Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

Ulusal Özel - Doğu Perinçek - Rıza Zelyut - Hulki Cevizoğlu

16 Aralık 2015 TÜRK ORDUSUNUN KIYMETİNİ AKLIMIZI BAŞIMIZA TOPLUYALIM VE BİLELİM

-Ergenekon Destanı Atalarımızın Şanlı Destanı’dır.
-Ergenekon Davası'nda Yargılanmaya çalışılan Türk Milleti ve Atatürk'tür. Bu yargılamayı yapan A.B.D'dir.
-1990'ların başından beri, Eşref Bitlis önderliğindeki T.S.K. Ortadoğu'da A.B.D.'nin bütün planlarını altüst eden tek güç idi.
Bu yüzden AKP döneminde T.S.K. asimetrik psikolojik savaşlarla itibarsızlaştırılmaya çalışılıyor, “Mehmetçik düşmanlığı” tavan yaparken, başbakanlık koltuğunda oturan şahıs a.b.d. askerlerinin sağ sağlim evlerine dönmesi için dua ediyor.
-6. yüzyılda, Çin emperyalizmi yüzünden yokolma tehlikesiyle karşı karşıya olan ve tutsak edilen Aşina Hanedanlığı’nın hayatta kalan tek çocuğu, Ergenekon Destanı’nda dişi bir Kurt tarafından yetiştirilip büyütülmüştür. Bu çocuk yıllar sonra soyunu devam ettirip, bir Cihan Devleti olan ve Çin emperyalizmini mağlup edecek olan Gök Türk İmparatorluğu’nu kurmuştur.
-Aşina Aşireti, Türk Soyunun Karluk Boyundandır. Uygurlarda Karluk Boyundandırlar.
-Göktürkler döneminde Çin emperyalizmi, Göktürkleri yıkabilmek için, içten parçalama stratejisini uygulamıştır. Nitekim Gök Türkler’in yıkılışı Çin emperyalizminin kullandığı Uygurlar tarafından gerçekleştirilmiştir.
-Şimdi günümüzde olanlara bakarsak, Silivri’de, Hasdal’da, Metris’te tutsak edilen Kahramanlarımız, işte bu 6. yüzyılda hayatta kalmayı başaran tek Türk çocuğunun evlatlarıdır.
Günümüzdeki Gök Türk Hanedanlığını tarif edelim:
1. Türkiye Cumhuriyeti’nin Koruyucuları olan Oğuz Boyundan Atatürkçü’ler = Gök Türk İmparatorluğu’nu kuracak olan Karluk Boyundan Aşina Hanedanlığı’nın hayatta kalmayı başaran tek çocuğu.
2. Amerika = Gök Türk’leri entrikalarla içten yıkmaya çalışan Çin Emperyalizmi
3. A.B.D tarafından kullanılmakta olan ve Türkiye Cumhuriyet’ini yıkmayı hedefleyen Atatürk ve Cumhuriyet Düşmanı Yobaz AKP’li kitle(Oğuz Boyundan) = Çin Emperyalizminin Gök Türk İmparatorluğunu yıkmak için kullandığı Uygur Türkleri(Karluk Boyundan)
4. Türkiye Cumhuriyeti(Oğuz Boyundan) = Gök Türk İmparatorluğu(Karluk Boyundan)
5. SONUÇ: Türk Milleti elinde sonunda emperyalist devleti yıkacaktır, parçalayacaktır, darmadağan edecektir!
-Günümüzde yargılanan sözde Ergenekon Örgütü, aslında Türkiye Cumhuriyeti’nin Tam Bağımsızlığını canları pahasına ebediyet için korumayı hedeflemiş olan Atatürk’ün Askerlerinden oluşan Milli bir Örgütlenmedir(herhangi yasa dışı bir faaliyette bulunmayan).
-Bu örgütlenme, 1980 darbesi sonrasında ayaklanan/özüne-dönen namuslu ve şerefli Türk Silahlı Kuvvetleri mensuplarının önderliğinde başlamıştır. Yani, bu örgütlenme, Atatürkçü ve Anti-Emperyalist düşünceye sahip olan Eşref Bitlis Paşa’mız ve onun yolundan yürüyen Uğur Mumcu ve Doğu Perinçek’lerin A.B.D.’ye karşı verdikleri asil mücadeleler ile birlikte başlamıştır.
-AKP döneminde bu kutsal görevleri yürüten “D.Perinçek, T.Özkan, M.Balbay, E.Poyraz, Ç.Doğan, A.Uğur, E.Alan, V.Küçük, E.Gürses, İ.Selçuk, Ş.Eruygur, H.Tolon, L.Ersöz, S.Öztürk, D.Çiçek, H.Iğsız, S.Yalçın, B.Pehlivan, B.Terkoğlu, D.Yıldırım, V.Küçük, İ.Başbuğ, A.Yıldırım” gibi Atatürkçüler, “Ergenekon”, “Balyoz”, “Islak İmza”, “İnternet Andıcı”, “Kafes”, “ODATV”, “Spor’da Şike”, vs. gibi isimlerin verildiği ve hukukun çiğnendiği davalar ile birlikte zindanlara atılıp tutsak edinmişlerdir. Onların yokluğunda Asil Türk Milleti’miz ve Türkiye Cumhuriyet’i bölünme/yıkılma aşamasına getirilmiştir!!!!
-Ergenekon'daki Kahraman Bozkurtlar çıktı, Fethullahçılar yargılanıyor, ABD Suriye'de yenildi, Büyük bir Ekonomik Kriz yolda, SIRA AKP hükümetinin devrilip yargılanmasındadır, ondan sonra SIRA ABD'nin Orta Asya ve Orta Doğu'dan tamamı ile yokedilip tekmelenmesine GELECEK, BU GÜNLERİ GÖRECEĞİZ, ÇOK YAKIN! EN BÜYÜK HEDEF TÜRK BİRLİĞİ'DİR!

Ulusal Özel - Doğu Perinçek - Rıza Zelyut - Hulki Cevizoğlu

Mesajgönderen TurkmenCopur » 20 Ara 2015, 00:16

Ulusal Özel - Doğu Perinçek - Rıza Zelyut - Hulki Cevizoğlu - Cem Küçük

16 Aralık 2015

Doğu Perinçek:


"
Bakın çok enteresandır, İranlılarla konuşuyoruz, Suriyelilerle konuşuyoruz, Iraklılarla konuşuyoruz, diyorlar ki TÜRK ORDUSU ORTA DOĞU'DA BİR GÜVENCEDİR!!! Bakın Orta Doğu'dan baktığınız zaman, Şii olan İran bile Türk Ordusunu bir güvence olarak görüyor. Efendim Sünni olanlarda güvence olarak görüyor Türk Ordusunu, yani laik...

Türk Ordusu'nun GELENEKLERİ DE VAR!!! Yanlız başında onun emrinde olması değil(TurkToresi.com TESPİT: Koskoca en az Mete Han Atamıza kadar giden Asil Türk Ordusu hükümetin emrinde değil yani Türkiye Cumhuriyeti Devletimizin GERÇEK SAHİBİDİR, VE GEREKTİĞİNDE HAİN OLAN HÜKÜMETİ DE FORMATLAYIP YERİNE MİLLİ BİR HÜKÜMETİ KOYMAYI DA BİLİR!!!)!!

Mesela emrinde ama Türk Ordusuna siz Sünni Ordu görevleri VEREMEZSİNİZ!!! Mesela Tayyip Erdoğan Türk Ordusunu bir Sünni Ordusu YAPAMAZ!!! Türk Ordusu büyük bir güvence Türkiye için!

Ordumuzu Vahhabilerin ittifakının bir parçası haline GETİREMEZLER!!! BUNA TAYYİP ERDOĞAN'IN DEĞİL HİÇBİR KİMSENİN GÜCÜ YETMEZ!!! Hayır, onun bir tek şartı vardır, Türk Ordusu yenilir, yenilirse herşey olur.

Yani Türkiye yenildiği zaman, Türk Ordusu yenildiği zaman, ozaman Sünnilerde ordu kurar, başkası da ordu kurar, öbürü de ordu kurar!

Ama Türk Ordusu yenilmeden o olmaz! ONUN İÇİN TÜRK ORDUSUNUN TÜRK MİLLETİ KIYMETİNİ BİLMELİ, BİLİYOR ZATEN!!!

ÇOK ÇOK ÖNEMLİ, BEN ÖZELLİKLE BURDA KENDİSİNE SOLCUYUM DİYENLERE SESLENİYORUM: TÜRK ORDUSUNUN KIYMETİNİ AKLIMIZI BAŞIMIZA TOPLUYALIM VE BİLELİM!!!


TÜRK ORDUSU BUGÜN MEZHEP VE MİLLİYET ÇATIŞMALARINI ÖNLEYEN ÇOK ÖNEMLİ BİR GÜVENCEDİR!
"

Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Dön Ergenekon Davası, Türk Silahlı Kuvvetleri ve Asil Türk Milleti

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir