Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

Rusya Karakutuyu Güya Çözemiyormuş

-Ergenekon Destanı Atalarımızın Şanlı Destanı’dır.
-Ergenekon Davası'nda Yargılanmaya çalışılan Türk Milleti ve Atatürk'tür. Bu yargılamayı yapan A.B.D'dir.
-1990'ların başından beri, Eşref Bitlis önderliğindeki T.S.K. Ortadoğu'da A.B.D.'nin bütün planlarını altüst eden tek güç idi.
Bu yüzden AKP döneminde T.S.K. asimetrik psikolojik savaşlarla itibarsızlaştırılmaya çalışılıyor, “Mehmetçik düşmanlığı” tavan yaparken, başbakanlık koltuğunda oturan şahıs a.b.d. askerlerinin sağ sağlim evlerine dönmesi için dua ediyor.
-6. yüzyılda, Çin emperyalizmi yüzünden yokolma tehlikesiyle karşı karşıya olan ve tutsak edilen Aşina Hanedanlığı’nın hayatta kalan tek çocuğu, Ergenekon Destanı’nda dişi bir Kurt tarafından yetiştirilip büyütülmüştür. Bu çocuk yıllar sonra soyunu devam ettirip, bir Cihan Devleti olan ve Çin emperyalizmini mağlup edecek olan Gök Türk İmparatorluğu’nu kurmuştur.
-Aşina Aşireti, Türk Soyunun Karluk Boyundandır. Uygurlarda Karluk Boyundandırlar.
-Göktürkler döneminde Çin emperyalizmi, Göktürkleri yıkabilmek için, içten parçalama stratejisini uygulamıştır. Nitekim Gök Türkler’in yıkılışı Çin emperyalizminin kullandığı Uygurlar tarafından gerçekleştirilmiştir.
-Şimdi günümüzde olanlara bakarsak, Silivri’de, Hasdal’da, Metris’te tutsak edilen Kahramanlarımız, işte bu 6. yüzyılda hayatta kalmayı başaran tek Türk çocuğunun evlatlarıdır.
Günümüzdeki Gök Türk Hanedanlığını tarif edelim:
1. Türkiye Cumhuriyeti’nin Koruyucuları olan Oğuz Boyundan Atatürkçü’ler = Gök Türk İmparatorluğu’nu kuracak olan Karluk Boyundan Aşina Hanedanlığı’nın hayatta kalmayı başaran tek çocuğu.
2. Amerika = Gök Türk’leri entrikalarla içten yıkmaya çalışan Çin Emperyalizmi
3. A.B.D tarafından kullanılmakta olan ve Türkiye Cumhuriyet’ini yıkmayı hedefleyen Atatürk ve Cumhuriyet Düşmanı Yobaz AKP’li kitle(Oğuz Boyundan) = Çin Emperyalizminin Gök Türk İmparatorluğunu yıkmak için kullandığı Uygur Türkleri(Karluk Boyundan)
4. Türkiye Cumhuriyeti(Oğuz Boyundan) = Gök Türk İmparatorluğu(Karluk Boyundan)
5. SONUÇ: Türk Milleti elinde sonunda emperyalist devleti yıkacaktır, parçalayacaktır, darmadağan edecektir!
-Günümüzde yargılanan sözde Ergenekon Örgütü, aslında Türkiye Cumhuriyeti’nin Tam Bağımsızlığını canları pahasına ebediyet için korumayı hedeflemiş olan Atatürk’ün Askerlerinden oluşan Milli bir Örgütlenmedir(herhangi yasa dışı bir faaliyette bulunmayan).
-Bu örgütlenme, 1980 darbesi sonrasında ayaklanan/özüne-dönen namuslu ve şerefli Türk Silahlı Kuvvetleri mensuplarının önderliğinde başlamıştır. Yani, bu örgütlenme, Atatürkçü ve Anti-Emperyalist düşünceye sahip olan Eşref Bitlis Paşa’mız ve onun yolundan yürüyen Uğur Mumcu ve Doğu Perinçek’lerin A.B.D.’ye karşı verdikleri asil mücadeleler ile birlikte başlamıştır.
-AKP döneminde bu kutsal görevleri yürüten “D.Perinçek, T.Özkan, M.Balbay, E.Poyraz, Ç.Doğan, A.Uğur, E.Alan, V.Küçük, E.Gürses, İ.Selçuk, Ş.Eruygur, H.Tolon, L.Ersöz, S.Öztürk, D.Çiçek, H.Iğsız, S.Yalçın, B.Pehlivan, B.Terkoğlu, D.Yıldırım, V.Küçük, İ.Başbuğ, A.Yıldırım” gibi Atatürkçüler, “Ergenekon”, “Balyoz”, “Islak İmza”, “İnternet Andıcı”, “Kafes”, “ODATV”, “Spor’da Şike”, vs. gibi isimlerin verildiği ve hukukun çiğnendiği davalar ile birlikte zindanlara atılıp tutsak edinmişlerdir. Onların yokluğunda Asil Türk Milleti’miz ve Türkiye Cumhuriyet’i bölünme/yıkılma aşamasına getirilmiştir!!!!
-Ergenekon'daki Kahraman Bozkurtlar çıktı, Fethullahçılar yargılanıyor, ABD Suriye'de yenildi, Büyük bir Ekonomik Kriz yolda, SIRA AKP hükümetinin devrilip yargılanmasındadır, ondan sonra SIRA ABD'nin Orta Asya ve Orta Doğu'dan tamamı ile yokedilip tekmelenmesine GELECEK, BU GÜNLERİ GÖRECEĞİZ, ÇOK YAKIN! EN BÜYÜK HEDEF TÜRK BİRLİĞİ'DİR!

Rusya Karakutuyu Güya Çözemiyormuş

Mesajgönderen TurkmenCopur » 22 Ara 2015, 01:16

Rusya Karakutuyu Güya Çözemiyormuş

TESPİT: "RUSYA MANTIKSIZ BİR ARGÜMAN ÖNE SÜRÜYOR, SAMİMİ OLMADIĞINI GÖSTERİYOR, VE AMACININ BAŞKA OLDUĞUNU, YANİ RUS UÇAĞININ DÜŞÜRÜLMESİNİ BAŞKA AMAÇLAR İÇİN KULLANMAYA ÇALIŞTIĞI ORTAYA ÇIKIYOR."

Rusya yardım isteyecek

Suriye'de terör hedeflerine operasyon yaparken düşürülen Rus savaş uçağının kara kutusuyla ilgili Moskova'dan açıklama geldi. Rusya Savunma Bakanlığı, kara kutunun büyük bölümünün hasar gördüğünü, verilerin deşifre edilmesinin uzun süreciğini açıkladı

21 Aralık 2015 Pazartesi 16:05

Türkiye ve Suriye arasında krize neden olan Rus uçağının kara kutusunun ağır zarar gördüğü açıklandı.

Açıklama Rusya Savunma Bakanlığı'ndan geldi. Açıklamada savaş uçağının kara kutusunda bulunan 16 mikroçipten 13'ünün tahrip olduğu, 3'ününde ağır hasar gördüğü belirtildi.

Çin, İngiltere, Hindistan ve ABD'den de gözlemcilerin katıldığı deşifre çalışmalarında uçağın 40 dakika uçuş yaptığı tespit edildi. 16 çipten oluşan kara kutudaki hafıza kartının 20 saate kadar kayıt yaptığı belirlendi.

Rusya Silahlı Kuvvetleri Uçuş Güvenliği Servisi Başkan Yardımcısı Korgeneral Sergey Baynetov, karakutunun deşifre edilmesinin uzun zaman alacağını söyledi. Baynetov, "Bilgilerin okunması henüz mümkün değil' dedi.

Çiplerin tahrip olmasının sebebi de açıklandı. Açıklamaya göre kara kutu uçağın kuyruk kısmındaydı ve uçak kuyruğundan vuruldu. Kara kutu hem füzenin isabet ettiği anda hem de yerle temas ettiği anda darbe aldı.

'KARAKUTUNUN DEŞİFRE EDİLMESİ İÇİN YARDIMA İHTİYAÇ VAR'

Açıklamayı yapan Rus yetkililer, "Karakutunun deşifre edilmesi uzun zaman alacak ve bunun yapılabilmesi bu alanda uzmanlaşmış için bilimsel kuruluşların yardımına ihtiyacımız var" ifadelerini kullandı.

ulusalkanal.com.tr

http://www.ulusalkanal.com.tr/dunya/rus ... 85624.html
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Re: Rusya Karakutuyu Güya Çözemiyormuş

Mesajgönderen TurkmenCopur » 22 Ara 2015, 13:22

Türkiye'den Rusya'nın karakutu açıklamasına yanıt geldi

22 Aralık 2015 Salı 11:51


Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz'dan Rusya'nın karakutu açıklamasına ilişkin yorum geldi.

Yılmaz, "Biz her zaman doğruyu söyledik. Doğruyu yaptık" diye konuştu.

RUSYA NE AÇIKLAMASI YAPMIŞTI

Suriye'de terör hedeflerine operasyon yaparken düşürülen Rus savaş uçağının kara kutusuyla ilgili Moskova'dan açıklama gelmişti.

Rusya Savunma Bakanlığı, kara kutunun büyük bölümünün hasar gördüğünü, verilerin deşifre edilmesinin uzun süreciğini açıklamıştı.

ulusalkanal.com.tr

http://www.ulusalkanal.com.tr/gundem/tu ... 85714.html
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26


Dön Ergenekon Davası, Türk Silahlı Kuvvetleri ve Asil Türk Milleti

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir

cron