Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

Ergenekon Davasında Yabancı Parmağı Var

-Ergenekon Destanı Atalarımızın Şanlı Destanı’dır.
-Ergenekon Davası'nda Yargılanmaya çalışılan Türk Milleti ve Atatürk'tür. Bu yargılamayı yapan A.B.D'dir.
-1990'ların başından beri, Eşref Bitlis önderliğindeki T.S.K. Ortadoğu'da A.B.D.'nin bütün planlarını altüst eden tek güç idi.
Bu yüzden AKP döneminde T.S.K. asimetrik psikolojik savaşlarla itibarsızlaştırılmaya çalışılıyor, “Mehmetçik düşmanlığı” tavan yaparken, başbakanlık koltuğunda oturan şahıs a.b.d. askerlerinin sağ sağlim evlerine dönmesi için dua ediyor.
-6. yüzyılda, Çin emperyalizmi yüzünden yokolma tehlikesiyle karşı karşıya olan ve tutsak edilen Aşina Hanedanlığı’nın hayatta kalan tek çocuğu, Ergenekon Destanı’nda dişi bir Kurt tarafından yetiştirilip büyütülmüştür. Bu çocuk yıllar sonra soyunu devam ettirip, bir Cihan Devleti olan ve Çin emperyalizmini mağlup edecek olan Gök Türk İmparatorluğu’nu kurmuştur.
-Aşina Aşireti, Türk Soyunun Karluk Boyundandır. Uygurlarda Karluk Boyundandırlar.
-Göktürkler döneminde Çin emperyalizmi, Göktürkleri yıkabilmek için, içten parçalama stratejisini uygulamıştır. Nitekim Gök Türkler’in yıkılışı Çin emperyalizminin kullandığı Uygurlar tarafından gerçekleştirilmiştir.
-Şimdi günümüzde olanlara bakarsak, Silivri’de, Hasdal’da, Metris’te tutsak edilen Kahramanlarımız, işte bu 6. yüzyılda hayatta kalmayı başaran tek Türk çocuğunun evlatlarıdır.
Günümüzdeki Gök Türk Hanedanlığını tarif edelim:
1. Türkiye Cumhuriyeti’nin Koruyucuları olan Oğuz Boyundan Atatürkçü’ler = Gök Türk İmparatorluğu’nu kuracak olan Karluk Boyundan Aşina Hanedanlığı’nın hayatta kalmayı başaran tek çocuğu.
2. Amerika = Gök Türk’leri entrikalarla içten yıkmaya çalışan Çin Emperyalizmi
3. A.B.D tarafından kullanılmakta olan ve Türkiye Cumhuriyet’ini yıkmayı hedefleyen Atatürk ve Cumhuriyet Düşmanı Yobaz AKP’li kitle(Oğuz Boyundan) = Çin Emperyalizminin Gök Türk İmparatorluğunu yıkmak için kullandığı Uygur Türkleri(Karluk Boyundan)
4. Türkiye Cumhuriyeti(Oğuz Boyundan) = Gök Türk İmparatorluğu(Karluk Boyundan)
5. SONUÇ: Türk Milleti elinde sonunda emperyalist devleti yıkacaktır, parçalayacaktır, darmadağan edecektir!
-Günümüzde yargılanan sözde Ergenekon Örgütü, aslında Türkiye Cumhuriyeti’nin Tam Bağımsızlığını canları pahasına ebediyet için korumayı hedeflemiş olan Atatürk’ün Askerlerinden oluşan Milli bir Örgütlenmedir(herhangi yasa dışı bir faaliyette bulunmayan).
-Bu örgütlenme, 1980 darbesi sonrasında ayaklanan/özüne-dönen namuslu ve şerefli Türk Silahlı Kuvvetleri mensuplarının önderliğinde başlamıştır. Yani, bu örgütlenme, Atatürkçü ve Anti-Emperyalist düşünceye sahip olan Eşref Bitlis Paşa’mız ve onun yolundan yürüyen Uğur Mumcu ve Doğu Perinçek’lerin A.B.D.’ye karşı verdikleri asil mücadeleler ile birlikte başlamıştır.
-AKP döneminde bu kutsal görevleri yürüten “D.Perinçek, T.Özkan, M.Balbay, E.Poyraz, Ç.Doğan, A.Uğur, E.Alan, V.Küçük, E.Gürses, İ.Selçuk, Ş.Eruygur, H.Tolon, L.Ersöz, S.Öztürk, D.Çiçek, H.Iğsız, S.Yalçın, B.Pehlivan, B.Terkoğlu, D.Yıldırım, V.Küçük, İ.Başbuğ, A.Yıldırım” gibi Atatürkçüler, “Ergenekon”, “Balyoz”, “Islak İmza”, “İnternet Andıcı”, “Kafes”, “ODATV”, “Spor’da Şike”, vs. gibi isimlerin verildiği ve hukukun çiğnendiği davalar ile birlikte zindanlara atılıp tutsak edinmişlerdir. Onların yokluğunda Asil Türk Milleti’miz ve Türkiye Cumhuriyet’i bölünme/yıkılma aşamasına getirilmiştir!!!!
-Ergenekon'daki Kahraman Bozkurtlar çıktı, Fethullahçılar yargılanıyor, ABD Suriye'de yenildi, Büyük bir Ekonomik Kriz yolda, SIRA AKP hükümetinin devrilip yargılanmasındadır, ondan sonra SIRA ABD'nin Orta Asya ve Orta Doğu'dan tamamı ile yokedilip tekmelenmesine GELECEK, BU GÜNLERİ GÖRECEĞİZ, ÇOK YAKIN! EN BÜYÜK HEDEF TÜRK BİRLİĞİ'DİR!

Ergenekon Davasında Yabancı Parmağı Var

Mesajgönderen TurkmenCopur » 21 Kas 2010, 03:09

Yabancı Parmağı Var

'Birden düğmeye basıldı, ciddi bir psikolojik savaş başladı ve tek bir odaktan yayıldı, ciddi bir hareket planlandı. Bu odağın başında bir Türk olamaz. Bu büyük bir organizasyon işi. Mutlaka yabancı parmağı var, ciddi bir planlama işi bu' diyor. Ne ilginç ki, şimdi Deniz Baykal'ın istifasını hazırlayan kaset olayının çözülmesi için Toronto'dan yardım isteneceğine dair haberler yer aldı. Ergenekon davasına açıklamalarla yön veren Tuncay Güney'in yaşadığı Toronto'dan... Hükümetin muhalifleri kadar, yandaşları da Baykal'a yapılanın bir komplo olduğu konusunda aşağı yukarı hemfikir. Ayrışma, komployu kimin örgütlediği noktasında yaşanıyor. Bir kesimin adresi belli... Her olayda olduğu gibi yine Ergenekon'u karıştırma konusunda gecikmediler. Ergenekon davası onlar için bir bahane merkezi, bir canavar yaratma projesi oldu adeta; ne olursa Ergenekon'a dahil et... Peki, Ergenekon nasıl yapacak bütün bunları? Hangi kurumu kullanarak?

Tepkisiz, her açıdan yıpratılmış, cam kaleye kıstırılmış Ordu'yla mı?.. Yeniden şekillendirilen Yargı'yla mı?.. Ele geçirilen, keyfi atanan rektörlerle yönetilen üniversitelerle mi... Medyayı kullanacaksa bütün gazeteler, bütün televizyonlar zaten hükümetin baskısı altında yayıncılık yapıyor; özgür kalmakta ısrar edenlere zulüm uygulanıyor, ceza kesiliyor... Ve nihayet ordu, medya, yargı derken Türkiye'de Birinci Cumhuriyet'in bekçisi konumu atfedilen CHP'ye, bütün politikalarını Birinci Cumhuriyet'i korumak üzerine kuran Genel Başkanı'na yöneldi saldırı. Ordusu zayıf, yargısı denetim altında, medyası bağımlı ve muhalefeti suskun bir Türkiye kimin işine gelmekte ve böyle bir Türkiye'ye biçilen rol nedir? Bütün sermayesi özelleşmiş, dış politikası başka ülkelere bağlı, bağımsız konumunu kaybetmiş bir Ilımlı İslam Cumhuriyeti, kimin çıkarlarına hizmet eder?

Kaynakça
Kitap: Kansız Savaş
Yazar: Osman Özbek
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Re: Ergenekon Davasında Yabancı Parmağı Var

Mesajgönderen TurkmenCopur » 21 Kas 2010, 03:10

'Bizim Çocuklar'ın İşi

Danıştay saldırısı, Hrant Dink cinayeti, sızdırılan ses kayıtları, darbe planları ve hatta medyadaki değişimler de bu büyük şebekenin planı. Bunu yapacak güç Türkiye'de olamaz.

Veya Türkiye tek başına bütün bunları yapamaz. Bunu ben değil, Süleyman Demirel söylüyor. Amerika ve CIA'nın geçmişte Vietnam'dan Şili'ye, son yıllarda da Sovyetler Birliği'nden kopan Ukrayna, Gürcistan gibi ülkelerdeki renkli devrimlerin yaşandığı ülkelerdeki rolü bilinmiyor mu? Bugünleri hazırlayan 12 Eylül darbesinin mimarı da CIA ajanının ağzıyla açıklarsan 'bizim çocuklar' değil miydi? "
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26


Dön Ergenekon Davası, Türk Silahlı Kuvvetleri ve Asil Türk Milleti

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir