Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

Uyuşturucu Belgeleri

Ana Konular:
"Amerikan-Evren-Hain-Anayasası, Amerikan-Turgut Özal-İktidarı, ve Kahraman Eşref Bitlis Paşa, Kahraman Uğur Mumcu ve Kahraman Doğu Perinçek gibi Atatürkçü'lerin Direnişi".
Amerika, Kenan Evren aracılığıyla, 12 Eylül 1980 Darbesi'nin yarattığı Anayasa'sına, "Milletvekillerine Dokunulmazlık" ve "Seçim Barajı" maddelerini yerleştirdi. Bu sayede, Hain Turgut Özal'ın Başbakan ve Cumhurbaşkanlığı dönemlerindeki çabalarıyla, NATO ve Amerikan Gladyosunun Türkiye'miz içindeki örgütlenmeleri genişletilmiştir.
Amerikanın bu örgütlenmesinin başına Alparslan Türkeş, Fetullah Gülen Cemaatı, ve PKK geçirildi. Türkiye Cumhuriyetimiz'in bu dönemde hayla bağımsızlığına sahip olmasınının tek nedeni, Kahraman Eşref Bitlis Paşa, Kahraman Uğur Mumcu ve Kahraman Doğu Perinçek gibi Atatürkçü'lerin Amerikaya Karşı verdikleri büyük mücadele ve savaştır.

Uyuşturucu Belgeleri

Mesajgönderen TurkmenCopur » 22 Nis 2011, 01:41

UYUŞTURUCU...

Son günlerde uyuşturucu madde kaçakçılığı yapan çeteler tek tek yakalanıyorlar.
Uyuşturucu madde kaçakçılığı yapanlar genellikle, kazandıktan paralarla silah satın alırlar.
Son yıllarda Avrupa'nın birçok kentinde yakalanan kaçakçılar, -örneğin 13.3.1990 günü Almanya'nın Hamburg, 23.11.1991 günü Hollanda'nın Arnhem, 22.1.1991 günü Fransa'nın Nice kentinde, 3.6.1992 günü İtalya'nın Luguriarının kıyılarında yakalanan kaçakçılar- PKK adına kaçakçılık yaptıklarını itiraf etmişlerdir.
Akdeniz'de 3.5 ton eroin ile yakalanan ve batırılan "Kısmetim-1" gemisi ardından Sarp sınır kapısında ele geçen iki TIR'daki 1.5 ton baz-morfin, son olarak da Marmaris'te "Lucky-S" gemisinde ele geçen 18 ton uyuşturucu, bu çokuluslu kaçakçılık örgütlerinin Türkiye'deki kanlı kargaşaya silah sağlayacaklarını gösteriyor.
Marmaris'te ele geçen "Lucky-S" gemisindeki uyuşturucuların, Halil Havar ile ilgili olduğu ileri sürülüyor.

Kimdir Halil Havar?

Halil Havar, Gaziantepli ünlü .şilah kaçakçılarındandır. Adı, 12 Eylül 1980 öncesi duyulan Havar, silah kaçakçısı Mehmet Havar'ın oğludur.
1979 yılı 25 Mayıs günü Mehmet Havar'ın Gaziantep'teki evinde yapılan aramada, 867 tane İspanyol yapısı tabanca, çeşitli silah ve mermilerle 333 kilo afyon, 6 kilo esrar ele geçmişti.

Gaziantepspor Kulübü başkanlığı da yapan Halil Havar, Hollanda'da tutuklu bulunduğu cezaevinden helikopter ile kaçmıştı.
Kaçakçılık, çokuluslu bir kirli ve kanlı ticaret dalıdır. Kaçakçıların hemen hemen her ülkede güçlü yandaşları ve işbirlikçileri bulunur. Bakalım, bu son uyuşturucu çetelerinin işbirlikçileri kimler?

Özgür Gündem gazetesi imtiyaz sahibi, kimyevi madde pazarlamacısı işadamı ve Kürt milliyetçisi Yaşar Kaya, yine "sapla samanı" karıştırarak Cumhuriyet gazetesini karalamaya çalışıyor.

Geçenlerde Şeyh Sait Ayaklanması davasına bakan mahkeme üyelerini karıştırdı, şimdi de 22 Şubat 1962 ve 21 Mayıs 1963 ihtilal girişimleri ile 9 Mart-12 Mart olaylarını birbirine karıştırıyor.

Kürt milliyetçiliği ile solculuğu, solculukla ırkçılığı birbirine karıştırdığı gibi... Kaya'nın kafası Cudi Dağları'ndan da karışık.
Kaya, Diyarbakır Belediye Başkanı'na yazdığı mektupta, Kürtçülü-ğün görüşüldüğü sırada Başbakan Adnan Menderes'e fahri hemşerilik verilmesine karşı çıkarken hangi solculuğun ve hangi Marksistliğin gereğini yerine getiriyordu? Yaptığı, düpedüz Kürt milliyetçiliğiydi. Kürt milliyetçiliğinden neden utanıyor Kaya?
1960 öncesinde Yasin Gültaş adlı bir ajan ile ilişkisi, kendi açıkla-maları ve mahkeme karan ile kanıtlanmıştır. (Genelkurmay Askeri Mahkemesi'nin 24 Eylül 1965 gün ve 1965/14 esas sayılı gerekçeli kararı s:21.)

Kaya, bunu bir "şeref madalyası" olarak kabul ediyorsa başka madalyaları da hak ediyor demektir.
Cumhuriyet gazetesi, Kurtuluş Savaşı'nda kalpaklı Kuvayı Milliyecilerce Ankara'ya taşınan "Yeni Gün matbaası" ile kuruldu. Uyuşturucu madde kaçakçılığı davası sanıklarının paraları ile değil!

Evet, Behçet Cantürk, Özgür Gündem gazetesini çıkaran "Ülkem Basın ve Yayıncılık San. Tic. Ltd. Şirketi" ortaklarındandır.
Cantürk, bu suçlardan yargılanmış ve aklanmıştır. Bunlar biliniyor. Ancak Cantürk'ün zenginlik kaynağı nedir?.. Bu bilinmiyor.
Bu milyarlar, kendisine Diyarbakır'ın Lice ilçesindeki yoksul anasından-babasından mı kalmıştır? Bunu herkes gibi ben de merak ediyorum.

Ve iş ortağı, kimyevi madde pazarlamacısı yakın dostu Kaya'ya soruyorum:

- Nereden geliyor bu değirmenin suyu?

Kaya, Paul Waridel adlı İsviçreli kaçakçının adını hiç duymuş mu-dur? Sanmıyorum. Yargıç Faleone adını?.. Kaya bu adları bilmez, bilse bile birbirine karıştırır. Ancak bu Waridel'i, ortağı Cantürk çok iyi tanır.
Waridel, Türk mafyası ile işbirliği yapan bir İsviçreli kaçakçıdır. Yargıç Faleone de, İtalya'da bu Türk ve İtalyan mafyası soruşturmasını yürütürken öldürülen İtalyan yargıcının adıdır.

Paul Waridel, "San Avni" diye bilinen Avni Karadurmuş'un (Musullu) ortağıdır. Waridel, 14 Haziran 1985 günü İsviçre'de "Pizza Connection" diye bilinen uyuşturucu madde kaçakçılığı davasında Amerikalı yargıçlara verdiği ifadede (s:67, satır 5) Cantürk'ün, San Avni'nin ortağı olduğunu söylemekte, ifadesinin bir başka yerinde de (s: 130) Yunan gizli istihbarat örgütüne bilgi verdiğini anlatmaktadır. (Southern District Reporters U.S. Court Hause, Foley Square, New York. N.Y-791-1029.)

"Özgür Gündem" gazetesi ortağı Behçet Cantürk adı, Torino Ceza Yargıçlığı'nın 3 Aralık 1986 gün ve 3/85 sayılı son soruşturma açma kararının 57. sırasında da geçiyor. (Türkçe çeviri, s: 178).

Cantürk'ün para kaynağının uyuşturucu madde kaçakçılığından gelmediği mahkeme kararı ile kanıtlandı diyelim. Nedir öyleyse bu paraların kaynağı?

Türkleri Kürtlere, Kürtleri de Türklere karşı kışkırtıp, yaptıkları uyuşturucu ve silah kaçakçılığından yine vurgunlar vurmaya hazırlananlar var. Bunların bir kısmı "Kısmetim-1" ve "Lucky-S" gemileriyle yakalandı.
Ötekiler kim?..
13 Ocak 1993

Kaynakça
Kitap: UĞUR MUMCU KİTABI
Yazar: Hürriyet
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Dön 1980-1993: Cumhuriyetimizin 4. İhanet Dönemi ve Eşref Bitlis Paşa, Uğur Mumcu ve Doğu Perinçek gibi Atatürkçü'lerin Mücadelesi

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir