Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

Doğu Perinçek TSK Mensubudur ve PKK(=ABD) Düşmanıdır

Bu 10 senelik süre içinde, AKP Hükümeti'nin yaptığı başarılı "Amerikan Uşaklığı" görevi sayesinde Amerika Irak'ı işgal etmiştir. Sonrasında 1,5 milyon Müslüman'a, Amerika ve AKP tarafından Soykırıma tabi tutulmuştur.
Genelkurmay Başkanları yeniden Amerika'nın hizmetine girdiler(örneğin Hilmi Özkök).
Hilmi Özkök döneminde Şanlı Türk Askerimiz'e çuval giydirilmiştir. Sonrasında Kahramanımız Aziz Ergen Paşa çuval rezaletinin intikamını almıştır, ancak yine AKP döneminde emekli yapılmıştır. Sonrasında R.T.E.'ye "ABD'ye nota verecekmisiniz" diye sorulunca, cevabı "Ne veriyoruz müzik notası mı bu" olurken, Suriye konusunda tam tersi açıklamaları neden yaptığı açık bir şekilde ortadadır.
AKP, PKK teröristlerini ödüllendirdi, Türkiye’de kahraman gibi(Habur İhaneti) karşılanmalarına izin verildi. Oslo’da Tayyip ve Öcalan, İngiltere’nin emriyle ihanet anlaşmasına seve seve imza attılar! Tayyip Yahudilerden üstün hizmet madalyası almıştır ve asla geri iade etmemiştir!
Hizbullahçı teröristler, anlamsız bir şekilde beraat ettirilip ödüllendirildiler.
Silivri'deki Kahramanlarımız en kötü şartlarda yaşarlarken, İmralı'daki terörist bozuntusu Öcalan'ın en lüks hücrelerde yaşatılmasına izin verildi ve buradan bu şerefsize PKK'yı yönetebilme yetkisi verildi. AKP yetkilileri, ABD emriyle, Öcalan ile defalarca işbirliği yaptılar.
ABD-Erdoğan-Mehmet Ali Talat İşbirlği sonucunda KKTC'nin Tam Bağımsızlığını yok edebilmek için önemli anlaşmalar yapıldı. Yunanistan resmen adalarımızı işgal etmiştir.
Erdoğan ve Yandaşları yaptıkları yolsuzluklar sonrasında aşırı derecede zenginleştiler.
Tüm değerli Topraklar ve Milli Kuruluşlar Düşman devletlere satıldı.
Arap Milliyetçisi R.T.E. kendisini Davos fatihi zannederken(Davos olayı bir kurgu-senaryodur), buna karşısında, şerefsiz Tayyip, Azerbaycan Türkleri'nin Namus Meselesi olan Karabağ Soykırımı'na karşı kasıtlı bir şekilde duyarsız kalıp Soydaşlarımıza hakaret etmiştir! Büyük tepki ve baskı olmasa, AKP Ermenistan ile sınırların açılmasını sağlayacaktı.
İşsizlik oranları %30’lara tırmanmaktadır.
Atatürkçü Kahramanlarımız, Şanlı Ergenekon Destanımız'ın adı verilen sahte bir suçlamayla tutuklanıp zindanlara atılmıştırlar.
-Kuzey Irak’taki kukla PKK-Barzani devletine savaş ilan etmesi gerekirken, AKP, ABD’nin emriyle Suriye’yi düşman ilan edip bağımsız bütünlüğümüzü kasıtlı olarak tehlikeye atmaktadır. AKP Barzani’yi resmi devlet başkanı olarak tanıdı. AKP ve yandaşları Kuzey Irak’ta PKK’yla işbirliği yaparak zenginleştiler.
-Tek Çözüm, 1960 devriminde olduğu gibi bir Milli Güç Birliğindedir. Bu birliğin başında İşçi Partisi olmalıdır. Kılıçdaroğlu, Bahçeli ve onların etrafındaki CIA ajanlarının, aynen Tayyip ve Feto gibi ABD'nin ajanları olduğu açık bir şekilde ortaya çıkmıştır son dönemde! CHP ve MHP'nin Sorosçu, MİT'çi, Fethullahçı, CIA'ci olmayan Milli Atatürkçü tam bağımsız halk önderleri bir çatı altında birleşip CHP ve MHP üst yönetimini ele geçirip buraları tam bağımsız Atatürkçü'lerle doldurup düzmece olmayan bir CHP-MHP-İP Milli Türk Güçbirliğini kurmaları gerekir!
Önümüzdeki dönemde Türk Milletimizin izlemesi gereken siyasi strateji:
1. Bölücü Anayasa’ya HAYIR, Türk’lük Maddesini Anayasa’dan Çıkartamazsınız!
2. Yurtta Sulh, Cihanda Sulh, Suriye Kardeştir, ABD Kalleştir!
3. NATO'dan çıkmalıyız, Kuzey Irak işgal edilip PKK'nın kökü kazınmalıdır! Türk-Kürt Kardeştir, ABD Kalleştir!
4. FETO'CILAR, TAYYİP, AKP'LİLER, HEPSİ YARGILANACAK, AKP HÜKÜMETİ BEKLENEN EKONOMİK KRİZLE DEVRİLECEK, GÜÇ KAYBEDEN ABD ORTA DOĞU VE TÜRKİYE'DEN DEFOLUP GİDECEK. ASİL TÜRK SOYUMUZ BÜTÜN AVRASYA TÜRKLERİ BİRLEŞTİRİP TÜRK BİRLİĞİNİ KURACAKTIR VE CİHAN HAKİMİYETİNİ YENİDEN KURACAĞIZ, BUGÜN BİZE YAPILAN TECAVÜZLERİN İNTİKAMI ALINACAKTIR, KORKUN BİZDEN!

Doğu Perinçek TSK Mensubudur ve PKK(=ABD) Düşmanıdır

Mesajgönderen TurkmenCopur » 25 Eki 2015, 01:20

Doğu Perinçek TSK Mensubudur ve PKK(=ABD) Düşmanıdır

Youtube'da bir kendini bilmeze verilen cevap:


suat bacaksız yazdı:pkk lı pernçek aynı pkklı gibi konuşuyor

https://www.youtube.com/watch?v=niqVS6ovS68


Ulan trol yobaz, neye göre Doğu Perinçek pkk'lı, aklınızı mı kaybettiniz, aşşağılık herifler. Birincisi Kahraman Doğu Perinçek'in zamanında Ertuğrul Kürkçü denilen terörist adamla yaptığı tartışmayı bir izle, beyninin aydınlatılmasında bu ilk adım olsun:

https://www.youtube.com/watch?v=Ct8NxuOF7rA

Sonra, 1990'lı yıllarda Kahraman Şehidimiz Eşref Bitlis Paşa'mızın o dönemlerde Talabani ve Barzani ile birlikte çekildiği fotoğrafa bakınız:

http://82.222.152.134/fotogaleri/haber_ ... tos/21.jpg

Sonra bu soruları aklınızda oynatın: Ergenekon Davasında ABD gladyosu neden sadece Kahraman Türk Ordumuzu ve İşçi Partisini(Yani Doğu Perinçek'i) hedef aldı?

öcalan'ı sorgulayıp ona diz çöktüren Kahraman Hasan Atilla Uğur(Kendisi Ülkücü) Paşamız neden Vatan Partisinde? 1999 yılında İmralı’da abdullah öcalan’ı idamla yargılayan Turgut Okyay neden Vatan Partisinde?

PKK'yla hayatı boyunca mücadele etmiş Kahraman Komutanlarımızın çoğunluğu neden Vatan Partisine katılıyor?

Eşref Bitlis Paşa neden Talabani ve Barzani ile görüştüyse, Doğu Perinçek'te o sebeple Öcalan'la görüştü. İkisi de Asil Türk Soyumuzun Asil Türk Devleti'nin bağımsız bütünlüğünü düşman devletlere karşı korumak için Atatürkçü - Türk Milliyetçisi Türk Silahlı Kuvvetleri'nin projelerini Türk Soyumuzun düşmanı olan ABD'ye karşı yürütmekteydiler. PKK o dönem bitirilmişti, ve Sovyetler de yıkılmıştı, ABD kendi kurduğu PKK'yı tekrardan canlandırmak istiyor, ve Doğu Perinçek öcalan'la görüşmesinde bu katile ABD'den uzak durun silah bırakın diye uyarmıştır. Doğu Perinçek oraya Türk Silahlı Kuvvetleri'nin bir siyasi mensubu olarak gitmektedir. Bunu görmeyenlerin beyninde veya ruhunda sorun vardır.

ALLAH AŞKINA, bu görüşme dışında, tek birtane bile olsun Doğu Perinçek'i PKK ile suçluyabileceğiniz bir argümanınız varmı? Mao'yu filanı bırakınız, bunlar hikaye, Doğu Perinçek'in Mao'ya saygı göstermesinin tek sebebi Çin'in bir dönemler anti-amerikan bir siyaset izlemesinden dolayıydı.

PKK ABD'nin kara gücüdür, ve Doğu Perinçek ABD düşmanıdır, bu yüzden PKK'lı olması imkansızdır, akıl ve mantığa aykırı, yobazlık ve ihanet işleyen insanların takınacağı bir tavırdır Doğu Perinçek gibi kahramana bu türlü bir yalancı çamuru atanlar.

Doğu Perinçek gerçek bir Atatürkçü ve Türk Milliyetçisidir, eylemleriyle hareket eder, boş laflarla değil.

Bugün Vatan Partisi'nin ikinci yetkili kişi kim biliyormusunuz? Kahraman Hasan Atilla Uğur! Hasan Atilla Uğur Paşamız kimdir? Hasan Atilla Uğur öcalan denilen CIA MİT ajanı katili sorgulayan ve ona diz çöktüren ve ondan tüm gizli bilgileri elde eden kahramandır. Hasan Atilla Uğur öcalan'ın yakalanmasını sağlayan Kahraman Askeri Tim'le birlikte çalışmakta idi. Hasan Atilla Uğur yıllarca kahramanca PKK ile savaşmıştır görevi boyunca.

Birde olaya şu yönden bakınız, abdullah öcalan bir MİT ajanıydı, ve MİT'in içine 1970'lerden itibaren Türkiye'mizi bölmek amacıyla CIA ajanları sızıyordu. Namık Kemal Zeybek ve Yaşar Okuyan'a göre Devlet Bahçeli bir MİT ajanıdır, eğer mantıklı bir şekilde düşünürsek şimdi, Devlet Bahçeli ve abdullah öcalan arasında ne fark var?

Ayrıca, bugün sizce neden emekli olan tüm kahraman Komutanlarımız Vatan Partisi'ne üye olmaktadırlar? Neden Vatan Partisi adeta Türk Silahlı Kuvvetleri'nin bir siyasi yapısı örgütlenmesi haline gelmiştir sizce? Bütün bunları küçücük beyniniz ve karanlık kalbinizde bir değerlendirin, doğruyu bulacaksınız, ve böyle alçakça çamurları atmaktan vazgeçeceksiniz mecburen, vazgeçmesseniz, hainsiniz ve bile bile kötü niyetli davranmaya diretiyorsunuz, yani yobazsınız, bunu başka bir kelime ile ifade etmek mümkün değil. Ey, Asil Türk Titre ve Kendine Dön!
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Dön 2002-2017: Cumhuriyetimizin 7. İhanet Dönemi

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir