Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

Doğu Perinçek: PKK artık ne işe yarar?

-Ergenekon Destanı Atalarımızın Şanlı Destanı’dır.
-Ergenekon Davası'nda Yargılanmaya çalışılan Türk Milleti ve Atatürk'tür. Bu yargılamayı yapan A.B.D'dir.
-1990'ların başından beri, Eşref Bitlis önderliğindeki T.S.K. Ortadoğu'da A.B.D.'nin bütün planlarını altüst eden tek güç idi.
Bu yüzden AKP döneminde T.S.K. asimetrik psikolojik savaşlarla itibarsızlaştırılmaya çalışılıyor, “Mehmetçik düşmanlığı” tavan yaparken, başbakanlık koltuğunda oturan şahıs a.b.d. askerlerinin sağ sağlim evlerine dönmesi için dua ediyor.
-6. yüzyılda, Çin emperyalizmi yüzünden yokolma tehlikesiyle karşı karşıya olan ve tutsak edilen Aşina Hanedanlığı’nın hayatta kalan tek çocuğu, Ergenekon Destanı’nda dişi bir Kurt tarafından yetiştirilip büyütülmüştür. Bu çocuk yıllar sonra soyunu devam ettirip, bir Cihan Devleti olan ve Çin emperyalizmini mağlup edecek olan Gök Türk İmparatorluğu’nu kurmuştur.
-Aşina Aşireti, Türk Soyunun Karluk Boyundandır. Uygurlarda Karluk Boyundandırlar.
-Göktürkler döneminde Çin emperyalizmi, Göktürkleri yıkabilmek için, içten parçalama stratejisini uygulamıştır. Nitekim Gök Türkler’in yıkılışı Çin emperyalizminin kullandığı Uygurlar tarafından gerçekleştirilmiştir.
-Şimdi günümüzde olanlara bakarsak, Silivri’de, Hasdal’da, Metris’te tutsak edilen Kahramanlarımız, işte bu 6. yüzyılda hayatta kalmayı başaran tek Türk çocuğunun evlatlarıdır.
Günümüzdeki Gök Türk Hanedanlığını tarif edelim:
1. Türkiye Cumhuriyeti’nin Koruyucuları olan Oğuz Boyundan Atatürkçü’ler = Gök Türk İmparatorluğu’nu kuracak olan Karluk Boyundan Aşina Hanedanlığı’nın hayatta kalmayı başaran tek çocuğu.
2. Amerika = Gök Türk’leri entrikalarla içten yıkmaya çalışan Çin Emperyalizmi
3. A.B.D tarafından kullanılmakta olan ve Türkiye Cumhuriyet’ini yıkmayı hedefleyen Atatürk ve Cumhuriyet Düşmanı Yobaz AKP’li kitle(Oğuz Boyundan) = Çin Emperyalizminin Gök Türk İmparatorluğunu yıkmak için kullandığı Uygur Türkleri(Karluk Boyundan)
4. Türkiye Cumhuriyeti(Oğuz Boyundan) = Gök Türk İmparatorluğu(Karluk Boyundan)
5. SONUÇ: Türk Milleti elinde sonunda emperyalist devleti yıkacaktır, parçalayacaktır, darmadağan edecektir!
-Günümüzde yargılanan sözde Ergenekon Örgütü, aslında Türkiye Cumhuriyeti’nin Tam Bağımsızlığını canları pahasına ebediyet için korumayı hedeflemiş olan Atatürk’ün Askerlerinden oluşan Milli bir Örgütlenmedir(herhangi yasa dışı bir faaliyette bulunmayan).
-Bu örgütlenme, 1980 darbesi sonrasında ayaklanan/özüne-dönen namuslu ve şerefli Türk Silahlı Kuvvetleri mensuplarının önderliğinde başlamıştır. Yani, bu örgütlenme, Atatürkçü ve Anti-Emperyalist düşünceye sahip olan Eşref Bitlis Paşa’mız ve onun yolundan yürüyen Uğur Mumcu ve Doğu Perinçek’lerin A.B.D.’ye karşı verdikleri asil mücadeleler ile birlikte başlamıştır.
-AKP döneminde bu kutsal görevleri yürüten “D.Perinçek, T.Özkan, M.Balbay, E.Poyraz, Ç.Doğan, A.Uğur, E.Alan, V.Küçük, E.Gürses, İ.Selçuk, Ş.Eruygur, H.Tolon, L.Ersöz, S.Öztürk, D.Çiçek, H.Iğsız, S.Yalçın, B.Pehlivan, B.Terkoğlu, D.Yıldırım, V.Küçük, İ.Başbuğ, A.Yıldırım” gibi Atatürkçüler, “Ergenekon”, “Balyoz”, “Islak İmza”, “İnternet Andıcı”, “Kafes”, “ODATV”, “Spor’da Şike”, vs. gibi isimlerin verildiği ve hukukun çiğnendiği davalar ile birlikte zindanlara atılıp tutsak edinmişlerdir. Onların yokluğunda Asil Türk Milleti’miz ve Türkiye Cumhuriyet’i bölünme/yıkılma aşamasına getirilmiştir!!!!
-Ergenekon'daki Kahraman Bozkurtlar çıktı, Fethullahçılar yargılanıyor, ABD Suriye'de yenildi, Büyük bir Ekonomik Kriz yolda, SIRA AKP hükümetinin devrilip yargılanmasındadır, ondan sonra SIRA ABD'nin Orta Asya ve Orta Doğu'dan tamamı ile yokedilip tekmelenmesine GELECEK, BU GÜNLERİ GÖRECEĞİZ, ÇOK YAKIN! EN BÜYÜK HEDEF TÜRK BİRLİĞİ'DİR!

Doğu Perinçek: PKK artık ne işe yarar?

Mesajgönderen TurkmenCopur » 25 Ara 2015, 12:54

Doğu Perinçek: PKK artık ne işe yarar?

PKK/HDP, bundan sonra kimin ne işine yarar?ENSTRÜMANLARIN YETENEĞİKullanılan aletlerin de bir yeteneği vardır. Kör bıçak, kör testere, patlamış lastik, paslanmış namlu, kırılmış kılıç, artık alet olarak da işe yaramaz. Beli kırılmış PKK için de aynı değerlendirmeyi yapabiliriz.PKK, silah bırakmayacağını ilan eden bir terör örgütüdür. Bölücüdür. PKK’nın tarihi, çeşitli devletlerin istihbarat örgütleriyle işbirliği tarihidir. Bölge ülkeleri arasındaki çatlaklarda barınmış ve işlev görmüştür. Kendisini bölge devletlerinin siyasetlerine sunan örgüttür. Abdullah Öcalan, Açılım başlarken, “Beni stratejik enstrüman düzeyine çıkartın” diye bir talepte bulunmuştu. PKK’nın terfi kademeleri, enstrüman çerçevesi içindedir.BELİ KIRILMIŞ ENSTRÜMANŞimdi PKK tarihinde yeni bir döneme girilmektedir. Türk Silahlı Kuvvetleri ve güvenlik güçleri, 24 Temmuz’dan bu yana yaptıkları harekâtlarla PKK’nın belini kırdılar. Artık PKK, patlamış lastik dönemine girmektedir. O nedenle kullanım değerini kaybetmektedir. PKK’nın üzerine binerek siyaset yapmayı düşünenler, tekerleklerin patlak olduğunu er geç göreceklerdir.Bu açıdan ABD ve İsrail dahi, PKK’ya yükledikleri stratejik piyon işlevini gözden geçirmek durumundadırlar.Stratejik olarak Türkiye ile aynı çıkarlara sahip olan bölge ülkeleri ve diğer komşulara gelince, PKK’yı ancak kendi stratejik çıkarlarına zarar vermek için kullanabilirlerdi. Artık PKK, böyle yanlış bir siyaset için dahi elverişli bir araç olmaktan çıkıyor. PKK’ya alan açma girişimleri, başarısızlığa mahkumdur. PKK’nın kör testere olduğunu görmek gerekiyor. PKK, artık bir tehdit aracı olmaktan çıkıyor.DOSTLUK MECBURİYETİABD ve İsrail tehdidiyle karşı karşıya olan her ülke, Türkiye’nin dostluğuna mecburdur. Türkiye de onların dostluğuna mecburdur. Somut olarak belirtirsek, Türkiye, komşuları Suriye, Lübnan, Irak, İran ve Azerbaycan ile dostluğa mecburdur. Rusya, Orta Asya Cumhuriyetleri, Hindistan ve Çin ile de dostluğa mecburuz. Saydığımız ülkeler ise Türkiye ile dostluğa mecburdur. Bu mecburiyet stratejik ölçektedir.KIŞKIRTMALARA VE TERTİPLERE DEVLET AKLIYLA YANITÇıkarları birleşen ülkeleri karşı karşıya getiren kışkırtmalar, sürecin doğasında var. Bunları önlemek her zaman mümkün değildir, ancak bu kışkırtmaları etkisiz hale getirmek mümkündür. Kışkırtmanın amacına uygun tavırlardan uzak durmak, kışkırtmayı geçersiz hale getirir.Devlet tecrübesi olan ülkeler, Tayyip Erdoğan yönetiminin düşmanca tutumlarına, PKK’yı kullanarak karşılık vermezler. Kaldı ki PKK artık elverişsiz bir silahtır.Bugün bütün dünyaya PKK’nın belinin kırılmakta olduğunu anlatmak gerekiyor. Vatan Partisi, bu görevi yerine getiriyor.Doğu Perinçek / 24 Aralık 2015, Aydınlık

http://vatanpartisi.org.tr/genel-merkez ... arar-17207
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Dön Ergenekon Davası, Türk Silahlı Kuvvetleri ve Asil Türk Milleti

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir