Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

Gülen İstihbarat Örgütleriyle Görüşüyor

Burada Nurettin Veren'in Onurlu ve Şerefli Çalışmaları hakkında bütün konuları başlıklar halinde bulabilirsiniz. Yıllardır Fethullah Gülen'le beraber çalışmış olan Nurettin Veren Fethullah Gülen Terör Örgütü hakkında bütün gerçekleri açıklıyor.

Mesajgönderen TurkmenCopur » 20 Kas 2010, 21:29

Merdan YANARDAĞ:

Fethullah Gülen'in CIA ve MOSSAD'la ilişkisini sormuştu bir izleyicimiz.

Nurettin VEREN:

Altunizade FEM'de Yahudi, Ermeni, Rum patriklerinin resmi kıyafetle toplantı yaptıklarını çok defa gördüm. Ama ABD'ye gititğim ve Gülen'le birlikte kaldığımız o 30 gün içinde Japon istihbaratından bir üst düzey yetkiliyle, tesadüfen bahçede dururken karşılaştık. Kendisinin kim olduğunu söyledi. Bana kartını da verdi. Zaten Fethullah Gülen bana orada 50 kişinin önünde saldırdığında "Söyleyin FBI, CIA bunu öldürsün" dedi. ilişkisi olmasa FBI ve CIA'ye arkadaşını öldürme emrini verebilir mi?

M.Y:

Siz 2002-2003 yılında da Zaman Gazetesinin künyesinde "Genel Koordinatör" olarak göründünüz. Bu nasıl oldu?

N.V:

Bizi yumuşatmak ve bu açıklamalarımızı engellemek için tek taraflı bir şeydi. Ben onun için de dava açacağım. Benle herhangi bir sözleşme yapmadan aramızda bir şey yokmuş gibi, hala birlikteymişiz gibi, her gün logoda Genel Kordinatör olarak ilan ettiler. Beni ikna edemeyince bir günde de beni künyeden çıkarttılar.

M.Y:

Çok teşekkür ederim Sayın Nurettin Veren ve Sayın Adil Serdar Saçan; programımıza katıldığınız ve katkıda bulunduğunuz için. Anket sonuçlarını açıklayarak bitiriyorum; 32 bin 898 seyircimiz katılmış ikinci anketimize. Seyircilerimizin yüzde 75'i "evet" biz burada anlatılanlara inanıyoruz demişler. Yüzde 25'i ise "hayır" inanmıyoruz demiş. Katkıda bulunan herkese teşekkürler.

Kaynakça
Kitap: Türkiye Nasıl Kuşatıldı? Fethullah Gülen Hareketinin Perde Arkası
Yazar: Merdan Yanardağ, Nurettin Veren, Adil Serdar Saçan
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı

Dön Nurettin Veren Bütün Gerçekleri Açıkladı

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir