Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

Emperyalizmin Gizli Kuruluş Tarihi ve Hitler İle Bağlantılar

Emperyalizmin Gizli Kuruluş Tarihi ve Hitler İle Bağlantılar

Mesajgönderen TurkmenCopur » 07 May 2011, 16:00

Sayın TurkToresi.com Üyeleri,

Hitler'in bir İngiliz Ajanı olduğunu, Hitler ve Nazilerin İngiliz ve Amerikan devletlerinin hedeflerine hizmet ettiklerini kanıtlayan belgeleri "2. Dünya Savaşı ve Türk Soyumuzun Baş Düşmanı olan Cermen Menfaat Merkezi'nin Kuruluşu: İngiltere-Amerika-Hitler, Rockefeller-Rothschild-JP Morgan-İlluminati/Mason İşbirliği Faaliyetleri" isimli bölümde yayınladık.

Günümüzdeki emperyalist ülkelerin, Haçlı şeytani Cermen birliğini ve düzenini nasıl ve hangi entrikalarla kurduklarını öğrenmek istiyorsanız, bu bölümde çok önemli bilgiler bulacaksınız. Ayrıca forumumuzdaki tüm bölümler, gelecekte en güvenilir kaynaklar ile birlikte sürekli güncellenecektir.

Tartışmalara katılmanız umuduyla,

Saygı ve Sevgilerimizle,

TurkToresi.com Yönetimi
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Re: Emperyalizmin Gizli Kuruluş Tarihi ve Hitler İle Bağlant

Mesajgönderen TurkmenCopur » 08 May 2011, 01:46

Cermen Menfaat Merkezi ve Türkiye'mizin Tam Bağımsızlığı

Birinci Dünya Savaşının galibi İngiltere'dir. İngiliz devletini yöneten unsur kraliyet hanedanlığıdır. Bilindiği gibi İngilizler, Almanlar, Hollandalılar ve Fransızlar gibi Cermen milletinin bir mensubudurlar.

Birinci Dünya Savaşından sonra Dünyayı yöneten unsurun Birinci Dünya Savaşının galibi ve baş aktörü olan ülkenin olduğunu anlamamız gerekir.
İşte bu İngiltere devleti, kendisinin bir uzantısı olan Amerikan devleti ve Almanya devletindeki bazı aile şirketlerini, şeytani tarikatları ve hükümet nezdindeki önemli kişileri kullanarak(ve ayrıca onları büyütüp, ünlü yapıp, sahneye çıkartıp ve sonrasındada besleyip), Devlet+Mafya-Tarikat-Gladyo sistemini İkinci Dünya Savaşı öncesinde ve sırasında kurmaya çalışmak istemiştir ve başarılı olmuştur.

Nasıl başarılı olmuştur ve bu Devlet+Mafya-Tarikat-Gladyo sistemin içindekiler kimdir?

Devlet: İngiltere-Amerika.
Mafya: Rockefeller-Rothschild-JP Morgan gibi aile şirketleri
Tarikat: İlluminati, Mason, Bilderberg gibi şeytani tarikatlar
Gladyo: İngiliz Ajanı Kukla Hitler ve Kukla Nazi Devleti/Hükümeti

İngiltere, İkinci Dünya Savaşı öncesi ve sırasında Rockefeller(Amerika'da bir aile şirketi), Rothschild(Yahudilerin Haini, Yahudileri kullanan, Yahudiliklerine ihanet eden bir Yahudi aile şirketi) ve JP Morgan(Amerika'da bir aile şirketi) gibi aile şirketlerini Hitler ve Almanya ile işbirliği yaptırarak birinci sınıf düzeyinde zenginleştirmiştir.

Hitler bir İngiliz ajanıdır, yani İngiltere'nin bir uşağıdır, maşasıdır ve onlar tarafından ünlü yapılıp sahneye getirilip kullanılmış ve beslenmiştir.
Bu ekonomik güç ile birlikte Hitler ve Nazi Almanya'sı, İkinci Dünya Savaşında Japonya'yıda kullanarak Rusya, Çin ve Avrupa'daki Yahudileri(uşaklık yapmayan tarikatlarını ve insanlarını) etkisiz hale getirmiştir.

İkinci Dünya Savaşı sonunda, planlanan senaryo gereği Amerika Almanya'ya ve Japonya'ya karşı "Sözde-Saldırmıştır" ve kendisini İkinci Dünya Savaşının galibi ilan etmiştir. Bu sayede, bundan sonra artık dünyayı yöneten unsur, İngiltere'nin bir uzantısı olan Amerikan devleti(tabi İngiltere ile ortaklaşa bir yönetim) olacaktır ve İngiltere-Almanya-Amerika devletleri tarafından arzu edilen şeytani Cermen/Batı birliğinin dünyayı yöneten güç haline gelmesi sağlanmıştır.

Bu gücün temelinde "Önce Millet" kavramı asla yoktur ve sadece ekonomik alanda İngiltere-Amerika devletlerinin ve bunlara bağlı şirketlerin her ne şeytanlık ve insanlık dışı soykırımlar pahasına olursa olsun büyümeyi sağlamaktır.

Biz Yüce Türk Milleti olarak, bu şeytani Cermen/Batı birliği (Haçlı seferlerini, Roma İmparatorluğunun devamı) ve bunlara bağlı içimizdeki ajanları iyi tanımalıyız. Birinci Dünya Savaşı ile Osmanlı İmparatorluğunu bu şeytani emperyalist ittifak, entrikalarla yıktı, ancak ondan sonra Yüce Atamız Mustafa Kemal Atatürk ile bu şeytani Cermen/Batı birliğini mağlup ederek yeni bir Türk Devletini kurduk ve bu Devlet günümüzde Rusya ve Çin ile birlikte dünyadaki tek Bağımsız(Bağımsız: Savaşla ve Şehitle kurulmuş bir Devlet) ülkelerden birisidir. Rusya ve Çin'in nüfusunun yarısından çoğunu Türk ve Moğolların teşkil ettiği gerçeğide gösteriyorki bu şeytani Cermen birliğini ancak ve ancak Türk Milletinin ve Türk Birliği'nin umudu olan Türkiye yıkabilir(aynen Avrupa Hun Türkleri'nin Roma İmparatorluğunu yıktığı gibi).

Bu şeytani-emperyalist Cermen/Batı birliğinin gizli kuruluş tarihini ve faaliyetlerini çözebildiğimiz ve bununla birlikte Türk Milletimiz(Atatürçü-Türk Milliyetçisi, CHP'lisi, MHP'lisi, İP'lisi, Milli Görüşçüsü, Sağcısı, Solcusu, Ulusalcısı ile bir Yıkılamıyacak-Birlik halinde olan Türk Milletimiz) "Tam Bağımsız Türkiye" için Somut-Çözümler oluşturup bunları uyguladığımız zaman Türk Soyumuz bu şeytan birliğini gelecekte en kısa zamanda yıkacaktır ve Türk Birliğini kuracatır, İNŞALLAH!!!

İLK-SOMUT-ÇÖZÜM:

KILIÇDAROĞLU AKLINI BAŞINA ALACAK, VE VATANSEVER İŞÇİ PARTİSİ ÜYELERİNİ CHP YÖNETİMİNİN EN ÜST DÜZEY MAKAMINA YERLEŞTİRMELİ, CHP İÇİNDEKİ TÜRK VE ATATÜRK DÜŞMANI OLAN ABD ELEMANLARI VE CHP'DE UYGULANAN ABD PROJELERİ CHP'DEN ÇIKARTILMALI, CHP MHP İLE HER KONUDA ORTAKLAŞA HAREKET ETMELİ.

BUNLARIN SONUCU: TÜRKÇÜ, ATATÜRKÇÜ VE ULUSALCI PROJELER UYGULANACAK, TÜRK MİLLETİ AYRIŞMIYACAK, HALK EMPERYALİST CERMENLERİN KURDUĞU SAĞ-SOL TUZAKLARINA DÜŞMEYECEK, VE TÜRKİYE'NİN TAM BAĞIMSIZLIĞI YENİDEN KURULACAK!!!
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26


Dön Duyurular

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir