Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

Fethullah Gülen'in Arkasında CIA, FBI ve Vatikan Var!

Burada Nurettin Veren'in Onurlu ve Şerefli Çalışmaları hakkında bütün konuları başlıklar halinde bulabilirsiniz. Yıllardır Fethullah Gülen'le beraber çalışmış olan Nurettin Veren Fethullah Gülen Terör Örgütü hakkında bütün gerçekleri açıklıyor.

Fethullah Gülen'in Arkasında CIA, FBI ve Vatikan Var!

Mesajgönderen TurkmenCopur » 20 Kas 2010, 19:33

Bu İşin Arkasında CIA, FBI ve Vatikan Var!

Merdan YANARDAĞ:
Yani talimatlar aracılığıyla oluyor bu iş.

Nurettin VEREN: Gördüğünüz gibi Fethullah Gülen'in bir talimatıyla neler olabiliyor. Bu işi hafife almayın. Yanı bu işin sadece din, iman, işte yabancı ülkelerdeki okullarda küçük çocuklara Türkçe öğretme gibi şeyler olmadığını, bunların perde arkasında Vatikan, FBI ve CIA ilişkileri ile korkunç bir parasal gücün olduğunu bilin.

M.Y: Zannediyorum Amerika'da tanık olduğunuz ilişkiler var. Doğrudan CIA ilişkileri ve diğer istihbarat örgütleri ile ilişkileri var. Ben bu arada bir duyuru yapmak istiyorum; "Fethullah Gülen örgütünün Türkiye için tehlikeli olduğuna inanıyor musunuz?" şeklinde bir anket sorumuz var. Seyircilerimiz bu soruyu ekranlarının hemen altında görüyorlar. Cep telefonlarınızdan bu soruya "evet" ya da "hayır" diye kısa mesaj yazarak gönderebilirsiniz. Anket sorumuza şu ana kadar gelen cevapların oranlan şöyle: %60 evet, %40 hayır şeklinde. Sayın Veren Fethullah Gülen örgütünün derinliğinden bahseder misiniz bize, bu örgütün içinden gelen birisi olarak bu yapılanmanın gücünü, ilişkilerini ve ulaştığı yaygınlığı anlatabilir misiniz?

N.V: Merdan Bey, bugüne kadar benim gittiğim toplantılarda, konferanslarda bana yöneltilen sorular hep işin duygusal, hamasi yönüyle ilgiliydi. Burada bir örgütten bahsediyoruz. Mesele Fethullah Gülen'in hayatı, benim hayatım, buluşmamız, ayrılmamız değil. Burada mevzu bahis olan Türkiye. Burada ben bu işe ılımlı bakan, olumlu bakan insanlara seslenmek istiyorum. Olaya bir de realiteler yönünden baksınlar.

Bu oluşum, yani Fethullah Gülen'in ütopyası, Türkiye'yi işgal edeceği marketlerden, pazarlardan bir tanesi olarak görüyor. Yani yetiştiğimiz örgüt içerisindeki hedefimiz şu; bütün dünyayı ele geçirip yönetmek. Fethullah Gülen 98 yılında hastalığını bahane ederek Amerika'ya gitmesi sırasında, "Artık Türkiye'deki işimiz bitmiştir. Sahip olduğumuz kurumlan elimizden alsalar dahi, buradaki örgüt oluşumunu tamamlamıştır, kendini amorti etmiştir, durdurulma imkanı yoktur" dedi. Bunu 2001 yılında da tekrarladı. İşte böyle bir tehlikeli eşikteyiz.

Kaynakça
Kitap: Türkiye Nasıl Kuşatıldı? Fethullah Gülen Hareketinin Perde Arkası
Yazar: Merdan Yanardağ, Nurettin Veren, Adil Serdar Saçan
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Dön Nurettin Veren Bütün Gerçekleri Açıkladı

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir