Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

Devlet Kurumlarında Fethullah Örgütlenme Oranı % 70'e Ulaştı

Burada Nurettin Veren'in Onurlu ve Şerefli Çalışmaları hakkında bütün konuları başlıklar halinde bulabilirsiniz. Yıllardır Fethullah Gülen'le beraber çalışmış olan Nurettin Veren Fethullah Gülen Terör Örgütü hakkında bütün gerçekleri açıklıyor.

Devlet Kurumlarında Fethullah Örgütlenme Oranı % 70'e Ulaştı

Mesajgönderen TurkmenCopur » 20 Kas 2010, 20:45

Devlet Kurumlarında Örgütlenme Oranı % 70'e Ulaştı

Çünkü insanlar, sadece sevap kazanma düşüncesi ile verip arkasını aramıyorlar. Ama eğer verilen paralarla yapılan işler bir sevap kazandırıyorsa yapılan ihanete de ortak olunacağı için herkes yaptığı yardımın takipçisi olmalı,hesabını sormalı. Bunun manevi mesuliyetinin altına girmemeli. Diğer ünitelerdekileri şu, şu, şu anayasal kuruluşlarda, yasal bütün ticari kuruluşlarda, medya gruplarında bu örgütlenme vardır. Yüzde oranları ise ortalama 70'tir. Bazı ünitelerde %90'dır, bazısında %80'dir. En düşüğü %40'tır. Her devlet ünitesi, içindeki Fethullah Gülen örgütünün temsilcilerini tespit edip ayıklama yoluna giderek bu işe katılmalıdır. Yoksa bende sihirli bir değnek yok. Bana gelenler diyor ki bazen; "Nurettin Bey siz bunları bize açıklar mısınız? Emniyet teşkilatında örgütlenme %75-80 diyorsunuz. Şimdi bunlar kimdir bize söyler misiniz?" Bu örgütlenme öyle yaygındır ki, mesela Emniyet Teşkilatında on binlerden bahsedilebilir. Ama zor bir şey değil. Çünkü bir kişi iki kişi değil bunlar.

Adil Serdar SAÇAN:

Biz isim isim söyleriz diyoruz Sayın Veren ama, kimse dinlemiyor.

Merdan YANARDAĞ:

Şimdi tekrar vurgulayalım bu noktayı, çünkü önemli. Bazı devlet kurumlarında %80, %90'lara ulaşan bir Fethullahçı örgütlenme var diyorsunuz. En az % 40 oranında her kurumda örgütlü olduklarını, Türkiye genelindeki ortalamanın ise % 70 oranına ulaştığını belirtiyorsunuz. Herhalde yönetici düzeyindeki örgütlenmeden söz ediyorsunuz. Bu çok yüksek bir oran değil mi?

Nurettin VEREN:

Yani bu oranlar gözden kaçacak, bulunamayacak oranlar değiller. O zaman ben bu teşkilatın üyesi değilim diyen grup, teşkilatın üyesi olan arkadaşlarını, çürük elmaları, o teşkilatı takibe almalıdır ve bu işin önünü kesmek mecburiyetindedir. Mesuliyeti vardır. Yoksa bu mücadeleyi insanlar tribünde seyreder. Tıpkı bir maçta gol atan tarafları alkışlar gibi heyecanla bizim programlarımızı, Nurettin Veren ve Fethullah Gülen çatışması gibi seyrettirmek istemediğimden dolayı bunları konuşmuyorum. Canımı ortaya koyarak açıklamalarda bulunuyorum.Yaptığım bu işin sahibiyim diyorum. Bu malı Fethullah Gülen'den alıp, yurt dışında değişik örgütlere değişik sistemlere ciro etmesinin önüne geçmek istiyorum.

Kaynakça
Kitap: Türkiye Nasıl Kuşatıldı? Fethullah Gülen Hareketinin Perde Arkası
Yazar: Merdan Yanardağ, Nurettin Veren, Adil Serdar Saçan
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı

Re: Devlet Kurumlarında Örgütlenme Oranı % 70'e Ulaştı

Mesajgönderen TurkmenCopur » 20 Kas 2010, 20:48

Örgütlenme Yönetim Kademelerinde Yoğun

Merdan YANARDAĞ:

Sizin devletteki şeriatçı ya da Fethullahçı örgütlenme düzeyi için % 70, % 80'lerle ifade ettiğiniz oranlar yanılmıyorsam yönetici düzeyinde olanlar için verdiğiniz rakamlar, değil mi?

Nurettin VEREN:

Ortalamayı söylüyorum. Yani 100 tane emniyet müdürü varsa büyük şehirlere bakacak.. . Bunların yüzde yetmişinden bahsediyoruz. Polis teşkilatında, polis seviyesinde de onun yüzde yetmiş, yüzde sekseninden bahsediyoruz. Yani bütün teşkilattan bahsediyoruz. Bununla ilgili olarak savcılar da bunu kim organize ediyor, sen hayal ürünü bir şey söylüyorsun diyorlarsa, tabii ki, benim şimdi buradan anons etmem operasyonu engeller. Ama bana gelirlerse; sivil imamları kimdir, ben ismini vereceğim ve pasaportlarının incelenmesini isteyeceğim. Fethullah Gülen ile irtibat kurmasına işaret eden bütün yurtdışı gezilerini incelemelerini rica edeceğim.

Yani şu adam ABD'ye bir sene içinde 15 kere nasıl gitmiş. Aynı zamanda devlet memuru bu insanlar. Eğer bunların arkası takip edilecekse bunu yapacak ben değilim. Ben sadece bazı hedefler gösterebilirim. Bu örgütün takibatını ilgili birimler yapmalıdır.
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı

Dön Nurettin Veren Bütün Gerçekleri Açıkladı

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir