Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

Osman Pamukoğlu Paşamız Lütfen BİRLEŞELİM, İFTİRA ATMAYALIM

Bu 10 senelik süre içinde, AKP Hükümeti'nin yaptığı başarılı "Amerikan Uşaklığı" görevi sayesinde Amerika Irak'ı işgal etmiştir. Sonrasında 1,5 milyon Müslüman'a, Amerika ve AKP tarafından Soykırıma tabi tutulmuştur.
Genelkurmay Başkanları yeniden Amerika'nın hizmetine girdiler(örneğin Hilmi Özkök).
Hilmi Özkök döneminde Şanlı Türk Askerimiz'e çuval giydirilmiştir. Sonrasında Kahramanımız Aziz Ergen Paşa çuval rezaletinin intikamını almıştır, ancak yine AKP döneminde emekli yapılmıştır. Sonrasında R.T.E.'ye "ABD'ye nota verecekmisiniz" diye sorulunca, cevabı "Ne veriyoruz müzik notası mı bu" olurken, Suriye konusunda tam tersi açıklamaları neden yaptığı açık bir şekilde ortadadır.
AKP, PKK teröristlerini ödüllendirdi, Türkiye’de kahraman gibi(Habur İhaneti) karşılanmalarına izin verildi. Oslo’da Tayyip ve Öcalan, İngiltere’nin emriyle ihanet anlaşmasına seve seve imza attılar! Tayyip Yahudilerden üstün hizmet madalyası almıştır ve asla geri iade etmemiştir!
Hizbullahçı teröristler, anlamsız bir şekilde beraat ettirilip ödüllendirildiler.
Silivri'deki Kahramanlarımız en kötü şartlarda yaşarlarken, İmralı'daki terörist bozuntusu Öcalan'ın en lüks hücrelerde yaşatılmasına izin verildi ve buradan bu şerefsize PKK'yı yönetebilme yetkisi verildi. AKP yetkilileri, ABD emriyle, Öcalan ile defalarca işbirliği yaptılar.
ABD-Erdoğan-Mehmet Ali Talat İşbirlği sonucunda KKTC'nin Tam Bağımsızlığını yok edebilmek için önemli anlaşmalar yapıldı. Yunanistan resmen adalarımızı işgal etmiştir.
Erdoğan ve Yandaşları yaptıkları yolsuzluklar sonrasında aşırı derecede zenginleştiler.
Tüm değerli Topraklar ve Milli Kuruluşlar Düşman devletlere satıldı.
Arap Milliyetçisi R.T.E. kendisini Davos fatihi zannederken(Davos olayı bir kurgu-senaryodur), buna karşısında, şerefsiz Tayyip, Azerbaycan Türkleri'nin Namus Meselesi olan Karabağ Soykırımı'na karşı kasıtlı bir şekilde duyarsız kalıp Soydaşlarımıza hakaret etmiştir! Büyük tepki ve baskı olmasa, AKP Ermenistan ile sınırların açılmasını sağlayacaktı.
İşsizlik oranları %30’lara tırmanmaktadır.
Atatürkçü Kahramanlarımız, Şanlı Ergenekon Destanımız'ın adı verilen sahte bir suçlamayla tutuklanıp zindanlara atılmıştırlar.
-Kuzey Irak’taki kukla PKK-Barzani devletine savaş ilan etmesi gerekirken, AKP, ABD’nin emriyle Suriye’yi düşman ilan edip bağımsız bütünlüğümüzü kasıtlı olarak tehlikeye atmaktadır. AKP Barzani’yi resmi devlet başkanı olarak tanıdı. AKP ve yandaşları Kuzey Irak’ta PKK’yla işbirliği yaparak zenginleştiler.
-Tek Çözüm, 1960 devriminde olduğu gibi bir Milli Güç Birliğindedir. Bu birliğin başında İşçi Partisi olmalıdır. Kılıçdaroğlu, Bahçeli ve onların etrafındaki CIA ajanlarının, aynen Tayyip ve Feto gibi ABD'nin ajanları olduğu açık bir şekilde ortaya çıkmıştır son dönemde! CHP ve MHP'nin Sorosçu, MİT'çi, Fethullahçı, CIA'ci olmayan Milli Atatürkçü tam bağımsız halk önderleri bir çatı altında birleşip CHP ve MHP üst yönetimini ele geçirip buraları tam bağımsız Atatürkçü'lerle doldurup düzmece olmayan bir CHP-MHP-İP Milli Türk Güçbirliğini kurmaları gerekir!
Önümüzdeki dönemde Türk Milletimizin izlemesi gereken siyasi strateji:
1. Bölücü Anayasa’ya HAYIR, Türk’lük Maddesini Anayasa’dan Çıkartamazsınız!
2. Yurtta Sulh, Cihanda Sulh, Suriye Kardeştir, ABD Kalleştir!
3. NATO'dan çıkmalıyız, Kuzey Irak işgal edilip PKK'nın kökü kazınmalıdır! Türk-Kürt Kardeştir, ABD Kalleştir!
4. FETO'CILAR, TAYYİP, AKP'LİLER, HEPSİ YARGILANACAK, AKP HÜKÜMETİ BEKLENEN EKONOMİK KRİZLE DEVRİLECEK, GÜÇ KAYBEDEN ABD ORTA DOĞU VE TÜRKİYE'DEN DEFOLUP GİDECEK. ASİL TÜRK SOYUMUZ BÜTÜN AVRASYA TÜRKLERİ BİRLEŞTİRİP TÜRK BİRLİĞİNİ KURACAKTIR VE CİHAN HAKİMİYETİNİ YENİDEN KURACAĞIZ, BUGÜN BİZE YAPILAN TECAVÜZLERİN İNTİKAMI ALINACAKTIR, KORKUN BİZDEN!

Osman Pamukoğlu Paşamız Lütfen BİRLEŞELİM, İFTİRA ATMAYALIM

Mesajgönderen TurkmenCopur » 09 Kas 2014, 03:06

Hakikaten Osman Pamukoğlu Paşa'nın bu yaptığını görmek beni derinden üzüyor, Osman Pamukoğlu Paşa'nın bile Doğu Perinçek gibi bir Kahramana böyle yobazca ve bilimden uzak bir şekilde, sahte belge üreten Gladyo merkezlerinin yalanlarını delil göstererek saldırması çok üzücü. Bula bula Doğu Perinçek'i mi buldunuz saldırmak için? Amacınız nedir?

Ben Osman Pamukoğlu'nu aydın birisi olarak bilirdim, büyük saygım vardı ona karşı, ama görüyorumki CIA ABD istihbaratının algı oyunları onu bile derinden etkilemiş, yoksa böyle kritik bir dönemde, bütün MİLLİ GÜÇLERİN birleşmesi gerektiği bir dönemde böyle tuhaf hareketlerde bulunmanın anlamını çözemiyorum, çözebilen varmı??? Amaç nedir, ne yapmak istiyorsunuz? Lütfen yaptığınız hatadan dönün ve birleşin HEPAR ve İşçi Partisi yöneticileri, Ufuk Söylemez'in söylediği gibi gerekirse yeni bir parti kurulsun, burada birlikte mücadele edin! Anlamadığınız birşey varsa gidin Doğu Perinçek'le konuşun tartışın, itham ettiğiniz şeyleri konuşun tartışın ve Doğu Perinçek'in söyledikleri sizin tatmin etmeyecekse istediğiniz gibi davranabilirsiniz! Ama bu şekilde çok yakışıksız oluyor, anlam veremiyorum....


http://www.ulusalkanal.com.tr/…/isci-partisi-osman-pamukogl…

İşçi Partisi: Osman Pamukoğlu'nu mahkeme kararı yalanlıyor

Hak ve Eşitlik Partisi Genel Başkanı Osman Pamukoğlu 01 Kasım 2014 tarihinde partisinin resmi internet sitesinde yayınlanan yazısında İşçi Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek hakkında asılsız iddialarda bulundu. İşçi Partisi Genel Merkezi yaptığı yazılı açıklamada mahkeme kararlarına dayanarak Pamukoğlu'nun iddialarına yanıt verdi.

Yapılan yazılı açıklama şöyle:

Hak ve Eşitlik Partisi Genel Başkanı Osman Pamukoğlu 01 Kasım 2014 tarihinde partisinin resmi internet sitesinde yayınlanan yazısında İşçi Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek hakkında asılsız iddialara yer verdi.

Pamukoğlu yazısında; “1998 yılında PKK’ya silah ve para yardımı yapmakla suçlanıp hakkında dava açılmadı mı? Aynı tarihte Terörle mücadele yasası çerçevesinde 14 ay hapis cezası alıp yatmadı mı?” ifadelerini kullandı. Bu açıklamalar gerçek dışıdır. Ergenekon davası savcılarından sonra Osman Pamukoğlu da, Ankara DGM kararıyla mahkûm edilmiş bir iftirayı on altı yıl sonra yeniden dillendirmiştir. Pamukoğlu’nun iftiraları hakkında en yakın zamanda hukuki işlem başlatılacaktır.

1998 yılında Gladyo’nun emriyle gerçekleştirilen bu tertip konusunda kamuoyunu defalarca bilgilendirdik. Osman Pamukoğlu’nun yalanlarını çürütmek için bir kez daha kamuoyuna tertibin iç yüzünü belgeleriyle sunuyoruz.

“1998 TERTİBİ”NİN İÇ YÜZÜ

1998 yılında Tuncay Güney ve Sami Demirkıran, Gladyo'nun emriyle, sahte mühür yaparak İP Genel Başkanı Doğu Perinçek'e karşı bir tertip düzenliyorlar. İki adet sahte mektup hazırlanıyor. Bu mektuplardan biri, PKK Garzan Eyaleti adına, diğeri PKK'nın yan örgütü ERNK adına yazılmış, imzalanmış ve mühürlenmiş.

Tıpkı Ergenekon davasında olduğu gibi, yine Tuncay Güney kullanılarak Doğu Perinçek 24 Eylül 1998 günü gözaltına alınıyor ve tutuklanıyor.

Yapılan yargılama sonunda, Ankara 1 No'lu DGM, Adli Ekspertiz ve Bilirkişi raporları yanında diğer kanıtlara da dayanarak PKK mektuplarının sahte olduğunu saptıyor ve Doğu Perinçek'in aklanmasına karar veriyor.

Bunun üzerine sahte mektupları Savcılığa getiren PKK itirafçısı Sami Demirkıran hakkında şikâyette bulunuyoruz. Ankara 9. Asliye Ceza Mahkemesi Sami Demirkıran'ı iftira suçundan teşdiden 1 yıl 3 ay hapse mahkûm ediyor ve hüküm kesinleşiyor.

YALANLARINIZIN ARKASINDA MISINIZ?

Osman Pamukoğlu’na soruyoruz.

Bütün belgeler ve bilgiler ortadayken neden bu iftiralara başvuruyorsunuz?

En son Ergenekon Davası sürecinde de mahkeme salonlarında çürüttüğümüz “1998 Tertibi” ile ilgili düzmece iddiaları ısrarla gündeme getirerek neden Gladyo’ya alet oluyorsunuz?

Hala bu yalanlarınızın arkasında mısınız?

ulusalkanal.com.tr
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Re: Osman Pamukoğlu Paşamız Lütfen BİRLEŞELİM, İFTİRA ATMAYA

Mesajgönderen TurkmenCopur » 09 Kas 2014, 03:10

Doğu Perinçek 1990'lı yılların başında aynen bugün olduğu gibi Türk Silahlı Kuvvetlerimizle işbirliği için aynı milli projeyi birlikte yürütmekteydiler. TSK askeri kanat, İşçi Partisi siyasi kanat, birlikte ABD kuklası PKK'yı bitirdiler. Doğu Perinçek'in görevi ve amacı Türkiye'deki Kürtlerin ABD kucağına girmemesi ve aksine Türk-Kürt kardeşliğinin sağlamlaşmasını sağlamaktı. Lütfen ABD istihbaratı CIA'nin Doğu Perinçek üzerine oynadıkları algı oyunu projesinin kölesi olmayın, aklınızı beyninizi kullanın.

YÜCE ATAMIZ ATATÜRK ne demişti: "TÜRK MİLLETİ ZEKİDİR", lütfen zeki olalım, düşmanın algı oyunu projelerinin aleti olmayalım! Bir fotoğraf üzerinden basit, mantıksız ve bilimden uzak mantıktan uzak tespitler yapmayalım. Aradan 20 yıl geçti, hayla gerçekleri göremiyorsunuz, yazıklar olsun! Bakınız Kahraman Şehit Paşamız Eşref Bitlis'in Resim sayfasındaki Talabani ve Barzani ile yanyana fotoğraflarına, burda Kahraman Eşref Bitlis'e kötü birşey söyleyebilecek varmı aranızda?

Eşref Bitlis'in amacı neydi? PKK'yı o dönem zayıflayan ABD'nin elinden kurtarıp terörü yoketmek, Doğu Perinçek'te bunu siyasi tarafıyla gerçekleştirdi. öcalan tutanaklarda Doğu Perinçek'in ona ABD'yle işbirliği yapmayın silah bırakın gibi öğütler verdiğini bizzat kendisi söylüyor! Yine Osman Pamukoğlu gibi PKK'yla mücadele etmiş bir Kahraman olan ve bizzat öcalanı yakalayan timin yöneticilerinden olan ve öcalanı sorgulayan ve onu aciz duruma getiren Hasan Atilla Uğur Paşamız şu anda neden İşçi Partisindedir acaba hiç düşündünüzmü? Tekrarlıyorum, bilimsel, mantıkla ve aklımızı kullanarak tespitler yapalım. Gün birleşme günü, mantıksız iftiraları atmanın zamanı değil, varsa bir şüpheniz bunu tv'de Doğu Perinçek'le birebir tartışın ve halk herşeyi görsün, anlasın, herşey açığa kavuşsun, LÜTFEN BİRLEŞELİM!!!!
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26


Dön 2002-2017: Cumhuriyetimizin 7. İhanet Dönemi

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir