Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

Fethullahçı CIA Gladyosunun Temizlenmesinde Önemli Adımlar

Burada Amerika'da yaşıyan, ve Amerika'nın uşaklığını yapan Fethullah Gülen hakkında önemli başlıklar bulabilirsiniz. Kendisi CIA'yla iç içedir ve resmen bir CIA elemanıdır.
Fethullah Gülen, İslam Dinimiz ve Türk Soyumuz gibi en büyük değerlerimizi kötüye kullanarak iyi niyetli halkımızı kandııyor ve Amerika'ya hizmet eden bir cemaat'e köle yapıyor.
Devletimiz içinde bu cemaat'ten olan ve Türkiye Cumhuriyetimizin geleceğini tehlikeye atan insanlarımıza bunu sormak istiyorum: "ALLAH AŞKINA, Amerika gibi şeytana tapan ve bizzat şeytanın askerleri olan bir devlet'e hizmet etmenin neresinde Müslümanlığımız vede Türklüğümüz vardır?". Bu sorunun cevabının çok net olmasıyla birlikte, insanlarımızdan ricam, Türkiye Cumhuriyeti'mizin Tam Bağımsızlığı için, LÜTFEN AMERİKA'YI VE FETHULLAH GÜLEN'İ BOYKOT EDİN VE LANETLEYİN!!!!!!!

Fethullahçı CIA Gladyosunun Temizlenmesinde Önemli Adımlar

Mesajgönderen TurkmenCopur » 15 Ara 2014, 04:16

Fethullahçı CIA Gladyosunun Temizlenmesinde Önemli Adımlar

Öncelikle Ahmet Şık denilen sinsi ve göründüğü gibi olmayan şahısın hapisten(o da Fethullahçı Kumpasın mağduru olduğu halde) çıktıktan sonra yaptığı 3 kritik sinsi ihanet hamlelerinin kronolojisini hatırlatmak istiyorum. Burdan sonra Fethullahçı CIA Gladyosunun temizlenmesinin sebeplerini anlatacağım ve günümüzde Türk Soyumuzun ve Türkiye Cumhuriyeti'nin tam bağımsız bütünlüğünün korunması için iyi olayların geliştiğini göstermeye çalışacağım.

Tarih: MART 2012: Kumpas Zindanından Çıkışın Hemen Sonrasında Avrupa Parlamentosunda Konuşmacı Olarak Katılan Ahmet Şık Kendi Kişiliğini Bu Şekilde Açıkça İfade Ediyor: "Ben Kemalist Değilim"

Ekşisözlük'te konu hakkında bilgi veren yazı:

ha bir tek yandaş medyadan bir şey buldum onda da dediği ifade/iddia edilen şey şu: "ben aşırı laik veya kökten kemalist değilim".
http://www.sabah.com.tr/…sik-avrupa-parlamentosunda

bundan anladığınız kemalist olduğu ise idrak yolları tıkanıklığı yaşayan kabız bir tomruktan başka bir şey değilsiniz demektir.

ve hatta:
"soru cevap kısmında şık, kendisini kemalist olarak tanımlamadığını belirtti. şık, geriletilmesinden çok memnun olduğunu belirttiği eski vesayet sisteminin yerine yeni bir vesayet sisteminin getirildiğini ileri sürdü. türkiye'ye şeriat geleceğine asla inanmadığını da ekleyen şık, türkiye'ye 'bir şey' geldiğini ancak onun adını koyamadığını savundu."
https://eksisozluk.com/ahmet-sik--554495?p=53


Tarih: EYLÜL 2014: Ahmet Şık Fethullah'ın, Yani CIA'nin Müridi Olduğunu Kanıtlamak İçin KAHRAMAN KOMUTANIMIZ VE PAŞAMIZ Hasan Atilla Uğur'a Mantıksız ve Yobazca Bir Şekilde Saldırıyor

Anlayın durumu, Atatürkçü diye zannettiğimiz belirli bir kesimin aramıza yerleştirilmiş köstebek olduğunu görelim. Hasan Atilla Uğur'a(PKK'yla yıllarca Kahramanca savaşmış, mücadele vermiş, öcalan denilen ABD piyonuna diz çöktürmüş, herşeyi itiraf ettirmiş, PKK'nın ne mal olduğunu cümle aleme göstermiş bir Kahramandır Hasan Atilla Uğur) böyle bir zamanda saldırmak demek, ABD'nin piyonu olduğunu açık açık utanmadan sıkılmadan göstermek demektir.

Uğur Dündar, CIA Kuklası Fethullahçıların Emriyle Kemal Kılıçdaroğlu'nu Genel Başkan Olmadan Önce Sinsi Bir Şekilde Pohpohlayıp CHP'nin Bugünkü Hale Getirilmesi İçin KASITLI VE KÖTÜ NİYETLİ BİR ŞEKİLDE Katkıda Mı Bulundu?

Hatta daha ileri gitmek gerekirse, Uğur Dündar gibi yıllardır güvendiğimiz adamın bile CIA tarafından "Kemal Kılıçdaroğlu'nu halk gözünde güvenilir ve ünlü yapmak amacıyla" kullanılıp, sonrasında Ekmeleddin İhsanoğlu gibi şerefsiz bir vatan hainini utanmadan savunurken(F-TİPİ'nin esiri olan Y-CHP ve MHP ile aynı çizgide) bu sinsi amacın açıkça ortaya çıkması, ve son olarak yine Atatürkçü olduğunu zannedip güvendiğimiz birbaşka adama(Celal Şengör) YÜCE ATAMIZ ATATÜRK'E "diktatör" dedirtip küfredecek kadar topuzun kantarının kaçırıldığı açıkça ortadadır.

Biz hepimiz ilk başta Sorosçu Kılıçdaroğlu'na nasıl ve ne zaman güvendik ve ondan umutla birşeyler yapmasını bekledik? Herşey Uğur Dündar'ın 2008'de STARTV'deki programında Melih Gökçek ve Kemal Kılıçdaroğlu'nu tartıştırdığı programda sunulan yolsuzluk belgeleriyle başladı. Sonra Melih Gökçek hatta Deniz Baykal'la yakın dost olduklarını söyledi. Ben şimdi görüyorum ki bu tarihi televizyon programı CIA tarafından tezgahlanmış, ve Melih Gökçek saldırılacak ve kasıtlı ve haklı olarak(Melih Gökçek denilen şerefsiz vatan haininin ne mal olduğunu herkez biliyor zaten) üstüne çullanabilecek bir piyon olarak kullanılmıştır. Şimdi durum nedir? Kılıçdaroğlu ATATÜRK'E katildir diyerek vatana ihanet ediyor, ve ayrıca CHP'den Altı Ok ilkesini çıkartacağız diyor, ve asla biz ATATÜRKÇÜ BİR PARTİYİZ demiyor, aksine sürekli ABD-İngiltere devletinin zayıf ülkeleri kontrol etmek için kukla olarak kullandığı "Sosyal Demokrasi" sistemini benimsiyoruz diyor. Altı Ok gibi DAHİYANE BİR ASİL TÜRK'ÜN(ATAMIZ) TAM BAĞIMSIZ ŞEKİLDE DEVLET YÖNETME SİSTEMİ varken(VE BU ALTI OK SİSTEMİ'NİN Çin ve Küba gibi ülkeler tarafından AÇIKÇA BAŞARILI DEVLETLERİNİ YÖNETMEK İÇİN ANA SİSTEM OLARAK KULLANILDIĞI BİLİNİRKEN...), senin ne işin var başka ülkelerin kuklası haline geleceğimiz sistemleri savunmakla??? Dersimli Kemal efendi şimdi de gelmiş PKK'nın partisi HDP ile birleşerek seçimlere gideceğini açıklıyor.

Anlayın artık, ATATÜRKÇÜ OLAN TEK PARTİ İŞÇİ PARTİSİ'DİR, TEK ÇÖZÜM KAHRAMAN DOĞU PERİNÇEK VE İŞÇİ PARTİSİNDE VE ATATÜRK'TE BİRLEŞELİM LÜTFEN GEÇ OLMADAN!! İŞÇİ PARTİSİNİ BÖLMÜYELİM, BU KUTSAL GÖREVLERİ ÜSTLENEN PARTİDE BİRLEŞELİM LÜTFEN ARTIK BEYNİMİZDEKİ YOBAZ MANİPÜLASYONLARDAN KURTULALIM!

Tarih: ARALIK 2014: Ahmet Şık Fethullah'ın, Yani CIA'nin Müridi Olduğunu İlan Ederek Fethullahçı Gladyo'ya Yapılan Önemli Operasyanların Yanlış Olduğunu Savunuyor

Ahmet Şık beyefendisinin Twitter sayfasından yayınladığı yazıya bir bakınız:

Birkaç yıl önceki faşizm döneminin kudretli sahiplerinden Cemaat'in bugün yaşadığının adı da faşizmdir. Faşizme karşı çıkmak erdemdir.


Bu ne anlama geliyor? Atatürkçü Onurlu Türk'lerin, köstebeklik görevini üstlenmiş birileri(hain şahıslar) tarafından F-TİPİ gibi Türkiye'yi bölmek isteyen ABD CIA kuklası olan bir TERÖR ÖRGÜTÜYLE yakınlaştırılması amaçlanıyor. Bu şekilde Atatürkçü'lerin gücünü yokedip Cumhuriyetimizi rahat rahat bölmeyi amaçlıyorlar! Ama Nafile, TÜRK MİLLETİ DİMDİK AYAKTA, TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ, İŞÇİ PARTİSİ VE FENERBAHÇE GİBİ KAYA GİBİ TAŞ GİBİ GÜÇLÜ OLAN ÖNDERLERİNE SAHİP GÜÇLÜ BİR TÜRK MİLLETİ VAR! ASİL TÜRK SOYUMUZ düşman devlet olan ve bizi bölmeyi amaçlayan Abd ve İngiltere'yi mağlup etmektedir, yani iyi durumdayız, umutlarımızı yitirmeyelim ve her türlü kumpasa kanmayalım. Aynelarap'ta Doğu Perinçek'in dediği gibi bir "Kuklalar Savaşı" oldu, ve burada TSK ABD'yi darmadağan etti. Olay bundan ibarettir, ve bu kadar basittir, geleceğimizi iyi görüyorum.

Kahraman Aziz Yıldırım ve Gazi Fenerbahçe'ye Kumpas Yapan Vatan Hainleri Artık Hapiste İnim İnim Ağlıyacaklar, ve TÜRK MİLLETİ ABD'ye Karşı Savaşı Kazanmaktadır!

Fethullahçılara yapılan dünkü operasyona baktığımızda aralarında Fenerbahçe'ye(ki zaten daha önce TSK ve İP'ye Kumpas yapanların önemli bölümüne de büyük darbeler vurulmuştu) Kumpas kuran üst düzey namussuz emniyet görevlilerininde olduğunu görüyoruz. CIA ve UEFA'yla işbirliği yapan TFF(M.Ali Aydınlar şerefsizi), GS ve TS yönetiminin yaptıkları VATANA İHANETLER apaçık ortaya çıktı!

Yazık değilmi günah değilmi 3 YIL BOYUNCA Fenerbahçe şampiyonlar ligine katılamadı, sırf bu yüzden yüzlerce milyon TL zarara uğradık, ve bunun karşısında CIA(=UEFA=FIFA)'yle işbirliği yapan vatan haini şahıslar(Ünal Aysal gibi) yüzlerce milyon TL borcu olmasına rağmen senelerce TÜRKİYE CUMHURİYETİNE vergi ödemediler ve buna Tayyip Erdoğan şerefsiz haini göz yumdu(Ayrıca Gezi Olaylarından sonra çıkan Ses Kayıtlarında Tayyip ve Bilal Erdoğan'ın baba-oğul nasıl birlikte Aziz Yıldırım'a ve Fenerbahçe'ye Kumpas kurduklarını da unutmayalım, bütün bunlar gösteriyorki bütün bu F-TİPİ kanser hücrelerinin temizlenme operasyonları Tayyip tarafından YAPILMIYOR, ŞU ANDA DEVLETİMİZİN TÜM FAALİYETLERİNİ TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ YÜRÜTMEKTEDİR, BUNU ANLAMAMIZ GEREKİYOR).

Ne oldu şimdi, anlıyormusunuz durumu? KAHRAMAN AZİZ YILDIRIM(Ayrıca yıllar öncesinde Aziz Yıldırım İlker Başbuğ gibi Paşalarla tribünlerde neden ve hangi amaçlarla yakınlaştığını da artık anlayalım ve Kahraman Aziz Yıldırım'ın DEĞERİNİ BİLELİM LÜTFEN!!!) ve KURTULUŞ SAVAŞINDA ÖNEMLİ ROL OYANAYAN FENERBAHÇE'YE NEDEN BU KADAR FÜTURSUZ BİR ŞEKİLDE SALDIRILDIĞINI ANLIYORMUSUNUZ? O YÜZDEN TRİBÜNLERDEKİ VE MEDYA'DAKİ PROVOKATÖRLERE(CIA İŞBİRLİKÇİLERİNE) KANMAYIN VE FENERBAHÇE'YE DESTEK OLUN. 1 MİLYON ÜYE PROJESİNE DESTEK OLUN, GALATASARAYLI VE BEŞİKTAŞ'LILARIN BİLE DESTEK OLMASI GEREKİYOR, ÇÜNKÜ OLAY TÜRK MİLLETİ'NİN BAĞIMSIZ BÜTÜNLÜĞÜ'NÜN KORUNMASI OLAYIDIR, VE GÜNÜMÜZDE FENERBAHÇE'Yİ SAVUNMAK DEMEK TÜRKİYE CUMHURİYETİ'Nİ VE ATATÜRK'Ü SAVUNMAK ANLAMINA GELMEKTEDİR!!

İP, TSK, FENERBAHÇE, ATATÜRK ve TÜRK MİLLETİ'NİN ASİL ve BÜYÜK GÜCÜ'NÜ GÖRMEMİZ GEREKİYOR

Bir konu daha, bütün bu Fethullahçı Gladyo'nun temizlenmesi olayının Tayyip Erdoğan ve AKP tarafından yapılması imkansızdır!!! ABD Tayyip ve AKP'yi sildi(Yeni F-TİPİ CHP ve F-TİPİ MHP'yi hazırlamaya çalışıyor ama bunun gerçekleşmesine imkan yok, öte yandan Hakan Bayrakçı'nın anketinde İşçi Partisi ve Anadolu Partisi birleştiği zaman %10'u geçtiğini ve AKP'nin %37'lere düştüğünü müjdeliyor, bu şartlarda ekonomik olarak çökmüş ve ABD desteği ARTIK OLMAYAN AKP'nin tekrardan iktidar olma şansı zaten YOKTUR), Tayyip götünü kurtarmak için TSK'ya sığındı ve ülke şu anda TSK(gerek emekli olanlar, gerekse görevde olan Kahramanlar) tarafından yönetilmektedir.

Ve sizce Doğu Perinçek(İşçi Partisi), Hasan Atilla Uğur(Türk Silahlı Kuvvetleri), Aziz Yıldırım(Kuvayı Milliye Fenerbahçe'si) ve İlker Başbuğ(Türk Silahlı Kuvvetleri)'un Ergenekon'da dağları eriterek çıkmasından sonrasında anında ülkemizde CIA'ci kanser hücrelerinin temizlenmesi tesadüfmüdür?, TESADÜF DEĞİLDİR! Bu yüzden Doğu Perinçek'e yönelik "basit ve papağana benzer bilimden uzak mantıksız propaganda faaliyetlerine", Türk Silahlı Kuvvetlerine karşı yapılan "Asimetrik Psikolojik Savaşla itibarsızlaştırma çabalarına" ve Fenerbahçe'ye yapılan "Şike Kumpasına" kanmayalım ve İşçi Partisinde ve Atatürk'te BİRLEŞELİM VE LÜTFEN GEÇ OLMADAN MİLLİ GÜÇBİRLİĞİNİ KURUP TAM BAĞIMSIZ TÜRK MİLLİ HÜKÜMETİNİ ARTIK KURALIM!!! Yeni Parti kurma saçmalıklarından, ve bencil ve mantıksız hareketlerden kendimizi kurtaralım VE lütfen İşçi Partisinde ve Atatürk'te BİRLEŞELİM!

1.
Bir tarafta ABD-CIA'CISI OLAN F-TİPİ-CHP, F-TİPİ-MHP, SON ZAMANLARDA DARBE ÜSTÜNE DARBE YİYEN F-TİPİ'NİN KENDİSİ VE BİTMİŞ TÜKENMİŞ VE TSK'NIN KUKLASI OLMAKTAN BAŞKA ŞANSI KALMAMIŞ AKP.

2.
DİĞER TARAFTA İSE ASİL TÜRK'ÜN TAM BAĞIMSIZ MİLLİ HÜKÜMETİNİ KURACAK OLAN TÜRK MİLLETİ, TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ, AZİZ YILDIRIM VE DOĞU PERİNÇEK.

SİZ HANGİ TARAFI SEÇİYORSUNUZ? BEN İKİNCİ TARAFI SEÇİYORUM!!!
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Re: Fethullahçı CIA Gladyosunun Temizlenmesinde Önemli Adıml

Mesajgönderen TurkmenCopur » 15 Ara 2014, 21:28

ABD ve AB'den cemaate açık destek

ABD ve Avrupa Birliği'nden F tipi örgüte yönelik operasyonlara ilk tepki geldi. ABD Dışişleri Bakanlığı sözcüsü Jen Psaki, "hedefin hükümeti eleştiren medya organları olduğunu" iddia etti, "baskın ve gözaltıları yakından takip ediyoruz" dedi. AB ise operasyonların Avrupa değerleri standarlarına aykırı olduğunu savundu.

15 Aralık 2014 Pazartesi 15:37

F tipi örgüte yönelik operasyonun ardından, örgüte Amerika'dan açık destek geldi. ABD Dışişleri Bakanlığı'ndan yapılan yazılı açıklamada, "Baskın ve gözaltıların yakından takip edildiği" belirtildi.
ABD Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Jen Psaki imzasını taşıyan açıklamada, operasyon yapılan basın organlarının "hükümeti eleştiren medya" olduğu iddia edildi. "Türk kolluk kuvvetlerinin eylemlerinin hedefinin Türk hükümetini açıkça eleştiren medya organları olduğu görülmektedir." ifadelerine yer verildi.

F tipi örgüte bir destek de Avrupa Birliği'nden geldi. AB Dışişleri Yüksek Temsilcisi Federica Mogherini ve AB Komisyonu Genişleme ve Komşuluk Politikasından Sorumlu Üyesi Johannes Hahn'ın ortak açıklamasında, baskın ve gözaltınların "medya özgürlüğüyle bağdaşmadığı" ifade edildi.

Açıklamada, "söz konusu operasyonun Türkiye'nin parçası olmak istediği Avrupa değerleri ve standartlarına aykırı olduğu" savunuldu. "Herhangi bir aday ülkenin AB'ye katılımı yönünde atılacak adımların hukukun üstünlüğüne ve temel haklara tam saygıya bağlı olduğunu hatırlatırız" ifadelerine yer verildi.

Mogherini ve Hahn, endişelerini Salı günü toplanacak olan AB dışişleri bakanlarına ileteceklerini belirtti.

ulusalkanal.com.tr
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Re: Fethullahçı CIA Gladyosunun Temizlenmesinde Önemli Adıml

Mesajgönderen TurkmenCopur » 15 Ara 2014, 21:32

CHP lideri o sözleri değerlendirdi!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İzmir Milletvekili Birgül Ayman Güler'in açıklamalarını değerlendirdi. Kılıçdaroğlu, "disiplin cezası uygulanır mı?" sorusuna "değerlendirme yapılıyor" yanıtını verdi.

15 Aralık 2014 Pazartesi 15:48

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP Milletvekili Birgül Ayman Güler'in "Partim cemaatle ittifak yaptı" sözlerini değerlendirdi.
Kılıçdaroğlu'na "disiplin cezası uygulanır mı?" sorusuna da yöneltildi.

Kılıçdaroğlu F tipi örgüte yönelik yapılan operasyona da tepki gösterdi.

ulusalkanal.com.tr
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Re: Fethullahçı CIA Gladyosunun Temizlenmesinde Önemli Adıml

Mesajgönderen TurkmenCopur » 15 Ara 2014, 21:34

Akagün Yılmaz, cemaate "Mazlum" diyen Kılıçdaroğlu'na kumpasları hatırlattı

Cemaat'e yönelik operasyonun ardından konuşan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu "Mazlumun yanında olacaklarını" söylemişti. Ulusal Kanal yayınına katılan Uşak Milletvekili Dilek Akagün Yılmaz, Kılıçdaroğlu'nun 'mazlum' olarak gördüğü cemaatin geçmişte yaptıklarını hatırlattı.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, f tipi operasyonların ardından yaptığı açıklamada "Süreci darbe olarak yorumlamış ve mazlumların yanında olacaklarını" söylemişti.
Kılıçdaroğlu'nun mazlum sözlerine Uşak Milletvekili Dilek Akagün Yılmaz karşı çıktı.

Ulusal Kanal yayınına katılan Akagün Yılmaz, cemaati mazlum görmediğini söyledi.

Yılmaz, Kılıçdaroğlu'nun mazlum olarak gördüğü cemaatin neler yaptığını da hatırlattı.
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Re: Fethullahçı CIA Gladyosunun Temizlenmesinde Önemli Adıml

Mesajgönderen TurkmenCopur » 17 Ara 2014, 03:16

Doğu Perinçek Cemaat operasyonunu değerlendirdi: Gladyo toptan temizlenecek

İşçi Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, F tipi operasyonu şu sözlerle değerlendirdi: “Fethullah suç örgütü kavramını, MGK saptadı. Burada komutanların imzası var. Bu sadece Erdoğanların işi değil. Siz Silivri’de büyük bir tertibi çökerttiniz, şimdi onun devamı geliyor.”

14 Aralık 2014 Pazar 18:02

Doğu Perinçek Cemaat operasyonunu değerlendirdi: Gladyo toptan temizlenecek

İŞÇİ Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek il ziyaretleri kapsamında Konya’ya gitti. Dedeman Otel’de yurttaşlarla buluşan Perinçek, Türkiye’nin Çıkış Yolu isimli bir konferans verdi. Konferans sırasında bir yurttaşın “Bu sabah Cemaat’e bir operasyon yapıldı. AKP’nin bu operasyonu gerçekleştirdiği söyleniyor. Bunu nasıl değerlendiriyorsunuz?” sorusu üzerine Perinçek baskını yorumladı:
“Ben size evvela AKP iktidarını yıkacak formülü söyledim. Ben, Tayyip Erdoğan’ın Yüce Divan dosyasını yazdım. Ali Fuat Yılmazer, “Eğer Perinçek’i içeri atmasaydık AKP kapatılacaktı.” dedi. AKP’nin korktuğu iki kurum var. Birincisi Türk Silahlı Kuvvetleri, ikincisi İşçi Partisi.

Yalnız burada iki nokta var. Kim PKK ile mücadele ederse biz bunun karşısında durmayız. Kim F-tipi ile mücadele ederse biz bunun karşısında durmayız. Bu mücadele Türk Milleti’nin yararınadır. Gladyo bir terör örgütüdür. Türkiye dahil bulunduğu ülkelerin yönetimine hükmetmek için vardır. Bir demokrat, bir özgürlükçü Gladyo’nun üstüne gidilmesine karşı çıkar mı? Bu uygulamalara karşı çıkmak ben NATO’dan Gladyo’dan yanayım demek.

Biz kendi programımıza sahip çıkıyoruz. Biz Fethullah Gülenle mücadeleyi desteklerken Türk Milletinin geleceğine sahip çıkıyoruz.
İçeriye alınan Mutlu Ekizoğlu, Tufan Ergüder gibi isimler, geçmişte TSK’ya tertibi kuranların önde gelenlerinden. Bu insanlar sıradan insanlar değil. Geçmişte kurulan tertiplerin kurucularından. Tabi biz yine de suçlu demiyoruz. Türk yargısı yargılayacak ve karar verecek. Demokratikleşme adına buna ihtiyacımız var. Gladyo’nun toptan temizlenmesi lazım. Ne yapılırsa İşçi Partisi bunu destekleyecek. Tabi bunlar hukuk çerçevesi içinde yapılmalı. Fethullah suç örgütü kavramını Milli Güvenlik Kurumu saptadı. Burada kimlerin imzası var. Türk Silahlı Kuvvetleri komutanlarının imzası var.Bu sadece Erdoğanların işi değil. Siz Silivri’de büyük bir tertibi çökerttiniz, şimdi onun devamı geliyor.

Bizleri içeriye Erdoğan, Gül, Gülen attı. Silivri mahkemelerinde de açıkladım. Gladyo’nun bir numarası Abdullah Gül, iki numarası Tayyip Erdoğan, üç numarası Fethullah Gülen. F-tipi ile mücadele devam ederse, bu iş en sonunda Erdoğan’ın yakasına yapışacak."

http://www.aydinlikgazete.com/politika/ ... 58682.html
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Re: Fethullahçı CIA Gladyosunun Temizlenmesinde Önemli Adıml

Mesajgönderen TurkmenCopur » 17 Ara 2014, 03:28

İsmet Özçelik - F tipi örgüt ‘mazlum’ mu?

F tipi örgüte yönelik operasyon genişliyor. Emniyet, yargı ayağından sonra örgütün diğer bağlantıları hedef alınmaya başlandı. Dün sabah örgütün medya kısmı ile emniyetteki “kumpas” ayağına yönelik yeni bir operasyon daha gerçekleştirildi.

Operasyon öyle gizli falan yapılmadı. Örgütün devlet içindeki kaynaklarından gelen bilgiler ışığında “Fuat Avni” imzasıyla önceden açıkladı. Yani örgütün “temizlik” yapması sağlandı.

MUHALEFETE GÖRE ÖRGÜT MAZLUM!

Operasyon duyulur duyulmaz muhalefet partilerinden tepkiler geldi. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve parti yöneticileri “Mazlumun yanındayız” diyerek F tipi örgüte destek verdiler. MHP yöneticilerinden de benzer açıklamalar yapıldı.

Peki, F tipi örgüt masum mu?

F tipi örgütü masum ilan etmek için insanın gözünün kör, kulağının sağır olması gerek. ABD’den gelen CIA ekibiyle, TSK, İşçi Partisi ve aydınlara yönelik operasyonu yürütenler bunlar. Ali Tatar, Kuddisi Okkur’u ölüme gönderen bu örgüt. 2010 referandumu sonrası yargıyı ele geçirenler, Türkiye’de korku imparatorluğu kuranlar aynı ekip.

YOLSUZLUK

Erdoğan ve AKP’li bakan ve yöneticilerle ilgili yolsuzluk iddialarını bilmeyen yok. Wikileaks belgelerinde bile bununla ilgili çok sayıda bilgi var. İddiaların tamamına yakınının doğru olduğundan da kimsenin şüphesi yok.

Yalnız bir başka büyük yolsuzluk merkezi daha var. F tipi örgütün 50 milyar dolarlık bir bütçesi olduğu konuşuluyor.

Peki örgüt nasıl bu kadar büyüdü? Bu kadar paranın kaynağı ne?

Bu büyümenin tamamına yakını 2002 yılından sonra, yani AKP iktidarında oldu. Devlet kuruluşlarının hepsi örgüte destek çıktı. İsim de verelim; THY, Halkbank, TİM, Ziraat Bankası, TİKA, Hazine Müsteşarlığı, DTM, ... Hepsi bu örgüt için büyük paralar harcadı. Devletin parası F tipi örgüt için kullanıldı.

Arşivler ortada. Erdoğan bir talimat verirse bütün rakamlar görülür. Sponsorluk adı altında örgüte ne kadar para aktarıldığı ortaya çıkar.

TÜRGEV benzeri bir durum sözkonusu!

İŞADAMLARINDAN ALINAN PARALAR

Devlet imkanları nedeniyle işadamlarından alınan paralar da ayrı. Hepsi kemiksiz et kıvamında. Sıfır masraf, net kâr. Dışişleri Bakanlığı’nın büyükelçiliklere çektiği talimat da orada duruyor. F tipi örgütü resmi protokol listesine aldırdılar. Örgütü bulundukları ülkelerde yasallaştırdılar.

Yolsuzluk aranıyorsa da AKP iktidarı ile F tipi örgüt arasında hiçbir fark yok. Al birini vur ötekine.

F tipi örgüt “mazlum”sa suçlu kim?

O SORU ÖNERGESİNDE HER ŞEY VAR


Erdoğan’ın eski arkadaşı İdris Naim Şahin AKP’den ayrıldıktan sonra ilginç bir soru önergesi verdi. 21 Haziran 2014 günü bu soru önergesi Zaman gazetesinde tam sayfa yayınlandı. Kulislerde önergeyi hazırlayanın başkası olduğu, Şahin’in aracı konumda olduğu vurgulandı.

O soru önergesinde her şey var. Nedense, Hrant Dink cinayetinin, Danıştay saldırısının, Zirve Kitabevi katliamının, Necip Hablemitoğlu ve Üzeyir Garih cinayetlerinin F tipi örgüte yıkılacağından söz ediliyor.

Önerge ve önergenin Zaman gazetesinde tam sayfa yayınlanması, günü geldiğinde, “Bak biz demiştik” demek için ön alma çabası olarak yorumlanmıştı. Şimdi bu tespitin doğru olduğu görülüyor.

GERİ DÖNÜŞ YOK

Erdoğan’a yakın kaynaklar da çok net konuşuyor. “Bu kavgada geri dönüş yok” diyorlar.

Erdoğan Arena stadyumundaki “Türkçe olimpiyatlarına” katılmıştı. Orada çok yumuşak bir konuşma yaptı. Birçok kişi F tipi örgütle Erdoğan arasındaki buzların eridiğini söyledi.

Ama aynı gün AKP ve F tipi örgütü iyi bilen bir tanıdığım, “Sakın Erdoğan’ın yumuşaklığına aldanma. Göreceksin bu savaş çok sert olacak. Testilerden biri kırılmadan da sona ermeyecek” demişti. Dedikleri doğru çıktı.
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Re: Fethullahçı CIA Gladyosunun Temizlenmesinde Önemli Adıml

Mesajgönderen TurkmenCopur » 17 Ara 2014, 03:32

Bahçeli: Gözaltılar izaha muhtaç bir garabettir

ANKARA (CİHAN)- MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, “Demokrasi ve hukukla yönetildiğine inanmak istediğimiz Türkiye’de, bir medya organına baskın düzenlenmesi, gazetecilerin, dizi film yönetmenlerinin akıllara durgunluk veren suçlamalarla gözaltına alınmaları izaha muhtaç bir garabettir.” dedi.
CİHAN
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Re: Fethullahçı CIA Gladyosunun Temizlenmesinde Önemli Adıml

Mesajgönderen TurkmenCopur » 04 Eki 2015, 11:06

FETÖ iddianamesinde Atatürk'ün Gençliğe Hitabesi'ne atıf yapıldı

Fethullahçı Terör Ögütü hakkında hazırlanan ikinci iddianamede "Cumhuriyet'in saldırı altında olduğu bir dönemden geçildiği" saptaması yapıldı. Fehullah Gülen'in 1 numaralı şüpheli olduğu iddianamede "Türk Ordusu'nun vatansever subaylarına kurulan kumpas" hatırlatıldı. İddianamenin sonuç bölümünde ise Gençliğe Hitabe'deki "Ey Türk Gençliği! Birinci vazifen türk istiklalini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafaa etmektir" ifadelerine yer verildi.

03 Ekim 2015 Cumartesi 15:25

Fethullahçı Terör Örgütü hakkında hazırlanan ikinci iddianamenin ayrıntıları ortaya çıktı. Fethullah Gülen'in bir numaralı şüpheli olduğu iddianamede, Atatürk'ün Gençliği Hitabesi'ne atıf yapıldı.

Cumhuriyet Savcısı İsmail Uçar tarafından hazırlanan iddianamede, Türk Silahlı Kuvvetleri'ne yönelik tertipler, "TSK'daki vatansever subayları pasifize edebilmek için kendi uydurdukları delillerle operasyon yapmışlardır" ifadeleriyle anlatıldı.

İddianamede, CHP ve MHP'nin kumpaslarla dizayn edildiği belirtildi. "Anamuhalefet partisi genel başkanına kaset yoluyla şantaj yapılmak suretiyle CHP'ye yönelik bir dizayn çalışması yapılmıştır. Ardından MHP'lilere yönelik kaset kumpasıyla genel başkan yardımcıları değiştirilmiştir" denildi.

Fetullah Gülen ile birlikte 6 kişinin örgüt yöneticiliği, 63 kişinin de örgüt üyeliğiyle suçlandığı iddianamede, F tipi örgüt, temelleri Madrid'te atılan Opus Dei Tarikatı'na benzetildi. Ortak özelliğin "misyonerlik faaliyeti" olduğu ve ABD istihbarat örgütleri tarafından desteklendiği vurgulandı.

Örgütün, bütün kurumlara yerleştirdiği militanlarla anayasal düzeni yok etmeye yönelik çalışmalar yaptığı ifade edildi.

İddianamenin sonuç bölümünde de Atatürk'ün Gençliğe Hitabe'sinden alıntıya yer verildi.

O bölümler iddianamede şu ifadelerle yer aldı:

"Atatürk'ün Gençliğe Hitabe'sinde "Ey Türk Gençliği! Birinci vazifen Türk istiklalini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet muhafaza ve müdafaa etmektir" denilmektedir. Türk istiklal ve Cumhuriyetinin saldırı altında olduğu dönemlerden geçmekteyiz. Atatürk'ün vecizesinde söylediği gibi Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır."

ulusalkanal.com.tr

http://www.ulusalkanal.com.tr/gundem/fe ... 76918.html
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26


Dön Fethullah Gülen Terör Örgütü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir