Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

İran Cumhurbaşkanı Ahmedinejad Yahudi Asıllı Çıktı

Birinci Dünya Savaşının galibi İngiltere'dir. İngiliz devletini yöneten unsur kraliyet hanedanlığıdır. Bilindiği gibi İngilizler, Almanlar, Hollandalılar ve Fransızlar gibi Cermen milletinin bir mensubudurlar.
Birinci Dünya Savaşından sonra Dünyayı yöneten unsurun Birinci Dünya Savaşının galibi ve baş aktörü olan ülkenin olduğunu anlamamız gerekir.
İşte bu İngiltere devleti, kendisinin bir uzantısı olan Amerikan devleti ve Almanya devletindeki bazı aile şirketlerini, şeytani tarikatları ve hükümet nezdindeki önemli kişileri kullanarak(ve ayrıca onları büyütüp, ünlü yapıp, sahneye çıkartıp ve sonrasındada besleyip), Devlet+Mafya-Tarikat-Gladyo sistemini İkinci Dünya Savaşı öncesinde ve sırasında kurmaya çalışmak istemiştir ve başarılı olmuştur.
Nasıl başarılı olmuştur ve bu Devlet+Mafya-Tarikat-Gladyo sisteminin içinde kimler var?
Devlet: İngiltere-Amerika.
Devleti Yöneten Hanedan(İngiliz/Cermen Milletine Hizmet Ediyor): Windsor(İngiliz Cermen Kökenli) ve Rothschild(Hazar Türk Kökenli) sülalelerinin karışımı
Mafya: Rockefeller-Rothschild-JP Morgan gibi sülale şirketleri
Tarikat: İlluminati, Mason, Bilderberg gibi şeytani tarikatlar
Gladyo: İngilizlerin kontrolünde olan Faşist İktidarlar: İngiliz Ajanı Kukla Hitler ve Kukla Nazi Devleti/Hükümeti, ve İngiliz Ajanı Kukla Stalin ve Lenin'in Sovyetler Birliği'nin Yıkımını Amaçlayan Yeni Sovyet Devleti/Hükümeti.
Bu konu hakkında ayrıntılı bilgileri bu forumdaki başlıklarda bulabilirsiniz.

İran Cumhurbaşkanı Ahmedinejad Yahudi Asıllı Çıktı

Mesajgönderen TurkmenCopur » 06 Nis 2011, 15:00

İran Cumhurbaşkanı Ahmedinejad ve İslami İtilaf Partisi Lideri Habibullah Askeravladi Yahudi Asıllı Çıktı!

Önce haberi okuyalım…

Şii Uzmanlar Meclisi ve aynı zamanda Anayasayı Koruma Konseyi üyesi olan “O, Allah tarafından gönderildi” diyebilecek kadar Ahmedinejad’a yakın duran Abdülkasım Hazali’nin oğlu Dr.Mehdi Hazali, son bombayı patlattı:

“Ahmedinejad, Musevi’dir. Onun ailesi ve kökleri araştırılmalıdır. Museviler, güç, para ve mollacığı bir araya getirerek, İran’ı ele geçirdiler”

Dr. Hazali, iddialarına ayrıca “İslami İtilaf Partisi Lideri Habibullah Askeravladi’nin de Musevi olduğunu ve sonradan Müslüman soyadı aldığını” ekledi.

Dr. Hazali, kendi sitesinde yayınladığı yazısında, “Musevilerin, kendi amaçlarına ulaşmak için, nesiller boyunca başka din ve mezhepleri kabul etmiş gibi göründüklerini” de kaydetti.

İran’da yaklaşık 25-30 bin Musevi yaşıyor. Nüfusları az olmasına rağmen, her mecliste sandalyeleri hazır. Şii yönetiminin İsrail karşıtı söylemlerine rağmen, hiçbir kısıtlamaya maruz kalmıyorlar. Ermeniler de aynı ayrıcalıklara sahipler. Diğer azınlıklar ise yok kabul ediliyorlar.
Diasporadaki Yahudi toplumu da İran’da kendilerine sağlanan imtiyazlardan memnuniyet duyuyor ve Ahmedinejad’ı da takdir ediyor.

Ahmedinejad döneminde, İran’ın resmi televizyonunda, Yahudi soykırımını esas alan bir dizi yayınlanmıştı. İranlı diplomat Habib ile Yahudi asıllı Fransız kızı Sara’nın aşkını anlatan dizi kamuoyunda büyük tartışma yaratmıştı. Dizide, Nazi Soykırımı’ndan kaçan 500 Fransız Yahudi’nin İranlı diplomat tarafından nasıl İran’a kaçırıldığı anlatılıyordu. Fakat, “diplomasinin cilveleri” olarak görülen bu dizi film çok çabuk unutuldu.

Ancak, bu kez durum farklı. Çünkü, Dr.Hazali’nin iddiaları yenilir yutulur gibi değil! Bu iddiaların herhangi bir manevra ile geçiştirilmesi mümkün görülmüyor. Ahmedinejad, soyağacını çıkarmak zorunda kalabilir! Belki de kendisinden DNA testi yaptırması istenebilir!

-----Gazeteci.tv -----

………………………………

Evet, haber böyle…

Yahudiler tarih boyunca farklı din, mezhep ve ırklardan gözükerek her türlü toplumda önemli noktalara gelmeyi, saraylara sızmayı sistematik bir takiye yöntemi haline getirdiler. Ayrıca Yahudilik ırkçı bir din olduğu için yeryüzünde çoğalamayıp sürekli her ülkede, her toplumda azınlıkta kalmıştır.

Aleyhindeki bu durumu telafi etmek için başka dinler ve toplumlar içerisinde işbirlikçi yandaş mezhepler, cemaatler ve gruplar oluşturarak kendilerini güçlü konuma getirip muarızlarını zayıf duruma sokmayı başarmışlardır. Ayrıca da ilahi dinleri ya doğrudan kitaplarını tahrif ederek ya da uygulamada sapkın anlayışlar ve bidatler oluşturarak amaçlarına ulaşmaya çalışmışlardır.

Hıristiyanlık içindeki bunca mezhep onların eseridir. Kadim tarihte Hıristiyanlık içerisinde Ermeniliği Yahudilik benzeri bir mezhep halinde ihdas ettikleri gibi yakın tarihte de Protestan, Evanjelik gibi Yahudi işbirlikçisi yandaş mezhepler ve sayısız tarikatlar, cemaatler oluşturmuşlardır.

İslam Dini içinden de 72 dalalet fırkası ihdas edip kendilerine yandaş sapık mezhepler oluşturmuşlardır. Katıksız bir Yahudi prensibi olan takiyeyi temel kural haline getiren Şiilik de Yahudilerin İslam içerisinde ihdas ettikleri bir işbirlikçi yandaş dalalet fırkasıdır. Yahudiler günümüzde de birtakım yandaş cemaatler ve tarikatlar oluşturarak işbirlikçi dini gruplar oluşturma çabalarını aralıksız sürdürmektedirler.

Yahudilerin sistematik şekilde takiye uygulayarak bizzat dini ve siyasi bir okült cemaat oluşturmalarının dünya tarihindeki en çarpıcı benzersiz örneği Sabetay Sevi’nin Sabetayist denilen Dönme Cemaatidir.

İzmirli kabalacı haham Sabetay Sevi Osmanlı Devleti’ne isyan ederek beklenen Mesih olduğunu ilan edince yakalanıp başkent İstanbul’a getirildi ve ölüm cezasına çarptırıldı. Ancak Yahudiler özellikle Köprülüler devrinde saraya sızmış ve hâkim konuma gelmişlerdi. Bu sayede Sabetay Sevi ilginç bir yöntemle idamdan kurtarıldı.

Kabalacı haham Sabetay Sevi sözde Müslüman oldu ve Mehmet adını alıp ipten kurtuldu. Bunun ardından bu yöntemi sistematik bir uygulama ile etrafına topladığı bir kısım Yahudilerden okült/gizli bir cemaat oluşturdu. 300 yıldan beri birçok siyasi, dini ve felsefi topluluğun içine sızan Sabetayist Cemaat birçok komplonun sorumlusu olarak sonunda Osmanlı yönetimini ele geçirdi ve devleti çökerterek yerine Türkiye Cumhuriyetini kurdu.

Sabetayistlerin bir kısmı takiye yapıp Müslüman kılığına girdi, tarikat postnişini ve şeyhülislam bile oldular. Bunlara günümüzde Beyaz Müslüman deniyor. Bazıları Türklük kimliği ile Türkçülük yaptılar. Günümüzde bunlara de Beyaz Türk deniliyor. Beyaz Kürtler de var. Örneğin Cüneyt Zapsu’nun mensubu bulunduğu Kürt Bedirhan Aşireti aslında Yahudi’dir.

İttihat ve Terakki Fırkasını (parti) Selanik’te gizli bir siyasi örgüt olarak bu kripto Yahudiler kurdular, İstanbul ve İzmir başta olmak üzere birçok merkezde şubelerini açtılar. İttihat ve Terakki Meşrutiyetin ilanı ile legal hale gelip iktidar oldu ve Osmanlı Devleti’ni yıkılıncaya kadar yönetti.

İngilizlerle işbirliği yaparak Türkiye Cumhuriyeti’ni bu kripto Yahudiler kurup yönettiler. Bu yüzden girmedikleri ya da ele geçirmedikleri hiçbir partiyi ve kuruluşu yaşatmadılar. Dolayısıyla Millî Görüş partileri içinde de bu kripto Yahudiler hep kilit noktalarda görev yaptılar.

Bunların kimler olduklarını ve neler yaptıklarını El-Aziz olarak sürekli yazıyoruz. Ancak Millî Görüşçüleri inandırmakta zorluk çekiyoruz. Çünkü kripto Yahudiler artistlik yaparak takiye ile Müslümanlardan daha iyi İslam’ı ve Millî Görüş’ü taklit edip sergiliyorlar.

Şimdi, bu güne kadar bize inanmamakta direnen Millî Görüşçülere sesleniyoruz…

İsrail’in kökünü kazıyıp denize süreceğiz diyen ve dünyadaki en fanatik İsrail karşıtlığını oynayan İran Cumhurbaşkanı Ahmedinejad ve İran İslami İtilaf Partisi Lideri Habibullah Askeravladi Yahudi olur da Numan Kurtulmuş ve Afet Ilgaz Yahudi olamaz mı?

Yoksa Erbakan, kelle kulak yerinde olan ve ağzı da bayağı laf yapan Prof. Dr. Numan Kurtulmuş için niye bu kadar direndi de sonunda kerhen Saadet Partisi Genel Başkanı yapmak zorunda kaldı?

Millî Görüşçüler Erbakan Hoca’ya inanmak yerine ahırda anıran eşeğe inandılar!

---EL AZİZ---
el-aziz@el-aziz.com
11.02.2009


http://www.kalemlervekiliclar.com/forum ... B1kt%C4%B1
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Re: İran Cumhurbaşkanı Ahmedinejad Yahudi Asıllı Çıktı

Mesajgönderen avşar » 05 May 2011, 12:45

Din olsun milli olsun siyasi olsun sağ olsun sol olsun her türlü taciri yapanlar yahudi asıllı sebatayist dönmelerdir.
Kullanıcı avatarı
avşar
Çavuş
Çavuş
 
Mesajlar: 75
Kayıt: 25 Nis 2011, 11:45

Re: İran Cumhurbaşkanı Ahmedinejad Yahudi Asıllı Çıktı

Mesajgönderen TurkmenCopur » 05 May 2011, 14:27

Ahmedinejad'ın Yahudi asıllı olmasının bence asıl önemli noktası, Ahmedinejad'ın Amerikan-İsrail ajanı olup olmadığıdır. İşte tarihte gerçekleşmiş emperyalist oyunları göze aldığımızda bu tezimin doğru olabileceği ihtimali yüksektir.

Çünkü bir devlet hakkında değerlendirme yapıldığında herzaman o devletin geçmişinde bir "Şehit Kanı" ve "Kurtuuş Savaşı" varmıdır yokmudur incelemek gerekir.

Pehlevi Şah sonrası İran tarihinde asla böyle bir "Şehit Kanı" ve "Kurtuuş Savaşı" ile kurulmuş bir tam bağımsız devlet yoktur. İşte günümüzdeki bu tür devletlerin hiçbirisinden tam bağımsız hareket etmelerini, ve üstelik Amerika'ya başkaldırmalarını bekleyemeyiz.

Ve bu yüzden, Amerika ve Hollywood-Dünya-Kazıklama-Medyasının, İran'ı Amerika'nın başdüşmanı olarak göstermesine asla ve asla inanmamalıyız. Aynen Bin Laden ve Saddam durumunda inanmamamız gerektiğimiz gibi.

Burda Amerika'nın İran'ı başdüşmanı ilan etmesinin ardındaki gerçek sebep Türkiye'yi her köşeden sıkıştırmak ve Türkiye'yi bölme hedefi vardır. Zaten füze kalkanı projesiyle bu pisliklerin gerçek hedefleri ortaya çıkmıştı.
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Re: İran Cumhurbaşkanı Ahmedinejad Yahudi Asıllı Çıktı

Mesajgönderen avşar » 10 May 2011, 13:24

Bu adamlar bu kadar güçlüyse her ülkeye Türkiyede dahil istediği başbakan cumhurbaşkanını getirebiliyorsa neden işi uzatıyo saldırsınlar bize kapışalım yenerlerse eyvallah böyle yahudi mason oyunları yapmasınlar adam olsunlar.
Kullanıcı avatarı
avşar
Çavuş
Çavuş
 
Mesajlar: 75
Kayıt: 25 Nis 2011, 11:45

Re: İran Cumhurbaşkanı Ahmedinejad Yahudi Asıllı Çıktı

Mesajgönderen TurkmenCopur » 10 May 2011, 13:42

İşte adamlar okadar güçlü olsalar saldırırlardı. Ama işte okadar güçlü değiller. Onların güçleri, para ve medya. Para ile AKP gibi partilere her alanda(polis, asker, bürokratlar, vs...) maddi yatırım yapıp onları başa getiriyorlar, ve medya ile bütün dünyayı uyutuyorlar. Bütün dünya zannediyorki gerçekler hollwood'dan ibarettir, ki gerçek odur ki dünya film değildir, ve günü geldiğinde Türk Birliğini kuracağız ve ozaman bitecektir!!!
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Re: İran Cumhurbaşkanı Ahmedinejad Yahudi Asıllı Çıktı

Mesajgönderen avşar » 10 May 2011, 14:05

Ülkemiz hain soysuz zihniyetteki kişiliksiz şerefsiz kişilerin elinde ölüme yok pluşa sürükleniyor ve bu durum bazı kesimlerce destekleniyor bi şekilde bu işi bitirmek gerek yöntemi ne olursa olsun fark etmez yeter artık Türkiye adı Türkten gelir ama bunu çakallar güzellikle anlamıyolarlar.
Kullanıcı avatarı
avşar
Çavuş
Çavuş
 
Mesajlar: 75
Kayıt: 25 Nis 2011, 11:45

Re: İran Cumhurbaşkanı Ahmedinejad Yahudi Asıllı Çıktı

Mesajgönderen TurkmenCopur » 10 May 2011, 17:00

12 Haziran 2011 Seçimlerinde İNŞALLAH AKP'ye devireceğiz ve CHP-MHP-Cumhuriyet Güçbirliği Koalisyonunu kuracağız.
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26


Dön İngiltere ve Amerika Birliği Faaliyetleri: 2. Dünya Savaşı ve Türk Soyumuzun Baş Düşmanı olan Cermen Menfaat Merkezi'nin Kuruluşu

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir