Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

Türk Futbolunda CIA, Gladyo ve Fethullahçı Fatih Terim İhane

Bu 10 senelik süre içinde, AKP Hükümeti'nin yaptığı başarılı "Amerikan Uşaklığı" görevi sayesinde Amerika Irak'ı işgal etmiştir. Sonrasında 1,5 milyon Müslüman'a, Amerika ve AKP tarafından Soykırıma tabi tutulmuştur.
Genelkurmay Başkanları yeniden Amerika'nın hizmetine girdiler(örneğin Hilmi Özkök).
Hilmi Özkök döneminde Şanlı Türk Askerimiz'e çuval giydirilmiştir. Sonrasında Kahramanımız Aziz Ergen Paşa çuval rezaletinin intikamını almıştır, ancak yine AKP döneminde emekli yapılmıştır. Sonrasında R.T.E.'ye "ABD'ye nota verecekmisiniz" diye sorulunca, cevabı "Ne veriyoruz müzik notası mı bu" olurken, Suriye konusunda tam tersi açıklamaları neden yaptığı açık bir şekilde ortadadır.
AKP, PKK teröristlerini ödüllendirdi, Türkiye’de kahraman gibi(Habur İhaneti) karşılanmalarına izin verildi. Oslo’da Tayyip ve Öcalan, İngiltere’nin emriyle ihanet anlaşmasına seve seve imza attılar! Tayyip Yahudilerden üstün hizmet madalyası almıştır ve asla geri iade etmemiştir!
Hizbullahçı teröristler, anlamsız bir şekilde beraat ettirilip ödüllendirildiler.
Silivri'deki Kahramanlarımız en kötü şartlarda yaşarlarken, İmralı'daki terörist bozuntusu Öcalan'ın en lüks hücrelerde yaşatılmasına izin verildi ve buradan bu şerefsize PKK'yı yönetebilme yetkisi verildi. AKP yetkilileri, ABD emriyle, Öcalan ile defalarca işbirliği yaptılar.
ABD-Erdoğan-Mehmet Ali Talat İşbirlği sonucunda KKTC'nin Tam Bağımsızlığını yok edebilmek için önemli anlaşmalar yapıldı. Yunanistan resmen adalarımızı işgal etmiştir.
Erdoğan ve Yandaşları yaptıkları yolsuzluklar sonrasında aşırı derecede zenginleştiler.
Tüm değerli Topraklar ve Milli Kuruluşlar Düşman devletlere satıldı.
Arap Milliyetçisi R.T.E. kendisini Davos fatihi zannederken(Davos olayı bir kurgu-senaryodur), buna karşısında, şerefsiz Tayyip, Azerbaycan Türkleri'nin Namus Meselesi olan Karabağ Soykırımı'na karşı kasıtlı bir şekilde duyarsız kalıp Soydaşlarımıza hakaret etmiştir! Büyük tepki ve baskı olmasa, AKP Ermenistan ile sınırların açılmasını sağlayacaktı.
İşsizlik oranları %30’lara tırmanmaktadır.
Atatürkçü Kahramanlarımız, Şanlı Ergenekon Destanımız'ın adı verilen sahte bir suçlamayla tutuklanıp zindanlara atılmıştırlar.
-Kuzey Irak’taki kukla PKK-Barzani devletine savaş ilan etmesi gerekirken, AKP, ABD’nin emriyle Suriye’yi düşman ilan edip bağımsız bütünlüğümüzü kasıtlı olarak tehlikeye atmaktadır. AKP Barzani’yi resmi devlet başkanı olarak tanıdı. AKP ve yandaşları Kuzey Irak’ta PKK’yla işbirliği yaparak zenginleştiler.
-Tek Çözüm, 1960 devriminde olduğu gibi bir Milli Güç Birliğindedir. Bu birliğin başında İşçi Partisi olmalıdır. Kılıçdaroğlu, Bahçeli ve onların etrafındaki CIA ajanlarının, aynen Tayyip ve Feto gibi ABD'nin ajanları olduğu açık bir şekilde ortaya çıkmıştır son dönemde! CHP ve MHP'nin Sorosçu, MİT'çi, Fethullahçı, CIA'ci olmayan Milli Atatürkçü tam bağımsız halk önderleri bir çatı altında birleşip CHP ve MHP üst yönetimini ele geçirip buraları tam bağımsız Atatürkçü'lerle doldurup düzmece olmayan bir CHP-MHP-İP Milli Türk Güçbirliğini kurmaları gerekir!
Önümüzdeki dönemde Türk Milletimizin izlemesi gereken siyasi strateji:
1. Bölücü Anayasa’ya HAYIR, Türk’lük Maddesini Anayasa’dan Çıkartamazsınız!
2. Yurtta Sulh, Cihanda Sulh, Suriye Kardeştir, ABD Kalleştir!
3. NATO'dan çıkmalıyız, Kuzey Irak işgal edilip PKK'nın kökü kazınmalıdır! Türk-Kürt Kardeştir, ABD Kalleştir!
4. FETO'CILAR, TAYYİP, AKP'LİLER, HEPSİ YARGILANACAK, AKP HÜKÜMETİ BEKLENEN EKONOMİK KRİZLE DEVRİLECEK, GÜÇ KAYBEDEN ABD ORTA DOĞU VE TÜRKİYE'DEN DEFOLUP GİDECEK. ASİL TÜRK SOYUMUZ BÜTÜN AVRASYA TÜRKLERİ BİRLEŞTİRİP TÜRK BİRLİĞİNİ KURACAKTIR VE CİHAN HAKİMİYETİNİ YENİDEN KURACAĞIZ, BUGÜN BİZE YAPILAN TECAVÜZLERİN İNTİKAMI ALINACAKTIR, KORKUN BİZDEN!

Türk Futbolunda CIA, Gladyo ve Fethullahçı Fatih Terim İhane

Mesajgönderen TurkmenCopur » 10 Eyl 2014, 01:15

Türk Futbolunda CIA, Gladyo ve Fethullahçı Fatih Terim İhaneti

Hasan Saş bugünkü(10-09-2014) İzlanda maçından önce Onur isimli kalecinin yan toplara çıkamadığını ve bunun birçok örneği olduğunu söylemişti.

İlk gol nasıl yenildi, Terimin bundan haberi varmı? Olmaz olurmu? Tabiki de haberi var! Volkan şu anda Milli Takım'ın en iyi kalecisiyken kadroya çağrılmamasının anlamı nedir? Milli bir ihanet içinde midir Terim Melo'yu Volkan'dan üstün gören bir tavır sergileyerekten?

En azından niye Bjk'lı Tolga oynamıyor, şampiyonlar ligi ön elemelerinde baya iyi oynamıştı? Defans'ta Ömer Toprak dışında stoper yokken neden formda olan Bekir aday kadroya çağrılmaz?

Formasyon'da hayallere kapılmanın anlamı nedir? Günümüz futbolunda hangi takım 3 defansla(2 stoper ve 1 ön libero) oynuyor, ve sanki stoper yokmuş gibi neden Mehmet Topal stoper oynatılıyor? Barcelona bile 1 tane forvetle oynarken, bu saçma sapan bilimden uzak 3'lü defans sisteminin anlamı nedir?

Onur, Selçuk, Burak ve Olcan'ın Milli Takım'da ne işi var? Bunların alternatifleri kesinlikle var, yok diyenin beyninde sorun olması gerekiyor sanırım?

Burak'ta ısrar etmek demek Milli Takım'ın Gs'ın altyapısı olarak kullanılması demektir! Buda Fatih Terim'e Milli Takım'ı sabote etmek için görev verildiğini gösteriyor, ama bu görevi kim veriyor, CIA ve Fethullahçı AKP'li Gladyo'mu acaba? Fethullahçı Fatih Terim dışında Milli Takım'ı yönetecek teknik direktör yokmudur? Fethullahçı olmayan Ersun Yanal neden Fethullahçı Hakan Şükür'ün çabalarıyla anlamsız sebeplerle Milli Takım'dan uzaklaştırıldı?

Türk Futbolunda neden 5 kişilik yabancı sınırı vardır? Hani yabancı sınırı, yerli oyuncuların kalitesini korumak içindi? Ozaman neden Milli Takım bu kadar berbat durumda? Türk Futbolunda yabancı sınırının olmasının tek sebebi CIA'nin Türk takımlarının Şampiyonlar liginde başarılı olmasını engelleme arzusundandır! Yani yine kaybeden Türk Milleti'dir bu durumda! Son birkaç senedir Aziz Yıldırım neden hapise atıldı, Fenerbahçe'ye neden kumpas yapıldı? Son 2 senedir ve bu sezonda Fenerbahçe neden Şampiyonlar liginden ihraç edildi? Türk yandaş medyasında neden yıllardır Fatih Terim'e peygamber gibi tapılmaktadır, acaba Fethullahçı olmasından dolayı mı? Bütün bu sorularla neleri anlatmak istediğimi hepiniz anlamışınızdır umarım.

Basketbolda Fenerbahçe'ye küfür eden Ergin Ataman(kadro seçiminde büyük bariz hatalar yapan Ergin Ataman) nasıl Milli Takımın antrenörü yapılır 2014 dünya kupasında?
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Dön 2002-2017: Cumhuriyetimizin 7. İhanet Dönemi

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir