Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

Prof. Dr. Alemdaroğlu ile Görüşme

-Ergenekon Destanı Atalarımızın Şanlı Destanı’dır.
-Ergenekon Davası'nda Yargılanmaya çalışılan Türk Milleti ve Atatürk'tür. Bu yargılamayı yapan A.B.D'dir.
-1990'ların başından beri, Eşref Bitlis önderliğindeki T.S.K. Ortadoğu'da A.B.D.'nin bütün planlarını altüst eden tek güç idi.
Bu yüzden AKP döneminde T.S.K. asimetrik psikolojik savaşlarla itibarsızlaştırılmaya çalışılıyor, “Mehmetçik düşmanlığı” tavan yaparken, başbakanlık koltuğunda oturan şahıs a.b.d. askerlerinin sağ sağlim evlerine dönmesi için dua ediyor.
-6. yüzyılda, Çin emperyalizmi yüzünden yokolma tehlikesiyle karşı karşıya olan ve tutsak edilen Aşina Hanedanlığı’nın hayatta kalan tek çocuğu, Ergenekon Destanı’nda dişi bir Kurt tarafından yetiştirilip büyütülmüştür. Bu çocuk yıllar sonra soyunu devam ettirip, bir Cihan Devleti olan ve Çin emperyalizmini mağlup edecek olan Gök Türk İmparatorluğu’nu kurmuştur.
-Aşina Aşireti, Türk Soyunun Karluk Boyundandır. Uygurlarda Karluk Boyundandırlar.
-Göktürkler döneminde Çin emperyalizmi, Göktürkleri yıkabilmek için, içten parçalama stratejisini uygulamıştır. Nitekim Gök Türkler’in yıkılışı Çin emperyalizminin kullandığı Uygurlar tarafından gerçekleştirilmiştir.
-Şimdi günümüzde olanlara bakarsak, Silivri’de, Hasdal’da, Metris’te tutsak edilen Kahramanlarımız, işte bu 6. yüzyılda hayatta kalmayı başaran tek Türk çocuğunun evlatlarıdır.
Günümüzdeki Gök Türk Hanedanlığını tarif edelim:
1. Türkiye Cumhuriyeti’nin Koruyucuları olan Oğuz Boyundan Atatürkçü’ler = Gök Türk İmparatorluğu’nu kuracak olan Karluk Boyundan Aşina Hanedanlığı’nın hayatta kalmayı başaran tek çocuğu.
2. Amerika = Gök Türk’leri entrikalarla içten yıkmaya çalışan Çin Emperyalizmi
3. A.B.D tarafından kullanılmakta olan ve Türkiye Cumhuriyet’ini yıkmayı hedefleyen Atatürk ve Cumhuriyet Düşmanı Yobaz AKP’li kitle(Oğuz Boyundan) = Çin Emperyalizminin Gök Türk İmparatorluğunu yıkmak için kullandığı Uygur Türkleri(Karluk Boyundan)
4. Türkiye Cumhuriyeti(Oğuz Boyundan) = Gök Türk İmparatorluğu(Karluk Boyundan)
5. SONUÇ: Türk Milleti elinde sonunda emperyalist devleti yıkacaktır, parçalayacaktır, darmadağan edecektir!
-Günümüzde yargılanan sözde Ergenekon Örgütü, aslında Türkiye Cumhuriyeti’nin Tam Bağımsızlığını canları pahasına ebediyet için korumayı hedeflemiş olan Atatürk’ün Askerlerinden oluşan Milli bir Örgütlenmedir(herhangi yasa dışı bir faaliyette bulunmayan).
-Bu örgütlenme, 1980 darbesi sonrasında ayaklanan/özüne-dönen namuslu ve şerefli Türk Silahlı Kuvvetleri mensuplarının önderliğinde başlamıştır. Yani, bu örgütlenme, Atatürkçü ve Anti-Emperyalist düşünceye sahip olan Eşref Bitlis Paşa’mız ve onun yolundan yürüyen Uğur Mumcu ve Doğu Perinçek’lerin A.B.D.’ye karşı verdikleri asil mücadeleler ile birlikte başlamıştır.
-AKP döneminde bu kutsal görevleri yürüten “D.Perinçek, T.Özkan, M.Balbay, E.Poyraz, Ç.Doğan, A.Uğur, E.Alan, V.Küçük, E.Gürses, İ.Selçuk, Ş.Eruygur, H.Tolon, L.Ersöz, S.Öztürk, D.Çiçek, H.Iğsız, S.Yalçın, B.Pehlivan, B.Terkoğlu, D.Yıldırım, V.Küçük, İ.Başbuğ, A.Yıldırım” gibi Atatürkçüler, “Ergenekon”, “Balyoz”, “Islak İmza”, “İnternet Andıcı”, “Kafes”, “ODATV”, “Spor’da Şike”, vs. gibi isimlerin verildiği ve hukukun çiğnendiği davalar ile birlikte zindanlara atılıp tutsak edinmişlerdir. Onların yokluğunda Asil Türk Milleti’miz ve Türkiye Cumhuriyet’i bölünme/yıkılma aşamasına getirilmiştir!!!!
-Ergenekon'daki Kahraman Bozkurtlar çıktı, Fethullahçılar yargılanıyor, ABD Suriye'de yenildi, Büyük bir Ekonomik Kriz yolda, SIRA AKP hükümetinin devrilip yargılanmasındadır, ondan sonra SIRA ABD'nin Orta Asya ve Orta Doğu'dan tamamı ile yokedilip tekmelenmesine GELECEK, BU GÜNLERİ GÖRECEĞİZ, ÇOK YAKIN! EN BÜYÜK HEDEF TÜRK BİRLİĞİ'DİR!

Prof. Dr. Alemdaroğlu ile Görüşme

Mesajgönderen TurkmenCopur » 19 Kas 2010, 20:08

Prof. Dr. Alemdaroğlu ile Görüşme

Soruldu:


26.02.2008 günü saat 14.17'de Yusuf Beşirik ve Ferit İlsever arasında yapılan görüşmede; Yusuf un "Ferit abi toplantı başlamıştı ben söyledim" dediği, Ferit'in "Tamam bir şey yapıver toplantı bitince, kimler var dedin" dediği, Yusuf un "Kemal Alemdaroğlu, Erkan Ünser, Turan Özgür, Serhan Bollu var" "Toplantı bitince bana bilgi ver" dediği tespit edilmiştir. Telefon görüşmesini açıklayınız.

Cevap:

Bu toplantı soruşturmacıları ilgilendirmez. İnsanların her türlü toplantısını araştırmaya kalkmak kanunsuzluğun son aşamasıdır. Bize yaptığımız toplantıları sormaya hakkınız yoktur. Türkiye bölünme tehdidiyle karşı karşıyayken, bunca şiddet eylemi varken, polisin siyasi partileri ve seçkin aydınları izleyerek yasadışı işlerle uğraşması önemli bir sorundur ve kanunsuzdur.

Soruldu:

26.02.2008 günü saat 19.34'te Ferit İlsever'le yaptığınız görüşmede; "Dün gördün Hürriyet çok güzel haber yapmış", "Şimdi Emin Gürses, çok güzel moral veren bir tutum içindeymiş", "Ümit Sayın da tam rezalet", "Zaten provokatör, özel olarak sokulmuş bir adam", "Neyse o konularda uyardım", "Onun üzerinden hep yalan söylüyordu", "Tespit etmiştik aslında", "Neyse oturduk epey konuştuk, bu bütün gazetelerde Yeni Şafak'tan bilmem Zaman'a, Aksiyon'a kadar heriflerin planları falan hepsi ortaya düştü", "Konuştuk ne yapabiliriz falan, yarın saat 16.00'da konuşacağım İlhan Selçuk'la" dediğiniz, Ferit'in "Çok güzel. Nasıl havası iyi mi yani" dediği, sizin "Alemdaroğlu mu, Alemdaroğlu çok iyi. Düşün beş saat kaldı, tam beş saat ayrılmadı, orada oturduk" dediğiniz tespit edilmiştir.

Cevap:

Böyle bir görüşme oldu. Bu iki insan arasında yapılan özel değerlendirmedir ve bana isnat edilen suçla ilgili hiçbir yönü yoktur. Bu tür özel görüşmeleri yayınlamak ancak insanlar arasındaki ilişkileri zedelemek amacıyla olur.

Soruldu:

Yine aynı görüşmenin devamında; "Erdoğan Teziç'in metni geldi mi, sana yolladım" dediğiniz, "Evet geldi. Ramazan Akyürek çalışıyor, tümgeneralin, istihbarat daire başkanlarının harekâttan iki gün önceki konuşmalarını yayınlayıp harekâtı ihbar ettiler, şimdi de Erdoğan Teziç'in bazı rektörlerle konuşmalarını yayınlıyorlar. işte korgeneral, görüştüm şöyle olacak böyle olacak, Abdullah Gül seçilsin de Çankaya'ya giderken arabasına bir şey olacak, kaza olacak falan, böyle laflar. Ramazan Akyürek devletin bütün imkânlarıyla böyle YÖK Başkanı'nı şunu bunu dinleyip, yani tam rezalet içindeler, hıyanet yani" dediğiniz tespit edilmiştir. Görüşmeyle ilgili ifadenizi veriniz.

Cevap:

Böyle bir konuşma oldu. İki kişi arasındaki değerlendirmedir.

Kaynakça
Kitap: Gladyo ve Ergenekon
Yazar: Doğu Perinçek
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Dön Ergenekon Davası, Türk Silahlı Kuvvetleri ve Asil Türk Milleti

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir