Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

Polis Amirleri İmamlardan Emir Alıyor

Burada Nurettin Veren'in Onurlu ve Şerefli Çalışmaları hakkında bütün konuları başlıklar halinde bulabilirsiniz. Yıllardır Fethullah Gülen'le beraber çalışmış olan Nurettin Veren Fethullah Gülen Terör Örgütü hakkında bütün gerçekleri açıklıyor.

Mesajgönderen TurkmenCopur » 20 Kas 2010, 21:01

Merdan YANARDAĞ:

Bu çok ilginç bir durum; Harp Okulunda mezun olan cemaate yakın ya da bağlı teğmenlerin kılıçlarını Fethullah Gülen'e hediye ettiklerini ilk kez öğreniyoruz. Peki... Siz devam edin Sayın Saçan.

Adil Serdar SAÇAN:

Şimdi bir konuya da buradan açıklama getireyim. Bu programı izleyenler "Bu adam niye çıktı burada açıklamalar yapıyor" diye düşüneblirler. Benim hiçbir beklentim yok. Ne politikacı olmaya niyetim var ne de herhangi bir yere gelmeye niyetim var. Benim buraya gelmemdeki tek düşüncem, milleti bir tehlike konusunda uyarma. Bu benim vatandaşlık görevim. İnanan inanır, inanmayan inanmaz. Ben zaten hakkımda açılan davalarla uğraşıyorum, kendim davalar açıyorum. Yani hukuki mücadelemi veriyorum. İşin aslına gelince; Fethullah Gülen ile ilgili 2001 senesinde biz bir çalışma yaptık.

Bundan sonra zaten bizimle uğraşılmaya başlandı. DGM Başsavcılığından bir çalışma izni aldık. Bu basına yansıdığı için söylüyorum. Artık bir gizliliği kalmadı. Biz burada 350 kişiden oluşan mali heyet adı altında bir grup olduğunu söylemiştik. (Nurettin Veren'e dönerek) Sanıyorum siz de biraz önce 300 kişinin üzerindeki bir topluluktan bahsetmiştiniz. Bu belgeler de çok gizli belgelerdir. Bizim yaptığımız araştırmalardır. En son davada da bir rapor verilmiş, Emniyet Genel Müdürlüğü bunların bir terör örgütü olmadığına dair hazırladığı raporu mahkemeye göndermiş. Halbuki İstanbul Emniyet Müdürlüğü Organize Suçlar Şubesi'nin böyle bir evrakı var.

Kaynakça
Kitap: Türkiye Nasıl Kuşatıldı? Fethullah Gülen Hareketinin Perde Arkası
Yazar: Merdan Yanardağ, Nurettin Veren, Adil Serdar Saçan
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı

Dön Nurettin Veren Bütün Gerçekleri Açıkladı

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir