Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

İsrail'in Türkiye Üslerini Kullanmasını Erdoğan İmzaladı!!

Bu 10 senelik süre içinde, AKP Hükümeti'nin yaptığı başarılı "Amerikan Uşaklığı" görevi sayesinde Amerika Irak'ı işgal etmiştir. Sonrasında 1,5 milyon Müslüman'a, Amerika ve AKP tarafından Soykırıma tabi tutulmuştur.
Genelkurmay Başkanları yeniden Amerika'nın hizmetine girdiler(örneğin Hilmi Özkök).
Hilmi Özkök döneminde Şanlı Türk Askerimiz'e çuval giydirilmiştir. Sonrasında Kahramanımız Aziz Ergen Paşa çuval rezaletinin intikamını almıştır, ancak yine AKP döneminde emekli yapılmıştır. Sonrasında R.T.E.'ye "ABD'ye nota verecekmisiniz" diye sorulunca, cevabı "Ne veriyoruz müzik notası mı bu" olurken, Suriye konusunda tam tersi açıklamaları neden yaptığı açık bir şekilde ortadadır.
AKP, PKK teröristlerini ödüllendirdi, Türkiye’de kahraman gibi(Habur İhaneti) karşılanmalarına izin verildi. Oslo’da Tayyip ve Öcalan, İngiltere’nin emriyle ihanet anlaşmasına seve seve imza attılar! Tayyip Yahudilerden üstün hizmet madalyası almıştır ve asla geri iade etmemiştir!
Hizbullahçı teröristler, anlamsız bir şekilde beraat ettirilip ödüllendirildiler.
Silivri'deki Kahramanlarımız en kötü şartlarda yaşarlarken, İmralı'daki terörist bozuntusu Öcalan'ın en lüks hücrelerde yaşatılmasına izin verildi ve buradan bu şerefsize PKK'yı yönetebilme yetkisi verildi. AKP yetkilileri, ABD emriyle, Öcalan ile defalarca işbirliği yaptılar.
ABD-Erdoğan-Mehmet Ali Talat İşbirlği sonucunda KKTC'nin Tam Bağımsızlığını yok edebilmek için önemli anlaşmalar yapıldı. Yunanistan resmen adalarımızı işgal etmiştir.
Erdoğan ve Yandaşları yaptıkları yolsuzluklar sonrasında aşırı derecede zenginleştiler.
Tüm değerli Topraklar ve Milli Kuruluşlar Düşman devletlere satıldı.
Arap Milliyetçisi R.T.E. kendisini Davos fatihi zannederken(Davos olayı bir kurgu-senaryodur), buna karşısında, şerefsiz Tayyip, Azerbaycan Türkleri'nin Namus Meselesi olan Karabağ Soykırımı'na karşı kasıtlı bir şekilde duyarsız kalıp Soydaşlarımıza hakaret etmiştir! Büyük tepki ve baskı olmasa, AKP Ermenistan ile sınırların açılmasını sağlayacaktı.
İşsizlik oranları %30’lara tırmanmaktadır.
Atatürkçü Kahramanlarımız, Şanlı Ergenekon Destanımız'ın adı verilen sahte bir suçlamayla tutuklanıp zindanlara atılmıştırlar.
-Kuzey Irak’taki kukla PKK-Barzani devletine savaş ilan etmesi gerekirken, AKP, ABD’nin emriyle Suriye’yi düşman ilan edip bağımsız bütünlüğümüzü kasıtlı olarak tehlikeye atmaktadır. AKP Barzani’yi resmi devlet başkanı olarak tanıdı. AKP ve yandaşları Kuzey Irak’ta PKK’yla işbirliği yaparak zenginleştiler.
-Tek Çözüm, 1960 devriminde olduğu gibi bir Milli Güç Birliğindedir. Bu birliğin başında İşçi Partisi olmalıdır. Kılıçdaroğlu, Bahçeli ve onların etrafındaki CIA ajanlarının, aynen Tayyip ve Feto gibi ABD'nin ajanları olduğu açık bir şekilde ortaya çıkmıştır son dönemde! CHP ve MHP'nin Sorosçu, MİT'çi, Fethullahçı, CIA'ci olmayan Milli Atatürkçü tam bağımsız halk önderleri bir çatı altında birleşip CHP ve MHP üst yönetimini ele geçirip buraları tam bağımsız Atatürkçü'lerle doldurup düzmece olmayan bir CHP-MHP-İP Milli Türk Güçbirliğini kurmaları gerekir!
Önümüzdeki dönemde Türk Milletimizin izlemesi gereken siyasi strateji:
1. Bölücü Anayasa’ya HAYIR, Türk’lük Maddesini Anayasa’dan Çıkartamazsınız!
2. Yurtta Sulh, Cihanda Sulh, Suriye Kardeştir, ABD Kalleştir!
3. NATO'dan çıkmalıyız, Kuzey Irak işgal edilip PKK'nın kökü kazınmalıdır! Türk-Kürt Kardeştir, ABD Kalleştir!
4. FETO'CILAR, TAYYİP, AKP'LİLER, HEPSİ YARGILANACAK, AKP HÜKÜMETİ BEKLENEN EKONOMİK KRİZLE DEVRİLECEK, GÜÇ KAYBEDEN ABD ORTA DOĞU VE TÜRKİYE'DEN DEFOLUP GİDECEK. ASİL TÜRK SOYUMUZ BÜTÜN AVRASYA TÜRKLERİ BİRLEŞTİRİP TÜRK BİRLİĞİNİ KURACAKTIR VE CİHAN HAKİMİYETİNİ YENİDEN KURACAĞIZ, BUGÜN BİZE YAPILAN TECAVÜZLERİN İNTİKAMI ALINACAKTIR, KORKUN BİZDEN!

İsrail'in Türkiye Üslerini Kullanmasını Erdoğan İmzaladı!!

Mesajgönderen TurkmenCopur » 06 Haz 2011, 00:57

Son birkaç ayda, İran'a saldırıya zemin hazırlayan pek çok önemli gelişme oldu. NATO üyesi olmamasına karşın, İsrail örgütle askeri bir anlaşma yaptı. Kasım 2004'te Brüksel'de varılan anlaşmayla İsrail ilk kez NATO'yla askeri tatbikatlara dahil edilmiş oldu. Böylelikle olası bir saldırıda İsrail de NATO korumasına alınabilecek. Ocak 2005'te Erdoğan İsrail'e gitti ve iki ülke arasında ilk kez 'istihbarat telefon hattı' kuruldu.

ABD-İsrail-Türkiye işbirliğinde, NATO koruması altında saldırı için Türk üsleri kullanılabilir. Alınan kararlara bakarak BM Güvenlik Konseyi'nin çoktan planlara başladığını bile söyleyebiliriz.

Lübnan Başbakanı Refik Hariri'nin öldürülmesi de ilginç bir zamanlamaydı, çünkü böylece suç Suriye'ye atıldı ve Lübnan'dan Suriye askerlerinin çekilmesi sağlanmış oldu.

İsrail'in Türkiye Üslerini Kullanma Anlaşmasını Erdoğan İmzaladı

"Başbakan Erdoğan 2005 Mayıs'ında yaptığı İsrail gezisi sırasında 6 saat ortadan kayboldu. Erdoğan, İsrail sonrası uğradığı Filistin randevusuna gecikince İsrail'de; ABD'deki Yahudi lobisinin iki önemli ismi ile gizli bir görüşme yaptığı basında yer aldı. Bu politik bir perdelemeydi."!

"Nitekim Erdoğan'ın ziyaretinden sonra zamanın Milli Güvenlik Kurulu Genel Sekreteri Yiğit Alpoğan, İsrail Milli Güvenlik Kurulu Genel Sekreteri Giora Eilant'ın davetlisi olarak İsrail'e gitti. Bu ziyaret, Türk basınında "istihbarat paylaşımı için Tel Aviv yolcusu" başlığı ile yer aldı.

Washington Enstitüsü Yakındoğu Uzmanı Alan Makovsky, 23 Şubat 1996'da Tel Aviv'de Genel Kurmay 2. Başkanı Orgeneral Çevik Bir ile İsrail Milli Savunma Bakanı David Ivry arasında imzalanan "Türkiye Cumhuriyeti Genelkurmay Başkanlığı ile İsrail Milli Savunma Bakanlığı arasındaki gizli işbirliği antlaşmasının İsrail'e çok daha fazla avantaj sağladığını açıklamıştır."

Makovsky, Türk hava sahasından uçaklar, için eğitim alanı temin eden İsrail için antlaşmanın çok önemli bir adım olduğunu belirtmiştir. Daha fazla avantaj sağladığı ifadesinden kastı ise Türkiye'deki üslerin kullanılmasıdır. Zaten yaygın bilgilerde, İsrail uçaklarının Türkiye'nin doğudaki üslerden yararlandığı doğrultusundaydı.

Kaynakça
Kitap: Açılım Kıskacı
Yazar: Erol Bilbilik
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Dön 2002-2017: Cumhuriyetimizin 7. İhanet Dönemi

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir