Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

Ortadoğu'da Türk Silahlı Kuvvetleri Abd'yi Mağlup Ediyor!

B.O.P.: Büyük Ortadoğu Projesi
Sahibi: A.B.D.
Başkanı ve Yöneticileri: A.B.D. Derin Devleti(Cermen ırkçılığını savunan İngiltere, Rothschild sülalesi ve ona bağlı olan sülaleler), George Bush, Barrack Obama, vs...
Eş Başkanları: T. Erdoğan, A. Gül, A.B. ülkeleri temsilcileri, A. Öcalan, Barzani, Talabani, Karayılan, Zana vs...
-Soğuk Savaş sürecinde A.B.D. ve İngiltere’nin amacı ta baştan beri tam bağımsızlığı savunan Lenin’in Sovyetler Birliği’ni yıkıp etkisiz hale getirmekti. Bunu aslında Stalin(gizli İngiliz ajanı) döneminde başarmıştı, ama Stalin sonrasında Lenin devrimlerinin kalıntıları birşekilde devam edebilmişti, ta ki Sovyetler Birliği yıkılana kadar.
-Sovyetler Birliği’nin yıkılmasından sonra(yani 1990’ların başından itibaren), Rusya artık A.B.D. için bir tehdit oluşturmuyordu. Rusya artık Çar Rusya’sı döneminde olduğu gibi A.B.D-İngiltere tarafından belirli bir oranda kontrol edilebilir hale getirilmişti.
-Günümüzde, Putin dönemindeki Rusya, her ne kadar önemli derecede A.B.D.’den bağımsız ve milli politikalar üretmeye çalışsa bile, eğer B.O.P. Rusya’nın milli çıkarlarına katkı sağlayacak bir duruma getirilirse, Rusya rahatlıkla B.O.P.’ne destek verecektir. Yani Rusya gerektiğinde daima A.B.D. ile işbirliği yapabilecek bir kişiliğe sahiptir. Aynı durum, Çin içinde geçerlidir. Bunun kanıtı da Libya işgalinde, Rusya ve Çin’in bu işgale karşı çıkmamalarıdır.
-Büyük Ortadoğu Projesi’nin amacı Orta-Doğu ve Orta-Asya bölgelerinde A.B.D.’nin ekonomik çıkarlarını alt-üst eden güçleri yoketmektir. Şimdi, Soğuk Savaş sona erdikten sonra, A.B.D.’nin Ortadoğu’daki gücünü tehdit eden en büyük güç kimdir? Rusya değildir, Çin değildir, ama Türk Silahlı Kuvvetleri(Atatürk Türkiye’sini savunan hakim güç)’dir. Ergenekon Projesi’nin amacı da zaten Amerika’yı Ortadoğu’dan ihraç etme gücüne sahip olan Türk Silahlı Kuvvetleri’ni itibarsızlaştırarak etkisiz hale getirmektir.
-Yani B.O.P.’nin asıl amacı Atatürk Türkiye’sinin tam bağımsızlığını tamamı ile ortadan kaldırmaktır(Sovyet Rusya’sını ortadan kaldırdıkları gibi). Eğer Türkiye yokolursa, bundan Amerika’da, Rusya’da, Çin’de faydalı çıkabilecektir.
-Olası bir III. Dünya Savaşında, eğer Türkiye bölünürse(ALLAH Korusun), aynen I. Dünya Savaşında olduğu gibi Türkiye emperyalist devletler tarafından paylaşılacaktır. Mesela, Türkiye’nin Doğu’su Büyük İsrail’in kurulması için kullanılacaktır, ve Kuzey’ide(Karadeniz Bölgesinden Ermenistan’a kadar uzanan bölge) Rusya’ya verilebilecektir.
-Suriye olayının perde arkasında da bu amaç yatmaktadır. Burada asıl hedef Suriye değildir, Suriye bu olayda bir figürandır. Asıl hedef Türkiye’nin bölünmesidir. Bölünme Anayasası(Atatürk’ün Temel Anayasa Maddelerini yıkarak Türk Milletini ve Türkiye’yi bölme projesi) konusunda, AKP, Tesevci’ler, Fethullahçı’lar ve PKK’lılar sizce neden bu kadar acele etmektedirler?
-Bugün A.B.D. ve NATO’nun arkasında olduğunu zannederek dayılanan BOP Eşbaşkanı T. Erdoğan’ın, Suriye’ye karşı savaş ilan ettiği anda, A.B.D.-Rusya-Çin İttifakı, Türkiye’ye karşı oluşturulacaktır. Ve Billeşmiş Milletler aracılığı ile Türkiye’yi işgal etme kararı alacaklardır.
-B.O.P.’un yokolmasını sağlayacak çözümler:
*Zindanlar’da tutsak edilen TSK’nın Kahramanları serbest bırakılıp, TSK’nın tekrardan AKP dönemi öncesindeki kuvvete sahip olmasını sağlamalıyız.
*Bunu başarabilmek için bir Milli Hükümet’e ihtiyacımız var. Yani AKP’den kurtulmalıyız.
*Milli Hükümet’e sahip olduktan sonra, önce Türk Silahlı Kuvvetlerini baştan aşağa yeniden yapılandırmalıyız ve sonrasında kanımızı emen A.B.D.’ye rest çekip, NATO’dan çıkmalıyız.
*NATO’dan çıktıktan sonra, Kuzey Irak ve Ermenistan’ı, tamamı ile yasal haklarımıza dayanaraktan işgal etmeliyiz.
*İşte bu kadar, bütün bunlar yapılsın, Ortadoğu’da ne BOP kalır nede ABD kalır ve sonuçta Müslümanlar’a karşı yapılan soykırımların sonu gelmiş olur!!!

Ortadoğu'da Türk Silahlı Kuvvetleri Abd'yi Mağlup Ediyor!

Mesajgönderen TurkmenCopur » 20 Eki 2014, 06:12

TC Ömer Gün
October 10 at 3:58am


Irak ve Suriye'deki Türkmenlere katliam yapıldığında kimsenin(Tayyip, Bahçeli, Kılıçdaroğlu) tezkere filan çıkartmak için heveslendiği veya sıraya girdiği yokken, Suriye'deki Kürtler katledilince(Kürtler kardeşlerimiz) tezkere çıkıyor birden bire, burdaki mantık nedir, anlamak gerekiyor! Buradaki mantık ABD istihbaratı CIA'nin Türk'leri Orta Doğu bölgesinden yok etme projesinin uygulanmasıdır. Tamam Kürtleri de koruyalım Türkmenleri'de, ABD ve onun kudurmuş köpeklerinin katlettiği ve tehdit ettiği herkezi koruyalım insanlık adına, ama Kürtlere önceliğin tanındığı bir dönemde hangi mantıkla bir grup provokatör IŞİD'i protesto edelim derken ASİL ATAMIZIN Heykelini yıkmaya cüret edebiliyor, hangi mantıkla Kürtleri katleden ABD olmasına rağmen ASİL TÜRK BAYRAĞIMIZI yakabiliyor bu seçilmiş ve Kürt halkını temsil etmeyen ajan provokatör grup???

IŞİD'i ABD'nin emriyle yaratan ve halen besleyen ve destekleyen Tayyip Erdoğan(Türkiye'nin bölünmesi amacıyla) şerefsizidir, Norveç'te Kurtuluş Savaşında başdüşmanımız olan İngiltere'nin hakemliğinde silah bırakmayan PKK ile madde madde anlaşma imzalayan Tayyip, yıllardır Collin Powelle birlikte imzaladığı ihanet anlaşmasının(Türkiye'nin bölünmesi amacını taşıyan) gerekenlerini yapan Abdullah Gül haini. Ama herşeye rağmen, devletin en önemli kademelerindeki ihanetlere rağmen, TSK her ne olursa olsun bütün bu kışkırtmalara ve BOP eşbaşkanı Tayyibin Esad'a savaş ilan etme çabalarına rağmen, dik duruyor ve bağımsız bütünlüğümüzü ABD kuklası olan AKP ve PKK ittifakına karşı koruyor. Aşağılık pkk'lılar karşılarında kendilerinden beterini görünce TÜRK ASKERİNDEN yardım istiyorlar, ondan sonra da gelip TÜRK BAYRAĞINI yakıyorlar, nankör köpekler! Yakacaksanız, adamsanız ABD bayrağını yakın.

Saddam kimin köpeğiydi? Saddam'a kimyasal silahı Kürtlere karşı kullan emrini veren ABD değilmiydi(sonra mağdur olan Kürtleri bölgede mecburi olarak kullanmak amacıyla)? ABD bayrağını yaksana? Yakamazsın, çünkü bu zihniyet köle zihniyeti, adaletli Türk'ten nefret edeceksin ondan sonra da adaletsiz ABD'nin kölesi olacaksın gururla, burada bir mantık yok! Bu yüzden Kürt kardeşlerimizin bütün bu olaylardan sonra akıllanıp, namusunu şerefini, onurunu geleceğini düşünüyorlarsa TSK'nın destekçisi olsunlar ABD planlarına karşı!! 80'li yıllarda bilinçli olarak yine ABD kuklası olan Kenan Evren döneminde Kürtlere karşı bir baskı oluşturulduysa o dönemler sağcı ve solcu Türklere de aynı baskı vardı. Bu baskıyı oluşturan unsur ABD Gladyosunun eşbaşkanı Kenan Evren'di. Yani, Türk Devleti tüm tarihi boyunca asla ve asla Kürt düşmanlığı yapmadı, yapmazda! Kürtler zaten ayrı bir millet değil, Kürtler Hunların bir boyu, dolayısı ile aynı soydanız. Yani, bırakın artık Türkiye Cumhuriyetine karşı düşmanlığı, düşman ABD'dir görün artık! ABD köpeklerini son kullanma tarihi geçtikten sonra sürekli çöpe atıyor(tarih bunu gösteriyor), şu anda pkk'nın acziyeti de bunu göstermektedir! Kıravatlı ve silahlı hain pkk'lılar, ABD'ye karşı savaşın adamsanız, ama gerçekten adamsanız!!!

Ben inanıyorum ki Türk Askeri ABD'nin bizi bölme planlarını mağlup edecektir, Kuzey Suriye ve Kuzey Irak'ta tampon bölge kurulacaktır bundan eminim, ikinci İsrail'in kurulmasına izin verilmeyecek, Türkmen soydaşlarımız ve tüm ezilen insanların namusunu şerefini can güvenliğini yine TSK koruyacaktır!!! ABD Ortadoğu'dan defolacak, zaten savaşacak askerleri yok, ekonomisi batıyor... Yani, sonuç olarak tampon bölge Suriye devletiyle işbirliği yapılarak kurulacak, pkk ve ışid teröristleri yerle bir edilecek ve Orta Doğu'da ABD zülmü bitecek!!!
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Dön Büyük Ortadoğu Projesi (BOP)

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir