Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

Erdoğan’ın saltanatını 1 Kasım’da yıkacağız

Bu 10 senelik süre içinde, AKP Hükümeti'nin yaptığı başarılı "Amerikan Uşaklığı" görevi sayesinde Amerika Irak'ı işgal etmiştir. Sonrasında 1,5 milyon Müslüman'a, Amerika ve AKP tarafından Soykırıma tabi tutulmuştur.
Genelkurmay Başkanları yeniden Amerika'nın hizmetine girdiler(örneğin Hilmi Özkök).
Hilmi Özkök döneminde Şanlı Türk Askerimiz'e çuval giydirilmiştir. Sonrasında Kahramanımız Aziz Ergen Paşa çuval rezaletinin intikamını almıştır, ancak yine AKP döneminde emekli yapılmıştır. Sonrasında R.T.E.'ye "ABD'ye nota verecekmisiniz" diye sorulunca, cevabı "Ne veriyoruz müzik notası mı bu" olurken, Suriye konusunda tam tersi açıklamaları neden yaptığı açık bir şekilde ortadadır.
AKP, PKK teröristlerini ödüllendirdi, Türkiye’de kahraman gibi(Habur İhaneti) karşılanmalarına izin verildi. Oslo’da Tayyip ve Öcalan, İngiltere’nin emriyle ihanet anlaşmasına seve seve imza attılar! Tayyip Yahudilerden üstün hizmet madalyası almıştır ve asla geri iade etmemiştir!
Hizbullahçı teröristler, anlamsız bir şekilde beraat ettirilip ödüllendirildiler.
Silivri'deki Kahramanlarımız en kötü şartlarda yaşarlarken, İmralı'daki terörist bozuntusu Öcalan'ın en lüks hücrelerde yaşatılmasına izin verildi ve buradan bu şerefsize PKK'yı yönetebilme yetkisi verildi. AKP yetkilileri, ABD emriyle, Öcalan ile defalarca işbirliği yaptılar.
ABD-Erdoğan-Mehmet Ali Talat İşbirlği sonucunda KKTC'nin Tam Bağımsızlığını yok edebilmek için önemli anlaşmalar yapıldı. Yunanistan resmen adalarımızı işgal etmiştir.
Erdoğan ve Yandaşları yaptıkları yolsuzluklar sonrasında aşırı derecede zenginleştiler.
Tüm değerli Topraklar ve Milli Kuruluşlar Düşman devletlere satıldı.
Arap Milliyetçisi R.T.E. kendisini Davos fatihi zannederken(Davos olayı bir kurgu-senaryodur), buna karşısında, şerefsiz Tayyip, Azerbaycan Türkleri'nin Namus Meselesi olan Karabağ Soykırımı'na karşı kasıtlı bir şekilde duyarsız kalıp Soydaşlarımıza hakaret etmiştir! Büyük tepki ve baskı olmasa, AKP Ermenistan ile sınırların açılmasını sağlayacaktı.
İşsizlik oranları %30’lara tırmanmaktadır.
Atatürkçü Kahramanlarımız, Şanlı Ergenekon Destanımız'ın adı verilen sahte bir suçlamayla tutuklanıp zindanlara atılmıştırlar.
-Kuzey Irak’taki kukla PKK-Barzani devletine savaş ilan etmesi gerekirken, AKP, ABD’nin emriyle Suriye’yi düşman ilan edip bağımsız bütünlüğümüzü kasıtlı olarak tehlikeye atmaktadır. AKP Barzani’yi resmi devlet başkanı olarak tanıdı. AKP ve yandaşları Kuzey Irak’ta PKK’yla işbirliği yaparak zenginleştiler.
-Tek Çözüm, 1960 devriminde olduğu gibi bir Milli Güç Birliğindedir. Bu birliğin başında İşçi Partisi olmalıdır. Kılıçdaroğlu, Bahçeli ve onların etrafındaki CIA ajanlarının, aynen Tayyip ve Feto gibi ABD'nin ajanları olduğu açık bir şekilde ortaya çıkmıştır son dönemde! CHP ve MHP'nin Sorosçu, MİT'çi, Fethullahçı, CIA'ci olmayan Milli Atatürkçü tam bağımsız halk önderleri bir çatı altında birleşip CHP ve MHP üst yönetimini ele geçirip buraları tam bağımsız Atatürkçü'lerle doldurup düzmece olmayan bir CHP-MHP-İP Milli Türk Güçbirliğini kurmaları gerekir!
Önümüzdeki dönemde Türk Milletimizin izlemesi gereken siyasi strateji:
1. Bölücü Anayasa’ya HAYIR, Türk’lük Maddesini Anayasa’dan Çıkartamazsınız!
2. Yurtta Sulh, Cihanda Sulh, Suriye Kardeştir, ABD Kalleştir!
3. NATO'dan çıkmalıyız, Kuzey Irak işgal edilip PKK'nın kökü kazınmalıdır! Türk-Kürt Kardeştir, ABD Kalleştir!
4. FETO'CILAR, TAYYİP, AKP'LİLER, HEPSİ YARGILANACAK, AKP HÜKÜMETİ BEKLENEN EKONOMİK KRİZLE DEVRİLECEK, GÜÇ KAYBEDEN ABD ORTA DOĞU VE TÜRKİYE'DEN DEFOLUP GİDECEK. ASİL TÜRK SOYUMUZ BÜTÜN AVRASYA TÜRKLERİ BİRLEŞTİRİP TÜRK BİRLİĞİNİ KURACAKTIR VE CİHAN HAKİMİYETİNİ YENİDEN KURACAĞIZ, BUGÜN BİZE YAPILAN TECAVÜZLERİN İNTİKAMI ALINACAKTIR, KORKUN BİZDEN!

Erdoğan’ın saltanatını 1 Kasım’da yıkacağız

Mesajgönderen TurkmenCopur » 23 Ağu 2015, 02:02

‘Erdoğan’ın saltanatını 1 Kasım’da yıkacağız’

Vatan Partisi lideri Perinçek erken seçim tarihi olarak tartışılan 1 Kasım’ın, Osmanlı saltanatının yıkılışının 93. yıldönümü olduğunu hatırlatarak, ‘Tayyip Erdoğanların saltanatının da yıkılacağını’ vurguladı

20 Ağustos 2015 Perşembe 13:53

Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek dün partisinin İstanbul İl Başkanlığı’nda düzenlediği basın toplantısında gündeme ilişkin konuları değerlendirdi. Osmanlı saltanının 1 Kasım 1922 günü kaldırıldığını hatırlatan Perinçek erken seçim tarihi olarak konuşulan 1 Kasım 2015 ile ilgili de “93 yıl önce 1 Kasım 1922 günü, İstiklâl Savaşımızın Büyük Millet Meclisi, saltanatı kaldırmıştı. Bu kez Türk Milleti, 93 yıl sonra Erdoğanların saltanatına son verme fırsatını yakalamıştır” dedi.

‘SANDIKLAR TERÖRÜN TEHDİDİ ALTINDADIR’

Türkiye’nin Tayyip Erdoğanların dayattığı erken seçim tarihine mahkûm olmadığını ve ülkemizde seçim güvenliğinin de bulunmadığını ifade eden Perinçek “Seçim zemininde bombalar patlıyor, mayınlar döşeniyor, yollar kesiliyor, halka zorbalık uygulanıyor, özetle sandıklar silahlı terörün tehdidi altındadır. Temel mesele halkın iradesini ortaya çıkaracak güvenli ve özgür bir seçim için gerekli ortamın sağlanmasıdır” şeklinde konuştu. CHP ve MHP’nin erken seçim hükümetine katılmayacaklarını açıklamasıyla Tayyip Erdoğanların saltanatını yıkmak için tarihi bir fırsat doğduğunu vurguyalayan Perinçek şunları ifade etti: “7 Haziran seçiminde, ABD ve sistemin yerli kuvvetleri, PKK’yı meclisin göbeğine oturttu. Açılım sürecinde PKK’yı kucağına alan AKP, bugün erken seçim hükümetini bölücü terör örgütüyle birlikte kurma noktasına gelmiştir. PKK/HDP terör örgütü seçim hükümetine giriyor. MHP ve CHP erken seçim hükümetine katılmayacağını açıkladı. Böylece PKK, AKP’nin kucağına bırakılmıştır ve Tayyip Erdoğanların saltanatını yıkmak için tarihî bir fırsat doğmuştur. Bu durumda Tayyip Erdoğanları erken seçimde alaşağı etme fırsatı doğmuştur. Artık AKP’yi hiç kimse kurtaramaz.

‘ASKERİ ŞEHİT EDENLERİ HÜKÜMETE YERLEŞTİRİYOR’

Erdoğan, ülkeyi erken seçime götürürken, PKK’yı da hükümete sokma kararı veriyor. İşte asıl onu Yüce Divan’a götürecek karar budur. Erdoğan, şehitlerin arkasından istediği kadar taziye mesajları yayınlasın, askeri ve polisi şehit edenleri hükümete yerleştiren tertibin başındadır. AKP-PKK seçim hükümeti, Türkiye’nin altına mayın döşeyenlerin hükümeti olacaktır.”

‘PKK’YA BAKANLIK VERİN İHANETİNİZ TAM OLSUN!’

Olası seçim hükümetinde HDP’ye bakanlık verilecek olmasını eleştiren Perinçek şöyle devam etti: “İhanet kavramı eğer burada da kullanılmayacaksa, o zaman sözlükten çıkartın. Göğsünüzü gere gere hainlik yapın! PKK’ya İçişleri ve Millî Savunma bakanlıklarını verin, ihanetiniz tam olsun! Asker, PKK’lı millî savunma bakanına brifing versin, polis ve jandarma PKK’lı İçişleri Bakanından emir alsın, ihanetin dibine batın! Milli Güvenlik Kurulu ve Askerî Şura’yı PKK’lı bakanlarla toplayın, şehit cenazelerine katılın, hükümet toplantılarında Kandil’den kaçan PKK yöneticilerine telsizle bağlanıp onaylarını alın, cenaze merasimlerinde millet yüzünüze tükürsün!”

‘ORDU KARARLI, PKK’NIN BELİNİ KIRACAK’

Türk Silahlı Kuvvetleri’nin (TSK) PKK’ya karşı başlattığı operasyonları da değerlendiren Perinçek şu ifadeleri kullandı:


“TSK ve polisimiz 24 Temmuz tarihinden bu yana PKK’ya karşı çok etkili bir mücadele yürütüyor. Ordu kararlı, PKK’nın belini kıracak. Edirne’den Van’a kadar bütün yurttaşlarımızın yüreği Mehmetçikle birlikte çarpıyor. Vatan mücadelesi, can ve kan vererek yürütülüyor. Onca askerimizi, polisimizi ve korucumuzu PKK terörüne kurban verdik. Daha dün (önceki gün) Siirt’te ve Silvan’da 12 Mehmetçiğimiz PKK/HDP kurşunlarıyla şehit oldu. Türk Ordusunun PKK terör örgütüne karşı başarıyla yürüttüğü harekâtın ülkede barışı ve güvenliği sağlaması için devletin ve milletin bütün güçlerinin seferber edilmesi öncelikli görevdir. Vatan Partisi olarak, Türkiyemizi bu güvensiz ortamdan barışa ve aydınlığa kavuşturmak için, bölücü teröre karşı Türkiye Cephesi çağrımızı yineliyoruz. Bütün siyasal partileri, sendikaları, kitle örgütlerini ve milletimizi bölücü teröre karşı kesin sonucu almak için, birleşmeye çağırıyoruz. Seçim hangi tarihte yapılırsa yapılsın, Türkiye önümüzdeki süreçte 7 Haziran çıkmazından kesinlikle kurtulacaktır.”

http://www.aydinlikgazete.com/politika/ ... 75693.html
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Dön 2002-2017: Cumhuriyetimizin 7. İhanet Dönemi

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir