Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

Hendeğin Hangi Tarafındasınız? Türkiye Mi Yoksa ABD Mi?

-Ergenekon Destanı Atalarımızın Şanlı Destanı’dır.
-Ergenekon Davası'nda Yargılanmaya çalışılan Türk Milleti ve Atatürk'tür. Bu yargılamayı yapan A.B.D'dir.
-1990'ların başından beri, Eşref Bitlis önderliğindeki T.S.K. Ortadoğu'da A.B.D.'nin bütün planlarını altüst eden tek güç idi.
Bu yüzden AKP döneminde T.S.K. asimetrik psikolojik savaşlarla itibarsızlaştırılmaya çalışılıyor, “Mehmetçik düşmanlığı” tavan yaparken, başbakanlık koltuğunda oturan şahıs a.b.d. askerlerinin sağ sağlim evlerine dönmesi için dua ediyor.
-6. yüzyılda, Çin emperyalizmi yüzünden yokolma tehlikesiyle karşı karşıya olan ve tutsak edilen Aşina Hanedanlığı’nın hayatta kalan tek çocuğu, Ergenekon Destanı’nda dişi bir Kurt tarafından yetiştirilip büyütülmüştür. Bu çocuk yıllar sonra soyunu devam ettirip, bir Cihan Devleti olan ve Çin emperyalizmini mağlup edecek olan Gök Türk İmparatorluğu’nu kurmuştur.
-Aşina Aşireti, Türk Soyunun Karluk Boyundandır. Uygurlarda Karluk Boyundandırlar.
-Göktürkler döneminde Çin emperyalizmi, Göktürkleri yıkabilmek için, içten parçalama stratejisini uygulamıştır. Nitekim Gök Türkler’in yıkılışı Çin emperyalizminin kullandığı Uygurlar tarafından gerçekleştirilmiştir.
-Şimdi günümüzde olanlara bakarsak, Silivri’de, Hasdal’da, Metris’te tutsak edilen Kahramanlarımız, işte bu 6. yüzyılda hayatta kalmayı başaran tek Türk çocuğunun evlatlarıdır.
Günümüzdeki Gök Türk Hanedanlığını tarif edelim:
1. Türkiye Cumhuriyeti’nin Koruyucuları olan Oğuz Boyundan Atatürkçü’ler = Gök Türk İmparatorluğu’nu kuracak olan Karluk Boyundan Aşina Hanedanlığı’nın hayatta kalmayı başaran tek çocuğu.
2. Amerika = Gök Türk’leri entrikalarla içten yıkmaya çalışan Çin Emperyalizmi
3. A.B.D tarafından kullanılmakta olan ve Türkiye Cumhuriyet’ini yıkmayı hedefleyen Atatürk ve Cumhuriyet Düşmanı Yobaz AKP’li kitle(Oğuz Boyundan) = Çin Emperyalizminin Gök Türk İmparatorluğunu yıkmak için kullandığı Uygur Türkleri(Karluk Boyundan)
4. Türkiye Cumhuriyeti(Oğuz Boyundan) = Gök Türk İmparatorluğu(Karluk Boyundan)
5. SONUÇ: Türk Milleti elinde sonunda emperyalist devleti yıkacaktır, parçalayacaktır, darmadağan edecektir!
-Günümüzde yargılanan sözde Ergenekon Örgütü, aslında Türkiye Cumhuriyeti’nin Tam Bağımsızlığını canları pahasına ebediyet için korumayı hedeflemiş olan Atatürk’ün Askerlerinden oluşan Milli bir Örgütlenmedir(herhangi yasa dışı bir faaliyette bulunmayan).
-Bu örgütlenme, 1980 darbesi sonrasında ayaklanan/özüne-dönen namuslu ve şerefli Türk Silahlı Kuvvetleri mensuplarının önderliğinde başlamıştır. Yani, bu örgütlenme, Atatürkçü ve Anti-Emperyalist düşünceye sahip olan Eşref Bitlis Paşa’mız ve onun yolundan yürüyen Uğur Mumcu ve Doğu Perinçek’lerin A.B.D.’ye karşı verdikleri asil mücadeleler ile birlikte başlamıştır.
-AKP döneminde bu kutsal görevleri yürüten “D.Perinçek, T.Özkan, M.Balbay, E.Poyraz, Ç.Doğan, A.Uğur, E.Alan, V.Küçük, E.Gürses, İ.Selçuk, Ş.Eruygur, H.Tolon, L.Ersöz, S.Öztürk, D.Çiçek, H.Iğsız, S.Yalçın, B.Pehlivan, B.Terkoğlu, D.Yıldırım, V.Küçük, İ.Başbuğ, A.Yıldırım” gibi Atatürkçüler, “Ergenekon”, “Balyoz”, “Islak İmza”, “İnternet Andıcı”, “Kafes”, “ODATV”, “Spor’da Şike”, vs. gibi isimlerin verildiği ve hukukun çiğnendiği davalar ile birlikte zindanlara atılıp tutsak edinmişlerdir. Onların yokluğunda Asil Türk Milleti’miz ve Türkiye Cumhuriyet’i bölünme/yıkılma aşamasına getirilmiştir!!!!
-Ergenekon'daki Kahraman Bozkurtlar çıktı, Fethullahçılar yargılanıyor, ABD Suriye'de yenildi, Büyük bir Ekonomik Kriz yolda, SIRA AKP hükümetinin devrilip yargılanmasındadır, ondan sonra SIRA ABD'nin Orta Asya ve Orta Doğu'dan tamamı ile yokedilip tekmelenmesine GELECEK, BU GÜNLERİ GÖRECEĞİZ, ÇOK YAKIN! EN BÜYÜK HEDEF TÜRK BİRLİĞİ'DİR!

Hendeğin Hangi Tarafındasınız? Türkiye Mi Yoksa ABD Mi?

Mesajgönderen TurkmenCopur » 22 Ara 2015, 19:12

Doğu Perinçek, İzmir Konferansı, 20 Aralık 2015

Diyoruz ki, siz bu hendeğin hangi tarafındasınız? Amerika ve piyonlarının mı tarafındasınız? Suriye'yi bölenlerin, Irak'ı bölenlerin, İkinci İsrail kurmak isteyenlerin mi tarafındamısınız? Amerika'nın KARA GÜCÜM dediği PKK'nın mı tarafındasınız?

Suriye, seni bölüyorlar Suriye!!! Biz onu söyledik, sizi bölüyorlar arkadaş, senin Kuzeyinde bir Koridor açıyor!!! Sen kendi topraklarının üzerinde Amerika'nın ve İsrail'in bir Koridor açmasına Stratejik olarak bir tavır almıyacakmısın??? Burada taktik planda, efendim Tayyip Erdoğan kötü adam, şöyle adam, eh ona karşı ben göz yumuyum, PKK oralarda iş yapsın falan, bu bakışla bu savaşın üstünden gelinebilir mi??? AYNI ŞEYİ RUSYA'YA SÖYLÜYORUZ, İRAN'A SÖYLÜYORUZ, DEMEK Kİ BU HENDEK SORUSUNU BİZ YALNIZ MİLLETİMİZİN ÖNÜNE DEĞİL BÖLGE ÜLKELERİNİN DE ÖNÜNE GÖTÜRÜYORUZ! Ve bu mücadele bizi nereye doğru götürüyor, bizi üretim ekonomisi mücadelesiyle birlikte bizi İKTİDARA götürüyor, çünkü bu görevleri işte görüyoruz, Tayyip Erdoğan yönetimi yerine getiremiyor başarıyla!!!

Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Re: Hendeğin Hangi Tarafındasınız? Türkiye Mi Yoksa ABD Mi?

Mesajgönderen TurkmenCopur » 23 Ara 2015, 13:32

Doğu Perinçek: İşte şimdi bütün bu plan o hendeklere gömülmektedir

22 Aralık 2015 Salı 15:46


Şu an herkesin önündeki soru budur: Hendeğin hangi tarafındasınız?

- Türkiye tarafında mı,

- Yoksa ABD, İsrail ve Bölücü Terör Örgütü tarafında mı?

CEPHEYİ BELİRLEYEN SORU

Bugün Türkiye’de cepheleri işte bu sorunun yanıtı belirliyor. Vatansever-emperyalizm yanlısı, millî-millî olmayan, ilerici-gerici, hangi saflaşmayı esas alırsanız alın, hendekteki tarafınıza göre konumlanıyorsunuz. Hendeğin ABD-İsrail-PKK tarafında olanlar, ya da tarafsızlıklarını ilan edenler, Türkiye’nin en gerici güçleridir. Millî olmak ve ilerici olmak, Türkiye gibi ülkelerde aynı anlamı içeriyor. Vatan bütünlüğü cephesinde değilseniz, Türkiye’nin en gerici gücü sizsiniz.

Yalnız Türkiye’de değil, bölgede ve dünya ölçeğinde yine aynı soru geçerlidir. Hendeği kazdıranlar, ABD ve İsrail’dir. Suriye’nin kuzeyinde PKK/PYD’ye “Kürt Koridoru” kurduranlar da, ABD ve İsrail’dir, hatta ABD’den önce İsrail’dir. Kimileri o hendeklerden bir şeyler bekliyorlarsa, ABD ve İsrail’in umutlarını paylaşır duruma düşmektedirler.

Cizre’deki hendeğin karşı tarafında Emperyalizm ve Siyonizm var. Atlas Okyanusu’ndan Pasifik Okyanusu’na kadar herkes safını hendekteki yerine göre seçmektedir. Vatan Partisi olarak bütün dünyaya bunu anlattık ve anlatıyoruz.

VATAN KARŞITLIĞININ SAKLANDIĞI DELİK

Hendekte tarafsızlık olmaz. “Vatan mevzubahisse”, tarafsızlık aslında vatan karşıtlığının saklandığı deliktir.

CHP yöneticileri, “Biz bu savaşta taraf değiliz” diyorlar.

Türk Ordusu ve polisi, vatan bütünlüğü için kesin sonuçlu bir mücadele yürütürken, tarafsız olmak ne anlama geliyor, bunu herkes biliyor.

Kaldı ki CHP örgütleri, PKK/HDP örgütleriyle birlikte sürekli olarak Vatan Savaşına karşı gösteriler düzenliyorlar.

CHP’de iç tartışmalar hep ayak oyunları zeminindedir. Oysa asıl ülkeyi ilgilendiren konu budur.

‘BARIŞÇI ÇÖZÜM’ DEDİKLERİ

Nereden geldiler buraya?

“Bölücü Terör konusunda silahlı çözüm olmaz” diyorlardı.

Bölücü Terör Örgütü ise, “Silah bırakmam” diyor. Kabul edeceği bir çözüm olsa bile silahları bırakmayacağını ilan ediyor. “Çünkü çözümün güvencesi elimizdeki silahtır” diye açık açık söylüyor. Zaten silah bırakmaya kalksa, ABD emperyalistleri ve İsrail buna izin vermiyor. Stratejik piyon ilişkisi geçerli.

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, her gittiği yerde “Güneydoğu’da çözüm silahla olmaz” diyor. Bu sözüm ona “barışçı” söylemin tek bir pratik anlamı var: ‘PKK’nın silahlı gücünü tanıyalım.’

YAVRU İSRAİL’İ TANIMAK

Bir ülkede Devletin Ordusundan başka ikinci bir silahlı örgüte rıza göstermenin sonucu bellidir: O silahlı örgüt de kaçınılmaz olarak devlete dönüşür. Yerel yönetimlere el koymak, haraç toplamak, yol kesmek, kimlik kontrolü yapmak, hendek kazmak, duvar örmek vb, bunların hepsi devlet kurma girişiminin ilk adımlarıdır. Silahlı gücün varlığını tanımak, o silahlı gücün otoritesini, başka deyişle devletini tanımaktır.

Bölücü Terör Örgütüne karşı devletin yaptırım gücünün kullanılmasına karşı çıkanlar, Türkiye toprakları üzerinde bir Yavru İsrail kurulmasını kabul etmiş oluyorlar. CHP’nin Atlantik bağlantıları bunu dayatıyor.

VATAN BÜTÜNLÜĞÜNE MİLLETLERARASI İZİN

Bazı iyi niyetli vatanseverler, “Türk Silahlı Kuvvetleri’nin kentlerde harekât yapması doğru değil, sonra Birleşmiş Milletler müdahale eder” diye uyarılarda bulunuyorlar.

Kentler vatan değil mi?

Türkiye vatan bütünlüğü için herhangi bir uluslararası kurumdan izin almak mı gerekiyor?

Kaldı ki, Birleşmiş Milletler ABD’nin diktası altında değildir.

ANAYASADA HARİTA ÇİZME GİRİŞİMİ

Avrupa Özerklik Şartı’nın Anayasaya girmesi ise, Yavru İsrail’in haritasının anayasada çizilmesi demektir. CHP, burada da HDP ile birliktedir. AKP de onlarla aynı cephede. İkiz Yasaları da 2002-2003 yıllarında elbirliğiyle kabul ettiler. İkiz İhanet Yasalarını kabul eden hükümet kararının altında MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin ve 2002 yılında hükümette bulunan diğer MHP’li bakanların da imzaları var. Bölünmenin hukukî zemini yıllardır döşeniyor. MHP, Türkiye’yi bölen plana 2002 yılında teslim oldu. Daha sonra da AKP iktidarına payanda olarak görevini sürdürdü.

HENDEĞE GÖMÜLEN PLAN

İşte şimdi bütün bu plan, Cizre’de, Silopi’de, Şırnak’ta, Diyarbakır Sur’da ve PKK’nın hendek kazdığı her yerde, o hendeklere gömülmektedir. PKK, hendek değil, kendi mezarını kazmıştır. Onlara hendek kazdıranlar da PKK’yı ortada bırakmışlardır.

PKK’ya bel bağlayanlar veya PKK’yı şu veya bu amaç için kullanacağını sananlar, çok iyi düşünmelidirler. Bir süre sonra ellerinde PKK diye işlerine yarayacak bir araç kalmayacak.

24 TEMMUZ DERSLERİ

24 Temmuzda başlayan sürecin değerlendirmesini ayrıca yapacağız, çünkü çok ders var. Sonuç: PKK’nın beli kırıldı.

Güneydoğu illerimizdeki Parti örgütlerimizden, muhtarlardan, halk önderlerinden, hatta yakın zamana kadar PKK/HADEP eğilimli yurttaşlardan aldığımız sağlıklı bilgilere dayanarak yapıyoruz bu saptamayı. Bölücü Terör Örgütü perişan durumdadır, çok ağır kayıplar vermiştir, vermektedir. “Silahı bırakmayacağım” diyen Bölücü Örgütün silahı yere düşmüştür. ABD ve İsrail, Türkiye’ye açtıkları savaşı kaybediyor.

http://www.ulusalkanal.com.tr/gundem/do ... 85752.html
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26


Dön Ergenekon Davası, Türk Silahlı Kuvvetleri ve Asil Türk Milleti

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

cron