Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

Tayyip ile Emine'nin Gözyaşları

Burada Tayyip Erdoğan'ın Yolsuzlukları, Hainliği(ABD Uşaklığı) ve AKP Ekonomisinin İşleyiş Sistemi(Mafya-Gladyo-Tarikat Sistemi) hakkında önemli başlıklar bulabilirsiniz.

Tayyip ile Emine'nin Gözyaşları

Mesajgönderen TurkmenCopur » 18 May 2011, 01:16

Tayyip ile Emine'nin gözyaşları

Apo'ya övgüler düzen, ülkemizin Güneydoğusunu "Kürdistan" olarak gösteren haritalar önünde şov yapan ve sonra da yuhalanan Ahmet Kaya'yı anma kapsamında sanatçıları davet ettiği kahvaltıda Tayyip ile Emine'nin gözyaşları döktüğü, türkücü Yavuz Bingöl tarafından açıklanıyordu.

Bingöl, 5 Mart 2010 tarihinde katıldığı bir televizyon programında, düzenlenen toplantıda Tayyip'in Ahmet Kaya'ya yapılanlardan bahsettiğini, kendisi ve eşinin o görüntüleri seyrederken nasıl ağladıklarını anlattığını söylüyor ve ekliyordu:

"Ahmet Kaya'ya o utanç verici hareketlerin yapıldığı gece orada olanlar ve hatta katılanlar da vardı o kahvaltıda... "

Oysa aynı Tayyip, kendi hatalı uygulamaları yüzünden sellere kapılıp giden onlarca insan için bir damla gözyaşı dökmüyor, "dere intikamını alıyor" diyerek insanların yıkımına, hayatlarını kaybetmelerine sebep olduğu yetmiyormuş gibi bir de onların açılarıyla alay edebiliyordu. Depremlerde hayatlarını kaybeden insanların acıları karşısında standart bir iki cümle dışında hiçbir girişimde bulunmuyor, PKK'lılar için çeşme olan göz pınarları zulme uğrayan garipler için adeta çöle dönüyordu.

Kaynakça
Kitap: Takunyalı Führer
Yazar: Ergün Poyraz
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Dön Tayyip Erdoğan'ın Yolsuzlukları, Hainliği(ABD Uşaklığı) ve AKP Ekonomisinin İşleyiş Sistemi(Mafya-Gladyo-Tarikat Sistemi)

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir