Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

Pkk Kılavuzu Öğretmen

PKK'yı yaratan ve günümüze kadar finanse edip yöneten devlet Amerika’nın ta kendisidir.
Nasıl mı?
-1980 darbesi sonrasında Türkiye’de oluşan Amerikancı hükümetlerin yardımı ile.
-PKK ve Kürt mafyası ne tesadüftür ki Turgut Özal döneminde oluştular ve güçlendiler.
-Abdullah Öcalan bir MİT ajanıdır. Bunun kanıtını kahraman Uğur Mumcu bulmuştu. 1972'de, Abdullah Öcalan "Şafak Bildirisi" davasından dolayı tutuklandı, ve sonrasında Milli İstihbarat Teşkilatı "Bizim adamımızdır" yazısını yollayıp, Abdullah Öcalan'ın serbest bırakılmasını sağlamıştı.
PKK gibi aşağılık ve zavallı bir terör örgütü neden hâlâ etkisiz hale getirilmedi ve sürekli Şehit vermemize sebep oluyor?
-"Devlet" kelimesinin anlamı şudur: "Toprak bütünlüğüne bağlı olarak siyasal ve askeri bakımdan örgütlenmiş milletin oluşturduğu tüzel varlık". Türkiye Cumhuriyeti bir Türk Devleti'dir ve bu devletin bütün organlarını(TSK, MİT, vs) yöneten güç hükümettir. Yani hükümetin elinde bir uzaktan kumanda var ve bununla istediği zaman bütün devlet organlarına emir verip onları yönetebiliyor. Demekki eğer hükümetin başındaki lider kadro kişisel çıkarları(zenginlik) uğruna Amerika'ya namusunu ve şerefini satan insanlardan oluşuyorsa, TSK ve MİT gibi devlet organlarının başındakileri de maalesef dolaylı olarak Amerikancı oluyor. İşte bu yüzden Abdullah Öcalan bir MİT ajanıydı ve sonra ABD'nin çıkarları uğruna Amerikancı Özal Döneminde, PKK dizayn edildi ve bu lanetli terör örgütün başına imralı canisi getirildi.
-Ülkemizin yönetildiği bu lanetli sisteme rağmen, Türk Silahlı Kuvvetlerimiz içinde daima bu düzeni bozup Türkiyenin Tam Bağımsızlığını koruyan Atatürkçüler olmuştur. Eşref Bitlis önderliğindeki Atatürkçü Kahraman Askerler, Özal döneminde sürekli Amerika ve Amerikancı hükümet ile mücadele etmişlerdir. Eşref Bitlis vefat etmeden önce(17-02-1993 öncesi) Kuzey Irak ve PKK’ya yapılan operasyonlar sonucunda Amerikan Ordusunun bir parçası olan PKK terör örgütü resmen yok edilmişti. İşte bu onurlu davranışlar sonrasında, 1960 Devriminden sonra ilk defa Eşref Bitlis döneminde yine TSK içinde bir Atatürkçü(Anti-emperyalist) Devrim oluşmuştur. İşte bu Devrimi yaratan Kahramanların Ruhu günümüze kadar TSK'da devam etmiştir ve bu yüzdendir ki, bu ruha sahip olan Askerlerin büyük bölümü günümüzde Amerikancı AKP tarafından ya Silivri Cezaevine yerleştirilmiş yada emekli edilmişlerdir, ki PKK yok edilemesin ve Amerika’nın çıkarlarına zarar gelmesin diye.
-PKK terörü Amerikancı Çiller ve Tayyip Erdoğan hükümetleri tarafından kasıtlı olarak yok edilmedi ve daha da güçlendirildi.
SONUÇ, PKK TERÖRÜ NEDEN BİTMEDİ:
-DSP Hükümeti Döneminde TSK tarafından yine etkisiz ve yokedilme noktasına getirilmiş olan PKK, AKP ve Hilmi Özkök'ün Büyük Yardımları ile ABD'nin Irak'ı Tekrardan İşgal Edip, PKK'nın tekrardan güçlenmesi sağlanmıştır.
-AKP terörü bitirmek için asla herhangi bir adım atmıyor.
-Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün, ABD ile yaptığı 9 maddelik gizli anlaşmada TSK’yı zayıflatan ve PKK'yı yasallaştıran ve güçlendiren maddeler var. Ve bu maddelerin hepsi de gerçekleştirildi.
- Erdoğan'ın Özel Temsilcisi olan MİT Müsteşarı Hakan Fidan AKP'nin PKK ile işbirliği yaptığını resmen doğradı. Buda Vatan Hainliğinin belgesidir.
-Şehitlerimizin sorumlusu: "AKP’nin Kürt Açılımı Politikası ve ABD-AKP-PKK-BDP(DTP) İşbirliği"
ÇÖZÜM, PKK TERÖRÜ NASIL BİTER:
-NATO'dan çıkılacak, Amerikaya rest çekilecek, Avrasya ülkeleri(İran, Suriye, Çin) ile milli çıkarlarımız doğrultusunda ekonomik anlaşmalar yapılacak(hedef Türk Birliği).
-Kuzey Irak, aynen Kıbrısta yapıldığı gibi, yasal haklarımıza dayanarak, oradaki Türkmen Soydaşlarımızın yardımı ile ele geçirilmeli, ve bölgedeki bütün PKK’lılar 1-2 günde etkisiz hale getirilecek.
-Doğu Anadolu'da İş Garantisi ve Tarih Dersleri
Ayrıntılı Bilgiler için giriniz

Pkk Kılavuzu Öğretmen

Mesajgönderen TurkmenCopur » 14 Kas 2010, 19:33

PKK KILAVUZU ÖĞRETMEN

7 Şubat 1999'da, Abdullah Öcalan'ın yakalanıp yurda getirilmesinden sonra 01 Ağustos 1999'da terör örgütü yurtdışı kamplara ve Kandil Dağı'na çekilmişti. O dönem Batman Jandarma Bölge Komutanlığı'nda kurmay başkanı olarak görev yapıyordum. Kozluk-Gömük bölgesinde bir grubu Kuzey Irak bölgesine kılavuzluk yaparak götüren Diyarbakır-Çınar ilçesinden bir öğretmen yakalanmıştı. O öğretmen matematik öğretmeniydi. 5 yıldır örgütte eğitmen olarak görev yapıyormuş.

Kendisine sormuştum:

"Bu grubu nereye götürüyordun?" "Kandil Dağı'na!" demişti. "Peki oraya Türk askerinin gelemeyeceğini mi hesap ediyorsunuz?"

"Biz onun da tedbirini aldık uçaklarınız gelebilir, kimyasal silah kullanabilir diye gaz maskemizi bile aldık!" demişti. Bir taraftan Güneydoğu'da canlarını feda eden şehitleri ve gazileri, diğer taraftan da ülkenin hayati kararlarını satan şerefsizleri düşünüyordum.

Beyaz Enerji Operasyonu'na başlamadan bir gün önceden Cebeci Şehitliği'ndeki 16 Eylül 1993'te, yine Doğuda PKK terör örgütü ile çatışmada şehit düşen bacanağım ve devre arkadaşım olan Yüzbaşı Temel Kuğuoğlu'nu ziyaret etmiştim.

Şehit olduğunda 3 yaşındaki oğlu Tolga ve 10 yaşındaki kızı Hilal ve baldızım olan eşi Bahçelievler'de kirada oturduğum evimde kalıyorlardı. Yüzbaşının çocukları lojman bekliyorlardı. 38 gün süreyle evimde lojman beklemişlerdi. Şehit olduğu gün lojman tahsis sırası gelmişti. 8 yıldır o çocuklar gözlerimin önünde büyüyorlardı.

Temel Yüzbaşı'mın mezarının başında her gittiğimde kendisiyle sohbet ederim; toprağa da kendi ellerimde indirmiştim. Onunla dertleşirdim her gittiğimde. Çocukları anlatırdım. Merak etmemesini rahat uyumasını söylerdim.

Bu kez, "Bacanak sen ve arkadaşların, komutanların, askerlerin bu vatan uğruna burada yatıyorsunuz. Siz orada şehit oldunuz. Birileri bu vatanı gözünü kırpmadan satıyor. Sizler ne için savaştınız. Çok yakında bir yolsuzlukla mücadele operasyonunun içine gireceğiz. Size söz veriyorum ki arkadaşlarımla sonuna kadar gideceğiz. Arkadaşlarımın adına söz veriyorum ve yemin ediyorum, siz o yolda savaştınız biz de bu yolda kendimizi ateşin içine atmaya hazırız" dedim.

Mezar taşının üstündeki plastikle kaplı resmini elimle sıvazlayıp, öpüp ayrılmıştım.

Kaynakça
Kitap: KİRLİ ELLERİN İTTİFAKI
Yazar: Aziz Ergen
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Dön PKK: PKK Amerikan Ordusunun Bir Parçasıdır, PKK Bir Kürt Hareketi Değildir, Türk ve Kürt Kardeştir ve Asıl Düşmanımız ABD ve Onun Emirkulu Olan AKP'dir!

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir