Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

Emniyet'in Bütün Önemli Birimleri Artık Fethullahçilar'da

Burada Nurettin Veren'in Onurlu ve Şerefli Çalışmaları hakkında bütün konuları başlıklar halinde bulabilirsiniz. Yıllardır Fethullah Gülen'le beraber çalışmış olan Nurettin Veren Fethullah Gülen Terör Örgütü hakkında bütün gerçekleri açıklıyor.

Mesajgönderen TurkmenCopur » 20 Kas 2010, 20:58

Adil Serdar SAÇAN:

Şimdi emniyet örgütünün Nurettin Bey'in bilmediği bir yapısı var. Emniyet örgütünde bunlar etkilidirler şu anda. Bu doğrudur . Ama emniyet örgütü içerisinde ne olursa olsun, kati suretle Atatürkçülükten taviz vermeyen arkadaşlarımız da vardır. Yani % 80-90'ı etkinlik anlamında söylüyorum. Sayısal anlamda değil. Bizim teşkilatımız içerisinde gerçekten çok ciddi manada cumhuriyete sahip çıkan mesleğiyle ve kişiliğiyle cumhuriyeti özdeşleştiren arkadaşlarımız, ağabeylerimiz de var.

Yani şimdi bütün emniyet teşkilatını töhmet altında bırakmamak gerekir. Alt kadroda ben o düzeyde örgütlülük olduğu görüşüne katılmıyorum. Benim tahminim oradaki rakamların %30-40'larda olduğudur . Şu anda emniyet içerisinde etkililer ve bu örgüt ile mücadele eden arkadaşlar da var. Mesela; 2003'teki terfi toplantısında 19 tane müdür yardımcısı için ayrı bir toplantı yapıldığında Kamil Tecirlioğlu'ki birinci sınıf emniyet müdürü ve Emin Aslan şerh koyuyorlar. Diyorlar ki, "böyle olmaz, bu usulsüzdür".

Ben de Ankara'ya gönderdiğim raporda belirttim. Bu ülkede terfi etmek için Başbakanlık Teftiş Kurulunun hakkınızda "irticacıdır" diye rapor vermiş olması gerekiyor. Bunun dışında Emniyet teşkilatı çok önemli bir teşkilattır. Ama bu teşkilat ele geçirilirse devlet çok büyük yara alır. Bir şeyler söylemek istiyorum Fethullahçı örgütlenme hakkında. Yanlışım varsa hocam beni uyarsın.

Kaynakça
Kitap: Türkiye Nasıl Kuşatıldı? Fethullah Gülen Hareketinin Perde Arkası
Yazar: Merdan Yanardağ, Nurettin Veren, Adil Serdar Saçan
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı

Dön Nurettin Veren Bütün Gerçekleri Açıkladı

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir