Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

İslam İçin Savaşılan Ülkede Hile Günah Değil!

Fethullah Gülen Yalanları

Burada Nurettin Veren'in Onurlu ve Şerefli Çalışmaları hakkında bütün konuları başlıklar halinde bulabilirsiniz. Yıllardır Fethullah Gülen'le beraber çalışmış olan Nurettin Veren Fethullah Gülen Terör Örgütü hakkında bütün gerçekleri açıklıyor.

İslam İçin Savaşılan Ülkede Hile Günah Değil!

Mesajgönderen TurkmenCopur » 20 Kas 2010, 19:31

İslam İçin Savaşılan Ülkede Hile Günah Değil!

Merdan YANARDAĞ:
Dar-ül Harp, İslam'ın egemen olmadığı ve İslam için savaşılan yer demek, öyle değil mi?

Nurettin VEREN: Yani İslam için yapılabilecek mücadele, harp alanı... Ve harpte hile mübahtır. Hile yapmak, aldatmak yasak ve günah değildir. Hiçbir kayıt tanınmaz. Her türlü hile yapılır. Kendi insanını aldatılacak bir kitle haline koymak, kendi devletini ele geçirilmesi gereken karşı cephe kalesi olarak görmek fikrinin nasıl aşılandığını ve uygulandığını söylüyorum. Rakam olarak da diyorum ki; Coca Cola ile aynı gün borsaya kota edilmiştir Asya Finans. Asya Bank olduktan 15-20 gün sonra işlem görmeye başlamıştır.

İlk piyasaya arz edildiğinde hisselerin %23'üne 7.5 milyar dolar talep gelmiştir ve bu rakam nakden bankalara yatmıştır.

M.Y: Bugün hiçbir bankanın değeri bu düzeyde değil. En köklü bankaların değil yüzde 23'ü tamamı bile 3 ila 5 milyar dolar düzeylerinde.

N.V: Şimdi bakın.. . Şekerbank Kazakistan'a satıldı 255 milyon dolara.Yani siz bunu mukayese edin. Aynı gün Coca Cola da borsaya kota edilmişti ve yanılmıyorsam ona 3 milyar dolarlık talep geldi, işte size cemaatin parasal gücünü ortaya koyan net bir örnek.

Kaynakça
Kitap: Türkiye Nasıl Kuşatıldı? Fethullah Gülen Hareketinin Perde Arkası
Yazar: Merdan Yanardağ, Nurettin Veren, Adil Serdar Saçan
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Dön Nurettin Veren Bütün Gerçekleri Açıkladı

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir