Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

ABD Kuklası Hollanda Parlamentosundan Türk Düşmanı Tavırlar

-Ergenekon Destanı Atalarımızın Şanlı Destanı’dır.
-Ergenekon Davası'nda Yargılanmaya çalışılan Türk Milleti ve Atatürk'tür. Bu yargılamayı yapan A.B.D'dir.
-1990'ların başından beri, Eşref Bitlis önderliğindeki T.S.K. Ortadoğu'da A.B.D.'nin bütün planlarını altüst eden tek güç idi.
Bu yüzden AKP döneminde T.S.K. asimetrik psikolojik savaşlarla itibarsızlaştırılmaya çalışılıyor, “Mehmetçik düşmanlığı” tavan yaparken, başbakanlık koltuğunda oturan şahıs a.b.d. askerlerinin sağ sağlim evlerine dönmesi için dua ediyor.
-6. yüzyılda, Çin emperyalizmi yüzünden yokolma tehlikesiyle karşı karşıya olan ve tutsak edilen Aşina Hanedanlığı’nın hayatta kalan tek çocuğu, Ergenekon Destanı’nda dişi bir Kurt tarafından yetiştirilip büyütülmüştür. Bu çocuk yıllar sonra soyunu devam ettirip, bir Cihan Devleti olan ve Çin emperyalizmini mağlup edecek olan Gök Türk İmparatorluğu’nu kurmuştur.
-Aşina Aşireti, Türk Soyunun Karluk Boyundandır. Uygurlarda Karluk Boyundandırlar.
-Göktürkler döneminde Çin emperyalizmi, Göktürkleri yıkabilmek için, içten parçalama stratejisini uygulamıştır. Nitekim Gök Türkler’in yıkılışı Çin emperyalizminin kullandığı Uygurlar tarafından gerçekleştirilmiştir.
-Şimdi günümüzde olanlara bakarsak, Silivri’de, Hasdal’da, Metris’te tutsak edilen Kahramanlarımız, işte bu 6. yüzyılda hayatta kalmayı başaran tek Türk çocuğunun evlatlarıdır.
Günümüzdeki Gök Türk Hanedanlığını tarif edelim:
1. Türkiye Cumhuriyeti’nin Koruyucuları olan Oğuz Boyundan Atatürkçü’ler = Gök Türk İmparatorluğu’nu kuracak olan Karluk Boyundan Aşina Hanedanlığı’nın hayatta kalmayı başaran tek çocuğu.
2. Amerika = Gök Türk’leri entrikalarla içten yıkmaya çalışan Çin Emperyalizmi
3. A.B.D tarafından kullanılmakta olan ve Türkiye Cumhuriyet’ini yıkmayı hedefleyen Atatürk ve Cumhuriyet Düşmanı Yobaz AKP’li kitle(Oğuz Boyundan) = Çin Emperyalizminin Gök Türk İmparatorluğunu yıkmak için kullandığı Uygur Türkleri(Karluk Boyundan)
4. Türkiye Cumhuriyeti(Oğuz Boyundan) = Gök Türk İmparatorluğu(Karluk Boyundan)
5. SONUÇ: Türk Milleti elinde sonunda emperyalist devleti yıkacaktır, parçalayacaktır, darmadağan edecektir!
-Günümüzde yargılanan sözde Ergenekon Örgütü, aslında Türkiye Cumhuriyeti’nin Tam Bağımsızlığını canları pahasına ebediyet için korumayı hedeflemiş olan Atatürk’ün Askerlerinden oluşan Milli bir Örgütlenmedir(herhangi yasa dışı bir faaliyette bulunmayan).
-Bu örgütlenme, 1980 darbesi sonrasında ayaklanan/özüne-dönen namuslu ve şerefli Türk Silahlı Kuvvetleri mensuplarının önderliğinde başlamıştır. Yani, bu örgütlenme, Atatürkçü ve Anti-Emperyalist düşünceye sahip olan Eşref Bitlis Paşa’mız ve onun yolundan yürüyen Uğur Mumcu ve Doğu Perinçek’lerin A.B.D.’ye karşı verdikleri asil mücadeleler ile birlikte başlamıştır.
-AKP döneminde bu kutsal görevleri yürüten “D.Perinçek, T.Özkan, M.Balbay, E.Poyraz, Ç.Doğan, A.Uğur, E.Alan, V.Küçük, E.Gürses, İ.Selçuk, Ş.Eruygur, H.Tolon, L.Ersöz, S.Öztürk, D.Çiçek, H.Iğsız, S.Yalçın, B.Pehlivan, B.Terkoğlu, D.Yıldırım, V.Küçük, İ.Başbuğ, A.Yıldırım” gibi Atatürkçüler, “Ergenekon”, “Balyoz”, “Islak İmza”, “İnternet Andıcı”, “Kafes”, “ODATV”, “Spor’da Şike”, vs. gibi isimlerin verildiği ve hukukun çiğnendiği davalar ile birlikte zindanlara atılıp tutsak edinmişlerdir. Onların yokluğunda Asil Türk Milleti’miz ve Türkiye Cumhuriyet’i bölünme/yıkılma aşamasına getirilmiştir!!!!
-Ergenekon'daki Kahraman Bozkurtlar çıktı, Fethullahçılar yargılanıyor, ABD Suriye'de yenildi, Büyük bir Ekonomik Kriz yolda, SIRA AKP hükümetinin devrilip yargılanmasındadır, ondan sonra SIRA ABD'nin Orta Asya ve Orta Doğu'dan tamamı ile yokedilip tekmelenmesine GELECEK, BU GÜNLERİ GÖRECEĞİZ, ÇOK YAKIN! EN BÜYÜK HEDEF TÜRK BİRLİĞİ'DİR!

ABD Kuklası Hollanda Parlamentosundan Türk Düşmanı Tavırlar

Mesajgönderen TurkmenCopur » 25 Ara 2015, 02:57

Türkiye’ye yardımlar durdurulsun

TESPİT: "Hollanda'da birtane insan öldürüldüğünde, ki o kişi İngiliz-ABD ajanları tarafından öldürülse bile, örneğin Pim Fortuyn öldürüldüğünde tüm halk ayağı kalkıyor ve mantıksız bir şekilde Camileri yakmaya başlayan insanlar ortaya çıkıyor. Düşünsenize, son 10-20-30 yılda bir kişi birde istihbarat kışkırtması olduğu halde öldürüldüğünde hemen Türk ve Müslüman düşmanlığına başlayan bilimsel olmayan ırkçı grup insanlar, son 30-40 senedir onbinlerce Askerimizi Şehit eden bir terör örgütü'nün destekçisi oluyor. El Kaide, Osama Bin Laden İŞİD filan diyorsunuz, bunların hepsinin arkasında sizin patronunuz olan ABD ve İngiltere istihbarat ajanları var, sonra birde utanmadan PKK'yı savunuyorsunuz. Demekki işinize gelince terörist, işinize gelmeyince bağımsızlık savaşçısı!". Hangi bağımsızlık savaşçısı aynı kökenden olduğu(Türk ve Kürt AYNI KÖKENDEN GELİYOR!) halde, bir önceki dünya savaşında düşmanımız olmuş ülkelerin istihbaratlarının İkinci İsrail Projesinin bir piyonu olmayı kabul eder? Hangi bağımsızlık savaşçısı çoğunluğu Ermeni ve İsrail kökenli olduğu halde ve amaçları İkinci bir İsrail kurmak olduğu halde, kendisinin Kürt milliyetçisi olduğu yalanını dünyaya yaymak ister? Hangi bağımsızlık savaşçısı, içinde bulunduğu terör örgütünün komutan ve elit kadrolarının emperyalist ülkelerin askeri timleri olduğunu bile bile bu terör örgütünde savaşmaya devam eder? Delta Force'lar şunlar bunlar, PKK terör örgütünün neden en tepesinde durur? ABD neden PKK'ya kara gücüm der? Abdullah Öcalan neden Ermeni asıllıdır? Barzani ve Talabani neden Yahudi asıllıdır?"

www.kaynakyayinlari.com'da 50 TL ve üzeri kitap alışverişleriniz FMBWAT Yılbaşı İndirimi kodu ile sepetinizde anında 10 TL indirimli. Kitaplarla dolu mutlu bir yıl geçirmeniz dileğiyle...
Hollanda Parlamentosu, Güneydoğu'daki operasyonlar nedeniyle, Avrupa Birliği'nin (AB) üyelik müzakereleri çerçevesinde Türkiye'ye verdiği parasal yardımların dondurulmasını istedi.

24.12.2015 16:24

Hollanda Parlamentosu, Güneydoğu'daki operasyonlar nedeniyle, Avrupa Birliği'nin (AB) üyelik müzakereleri çerçevesinde Türkiye'ye verdiği parasal yardımların dondurulmasını istedi.

Avrupa Birliği de, Türkiye'nin güneydoğusunda şiddetin bir an önce durdurulması için acil ateşkes ve PKK ile müzakerelere geri dönülmesi çağrısı yaptı.

BBC Türkçe’den Yusuf Özkan’ın haberine göre; Hollanda'da ana muhalefetteki Hıristiyan Demokrat Parti (CDA), Güneydoğu’da yaşanan gelişmeleri parlamento gündemine taşıdı. CDA Milletvekili Pieter Omtzigt tarafından hazırlanan önergeye parlamentoda çoğunluğu oluşturan 7 parti destek verdi. Bunların arasında hükümet ortakları Liberal Sağ Parti (VVD) ve İşçi Partisi (PvdA) ile Geert Wilders liderliğindeki Özgürlük Partisi (PVV) de yer alıyor.

AB NEZDİNDE GİRİŞİMDE BULUNULMASI İSTENDİ

Parlamentonun büyük bölümünün desteklediği önerge, Dışişleri AB işleri komisyonlarında kabul edildi. Önergede, AB'nin üyelik müzakereleri çerçevesinde Türkiye'ye verdiği parasal yardımların, hukuk ilkesine bağlı bir devlet yönetiminin kurulmasını amaçladığının altı çizildi. Ancak Ankara'nın bu yardımları yapısal reformlar yerine Güneydoğu'da kendi halkına karşı kullandığı savunuldu. Bu nedenle AB'nin Türkiye'ye verdiği parasal yardımların dondurulması önerildi. Hollanda hükümetinden de bu konuda AB nezdinde girişimde bulunulması istendi.

Parlamento, Hollanda hükümetini, Türkiye'nin güneydoğuda kendi halkına yönelik operasyonları konusunda da adım atmaya çağırdı. Önergede, bu koşullar içerisinde Türkiye'nin AB ile müzakerelerde hukuk devleti başlığını açmaya hazır olup olmadığı soruldu

AB'DEN ACİL ATEŞKES ÇAĞRISI

Hollanda Parlamentosu, Dışişleri Bakanı Bert Koenders'dan Güneydoğu'daki gelişmeler ve Hollanda hükümetinin bu konudaki girişimlerine ilişkin 4 Ocak'a kadar meclisi bilgilendirmesini de istedi.

Dış ilişkiler ve güvenlikten sorumlu AB Yüksek Komiseri Federica Mogherini'nin sözcüsü de, Güneydoğu'da şiddetin daha fazla tırmanmasını önlemek için acil ateşkes çağrısı önerisinde bulundu.

AB Sözcüsü, Ankara'ya PKK ile başlatılan barış sürecine yeniden ve ivedilikle dönülmesi çağrısı yaptı. AB'nin barışa yönelik olumlu adımları her zaman desteklediğini vurguladı

Odatv.com

http://odatv.com/turkiyeye-yardimlar-du ... 51200.html
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Dön Ergenekon Davası, Türk Silahlı Kuvvetleri ve Asil Türk Milleti

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir