECEK, BU GÜNLERİ GÖRECEĞİZ, ÇOK YAKIN! EN BÜYÜK HEDEF TÜRK BİRLİĞİ'DİR!

Doğu Perinçek: PKK, ABD ve İsrail kaybetti!

Mesajgönderen TurkmenCopur » 26 Ara 2015, 23:28

Doğu Perinçek: PKK, ABD ve İsrail kaybetti!

“TSK Vatan Savaşı yapmıyor”, “1 Kasım’da PKK’ya yapılan operasyonlar bitecek” iddialarına Vatan Partisi lideri Doğu Perinçek’ten yanıt geldi. “PKK, ABD ve İsrail kaybetti. Vatan Savaşı gerçeği, kendisini eze eze kabul ettirdi”diyen Perinçek, “Kürt yurttaşlarımız barışı Türk Ordusunun sağlayacağını görüyor” ifadelerini kullandı.

26 Aralık 2015 Cumartesi 20:35
Doğu Perinçek: PKK, ABD ve İsrail kaybetti!
13 0
Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, Aydınlık Gazetesi'ndeki köşesinde “1 Kasım’dan sonra PKK ile mücadele bitecek”, “TSK dağı taşı bombalıyor” ve “Vatan Savaşı değil, Saray savaşı yapılıyor” iddialarını değerlendirdi.

“Vatan Savaşında kara propagandanın bilançosu” başlıklı yazısında Perinçek, 24 Temmuz’da başlatılan kara propagandayı hatırlattı ve bütün iddiaların çürüdüğünü söyledi.

"KARA PROPAGANDANIN BİLANÇOSU: PKK yöneticilerinin ve HDP Eşbaşkanı Demirtaş’ın ‘Saray Savaşı’ karalamasını paylaşanlar vardı. Vatan Savaşı artık bütün gerçekliğiyle meydandadır.‘Türk Hava Kuvvetleri, gösteriş için dağı taşı dövüyor’ diyorlardı. Uçaklarımız PKK’nın yığınaklarını yerle bir etti. ‘1 Kasım’dan sonra duracak’ diye döktürülen yazıların mürekkebi kurumadı. Seçim bitti, Vatan Savaşı bir üst düzeye yükselerek kesin sonuca ilerliyor. ‘Hani kara harekâtı nerede, yalnız hava harekâtı yapılıyor’ deniyordu. Mehmetçik, havada, karada, her alanda kahramanca savaşıyor ve Bölücü Terör yuvalarını temizliyor.”

“Vatan Savaşı gerçeği, kendisini eze eze kabul ettirmiştir” diyen Perinçek, “Millet Vatan Savaşı cephesindedir” ifadesini kullandı.

"KARA PROPAGANDANIN BİLANÇOSU: PKK kaybetti, ABD ve İsrail kaybetti. (…) Bizim için ‘PKK kazanırsa’ diye bir seçenek bulunmuyordu. Çünkü Türkiye kaybederse, zaten biz olamazdık. Biz yenen tarafız, PKK’nın kazanmasına bel bağlayanlar, PKK ile birlikte bozguna uğramıştır.”

ulusalkanal.com.tr

http://www.ulusalkanal.com.tr/gundem/do ... 86311.html
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Dön Ergenekon Davası, Türk Silahlı Kuvvetleri ve Asil Türk Milleti

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir