Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

Vatan Partisi'nin Şam Mesajı: "YPG, ABD Piyonudur!"

-Ergenekon Destanı Atalarımızın Şanlı Destanı’dır.
-Ergenekon Davası'nda Yargılanmaya çalışılan Türk Milleti ve Atatürk'tür. Bu yargılamayı yapan A.B.D'dir.
-1990'ların başından beri, Eşref Bitlis önderliğindeki T.S.K. Ortadoğu'da A.B.D.'nin bütün planlarını altüst eden tek güç idi.
Bu yüzden AKP döneminde T.S.K. asimetrik psikolojik savaşlarla itibarsızlaştırılmaya çalışılıyor, “Mehmetçik düşmanlığı” tavan yaparken, başbakanlık koltuğunda oturan şahıs a.b.d. askerlerinin sağ sağlim evlerine dönmesi için dua ediyor.
-6. yüzyılda, Çin emperyalizmi yüzünden yokolma tehlikesiyle karşı karşıya olan ve tutsak edilen Aşina Hanedanlığı’nın hayatta kalan tek çocuğu, Ergenekon Destanı’nda dişi bir Kurt tarafından yetiştirilip büyütülmüştür. Bu çocuk yıllar sonra soyunu devam ettirip, bir Cihan Devleti olan ve Çin emperyalizmini mağlup edecek olan Gök Türk İmparatorluğu’nu kurmuştur.
-Aşina Aşireti, Türk Soyunun Karluk Boyundandır. Uygurlarda Karluk Boyundandırlar.
-Göktürkler döneminde Çin emperyalizmi, Göktürkleri yıkabilmek için, içten parçalama stratejisini uygulamıştır. Nitekim Gök Türkler’in yıkılışı Çin emperyalizminin kullandığı Uygurlar tarafından gerçekleştirilmiştir.
-Şimdi günümüzde olanlara bakarsak, Silivri’de, Hasdal’da, Metris’te tutsak edilen Kahramanlarımız, işte bu 6. yüzyılda hayatta kalmayı başaran tek Türk çocuğunun evlatlarıdır.
Günümüzdeki Gök Türk Hanedanlığını tarif edelim:
1. Türkiye Cumhuriyeti’nin Koruyucuları olan Oğuz Boyundan Atatürkçü’ler = Gök Türk İmparatorluğu’nu kuracak olan Karluk Boyundan Aşina Hanedanlığı’nın hayatta kalmayı başaran tek çocuğu.
2. Amerika = Gök Türk’leri entrikalarla içten yıkmaya çalışan Çin Emperyalizmi
3. A.B.D tarafından kullanılmakta olan ve Türkiye Cumhuriyet’ini yıkmayı hedefleyen Atatürk ve Cumhuriyet Düşmanı Yobaz AKP’li kitle(Oğuz Boyundan) = Çin Emperyalizminin Gök Türk İmparatorluğunu yıkmak için kullandığı Uygur Türkleri(Karluk Boyundan)
4. Türkiye Cumhuriyeti(Oğuz Boyundan) = Gök Türk İmparatorluğu(Karluk Boyundan)
5. SONUÇ: Türk Milleti elinde sonunda emperyalist devleti yıkacaktır, parçalayacaktır, darmadağan edecektir!
-Günümüzde yargılanan sözde Ergenekon Örgütü, aslında Türkiye Cumhuriyeti’nin Tam Bağımsızlığını canları pahasına ebediyet için korumayı hedeflemiş olan Atatürk’ün Askerlerinden oluşan Milli bir Örgütlenmedir(herhangi yasa dışı bir faaliyette bulunmayan).
-Bu örgütlenme, 1980 darbesi sonrasında ayaklanan/özüne-dönen namuslu ve şerefli Türk Silahlı Kuvvetleri mensuplarının önderliğinde başlamıştır. Yani, bu örgütlenme, Atatürkçü ve Anti-Emperyalist düşünceye sahip olan Eşref Bitlis Paşa’mız ve onun yolundan yürüyen Uğur Mumcu ve Doğu Perinçek’lerin A.B.D.’ye karşı verdikleri asil mücadeleler ile birlikte başlamıştır.
-AKP döneminde bu kutsal görevleri yürüten “D.Perinçek, T.Özkan, M.Balbay, E.Poyraz, Ç.Doğan, A.Uğur, E.Alan, V.Küçük, E.Gürses, İ.Selçuk, Ş.Eruygur, H.Tolon, L.Ersöz, S.Öztürk, D.Çiçek, H.Iğsız, S.Yalçın, B.Pehlivan, B.Terkoğlu, D.Yıldırım, V.Küçük, İ.Başbuğ, A.Yıldırım” gibi Atatürkçüler, “Ergenekon”, “Balyoz”, “Islak İmza”, “İnternet Andıcı”, “Kafes”, “ODATV”, “Spor’da Şike”, vs. gibi isimlerin verildiği ve hukukun çiğnendiği davalar ile birlikte zindanlara atılıp tutsak edinmişlerdir. Onların yokluğunda Asil Türk Milleti’miz ve Türkiye Cumhuriyet’i bölünme/yıkılma aşamasına getirilmiştir!!!!
-Ergenekon'daki Kahraman Bozkurtlar çıktı, Fethullahçılar yargılanıyor, ABD Suriye'de yenildi, Büyük bir Ekonomik Kriz yolda, SIRA AKP hükümetinin devrilip yargılanmasındadır, ondan sonra SIRA ABD'nin Orta Asya ve Orta Doğu'dan tamamı ile yokedilip tekmelenmesine GELECEK, BU GÜNLERİ GÖRECEĞİZ, ÇOK YAKIN! EN BÜYÜK HEDEF TÜRK BİRLİĞİ'DİR!

Vatan Partisi'nin Şam Mesajı: "YPG, ABD Piyonudur!"

Mesajgönderen TurkmenCopur » 20 Ara 2015, 01:28

Vatan Partisi'nin Şam mesajı: YPG, ABD piyonudur, bölge ABD eliyle parçalanmak istenmektedir

Vatan Partisi heyeti Türkiye Suriye ilişkilerini dostluk ve iyi komşuluk ilişkileri çerçevesinde yeniden inşaa etmek için Suriye temaslarına başladı. Güvenlik bürokrasisi, diplomatlar ve askeri yetkilerle program dahilinde görüşen Vatan Partisi heyeti Türkiye’nin mesajlarını Suriyeli yetkililere iletti. Türkiye, Suriye, İran ve Rusya’nın dost ülke olduğunun altını çizen Vatan Partisi heyeti ABD’nin bölgede kurmak istediği ikinci İsrail devleti tehlikesine dikkat çekti. Suriyeli yetkililer heyetin ilettiği kaygıları paylaştıklarını belirtti.

19 Aralık 2015 Cumartesi 18:52

Vatan Partisi heyetinin Suriye’de görüşmelere başladı.


Vatan Partisi dostluk heyetinde seçkin isimler yer aldı. Başkanlığını Eski Genelkurmay İstihbarat Başkanı Emekli Korgeneral İsmail Hakkı Pekin’in yaptığı heyette emekli Hava Tümgeneral Beyazıt Karataş, Emekli Amiral Soner Polat ve Vatan Partisi Uluslararası İlişkiler Bürosu Üyesi Yunus Soner yer aldı. Şam Üniversitesi öğretim üyesi Profosör Doktor Mehmet Yuva da heyete eşlik etti.

Heyet güvenlik, diplomasi ve askeri yetkililerden Suriye’deki son durum ve savaşın genel seyri hakkında bilgi aldı. Türkiye’yi ve Suriye’yi tehdit eden güvenlik riskleri konusunda görüş alışverişinde bulunuldu.

Vatan Partisi heyeti görüşmelerde özellikle ABD’nin PKK eliyle eliyle kurmak istediği ve Batı asya ülkelerini bölmeyi hedefleyen ikinci İsrail devletine dikkat çekti. Heyet PKK/PYD eliyle kurulacak olası bir devletin bütün bölge ülkelerine düşman ABD kuklası bir yapı olacağının altını çizdi.

“Uzun vadeli çıkarları gözetmemiz gerekir” mesajı veren heyet, Suriye’nin toprak bütünlüğünün birinci öncelikleri olduğunu vurguladı. Suriye’nin toprak bütünlüğünün bütün bölge ülkeleri için önemli olduğunu belirtti. Heyet, görüşmelerinde Suriye’deki terör örgütlerinin Türkiye için de ortak tehdit olduğunu ifade etti.

Vatan Partisi heyetine Suriye’deki son durumu anlatan Suriyeli yetkililer, heyetin vurguladığı tehditlerin stratejik olarak bütün bölge ülkeleri için geçerli olduğunu belirtti.

ulusalkanal.com.tr

http://www.ulusalkanal.com.tr/gundem/va ... 85479.html
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Dön Ergenekon Davası, Türk Silahlı Kuvvetleri ve Asil Türk Milleti

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir