Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

Fethullah Gülen’in Avukatı Aranıyor

Burada Amerika'da yaşıyan, ve Amerika'nın uşaklığını yapan Fethullah Gülen hakkında önemli başlıklar bulabilirsiniz. Kendisi CIA'yla iç içedir ve resmen bir CIA elemanıdır.
Fethullah Gülen, İslam Dinimiz ve Türk Soyumuz gibi en büyük değerlerimizi kötüye kullanarak iyi niyetli halkımızı kandııyor ve Amerika'ya hizmet eden bir cemaat'e köle yapıyor.
Devletimiz içinde bu cemaat'ten olan ve Türkiye Cumhuriyetimizin geleceğini tehlikeye atan insanlarımıza bunu sormak istiyorum: "ALLAH AŞKINA, Amerika gibi şeytana tapan ve bizzat şeytanın askerleri olan bir devlet'e hizmet etmenin neresinde Müslümanlığımız vede Türklüğümüz vardır?". Bu sorunun cevabının çok net olmasıyla birlikte, insanlarımızdan ricam, Türkiye Cumhuriyeti'mizin Tam Bağımsızlığı için, LÜTFEN AMERİKA'YI VE FETHULLAH GÜLEN'İ BOYKOT EDİN VE LANETLEYİN!!!!!!!

Fethullah Gülen’in Avukatı Aranıyor

Mesajgönderen TurkmenCopur » 04 Kas 2011, 03:45

FETHULLAH GÜLEN’İN AVUKATI ARANIYOR

Fethullah Gülen’in Odatv Genel Yayın Yönetmeni Barış Pehlivan’a açtığı davanın duruşması İstanbul 12. Sulh Ceza Mahkemesi’nde görüldü.

Gülen’in Odatv hakkında okur yorumlarıyla nedeniyle açtığı dava sonucunda, Beyoğlu 3.Sulh Ceza Mahkemesi “hakaret teşkil eden sözlerin yayından kaldırılmasına” karar vermişti! Mahkeme kararında hangi yorumların hakaret teşkil ettiği açıkça belirtilmemesine rağmen, Odatv Fethullah Gülen’in hakaret zannına kapılabileceği, ama eleştiri sınırları dahilinde olan 49 yorumunu yayından kaldırmıştı. Buna rağmen, Fethullah Gülen “mahkeme kararını yerine getirmediğimiz” gerekçesiyle Odatv Genel Yayın Yönetmeni Barış Pehlivan’a dava açtı.

Çağlayan Adliyesi’nde görülen üçüncü duruşmaya şikayetçi Fethullah Gülen’in avukatlarının katılmaması dikkat çekti. Gülen’in avukatı ikinci duruşmaya da katılmamıştı.

Gazeteci Barış Pehlivan ve avukatı Tugay Topbaş duruşmada; ilgili mahkeme kararını yerine getirdiklerini söyleyerek, beraat talep ettiler. Mahkeme karar duruşması için 10 Ocak 2012 tarihine erteledi.

Fethullah Gülen’in açtığı davada, Odatv Genel Yayın Yönetmeni Barış Pehlivan’ın 2 yıla kadar hapsi ve 3 yıla kadar gazetecilikten men edilmesi isteniyor.

Odatv.com
03.11.2011 03:30


http://www.odatv.com/n.php?n=fethullah- ... 0311111200
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Dön Fethullah Gülen Terör Örgütü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir

cron