Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

Fethullah Gülen’in Masasının Satır Arasında Ne Var

Burada Amerika'da yaşıyan, ve Amerika'nın uşaklığını yapan Fethullah Gülen hakkında önemli başlıklar bulabilirsiniz. Kendisi CIA'yla iç içedir ve resmen bir CIA elemanıdır.
Fethullah Gülen, İslam Dinimiz ve Türk Soyumuz gibi en büyük değerlerimizi kötüye kullanarak iyi niyetli halkımızı kandııyor ve Amerika'ya hizmet eden bir cemaat'e köle yapıyor.
Devletimiz içinde bu cemaat'ten olan ve Türkiye Cumhuriyetimizin geleceğini tehlikeye atan insanlarımıza bunu sormak istiyorum: "ALLAH AŞKINA, Amerika gibi şeytana tapan ve bizzat şeytanın askerleri olan bir devlet'e hizmet etmenin neresinde Müslümanlığımız vede Türklüğümüz vardır?". Bu sorunun cevabının çok net olmasıyla birlikte, insanlarımızdan ricam, Türkiye Cumhuriyeti'mizin Tam Bağımsızlığı için, LÜTFEN AMERİKA'YI VE FETHULLAH GÜLEN'İ BOYKOT EDİN VE LANETLEYİN!!!!!!!

Fethullah Gülen’in Masasının Satır Arasında Ne Var

Mesajgönderen TurkmenCopur » 04 Kas 2011, 03:44

FETHULLAH GÜLEN’İN MASASININ SATIR ARASINDA NE VAR

Fethullah Gülen 24 şehit verdiğimiz Çukurca ve Şemdinli saldırılarından sonra, bir dizi açıklama yaparak, olayın sorumluluğunu doğrudan Türk ordusuna yükledi.

Ona göre istihbarat eksiği yoktu... Fethullah Gülen’in kurumlar arasındaki bu seçici tutumunun, elbette hepinizin bildiği nedenleri bir kenara bırakalım. Önce şu açıklamalarına bakalım ve hangi kurum nasıl itham edilmiş hangisi nasıl desteklenmiş onu görelim. Sonra da bazı örnek olayları inceleyip sorumuzu soralım...

TSK VE İSTİHBARAT

Çukurca ve Şemdinli’deki saldırılardan sonra Fethullah Gülen’in, kendisine yakın yayın organlarında yayınlanan taziye mesajı şöyle: “yaşanan bunca müessif hadiselere ve istihbarat çalışmalarına rağmen, gereken hassasiyetin ve tedbirin alınmaması sonucu, göstere göstere gelen saldırılar, karanlık oyunların bu topraklar üzerinde sahneye konulduğundan ibarettir.”

Dikkat edilsin lütfen, “İstihbarat’a rağmen tedbir almayanlar” dan söz ediyor. Bundan birkaç gün sonra Zaman gazetesinde yayınlanan mesajında da şöyle diyor: “Çoklarının dediği gibi, mensup olduğumuz Birleşmiş Milletler ve NATO içinde önemli güce, kevvete ve mekanize birliklere sahip sayılı devletlerden biriyiz. Bir espriye bağlı ifade edersek, o güç, kuvvet ve mekanize birliklerin neler yapabileceğini görmek istiyorsanız, 27 Mayıs İhtilali’ne bakabilirsiniz. O güç, gelip kendi milletinin başına binmiş ve 25-30 milyon insanı teslim almıştır. Daha sonra da her on senede bir binlerce insanı ezmiş, zindanlara atmış, sürgünlere yollamıştır. Şimdi sen orada kuvvetini sonuna kadar kullanmışsın, sokağa hükmetmişsin; fakat, ayıptır bu, ardır, 30 senedir dağdaki bir avuç şakinin hakkından gelemiyorsun...”

Vay... Vay... Vay...

Burada da doğrudan hedefe konulan ve başarısız ilan edilen TSK’dır. Ayrıca mesajın üslübuna, silahlı kuvvetlere karşı koyu bir kin ve düşmanlık, olanca şiddetiyle hakimdir.

BU EYLEMLERDE İSTİHBARAT NEREDEYDİ

Şu halde soralım:

İstanbul-Güngören’deki bombalı saldırı da, bombalar o çöp kutularına yerleştirilmeden önce emniyet, istihbarat neden alamadı?

Halkalı’da şehrin ortasındaki yola mayın döşenirken...

4 Etlül’de Tunceli’de halı sahada, polislere pusu kurulmadan önce...

20 Eylül’de Ankara-Kumrular’da , bir araç dolusu patlıyıcı yerleştirilmeden önce...

30 Eylül’de Antalya-Kemer’de jandarma noktasına canlı bomba saldırısı yapılmadan ve bundan birkaç gün sonra Kemer’de plaja patlayıcı madde gömülmeden önce...

16 Ekim’de Adana’da polise bombalı eylem yapılmadan önce...

13 Ekim’de Hatay-İskenderun’da polis karakoluna saldırılmadan önce...

28 Ekim’de Osmaniye’de polislere pusu kurulmadan önce...

29 Ekim’de Bingöl’ün orta yerinde canlı bomba patlatılmadan önce...

Emniyet istihbarat neredeydi?

Kimi dinliyor, kimi izliyor, kimler hakkında teknik takip yapıyordu? O eylemleri yapan teröristlerin mi?

Yoksa...

1992 yılında PKK’nın belini kıran, aynı TSK’dır ama ateşkesi kabul eden Fethullah Gülen’e çok yakın siyasilerdir.

1995’te o büyük operasyonla, ABD’nin, teröristleri Guam adasına kaçırmasına neden olan aynı TSK’dır.

2002’den sonra İstihbarat kurumlarımızda çok köklü değişiklikler yapılarak, baştan sona yeni kadrolarla doldurulmuştur.

Soru şudur: Fethullah Gülen ordumuza bu kadar hoyratça ithamlarda bulunurken, emniyet istihbarata bu ihtimamı neden göstermektedir?

Odatv.com
03.11.2011 04:11


http://www.odatv.com/n.php?n=fethullah- ... 0311111200
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Dön Fethullah Gülen Terör Örgütü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir