Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

Fethullah Gülen'i CIA Koruyor!

Burada Nurettin Veren'in Onurlu ve Şerefli Çalışmaları hakkında bütün konuları başlıklar halinde bulabilirsiniz. Yıllardır Fethullah Gülen'le beraber çalışmış olan Nurettin Veren Fethullah Gülen Terör Örgütü hakkında bütün gerçekleri açıklıyor.

Mesajgönderen TurkmenCopur » 20 Kas 2010, 20:33

Merdan YANARDAĞ:

Sayın Veren, bir seyircimiz şunu soruyor:

"Fethullah Gülen'i Amerika'da CIA mı koruyor? Kendisi de (sizden söz ediyor) madem orada otuz gün kalmış bu ilişkiyi biliyor olması gerekir." Bir başka seyircimiz ise, "Nurettin Bey otuz beş sene içinde bulunduğu bir ortamın yanlış olduğunu birden bire mi anlamış?" diyor. Buyurun...

Nurettin VEREN:

Evet, ben otuz beş sene sonra anladım. Şu anda hala anlamayan ahmaklar da, ne Allah'ın kitabına ne hakka ne vatana uyan ve on senedir ABD'ye sığınan, kuyruk olan, papazların eteğini öpen insanı neden takip ettiklerini sorsunlar. Ben otuz beş sene sonra uyandım ahmaklığımdan ve bu hipnozdan. Hala bu toplu hipnozdan uyanamayan ahmaklar da Kur'an ile ölçsünler Fethullah Gülen'in icraatlarını.

M.Y:

Bir seyircimiz, merak ettiği için tekrar sormuş; "ABD'de Sayın Verene yapılan saldırı neydi kısaca bir kez daha anlatabilir mi?" demiş. Bu sorunun yanıtı için seyircilerim daha sonra internet sitemize bakabilirler. Şimdi, yeniden şuraya gelelim Sayın Veren; Samanyolu Televizyonundan söz ettik. Sizin hisseleriniz sahte imzalarla elinizden alındı. Zaman Gazetesinde de bu genel vekalete göre siz asil kurucular arasındasınız. Hisseleriniz var. Şimdi bu vekalet çok geniş kapsamlı. Bütün bu kuruluşların tek yetkilisi sizsiniz.

N.V:

Pardon. Arkadaşlar madem soruyor, ben bu mücadeleyi yürütmek için neden bekledim, niye daha sonra yaptım, önce onu anlatayım.Ben bu cemaatin gidişini beğenmediğimi Fethullah Gülen'in yazılı mektubunu yayınlayarak internet sayfamda anlattım. Yani benim bu işe tepki koymam, engellemeye çalışmam, daha sonra bu işin samimiyetten çıkıp, raydan çıkıp ihanet denecek boyutlara gelmesine, stil ve tarz değiştirmesine karşılık bu mektup elimde. Yayınladım ben bunu.

Fakat bu mektuptan, yani ayrıldıktan sonra tekrar tekrar şunu sorsunlar:

"2003-2004 yıllarında Nurettin Veren'i tekrar neden Zaman Gazetesinin genel koordinatörü olarak gazetede ilan ettiler her gün. Bunun bir belgesi var mı o arkadaşlarda!

Madem Nurettin Veren bu konularda tepkili neden 2003 ve 2004 yıllarında Zaman Gazetesinin genel koordinatörü olarak yazıldı. Ben oradan maaş mı aldım bir sözleşme, anlaşma mı yaptım! Ama ben bugün bu davanın peşine düştüysem milletin malı başkalarına peşkeş çekildi diyedir. isimlerini veriyorum. Ben buradan diyorum ki; bu altı yüz kişi ile Ankara'da Dedeman da yapmış olduğumuz kuruluş toplantısında 300 e yakın ortak ile kurulan bu şirket, sonradan zengin olmuş insanlara, bu hisseler nasıl ciro edilmiştir? Acaba haberleri var mı? Kendilerine boş kağıtlar imzalatılarak veya bazılarının yerine sahte imzalar kullanılarak 300 kişiye yayılmış olan bu hisseler nerede, kimin elindedir?

Bu boş kağıtlar niçin Ali Çelik ve İzzet Akel gibi iş adamlarına ciro edilmiştir? Daha mı sadık bulundukları için, daha mı güvenilir bulundukları için? Bunlar öldükleri zaman bu şirket hisseleri ve bu anonim hisseler ne olacak? Bu mallar cemaat vakıf iken, milletin malı iken niçin başka insanlara peşkeş çekilmiştir? Nedir öncelikleri ve tercih ediliş sebepleri? İzmir'deki Şifa Hastaneleri de bir şirket olmuştur. Dernek, vakıf ve holding. Vakıf nasıl holding olabilir? Buradan soruyorum ve açıklıyorum;

Dr. Mahmut Akdoğan nasıl bu Şifa Hastanelerinin % 99.9 hissesinin sahibi olmuştur? Dünyada bunun emsali var mı? Bu ülkede defterdarlık, SPK ve diğer mali kuruluşları denetleyen kuruluşlar varsa; milletin kurduğu bu vakıflar nasıl şahıslara peşkeş çekilmiştir? Bunlar peygamber soyundan mıdır? Veya böyle bir şey dahi olsa bu vakıflar bunlara peşkeş çekilebilir mi? Niçin milletin malları şahıslara peşkeş çekilmiştir? Vakıflar ve dernekler nasıl holding olmuştur? Gönül derken küpler para ile dolmuştur. Nerde var böyle bir Yunus Emre, bir Mevlana --ki Fethullah Gülen, cemaati tarafından daha üst bir mertebeye konmuştur milyar dolarlara hükmeden? Vatikan'da Papanın elini öpen, ABD'de sefa süren.. .

Kaynakça
Kitap: Türkiye Nasıl Kuşatıldı? Fethullah Gülen Hareketinin Perde Arkası
Yazar: Merdan Yanardağ, Nurettin Veren, Adil Serdar Saçan
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı

Dön Nurettin Veren Bütün Gerçekleri Açıkladı

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir