Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

Hass...tir

Burada Tayyip Erdoğan'ın Yolsuzlukları, Hainliği(ABD Uşaklığı) ve AKP Ekonomisinin İşleyiş Sistemi(Mafya-Gladyo-Tarikat Sistemi) hakkında önemli başlıklar bulabilirsiniz.

Hass...tir

Mesajgönderen TurkmenCopur » 18 May 2011, 21:33

Hass...tir

Anayasa Mahkemesi tarafından kapatılan DTP'nin eski vekil ve belediye başkanları Tayyip, Hükümet ve Devlet'e dümdüz gidiyorlardı. Küfür üzerine küfür, hakaret üzerine hakaret, aşağılama üzerine aşağılamaya doymuyorlardı.
Van milletvekili Özdal Uçar, Erdoğan için "kalın kafalı" tabirini kullanıyordu. Herkes Kasımpaşalı Tayyip'e dönüyor, kabadayılık ruhunda varmış ya ne cevap verecek diye!..

Tayyip'in başı önünde, yanıtı sessiz oluyordu:

"Hamdolsun."

DTP Şırnak Milletvekili Hasip Kaplan, Tayyip'e "kafayı yemiş" diyor, ancak Kasımpaşalı Tayyip'ten gık çıkmıyor, göbeğini kaşıyor,
"Yarabbi şükür bu vartayı da ucuz atlattık" diye iç geçiriyordu.
İşçiyi, memuru, çiftçiyi, esnafı fırçalayan, şehit analarına bas bas bağıran, muhalefet ve yazarlar en ufak bir söz söyleyince hemen mehkemelere koşup tazminat davaları açan, olmadı onları Ergenekon operasyonları ile cezaevlerine dolduran Tayyip; DTP'lilere ne ağzını açıp bir tek laf edebiliyor ne de bir dava açabiliyordu. Güçlü karşısında boyun eğme, güçsüzün önünde efelenme fıtratı ta-şıyan Tayyip'in bu suskunluğu normal karşılanmalıydı.
Tayyip'in güçlüler karşısında suskunluğu, sadece bu kadar mı?
Olur mu?

Tamamını yazsam herhalde Tayyip'in ürkeklik destanı olurdu!
Aralık 2009'un bombasını DTP'li Diyarbakır Belediye Başkanı Osman Baydemir patlatıyor, Tayyip'i, Hükümeti ve Devleti küfür bombardımanına tutuyordu.

Baydemir'in neler söylediğini bir daha hatırlayalım:

"Meşe ağacının hangi dalı nerenize battı Sayın Hükümet."

Bu denli açık, bu denli net bir şekilde küfür eden Baydemir'in bu hakaretleri karşısında ne kabadayı ruhlu (!) Tayyip'den ne de Hükümet'ten ses gelmiyor, çıtları çıkmıyor, içlerini geçirerek şöyle mırıldanıyorlardı:

"Hayırlara vesile olur inşallah!"

Atatürk'ün sözlerini yazan kartonlar gösterdiler diye Meclis Başkanı'nı azarlayan, kendini eleştiren Milletvekillerinin eleştirilerine katlanamayıp yine Meclis Başkanı'nı "Sen mi susturursun yoksa ben mi susturayım" şeklinde paylayan Tayyip, Baydemir'in "meşe ağacının hangi dalı nerenize battı" şeklindeki sözleri karşısında dut yemiş bülbüle dönüyordu.

Meclis'te ve fırsat bulduğu her ortamda Tayyip'in gönüllü avukatlığını yapan, Tayyip'in soğuk aldığını kastederek "üşütmüş" diyen Milletvekilinin üzerine yürüyen ve Meclis'i birbirine katan Nimet de bu hakaretleri başı önünde sineye çekiyordu.

Baydemir, döktürmeye devam ediyordu:

"Devlet'i ve Hükümet'i yönetenlere sesleniyorum. Bizi güvercin ve şahin olarak ayırmayın. Böyle söyleyenlere "hass..tir" diyoruz... hass..ktir."

Villa Tayyip ve ekibinden bu sözlere de cevap gelmiyor, hepsi tam siper araziye uyuyordu.

Hey orada kimse var mı?

Kaynakça
Kitap: Takunyalı Führer
Yazar: Ergün Poyraz
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Dön Tayyip Erdoğan'ın Yolsuzlukları, Hainliği(ABD Uşaklığı) ve AKP Ekonomisinin İşleyiş Sistemi(Mafya-Gladyo-Tarikat Sistemi)

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

cron