Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

Hedef İslami Bir Devlet

Fethullah Gülen Yalanları

Burada Nurettin Veren'in Onurlu ve Şerefli Çalışmaları hakkında bütün konuları başlıklar halinde bulabilirsiniz. Yıllardır Fethullah Gülen'le beraber çalışmış olan Nurettin Veren Fethullah Gülen Terör Örgütü hakkında bütün gerçekleri açıklıyor.

Hedef İslami Bir Devlet

Mesajgönderen TurkmenCopur » 20 Kas 2010, 19:43

Hedef İslami Bir Devlet

Merdan YANARDAĞ:
Bir şeriat devleti mi kurmayı hedefliyorlar? Türkiye'yi sizin deyişinizle, ele geçirilecek bir market (pazar) olarak mı görüyorlar?

Nurettin VEREN: Evet. Türkiye'nin 2001 yılında kendisini amorti ettiğini söyledi. Yanı buradaki yapılanmanın bizim ilişkimize gerek kalmadan kendi kendine devir daimini sağlayacak merhaleye geldiğini ifade etti bir nevi. Yönetici imamlar var. Dolayısıyla bizim dışarıdan müdahale ederek bunları organize etmemize ihtiyaçları yok. Onlar ne yapacağını çok iyi bilir. 98'de kendi ifadeleriyle meydana getirdiği kaset tekrar bulunup gözden geçirilirse görülecektir, ülkenin bütün ünitelerini tek tek sayıyor. Mülkiye, adliye, askeriye ve emniyet teşkilatını kan damarlarının içerisine girip işgal edeceksiniz. Hissedildiğiniz anda geriye çekilir gibi yapıp yerinizde zıplayacaksınız. Boşluk bulduğunuz, kuvvet dengesi oluştuğu zaman yürüyeceksiniz. Kuvvet dengesini kaybettiğiniz zaman hissedilmeden geri çekileceksiniz. Yani benim açıklamalarımdan çok daha çarpıcıdır Fethullah Gülen'in kaseti.

M.Y: Bir gizli şifreleri var o halde. Yani bir jargon oluşmuş. Yani özel bir dil var burada ve bu dille mi sesleniyor cemaate?

N.V: Tabii, yani açıktan bir yönlendirme yok. Hep fısıltı, ulak, kurye aracılığı ile verilen talimatlar var. Burada ütopyanın en büyük ve riskli tarafı bakın şudur; Fethullah Gülen kendi ütopyası için dinin sulandırılmasına, ülkenin içeriden fethedilmesine, yabancılarla işbirliği yaparak laik ve Atatürkçü kesimi şer olarak nitelenmesine sebep oldu. Yani Ankara'nın şerrinden Brüksel'in ve New York'un şefaatine sığınmak gerektiğini düşündü.

Kaynakça
Kitap: Türkiye Nasıl Kuşatıldı? Fethullah Gülen Hareketinin Perde Arkası
Yazar: Merdan Yanardağ, Nurettin Veren, Adil Serdar Saçan
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Dön Nurettin Veren Bütün Gerçekleri Açıkladı

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

cron