Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

Kalemler ve Kılıçlar -14 Aralık 2015 - Yalçın Küçük - Pekin

-Ergenekon Destanı Atalarımızın Şanlı Destanı’dır.
-Ergenekon Davası'nda Yargılanmaya çalışılan Türk Milleti ve Atatürk'tür. Bu yargılamayı yapan A.B.D'dir.
-1990'ların başından beri, Eşref Bitlis önderliğindeki T.S.K. Ortadoğu'da A.B.D.'nin bütün planlarını altüst eden tek güç idi.
Bu yüzden AKP döneminde T.S.K. asimetrik psikolojik savaşlarla itibarsızlaştırılmaya çalışılıyor, “Mehmetçik düşmanlığı” tavan yaparken, başbakanlık koltuğunda oturan şahıs a.b.d. askerlerinin sağ sağlim evlerine dönmesi için dua ediyor.
-6. yüzyılda, Çin emperyalizmi yüzünden yokolma tehlikesiyle karşı karşıya olan ve tutsak edilen Aşina Hanedanlığı’nın hayatta kalan tek çocuğu, Ergenekon Destanı’nda dişi bir Kurt tarafından yetiştirilip büyütülmüştür. Bu çocuk yıllar sonra soyunu devam ettirip, bir Cihan Devleti olan ve Çin emperyalizmini mağlup edecek olan Gök Türk İmparatorluğu’nu kurmuştur.
-Aşina Aşireti, Türk Soyunun Karluk Boyundandır. Uygurlarda Karluk Boyundandırlar.
-Göktürkler döneminde Çin emperyalizmi, Göktürkleri yıkabilmek için, içten parçalama stratejisini uygulamıştır. Nitekim Gök Türkler’in yıkılışı Çin emperyalizminin kullandığı Uygurlar tarafından gerçekleştirilmiştir.
-Şimdi günümüzde olanlara bakarsak, Silivri’de, Hasdal’da, Metris’te tutsak edilen Kahramanlarımız, işte bu 6. yüzyılda hayatta kalmayı başaran tek Türk çocuğunun evlatlarıdır.
Günümüzdeki Gök Türk Hanedanlığını tarif edelim:
1. Türkiye Cumhuriyeti’nin Koruyucuları olan Oğuz Boyundan Atatürkçü’ler = Gök Türk İmparatorluğu’nu kuracak olan Karluk Boyundan Aşina Hanedanlığı’nın hayatta kalmayı başaran tek çocuğu.
2. Amerika = Gök Türk’leri entrikalarla içten yıkmaya çalışan Çin Emperyalizmi
3. A.B.D tarafından kullanılmakta olan ve Türkiye Cumhuriyet’ini yıkmayı hedefleyen Atatürk ve Cumhuriyet Düşmanı Yobaz AKP’li kitle(Oğuz Boyundan) = Çin Emperyalizminin Gök Türk İmparatorluğunu yıkmak için kullandığı Uygur Türkleri(Karluk Boyundan)
4. Türkiye Cumhuriyeti(Oğuz Boyundan) = Gök Türk İmparatorluğu(Karluk Boyundan)
5. SONUÇ: Türk Milleti elinde sonunda emperyalist devleti yıkacaktır, parçalayacaktır, darmadağan edecektir!
-Günümüzde yargılanan sözde Ergenekon Örgütü, aslında Türkiye Cumhuriyeti’nin Tam Bağımsızlığını canları pahasına ebediyet için korumayı hedeflemiş olan Atatürk’ün Askerlerinden oluşan Milli bir Örgütlenmedir(herhangi yasa dışı bir faaliyette bulunmayan).
-Bu örgütlenme, 1980 darbesi sonrasında ayaklanan/özüne-dönen namuslu ve şerefli Türk Silahlı Kuvvetleri mensuplarının önderliğinde başlamıştır. Yani, bu örgütlenme, Atatürkçü ve Anti-Emperyalist düşünceye sahip olan Eşref Bitlis Paşa’mız ve onun yolundan yürüyen Uğur Mumcu ve Doğu Perinçek’lerin A.B.D.’ye karşı verdikleri asil mücadeleler ile birlikte başlamıştır.
-AKP döneminde bu kutsal görevleri yürüten “D.Perinçek, T.Özkan, M.Balbay, E.Poyraz, Ç.Doğan, A.Uğur, E.Alan, V.Küçük, E.Gürses, İ.Selçuk, Ş.Eruygur, H.Tolon, L.Ersöz, S.Öztürk, D.Çiçek, H.Iğsız, S.Yalçın, B.Pehlivan, B.Terkoğlu, D.Yıldırım, V.Küçük, İ.Başbuğ, A.Yıldırım” gibi Atatürkçüler, “Ergenekon”, “Balyoz”, “Islak İmza”, “İnternet Andıcı”, “Kafes”, “ODATV”, “Spor’da Şike”, vs. gibi isimlerin verildiği ve hukukun çiğnendiği davalar ile birlikte zindanlara atılıp tutsak edinmişlerdir. Onların yokluğunda Asil Türk Milleti’miz ve Türkiye Cumhuriyet’i bölünme/yıkılma aşamasına getirilmiştir!!!!
-Ergenekon'daki Kahraman Bozkurtlar çıktı, Fethullahçılar yargılanıyor, ABD Suriye'de yenildi, Büyük bir Ekonomik Kriz yolda, SIRA AKP hükümetinin devrilip yargılanmasındadır, ondan sonra SIRA ABD'nin Orta Asya ve Orta Doğu'dan tamamı ile yokedilip tekmelenmesine GELECEK, BU GÜNLERİ GÖRECEĞİZ, ÇOK YAKIN! EN BÜYÜK HEDEF TÜRK BİRLİĞİ'DİR!

Kalemler ve Kılıçlar -14 Aralık 2015 - Yalçın Küçük - Pekin

Mesajgönderen TurkmenCopur » 17 Ara 2015, 01:01

Kalemler ve Kılıçlar - 14 Aralık 2015 - Yalçın Küçük - İsmail Hakkı Pekin

Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Re: Kalemler ve Kılıçlar -14 Aralık 2015 - Yalçın Küçük - Pe

Mesajgönderen TurkmenCopur » 18 Ara 2015, 12:22

Yalçın Küçük: "Mevlütçe konuşma başka türlü, adam diyor ki, adam dediğim bakan veyahut katip(secretary of state) diyor ki biz izin aldık diyor. Karşı taraf hayır biz size izin vermedik diyor"

İsmail Hakkı Pekin: "Hocam kurnazlık yapıyorsunuz, şimdi kurnazlık şöyle, diyorsunuz ki Saddam döneminden bu yana o bölgede, 1991 amerikalıların yaptığı meşhur kuvveti kurtarma harekatından bu yana, bizim o bölgede PKK'yı önlemek üzere Mamalu bölgesinde bir tank tabur görev kuvvetimiz var ve Özel Kuvvetlerimiz var. Şimdi bunlar, yılda bir defa, veya 6 ayda bir defa, hem personel değiştiriyorlar, hemde bakımı giden tanklar geliyor gidiyor. Ayrıca iki buçuk yıldır da Erbil'de peşmergeye eğitim yaptıran birliklerimiz var, bunlarda değişiyor. Şimdi siz değişim yapıyoruz diye bildiriyorsunuz Bağdat hükümetine, ama değişim adında bir tank taburu görev kuvvetini daha, yani 25 tank 2 boyut tank bölüğü eder, 300-400'te oraya sokuyorsunuz, ve bunu anlamazlar zannediyorsunuz.

Onu anlamasalar bile YA İRANLILAR, (YANİ BAĞDAT ANLAMADI ZATEN BAŞLANGIÇTA), YADA İRANLILARI UYARAN AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ, ÇÜNKÜ ABD BİZİM O BÖLGEYE GİRMEMİZİ İSTEMİYOR!!! BÜYÜK İHTİMALLE ONLAR İRANLILARA, İRANLILARDA BAĞDAT'A SÖYLEDİLER"

Yalçın Küçük: "ALKIŞ... ÇOK DOĞRU, ÇOK DOĞRU, ÇOK DOĞRU!!! BENİMDE ÖYLE ... VAR, 1959'DAN BERİ TÜRKİYE'NİN SURİYE'YE GİRMESİNİ AMERİKA İSTEMEZ!!! ÇOK AÇIK OLARAK!!!"

İsmail Hakkı Pekin: "IRAK'A DA GİRMESİNİ İSTEMİYOR!!!"

Yalçın Küçük: "EVET IRAK'A DA!!!"
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26


Dön Ergenekon Davası, Türk Silahlı Kuvvetleri ve Asil Türk Milleti

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir