Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

Tayyip'in Seçim Tiyatrosu - Mavi Marmara

Burada Atatürkçü Medya'da yer alan önemli Güncel Haberler hakkında başlıklar bulabilirsiniz.

Tayyip'in Seçim Tiyatrosu - Mavi Marmara

Mesajgönderen TurkmenCopur » 20 Eyl 2011, 18:06

TAYYİP’İN SEÇİM TİYATROSU – MAVİ MARMARA 2

Resim

Mete Akıncı

Dünya piyasaları Türkiye’de yapılacak seçime odaklanmış durumda.AKP’nin Federasyon Anayasası’nı tek başına,hiçbirengele takılmadan çıkarabileceği sözde demokrasi oyunu tam gaz devam ediyor.Piyasalar 12 Haziran’da seçimin yapılıp yapılamayacağı veya yapılırsa Küçük Amerika (parçalanmış Türkiye) tablosunun çıkıp çıkmayacağına göre sözde Finans Merkezi Türkiye hakkında kara verecekler.Yerl,bölgesel,küresel piyasalar bu nedenler ve daha birçok konjonktürün gereği olarak 12 Haziran tarihi hayati önemde.

Böyle bir ortamda,Mavi Marmara olayının yıldönümünde,Tayyip’in feda ettiği 9 vatandaşımıza tekrar rahmet diliyorum,ama unutulmamalıdır siyasi ikbal uğruna uluslarası şovlarda bugün 9 kişiyi feda eden,yarın 9 milyon kişiyi de feda edebilir.

Mavi Marmara olayı neden tiyatro idi?

İsrail ile danışıklı yapılmış birçalışma idi ancak vatandaşlarımızın ölümü hesapta yoktu,ölümler ise Rahm Emanuel’in eseridir;Obama’nın Beyaz Saray yardımcısı ve şimdilerde Şikago Valisi.

Mavi Marmara gemisi Komor Devleti bayrağı taşıyordu.Resmen Komor gemisiydi,kurnazAKP’nin marifetlerinden birisidir bu.

AKP’li milletvekilleri Mısır’daki Refah Sınır Kapısı’na giderken,gemiye binmekten vazgeçmişlerdi;bu da ayrı biruyanıklık.

Çokuluslu sivil toplum hareketi olduğu iddia edilen,Londra kumandalı hareket ilginçbirşekilde malum cemaatin de desteğiyle 29 Mayıs İstanbul’un FethiŞenlikleri bahane edilerek 28 Mayıs akşamından Taksim,İnönü Stadı ve Beşiktaş’a yüzlerce otobüsile yığınak yapmışlardı.

Düdük çalınıp,maç startı verilince,din iman sömürüsü için eşşbaşkan ekranları ve sahneleri şenlendirince,İsrail karşıtı şovuna başlamıştı.Ne hikmet ise sözde İstanbul’a Fetih Şenlikleri için geldikleri düşünülen binlerce insan,bindirilmiş kıtalar,bir anda Taksim Meydanı ve çevresinde ellerinde Filistin bayraklarıyla eşşbaşkanın sahte mücahidliğine tribün tadında eşlik etmişlerdi.

Mayınlı arazileri,limanları,kamu varlıklarını İsrailli işadamlarına satabileceğini her fırsatta belirten eşşbaşkan,geçen yıl II.nci Kenan Evren (I.nci Fethullah Gülen) Anayasası referandumu için büyük bir halk desteği toplamıştı.

Nireeeden,nireyeee!

Ofer’le kuzu sarması,sonra sandık sevdasına Mavi Marmara tiyatrosu.En çok hayret ettiğim,kaybettiğimiz 9 vatandaşımızdan 1’i Amerikan Yeşil Kart sahibiymiş ve eşşbaşkan ABD’nin nasıl olup da ona sahip çıkmadığını defalarca grup toplantılarında ve ekranlarda öfkeyle eleştirdi.O bilmez ama,ABD’nin umurunda olmaz böylesi büyük operasyonlarda binlerce insanı,Yeşil Kartlısı da ölse.

Ayrıca,İsrail sorununu öncelikle çözmesigerekenler İngiltere-Fransa-ABD tarihi sorumlulukları üstlenmeden,maliyeti kendilerine daha düşük olan ve başında heyecanlı eşşbaşkan bulunan ve ayrıca İngiliz Kraliçesi’nin en üst madalyasını almış olan İngiliz Muhibi Abdullah Gülen’in başrol üstlenmesine izin verdiler.

12 Eylül 2010 referandumu geldigeçti,halen içeriği bilinmiyor,demokrasi tam gaz geri gidiyor.Buna rağmen,elim bir tezgah olan Mavi Marmara olayının yıldönümünde yine benzer hazırlıklar başladı.Bu sefer hedef 12 Haziran seçimleri öncesi daha şiddetli bir şov.Çünkü,Wall Street öyle istiyor,AK SARAY’daki Obama,Londra’daki Kraliçe,durgun finans başkentleri bir çalkantı ve bir aksiyon istiyorlar.

ÖZETLE: 29 MAYIS günü öncesi İstanbul’da başlayacak aynı organize yapılar,5 HAZİRAN’da Gazze’ye doğru yola çıkacaklar.Yani,İstanbul 12 Haziran öncesi tam 1 hafta sahte cihad şovlarıyla AKP’nin propagandasını yapacak.Tahmin edebileceğiniz gibi yine eşşbaşkanın göz yaşları,hiddeti,yandaş medyanın seçim gündemini tamamen gökten zembille indiği iddia edilen eşşbaşkana methiyeler dizecek;seçim yapılırsa sandıktan Mavi Marmara çıkacak.

Belirtmekte fayda var,AKP içerisinde bir tane Mehdi var,o da Tarım Bakanı Mehdi Eker.Tayyip fırtınasına kapılanın aklı da,imanı da,demokratlığı da buhar olur.

Pensilvanyalı HoCIA ise komunizmle mücadele ettiği yılların ardından,2000’li yıllarla birlikte değişen NATO konsepti çerçevesinde artık İslam’a karşı mücadele etmektedir.Normaldir,çünkü Lozan Antlaşması’na göre ‘CEMAAT’ sadece ve sadece gayrimüslimleri tanımlamak üzere işgal kuvvetlerinin dayattığı ULUSLARASI HUKUKSAL TERİM.

Meydanları sahte müslümanlara ve siyasi şovlara bırakmak,12 Haziran seçimleri için eşşbaşkana,heyetine ve Federasyon Anayasası çıkarmayı kafasına takmış olanlara yarayacaktır.

Piyasaları sorarsanız,tekrar söyleyeyim 12 Haziran’ı bekliyor herkes.Timothy Geithner bile ‘2 Ağustos’a kadar muhasebe oyunlarıyla ancak durumu idare ederiz’ diyor.AKP,2partili Başkanlık Sistemi veederasyon Anaysası’nı getirise,Timothy de kurtulur.

Cuma, 20 Mayıs 2011 15:55

http://www.ulusalkanal.com.tr/index.php ... sectikleri
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Dön Güncel Haberler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir