Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

TGBli Kahramanlar Amerikan Askerlerinin Başına Çuval Geçirdi

Bu 10 senelik süre içinde, AKP Hükümeti'nin yaptığı başarılı "Amerikan Uşaklığı" görevi sayesinde Amerika Irak'ı işgal etmiştir. Sonrasında 1,5 milyon Müslüman'a, Amerika ve AKP tarafından Soykırıma tabi tutulmuştur.
Genelkurmay Başkanları yeniden Amerika'nın hizmetine girdiler(örneğin Hilmi Özkök).
Hilmi Özkök döneminde Şanlı Türk Askerimiz'e çuval giydirilmiştir. Sonrasında Kahramanımız Aziz Ergen Paşa çuval rezaletinin intikamını almıştır, ancak yine AKP döneminde emekli yapılmıştır. Sonrasında R.T.E.'ye "ABD'ye nota verecekmisiniz" diye sorulunca, cevabı "Ne veriyoruz müzik notası mı bu" olurken, Suriye konusunda tam tersi açıklamaları neden yaptığı açık bir şekilde ortadadır.
AKP, PKK teröristlerini ödüllendirdi, Türkiye’de kahraman gibi(Habur İhaneti) karşılanmalarına izin verildi. Oslo’da Tayyip ve Öcalan, İngiltere’nin emriyle ihanet anlaşmasına seve seve imza attılar! Tayyip Yahudilerden üstün hizmet madalyası almıştır ve asla geri iade etmemiştir!
Hizbullahçı teröristler, anlamsız bir şekilde beraat ettirilip ödüllendirildiler.
Silivri'deki Kahramanlarımız en kötü şartlarda yaşarlarken, İmralı'daki terörist bozuntusu Öcalan'ın en lüks hücrelerde yaşatılmasına izin verildi ve buradan bu şerefsize PKK'yı yönetebilme yetkisi verildi. AKP yetkilileri, ABD emriyle, Öcalan ile defalarca işbirliği yaptılar.
ABD-Erdoğan-Mehmet Ali Talat İşbirlği sonucunda KKTC'nin Tam Bağımsızlığını yok edebilmek için önemli anlaşmalar yapıldı. Yunanistan resmen adalarımızı işgal etmiştir.
Erdoğan ve Yandaşları yaptıkları yolsuzluklar sonrasında aşırı derecede zenginleştiler.
Tüm değerli Topraklar ve Milli Kuruluşlar Düşman devletlere satıldı.
Arap Milliyetçisi R.T.E. kendisini Davos fatihi zannederken(Davos olayı bir kurgu-senaryodur), buna karşısında, şerefsiz Tayyip, Azerbaycan Türkleri'nin Namus Meselesi olan Karabağ Soykırımı'na karşı kasıtlı bir şekilde duyarsız kalıp Soydaşlarımıza hakaret etmiştir! Büyük tepki ve baskı olmasa, AKP Ermenistan ile sınırların açılmasını sağlayacaktı.
İşsizlik oranları %30’lara tırmanmaktadır.
Atatürkçü Kahramanlarımız, Şanlı Ergenekon Destanımız'ın adı verilen sahte bir suçlamayla tutuklanıp zindanlara atılmıştırlar.
-Kuzey Irak’taki kukla PKK-Barzani devletine savaş ilan etmesi gerekirken, AKP, ABD’nin emriyle Suriye’yi düşman ilan edip bağımsız bütünlüğümüzü kasıtlı olarak tehlikeye atmaktadır. AKP Barzani’yi resmi devlet başkanı olarak tanıdı. AKP ve yandaşları Kuzey Irak’ta PKK’yla işbirliği yaparak zenginleştiler.
-Tek Çözüm, 1960 devriminde olduğu gibi bir Milli Güç Birliğindedir. Bu birliğin başında İşçi Partisi olmalıdır. Kılıçdaroğlu, Bahçeli ve onların etrafındaki CIA ajanlarının, aynen Tayyip ve Feto gibi ABD'nin ajanları olduğu açık bir şekilde ortaya çıkmıştır son dönemde! CHP ve MHP'nin Sorosçu, MİT'çi, Fethullahçı, CIA'ci olmayan Milli Atatürkçü tam bağımsız halk önderleri bir çatı altında birleşip CHP ve MHP üst yönetimini ele geçirip buraları tam bağımsız Atatürkçü'lerle doldurup düzmece olmayan bir CHP-MHP-İP Milli Türk Güçbirliğini kurmaları gerekir!
Önümüzdeki dönemde Türk Milletimizin izlemesi gereken siyasi strateji:
1. Bölücü Anayasa’ya HAYIR, Türk’lük Maddesini Anayasa’dan Çıkartamazsınız!
2. Yurtta Sulh, Cihanda Sulh, Suriye Kardeştir, ABD Kalleştir!
3. NATO'dan çıkmalıyız, Kuzey Irak işgal edilip PKK'nın kökü kazınmalıdır! Türk-Kürt Kardeştir, ABD Kalleştir!
4. FETO'CILAR, TAYYİP, AKP'LİLER, HEPSİ YARGILANACAK, AKP HÜKÜMETİ BEKLENEN EKONOMİK KRİZLE DEVRİLECEK, GÜÇ KAYBEDEN ABD ORTA DOĞU VE TÜRKİYE'DEN DEFOLUP GİDECEK. ASİL TÜRK SOYUMUZ BÜTÜN AVRASYA TÜRKLERİ BİRLEŞTİRİP TÜRK BİRLİĞİNİ KURACAKTIR VE CİHAN HAKİMİYETİNİ YENİDEN KURACAĞIZ, BUGÜN BİZE YAPILAN TECAVÜZLERİN İNTİKAMI ALINACAKTIR, KORKUN BİZDEN!

TGBli Kahramanlar Amerikan Askerlerinin Başına Çuval Geçirdi

Mesajgönderen TurkmenCopur » 22 Eki 2011, 18:41

AMERİKAN ASKERLERİNİN BAŞINA ÇUVAL GEÇİRİLDİ

MUĞLA'nın Bodrum İlçesi'ne perşembe günü ABD askeri J.S.M.'nin (Jesus Salazar Munoz) başına, Barlar Sokağı'nda çuval geçirdikleri ileri sürülen Türkiye Gençlik Birliği üyesi 8 kişinin de aralarında bulunduğu bir grup, aynı yerde bir basın açıklaması yapıp, yere çuval bıraktı.

Geçen Çarşamba günü 180 metre uzunluğundaki, 61 bordo numaralı ABD savaş gemisi Ramage Bodrdum Gemi Yanaşma İskelesi'ne demirledi. 290 personeli bulunan gemideki ertesi günün çarşı iznine çıkan askerler, 'Barlar Sokağı olarak bilinen Cumhuriyet Caddesi'nde Bodrum Yurttaş İnisiyatifi, Türkiye Komünist Partisi (TKP) ve Türkiye Gençlik Birliği (TGB) üyelerinin bulunduğu 15 kişilik grup, 'Yankee go home, 'Katil ABD diye slogan atıp, çuvallı protestoda bulundu. Eyleme katıldıkları iddiasıyla Milas'ta gözaltına alınan 8 TGB üyesi, getirildikleri Bodrum İlçe Emniyet Müdürlüğü'ndeki ifadelerinin ardından serbest kaldı.Serbest kalan 8 TGB'linin de aralarında bulunduğu bir grup, dün (Cuma) saat 18.00 sıralarında Azmakbaşı'nda toplanıp, çuvallı eylemin yapıldığı 500 metre mesafedeki Barlar Sokağı'na yürüdü. 'Katil ABD Türkiye'den defol yazılı dövizler ile Türkiye Gençlik Birliği pankartı açıp, yere çuval bırakan grup, tepkilerini dile getiren İngilizce sloganlar attı.Polisin geniş güvenlik önlemi aldığı eylem sırasında çarşı iznindeki ABD'li askerlerin bir bölümünün tedirgin olup uzaklaştığı görüldü.

İKİ KUŞAK SÜRECEK TRAVMA YARATMANI GURURUNU YAŞIYORUZ

Bir gün önce eylem yapanlar arasında bulunan TGB üyesi Utku Reyhan, grup adına yaptığı açıklamada, '2003 yılında Süleymaniye'de askerlerimizin başına geçirilen çuvalın yarattığı acıyı hala içimizde taşıyoruz. Bir ay önce yayınlanan Wikileaks belgelerine göre eski ABD Büyükelçisi Ross Wilson büyük bir keyifle 'Bu çuvalın acısı bir kuşak çıkmaz' demiştir. Bu eylemin onurlarıyla oynanan o Türk askerlerine ithaf ediyoruz ve en az iki kuşak sürecek bir travma yaratmanın gururunu yaşıyoruz. Ayrıca 2-3 ayda bir Ege ve Akdeniz kıyılarımıza gelerek rahatlayan, ülkemize bir genelev muamelesi yapan bu ahlaksızlara tahammül edebilmek mümkün değil dedi.

Eylemin hemen ardından tüm polis teşkilatının peşlerine düştüğünü ve cep telefonuyla çektikleri fotoğraf ve görüntülere el koyduğunu ileri süren Reyhan, 'Eğer bu eylem iddia edildiği gibi başarısız olsaydı, çuvalı geçiremeseydik, ABD elçiliği hemen devreye girip, görüntülerin yok edilmesini istemezdi. Ayrıca, başına çuval geçirdiğimiz asker de bunu emniyette verdiği ifadesinde belirtmiştir. Yani çuval geçirme işi resmi kayıtlara geçmiştir. Ancak, polis eliyle görüntüler yok edilmiştir. Şimdi bizler soruyoruz. Türk askerinin başına çuval geçirilmesinden rahatsız olmayanların ABD askerinin 'karizmasına' gösterdikleri bu önem ne anlama gelmekte Şimdiden eylem hem Türkiye halkının hemde bütün ezilen dünya uluslarının vicdanında karşılığını bulmuştur. Bu nedenle daha önce de karşılarına defalarca çıktığımız bu arsız Yankee'leri kendilerine dikkat etmeleri konusunda ve mümkün mertebe yalnız gezmemeleri noktasında uyarıyoruz. Her an her yerde karşılarına çıkabilirizö diye konuştu.Açıklamanın ardından grup, alkışlı protestoda bulunduktan sonra, dağıldı. Öte yandan ABD savaş gemisi Ramage, bugün saat 10.00'da daha önce planlandığı gibi Bodrum'dan ayrıldı.

Odatv.com
22.10.2011 13:38


http://www.odatv.com/n.php?n=polis-o-go ... 2210111200
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Dön 2002-2017: Cumhuriyetimizin 7. İhanet Dönemi

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir